КПК

Показати повну версію : Що з цим робити???

Nightmare
18.06.2009, 09:52
В мене в малому акваріумі на 34л завелись звідкись п"явки, вони розміром десь по 5-6 см, жовтого кольору (це я таких дві виловив і викинув). скільки їх там є і звідки вони появилися я незнаю, доречі зариваються в грунт і никаються під мох коли пробую зловити...кормлю мотильом замороженим (купляю живим, можу трохи їм вкинути живого, а потім уже заморожую). Як цю байду вивести з акваріума??? перезапускати не особо велике бажання...

PARTAGAS
18.06.2009, 18:45
ну ви самі відповіли на свое запитання ..занесли з живим кормом, якщо нема бажання перезапускати то тоді механічним способом тобто руцями виловлювати..удачі ..:)

Noe
18.06.2009, 22:37
Руцями не вийде. Я мав таке саме. Воно живуче страшно. Якщо його роздерти то будете мати замість одного два. А живе та зараза в грунті. Коли перезапускав акву, то в грунті було того добра ціла купа. І риби то їсти не хочуть. Навіть коли перезапустив акву все-одно залишилися...
Я то заніс однозначно з трубочником. Особливо не виводив, просто старався підтримувати чистоту в акві і та зараза сама зникла. Якоїсь хімії спеціально не лив.

Охват Марьян
18.06.2009, 23:20
Руцями не вийде. Я мав таке саме. Воно живуче страшно. це ж всетаки 34л.

Noe
18.06.2009, 23:27
це ж всетаки 34л.

Мда... Про 34 літри я якось не дочитав. Тоді і питань нема - це все можна перемити.

Nightmare
19.06.2009, 00:54
та не дуже хочеться руцями...в мене там зараз десь під 40 мальків гупанів плаває, мішати будуть....краще якось по іншому. Може хтось знає як, буду радий почути пораду!

igop.15
19.06.2009, 13:07
Завести пару макроподів(взрослих, або малька хочаб 3-5шт)!!! Але треба буде забрати гупарів якщо вони дуже маленькі, а якщо вонимайже взрослі то мукроподи можуть просто пощіпати їм хвости!!!

TORNADO
19.06.2009, 13:30
макроподи навряд чи зарадять....
в мене також колись завелись п"явки(заніс з трубочником-після чого відмовився від нього,як живого корму) - закінчилось все перезапуском(250л).

АшДваО
19.06.2009, 14:04
Подивіться тут http://aquaria2.ru/node/3289,зверніть увагу на медот з м'ясними ловушками,мо допоможе.

sasha421
19.06.2009, 18:05
Може м"ясце посвіжіше, піявки все таки кров люблять. Думаю має подіяти.

ryuras
08.07.2009, 11:31
Колись я з польским мореженим мотелем чи циклопом (давно було) заніс якихось паразитів. Причому завелись вони в мене в обидвох акваріумах одночасно. на вигляд овальні прозорі штучки досить міцні і по склі повзали в сторону більшої освітленості. від скла відриватися легко не хотіли, мусів їх пенцетом відколупувати і ручним способом збирати. добре що вони на освітлених місцях збиралися. Риб вони не трогали і мені дуже не докучали, просто було не приємно коли в акваріумі якась зараза повзає. Десь через півроку самі пропали.