КПК

Показати повну версію : "Терафото лютий 2014"

Rain
01.02.2014, 10:04
Умови конкурсу:

1. В конкурсі може прийняти участь будь-який зареєстрований учасник Львівського форуму акваріумістів.

2. Для участі публікується одне фото з життя свого тераріуму, інсектаріуму, палюдаріуму, формікарію на будь-яку довільну тематику, до фото можна додати назву.

3. Фото конкурсантів будуть анонімні, тому надсилати їх потрібно (з іменем користувача) з 01 по 15 число на: aquafoto.lviv@gmail.com

4. В конкурсі приймуть участь тільки фото опубліковані в першому пості теми модератором.

5. Голосування на форумі в темі з 16 числа і до кінця місяця.

6. Список учасників і переможців опублікую в кінці місяця.

7. Краща робота буде опублікована на головній сторінці форуму.

Всі пропозиції і зауваження по конкурсу пишіть у цій темі (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=4458), тут лише обговорення фотографій.

Велике прохання дотримуватись умов конкурсу.

учасник №1

http://aquaforum.lviv.ua/forum/photoplog/images/1898/large/1_zaba.jpg

учасник №2

http://aquaforum.lviv.ua/forum/photoplog/images/1898/large/1_IMG_7365.JPG

учасник №3

http://aquaforum.lviv.ua/forum/photoplog/images/1898/large/1_snake.jpg

Bobus
18.02.2014, 21:13
Голосуйте за фото №3, а то наступна фотосесія буде на кактусі.:) Жаль буде зміючку ...

Rain
01.03.2014, 10:24
*ONE* Vitalik_07
*TOO* Ростислав
*THRE* antosik

Вітаємо переможців :)

Bobus
01.03.2014, 11:07
antosik, розкажіть, будь ласка, про жабку на вашому фото (умови утримання, годівлю і .т.п.).
На форумі інформації про це майже нема.

Vitalik_07
01.03.2014, 11:57
Дякую всім хто віддав за мою фотографію голос*THUMBS UP*

antosik
01.03.2014, 12:59
жабка була сфотографована на виставці як і декотрі мої попередні фотографії з конкурсу.

Bobus
01.03.2014, 13:32
жабка була сфотографована на виставці як і декотрі мої попередні фотографії з конкурсу
І навіщо так було робити :( ? Адже
Для участі публікується одне фото з життя свого тераріуму, інсектаріуму, палюдаріуму, формікарію

antosik
01.03.2014, 14:19
Bobus, а що краще щоб конкурс взагалі не відбувався за відсутністтю фото,якщо на вашу думку так буде краще тоді я не буду більше відправляти фотографії.

Vitalik_07
01.03.2014, 14:23
Bobus, а вам лиш би до чогось докопатись:)Я розумію якщо б ще самі приймали активну участь в конкурсі а то сам не гам і другому не дам:f Для цього є відповідальна за конкурс особа Rain а не редактор

Rain
01.03.2014, 14:50
Для цього є відповідальна за конкурс особа Rain
Я, як відповідальна особа, цілковито поділяю думку Bobusа. Правила є правила. Вийнятки бувають, але це мабуть я і мав би вирішувати, коли вони мають право на життя. Поки що подібний випадок був лише раз, але я ще до початку конкурсу був попереджений про походження змімка. Це було моє рішення, а не учасника.
Я не можу завжди перевірити, чия тваринка/акваріум/палюдаріум. Тож апріорі покладаюся на чесність конкурсантів.

Bobus
01.03.2014, 15:20
якщо б ще самі приймали активну участь в конкурсі
не надсилав ані разу фото на конкурс з простих причин:
- крім трави в акваріумі нічого не маю
- не вмію зробити фото, котре б мені сподобалось.
Є правила, добрі чи не дуже - дотримуйтесь їх. Або вносіть пропозиції по їх зміні.
Для цього є відповідальна за конкурс особа Rain а не редактор
Для цього - то для чого ? Кожен з адміністрації має право висловлювати свою думку як звичайний учасник, що я і роблю.
Bobus, а вам лиш би до чогось докопатись
маю погану звичку - не терплю, коли мене дурять :)

Vitalik_07
01.03.2014, 16:11
Bobus, Я утримаюсь від подальших дискусій*NONO* Не бачу змісту:f

Rostyslaw
09.03.2014, 16:19
Bobus, Я утримаюсь від подальших дискусій*NONO* Не бачу змісту:f

Ось це правильно, немає чого дискутувати, за правилами мають бути допущені фото тільки своїх тварин, інакше не має змісту, мало чого хто де може зфотографувати, де тоді справедливість в конкурсі?

І немає чого ображатись, якщо є якись, навіть один улюбленець, дома, то чи не варта виставити його фото хоч кожен раз, але в різному ракурсі та художному стилі. Думаю кожен раз можуть вийти інші фото та рости майстерність фотографа, що неодмінно визначать ті хто голосує.
Ось це і буде гарним розвитком як конкурсу так і самих учасників.

Як віріант можливо започати конкурс "Фото Природи", де розміщати фотографії всього тваринного (рептилій та риби), що впало в око та кадр на прогулянках та вилазках в походи.