КПК

Показати повну версію : Виготовлення кришки і акваріума на замовлення

CVI
12.01.2017, 14:34
Привіт всім.

Я шукаю людину, яка зможе виготовити акваріум і кришку.

Власне, наразі, я знаю тільки приблизні розміри.
Потрібно визначитись з освітленням, кінцевими розмірами.

Ну і виготовити )

Можете когось порадити?

Hasker
12.01.2017, 14:48
Свій аква я замовляв у пана Ігоря...
Кришки він також робить.
Його номер телефону (093 225 77 88)

Roman71
12.01.2017, 17:10
Hasker, а нічого, що людина в іншому місті живе?

varijat
12.01.2017, 18:31
Підіть в Епіцентр у відділ "Сад-город" там є майже весь асортимент акваріумів "Природа" різних розмірів, тумби під них і ціни нормальні.

koleg
12.01.2017, 21:25
На ринку продаэ чоловык з дружиною вроды звати Ярослав або Ыгор в нього є кришки такі як природівські. Якщо хочите щось краще то замовте на форумі ник ред єь його теми з кришками.

bax77
12.01.2017, 23:06
CVI, зазвичай, замовляю скло на Буселі, там його і полірують(ті сторони, що потрібно), по своїх розмірах, а тоді клею сіліконом - не бачу нічого складного - все просто. Проконсультувати можу без проблем, якщо наважитесь самі клеїти.

CVI
03.02.2017, 11:18
Дивно, що сповіщення на пошту не приходять (

bax77,я не маю часу на те, нажаль, тому й шукаю людину.

koleg, природівську кришку я точно не хочу ) Людинку пошукаю

Roman71, Hasker,та я вже й Львів як варіант розглядав )

Аква повинна проглядатись з обох боків, отже електрооснастку потрібно виносити або в кришку ,або в тумбу.
Розмір акви нестандартний, під місце в шафі.
+ в кришці я хочу не 2 лампи, а більше

Під ратушею в нас я був, але там продавці які-то морожені...

varijat
03.02.2017, 11:47
Таке як Ви хочете може зробити "Петрович" - буває в неділю на пташиному ринку, має свій магазин і клеїть акваріуми. Магазин його знаходиться біля Галичанки (кілька років назад його акваріумне господарство було під ратушею в підвалі)

IS1971
03.02.2017, 13:04
Таке як Ви хочете може зробити "Петрович"
Петрович робить тільки кришки зі скла з однотипними лампами освітлення. Кращий варіант бюджетний самому з ПВХ. Замовити можна порізане по розміру в Реклама центрі в Франківську. Поклеєте самі у них же купленим клеєм. Або можливо дешевше клей буде купити в Промдизайні на Петлюри. В них і ПВХ є, але тільки листами без порізки. Сам так робив. Тема є на київському форумі.

koleg
03.02.2017, 21:45
http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=5475
Роблять все що захочете за Вашим бажанням