КПК

Показати повну версію : Список рыб, с которыми можно содержать мелких креветок.

Doc-tor
18.01.2010, 13:42
Очень часто задают этот вопрос "С какими рыбами можно содержать мелких креветок".

Все они, к сожалению, не могут считаться безвредными для креветок, но маленький размер делает их привлекательными для общего аквариума с креветками. Вы должны помнить, что креветки являются естественным источником пищи для большинства рыб в дикой природе. Любая крупная рыба будет пугать креветок. Креветки будут прятаться и как результат у них будет пропадать естественный окрас. Любая рыба, которая сможет поместить креветок в рот, скорее всего их съест. Как только рыбы начнут ассоциировать креветок с лакомой пищей, так они быстро выследят всех креветок в аквариуме, даже те, которые не склонны этого делать. Карликовые креветки от 1 см до 3 см, средние от 4 см до 7 см во взрослом состоянии. Малек же у них от 1 мм до 3 мм. Поэтому в разводне не должно быть никаких рыб, креветок и улиток.

Список рыб, с которыми можно содержать мелких креветок:
Aspidoras pauciradiatus
Axelrodia stigmatias
Barboides gracilis
Barbus hulstaerti
Barbus jae
Barbus leonensis
Barbus quadripunctatus
Barbus stigmatopygus
Barbus sylvaticus
Barbus venustus
Betta persephone
Boraras brigittae
Boraras maculatus
Boraras urophthalmoides
Brittanichthys axelrodi
Bryconella pallidifrons
Carnegiella marthae
Carnegiella myersi
Corydoras duplicareus
Corydoras gossei
Corydoras gracilis
Corydoras griseus
Corydoras habrosus
Corydoras hastatus
Corydoras pygmaeus
Corydoras robineae
Corydoras sanchesi
Danio choprae
Dario dario
Dario dayingensis
Dario hysginon
Diapteron georgiae
Elachocharax pulcher
Epiplatys annulatus
Gulaphallus mirabilis
Hemigrammocharax lineostriatus
Hemigrammus cupreus
Hemigrammus elegans
Hemigrammus micropterus
Hemigrammus tridens
Hemigrammus tukunai
Heterandria formosa
Horadandia atukorali
Hyphessobrycon amandae
Hyphessobrycon compressus
Hyphessobrycon haraldschultzi
Hyphessobrycon herbertaxelrodi
Hyphessobrycon inconstans
Hyphessobrycon micropterus
Hyphessobrycon minimus
Hyphessobrycon minor
Hyphessobrycon roseus
Hyphessobrycon stegemanni
Hyphessobrycon tropis
Hyphessobrycon tukanai
Indostomus crocodilus
Indostomus paradoxus
Inpaichthys kerri
Kiunga ballochi
Lepidarchus adonis signifer
Micropoecilia bifurca
Micropoecilia branneri
Micropoecilia minima
Microrasbora erythromicron
Microrasbora kubotai
Microrasbora rubescens
Moenkhausia colletti
Moenkhausia hemigrammoides
Nannostomus anduzei
Nannostomus espei
Nannostomus marginatus
Nannostomus minimus
Neoheterandria elegans
Neolebias ansorgii
Neolebias axelrodi
Neolebias kerguennae
Neolebias powelli
Nothobranchius eggersi
Nothobranchius korthausae
Odontocharacidium aphanes
Paracheirodon inessi
Parasphaerichthys lineatus
Parasphaerichthys ocellatus
Parosphromenus allani
Parosphromenus deissneri
Parosphromenus harveyi
Parosphromenus ornaticauda
Parosphromenus paludicola
Parosphromenus parvulus
Poecilia amazonica
Pseudomugil furcatus
Pseudomugil gertrudae
Pseudomugil mellis
Pseudomugil novaeguineae
Pseudomugil paludicola
Pseudomugil paskai
Quintana atrizona
Rasbora axelrodi
Rasbora chrysotaenia
Rasbora daniconius labiosa
Saccoderma hastatus
Scopaeocharax atopodus
Simpsonichthys fulminantis
Simpsonichthys magnificus
Trichogaster chuna
Trichopsis pumila
Trigonostigma somphongsi
Xiphophorus pygmaeus

andre=)
13.12.2010, 19:39
я думав завести креветок,але не знаю чи можна тримати їх разом з рибками.
Проконсультуйте будь ласка

MotaMota
13.12.2010, 19:47
Інфи в неті тьма. В мене макробрахіуми живуть прекрасно. Вони нікого не чіпають - і їх ніхто не чіпає. Ідилія :)

Сомець)))
13.12.2010, 19:55
Звичайні черікі можна спокійно тримати з рибками які небільші за неона) І класно щоб в акві моху було достатньо)
І насправді тем таких ціла купа)

Александр11
13.12.2010, 19:57
andre=), Взагалі як ідеал - окремий креветочник. А як показує практика, можна прекрасно суміщати креветок і рибу.
У мене чудово співіснують неокардінки з меченосцями, черріки з ендлерами (гуппі ендлера), макрики як уже написав
MotaMota, взагалі живуть в загальних акваріумах, у мене з скаляріями, макроподами, гурамі.....
єдина умова- місце для схованок: заролсті моху, інших рослин, коряги, каміння.........

Leo N
13.12.2010, 20:06
я думав завести креветок,але не знаю чи можна тримати їх разом з рибками.
Проконсультуйте будь ласка

Шановний, судячи з профілю, у Ваших двох акваріумах загальною ємністю 100 літрів і так повна каша (або концтабір):

"apsstogrema ramiseli 2
ancitrus 3
гуппі 2
сом-перевьортиш 2
комета 1 !!!
тернеція 1
молінезія 2
данніо реріо 2
тетра скляна 2"

Це крім того що рослин у Вас: "покишо нема"

До цього всього Вам точно не вистачає креветок.

Не ображайтесь, але прочитайте якісь поради початківцям, як, скільки і кого утримувати. Спеціально не даю посилань на подібні теми, потратьте кілька хвилин і знайдіть самі. Їх дуже багато, як на цьому, так і на інших подібних форумах.

Александр11
13.12.2010, 20:11
Leo N, А ви злий:D

Doc-tor
13.12.2010, 20:23
andre=), не слухайте їх :) ліпше прочитайте це - http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?p=27361#post27361

andre=)
13.12.2010, 20:25
про рослини і водорості зрозуміло
буду знати

Leo N
13.12.2010, 20:29
Leo N, А ви злий

Напевно так, але я ще й акваріуміст зі стажем більше сорока років і мені болить, коли я бачу як вирощену мною, чи кимось іншим рибу тримають в каторжних умовах. Ви не згодні з цим? Мені цікаво, чи хтось з вас, що давали тут рекомендації, заглянув у профіль, чи просто відтарабанили: "можна, спокійно, співіснують, живуть і т.д.".

andre=)
13.12.2010, 20:30
зі списком ознайомився
дякую за інформацію:)

Александр11
13.12.2010, 20:40
Leo N, Я не заглядував, я выдповів на запитання. Розумієте, яку рибу і як тримати всерівно вирішить автор, я прекрасно вас розумію, бо теж розвожу рибу, і хвилююсь за її долю. Але скільки разів ми пишемо, і пишемо, і пишемо.....
Я невтомно пояснюю, скільки і яких риб можна тримати разом, та як показує практика кожен вирішує сам, а найчастіше залишається те що виживе. Так, буде неодне повідомлення типу" допоможіть, гинуть рибки...." і ми будем відписувати що робити, і тоді я подивлюсь профіль. А зараз я відповів на запитання чи можна тримати криветок з рибками?
і все. На питання чи потрібні мені ще криветки? я відпишу :" Ні!!!"*DRINK*

OlgaPr
14.12.2010, 02:07
Обов’язково засадіть, от тільки потім не питайте як з ними боротися :D

Цікавий допис*RTFM* !!! Дякую:)!!! На ніч, розсмішили:D :D :D!!!

airo
14.12.2010, 10:18
Вони нікого не чіпають - і їх ніхто не чіпає

Бачив на власні очі війну двох півника і макробрахіума.
Війна була довгою і кровопролитною.
Переміг макробрахіум. Однин півник був вбитий, другий сильно поранений. Після цього півника відсадили, він виздоровив і став просто мачо - великий і красивий.

З черіками і їм подібними проблем не виникає. Ну всякому разі у мене і тих кого я знаю особисто.

АшДваО
14.12.2010, 22:54
airo,це ще залежить від об'єму,у малому-конфлікти можуть бути,навіть такі,як Ви описали,а у великому-дуже рідко,у мене макріки співіснують і з півнями,і значно меншими рибами без жодних "розборок".
А от відносини півнів,мальків какаду із черіками закінчувались трагічно для останніх,правда,у акві на 25 л.

Сихівчанин
24.12.2010, 12:38
Теж отримав нагоду поспостерігати за поведінкою макробрахіумів, чері та 1-2 см мальків коридорасів панд в одному 50л аквасі.

Наразі втрат не бачу. Чері та сомики просто оперативно дають дорогу макрикам, тому ніби ніхто не страждає. Траву, до речі, теж не бачу, щоб макрики нищили.

Дійсно, поки-що констатую можливість спільного проживання молодих макробрахіумів, чері та коридорасів в одному акваріумі.

Roman71
24.12.2010, 13:21
Сихівчанин,
А я вчора своїм макробрахіумам скормив весь "впавший" виводок анциків :(
Одноденного малька їдять на "Ура", моментально запихають собі в зуби (чи що в них там є). Так що я б не радив проводити в подальшому такі експерименти. *NONO*
Особливо якщо є бажання підняти малька. Думаю, що і малих мечоносців серед ночі (коли вони лягають на дно) макрикам зловити не проблема...