КПК

Показати повну версію : Івано-Франківськ !!!

MI$H@
16.05.2008, 16:58
Пропоную створити клуб акваріумістів в Івано-Франківську!
1)"реальний клуб" спочатку можна збиратись на Пташиному ринку по неділях в певний зручний для всіх час і обговорювати події а також допомагати один одному.
2)"віртуальний клуб",на цьому форумі де можна повідомляти де, хто і шо продає, міняє, купує і реально зможе допомогти комусь у виборі акваріумів в Івано-Франківську або по області.

3) пишіть свої пропозиції на рахунок цього.

Охват Марьян
16.05.2008, 22:36
1. Підтримую створення клубу акваріумістів у м.Івано-Франківську, буду допомагати і сприяти його створеню й життєдіяльності але...
для початку потрібно згуртувати людей, оприділити цілі, знайти місце реального знаходення. В подальшому створити клуб і прийняти його статут.
2. Для "віртуального клубу" можу виділити окремий розділ на цьому форумі з повним інформаційним забезпеченням.

MI$H@
16.05.2008, 22:52
Охват Марьян дякую за сприяння!

можна створити розділ "віртуальні клуби" а форумчани собі вже розібються по містах і регіонах, думаю буде цікаво і це потрібно, щоб якомога більше згуртувати нас всіх на цьому форумі

Охват Марьян
17.05.2008, 01:03
Охват Марьян дякую за сприяння!

можна створити розділ "віртуальні клуби" а форумчани собі вже розібються по містах і регіонах, думаю буде цікаво і це потрібно, щоб якомога більше згуртувати нас всіх на цьому форумі
Створив розділ "Акваріумістика Івано-Франківська."

bax77
19.05.2008, 14:55
Я тільки за створення клубу!

lsk
20.05.2008, 12:35
Я не проти. Але це треба робити!!! Хто візьме на себе відповідальність за організацію?

MI$H@
20.05.2008, 19:14
відповідальність буде на усіх нас, нетреба її ні на кого звалювати :) , просто треба договорюватись де і коли збириємся, так як це роблять у багатьох містах, і ті хто зможе прийти будуть спілкуватись між собою. Просто ті хто мають бажання збиратись просто пишіть сюди наприклад "цієї неділі на критому продовольчому ринку тоді то і там то" тим більше шо у багатьох є ася, мобільні телефони тай інші методи звязку, пізніше при зустрічі обговоримо постійне місце зустрічі і час.

П.С. Ті хто щось хоче робити шукають методи, а ті хто нехоче шукають причину :)

Nemo
20.05.2008, 21:06
Я не проти. Але це треба робити!!! Хто візьме на себе відповідальність за організацію?
Радий, що в наш час є ще інтузіасти :)
Думаю що у Вас є багато акваріумістів, як і у Львові, просто мало хто знає про форум (Львівський). На Українському Форумі зареєстровані 14 учасників з Івано-Франківська, так що кличте їх до свого гурту і якщо навіть половина збереться то буде добре :)
Неварто на цьому етапі створювати організацію і покладати на когось всю відповідальність проте варто комусь взятись за гуртування таких людей (можливо вивішати оголошення на "птічці", що в такий то час і день у такому то місці збираються любителі акваріумів).

MI$H@
20.05.2008, 22:05
нас уже є 5 чоловік з Франківська які хочуть клубу.
Мені не потрібна кількість, у мене є багато знайомих і друзів за шо я радий, але нівкого з них немає акваріума, ми можемо багато про що з ними говорити, але про то що в мене віднерестились риби ніхто незрозуміє мене, а як класно коли у тебе ще є ті кому це цікаво і які скажуть то дай мені тих мальків скалярій, а я тобі ту гарну рослину що у мене розрослась і пішло поїхало......
Думаю це класно, а може це просто я собі так представляю а насправді так небуде, але треба пробувати, бо якщо цього незробим МИ, то може і ніхто вже і незробить

Cihlo
28.07.2008, 15:28
Cihlo звичайно за , і руками, і ногами, і "плавниками" !!! Якщо, би так шо, то звертайтесь, поможу чим зможу !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. Акваріумістика-це дивовижна "хвороба", яка не лікується, і лікувати її непотрібно !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cihlo
29.07.2008, 14:54
Чувак, як я Тебе розумію !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Мішаня Ти сам з якого району будеш ?

Cihlo
01.08.2008, 13:00
Шановні РИБАКИ-Івано-Франківчани, давайте десь зустрінемось у Ів.-Фр. числа так 15,08,2008р.Пивка поп"єм, побалакаєм !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MI$H@
07.08.2008, 14:59
Cihlo привіт! в Франківську (р-н Пасічна) вул. Тролейбусна
На рахунок зустрічі то можна, якщо маєш то скинь номер асі

Cichlo
08.08.2008, 13:49
Аськи у мене нема. А номер 80503730253.

Tarik_Nikita
08.08.2008, 14:58
то в нас тепер на сайті одна людина з двома профілями:D

Cichlo
08.08.2008, 15:52
Вибачайте, але мене чомусь викинуло з реєстру учасників форуму і тому я був змушений зареєструватися наново !:D

Охват Марьян
10.08.2008, 02:10
Вибачайте, але мене чомусь викинуло з реєстру учасників форуму і тому я був змушений зареєструватися наново !:DА то хто такий :confused: http://aquaforum.lviv.ua/forum/memberlist.php?ltr=C&pp=0&sort=username&order=asc і для чого створенй "Зворотній звязок" внизу кожної сторінки

П.С. Інколи варто заглядати у ПП і ел. пошту на яку зареєстрований учасник!!!

avgust
02.09.2008, 21:43
Я ніколи у вас не був . Скільки людей на вашому базарі є з рибками ? Чи є червоні неони ?

MI$H@
02.09.2008, 21:49
В нас по неділях з 9 год-14 год на критому ринку коло Центрального Універмагу, торгують рибками десь чоловік 10, за неонів незнаю бо не дивився, але і їх небачив цієї неділі :)

Малинка
04.11.2008, 11:46
На жаль я тіки початківець. Але з-задоволенням читатиму дописи у нашому клюбі.

Охват Марьян
06.11.2008, 17:32
Обговорення акваріума Малинка переніс у тему Акваріумна історія Малинки. (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=549)

Олександр Я.
05.12.2008, 13:07
Питання для учасників форуму з Франківська.
Підскажіть будь ласка, де в Франківську можна придбати отоцинклусів?!
Буду дуже вдячний за інформацію.

johnson100
13.02.2009, 21:08
Куди пропали всі франківчани з рідного розділу ?

MI$H@
13.02.2009, 21:34
нікуди не пропадали всі є :), просто тепер ми по неділях зустрічаємся на базарі приблизно коло 11 год

johnson100
13.02.2009, 22:37
А тут чому не спілкуєтесь. Не всі ж напевно присутні на ринку. Було б цікаво дізнатись щось новенького.
До речі я теж минулої неділі був десь близько 11 на ринку. Для себе нічо цікавого не знайшов (шукав, чесно кажучи, добрива для рослин - але вибору ніякого). Правда не втримався і купив двох восьмиполосих цихлазом, не дивлячись на те, що тримати їх ніде. Тимчасово пустив до вуалехвоста, який живе сам в 40 літрах на кухні. Але, не дивлячись на розміри, бджілки почали доставати вуалехвоста (хоча продавець завіряв що дуже мирні). Тепер прийдеться купляти їм свою "хатку" (думаю десь на 70л.)

P.S. Хотів би уточнити чи не організовуєте ви спільних закупок в інет-магазинах (на зразок львів'ян). Бо я привик користуватись аквасейфом при підмінах - а тепер така ціна що в трубу вилетиш (в Калуші 55 грн за 250 мл., на Аровані 47 грн.) А якщо купляти разом то економія більш як в 3 рази - десь по 15 -16 грн за 250 мл., але 5 літрів для мене одного "за бардзо".

MI$H@
14.02.2009, 11:38
P.S. Хотів би уточнити чи не організовуєте ви спільних закупок в інет-магазинах (на зразок львів'ян). Бо я привик користуватись аквасейфом при підмінах - а тепер така ціна що в трубу вилетиш (в Калуші 55 грн за 250 мл., на Аровані 47 грн.) А якщо купляти разом то економія більш як в 3 рази - десь по 15 -16 грн за 250 мл., але 5 літрів для мене одного "за бардзо".

купть краще краще " Мастер Цвет" він є в епіцентрі по 10 гр здається, його я ще не використовував, і нічого точніше сказати не можу
прочитайте краще цю тему
http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=81

johnson100
14.02.2009, 15:44
Аквасейф - це не добрива, це кондиціонер, який добавляю при заміні води для видалення хлору, зв"язування важких металів у стійкі нешкідливі сполуки та збагачення вітамінами та мікроелементами. Колись попробував - щоб не відстоювати воду і аквас досить нормально сприйняв. Раніше купляв на Аровані по 37 грн за 500 мл., а зараз така ємкіть близько 72 грн., в зв"язку з цим перестав додавати при замінах. Як це не дивно, зреагували в першу чергу рослини а не риби - почало жовкнути листя в криптокорин, на третій місяць (тобто зараз) взагалі почався хлороз і радикуліт всіх рослин - явно не вистачає мікроелементів. Тепер доводиться рятуватись добривами - але реакція дуже повільна: листя трохи позеленіло, але темпи росту рослин значно сповільнились :(

MI$H@
14.02.2009, 17:22
До речі я теж минулої неділі був десь близько 11 на ринку. Для себе нічо цікавого не знайшов (шукав, чесно кажучи, добрива для рослин - але вибору ніякого).

тут Ви писали про добрива :)
я помилився з цитуванням у попередньому пості :)

johnson100
14.02.2009, 18:08
Ок. Дякую за "ссилку", там теж знайшов цікаву інфу.

П.С.Тільки давай на ТИ, бо якось вуха ріже :)

Охват Марьян
14.02.2009, 21:14
Аквасейф - це не добрива, це кондиціонер, який добавляю при заміні води для видалення хлору, Навіщо то лити ? Ця хімія предназначена для екстреної заміни води до 80-90%. При підміні до 50% можна лити звичайну воду "з крана", але обовязково акваріумної темпиратури. Так звані кондиціонери окрім хлору також опускають в осад і мікроелементи які споживають рослини, амінокислоти і вітаміни (окрім групи В, РР).

johnson100
14.02.2009, 23:06
Навіщо то лити ? Ця хімія предназначена для екстреної заміни води до 80-90%. При підміні до 50% можна лити звичайну воду "з крана", але обовязково акваріумної темпиратури. Так звані кондиціонери окрім хлору також опускають в осад і мікроелементи які споживають рослини, амінокислоти і вітаміни (окрім групи В, РР).
Тоді не знаю чим пояснити значне погіршення стану рослин в акві. Коли перестав додавати при підмінах Аквасейф поступово почали жовтіти листя в рослин, а тепер - хлороз і майже повне припинення росту. Можливо в нього все-таки додають якісь мікроелементи?

Охват Марьян
15.02.2009, 01:01
Аквасейф тут ні причому.

Охват Марьян
15.02.2009, 10:04
Читайте тут:
http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=74
http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=81

johnson100
15.02.2009, 10:04
А в чому тоді причина? Більше нічого не змінював - частота та кількість підмін та ж сама, корм теж, режим освітлення той же.

П.С. Поки писав, з"явився новий допис, в якому спроба відповісти на моє ще не задане запитання :).

П.С.2 Щоб далі тут не флудити, створив тему у відповідному розділі :
http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?p=8466#post8466

MI$H@
14.03.2009, 13:30
запрошую всіх бажаючих до групи "Акваріумісти Івано-Франківщини" http://aquaforum.kiev.ua/group.php?groupid=28