КПК

Показати повну версію : Ті хто любить рибалити заглядайте сюди!

FENIX
25.04.2010, 20:54
Люди!хто любить їздити на рибалку то скажіть де зараз найкраще клює.
і ше чув що у Завидовичах є вислоніс!Це правда?

zelenapantera
29.04.2010, 15:41
Гарна тема, з огляду на інтереси наших форумчан у вільний час!*THUMBS UP* Також полюбляю порибалити і власне друзі запросили на травневі свята на полтавщину, на ріку Псьол*DANCE* Планую трохи вдосконалити свої спінігові навики і хотів запитати поради у форумчан: де у Львові оптимальний вибір спінінгових наживок (можливо називаю це неправильно) але маю на увазі воблери, твістерки і решту всячину)? Дякую!

AlokuM
29.04.2010, 15:56
Золотий карась ,,на вул. В.Великого

zelenapantera
29.04.2010, 16:00
Далеко від дому і роботи!:) і пишуть там дорого!:confused:

Rybkaigor
29.04.2010, 16:11
Та в любому магазині, на ринку 'Краківський' можна вибрати все що потрібно, тільки пошукати, бо в фірмових магазинах завжди дорого.

Tarik_Nikita
29.04.2010, 16:15
майте на увазі, що зараз рибальство заборонено наказом головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у львівській області від 11 березня 2010 року "Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області у 2010 році"

"2. На території Львівської області в цей період заборонити будь-яке рибальство, добування водних живих ресурсів у такі терміни:
- в басейні р. Дністер з 1 квітня по 10 червня;
- в басейнах рік Західний Буг, Прип’ять, Вісла з 1 квітня по 20 травня;
- у всіх водосховищах, технічних водоймах з 1 квітня по 10 червня;
- в придаткових системах водойм з 1 квітня по 30 червня"

FENIX
29.04.2010, 16:48
а якщо на приватному озері то ні!от я з татом на Завидовичах любимо посидіти!Там по 50 грн за добу і є великі карпи і окуні також карасі!!!

FENIX
29.04.2010, 16:49
де у Львові оптимальний вибір спінінгових наживок (можливо називаю це неправильно) але маю на увазі воблери, твістерки і решту всячину)? Дякую!
на Сихові базар Шувар.там досить дешево продають.я того мужика який продає знаю і можу показати*THUMBS UP*

pozhar
29.04.2010, 17:01
на Завидовичах любимо посидіти!Там по 50 грн за добу
можна конкретніше про дане місце?

FENIX
29.04.2010, 18:06
їхати як на Городок,за Великим Любліном на ліво!!!Є хороший карп,карісі,білий амур:cool:

biabuchja
29.04.2010, 20:57
друзі запросили на травневі свята на полтавщину, на ріку Псьол
Красива річка, дуже чиста сам там голавля ловив. а в яку саме місцевість їдете, я біля Шишацького району віддихав

АшДваО
29.04.2010, 23:55
майте на увазі, що зараз рибальство заборонено наказом головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у львівській області від 11 березня 2010 року "Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних живих ресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області у 2010 році"

"2. На території Львівської області в цей період заборонити будь-яке рибальство, добування водних живих ресурсів у такі терміни:
- в басейні р. Дністер з 1 квітня по 10 червня;
- в басейнах рік Західний Буг, Прип’ять, Вісла з 1 квітня по 20 травня;
- у всіх водосховищах, технічних водоймах з 1 квітня по 10 червня;
- в придаткових системах водойм з 1 квітня по 30 червня"

Тарас,в тому наказі ще є пункт №5:
5. Вилов риби в нерестовий період дозволити всім громадянам однією вудкою з одним гачком та спінінгом і тільки з берега.:)*DRINK*

zelenapantera
30.04.2010, 11:14
Красива річка, дуже чиста сам там голавля ловив. а в яку саме місцевість їдете, я біля Шишацького району віддихав

а на що ловили головня, якщо не скрет?:cool:

zelenapantera
30.04.2010, 11:15
Та в любому магазині, на ринку 'Краківський' можна вибрати все що потрібно, тільки пошукати, бо в фірмових магазинах завжди дорого.

а в кого на краківському можна толково прикупитись, а не так, щоб впхали товар по принципу "на тобі небоже, що мені негоже"?:D

zelenapantera
30.04.2010, 11:17
а в яку саме місцевість їдете, я біля Шишацького району віддихав
село Яреське і його околиці

Rybkaigor
30.04.2010, 12:03
Ну то вже самому треба дивитися, як що розумієшся.

zelenapantera
30.04.2010, 13:09
Ну то вже самому треба дивитися, як що розумієшся.

та власне що "мяч від шайби" відрізняю, але так щоб прикупитись і потім порибалити в задоволення, то на спінігових снастках не розуміюсь нажаль:( тому і потребую кваліфікованого продажу!:D

biabuchja
30.04.2010, 19:09
село Яреське і його околиці
І в мене приємні спогади про це село:D:D:D

Rybkaigor
04.05.2010, 01:00
Zelenapantera, я не знаю як Вам пояснити, в мене є 2 удочки, 4 спінінга. Ловля на річі відрізняється від ловлі на ставках, Ви напевно знаєте. На ріці я використовую більш масивні грузики, щоб не зносило течією та і все. Щоб зрозуміти це все, треба щоб Вам хтось це все показав.

Apes
04.05.2010, 08:41
Привіт Усім!!
Тема класна.
А може і про Івано-Франківську рибалку хтось підкаже??? Де можна половити зара?:confused:

Lolik
04.05.2010, 20:43
Привіт всім Рибакам! На цю тему ліпше не починати. Скажу де можна порибачити і наловити карася. Карась грамів так 500-600. Озера знаходяться в Страдчу, хто не знає дивіться карту Львівської обл. Я в цю неділю рибачив там на 2-му озері, зловив 11 карасів і одного судачка якого випустив. Карась клює на апариш, а точніше на (бутерброд)-це на вушко гачка наліплюють запарену кукурудзянку і т.д і т.п.,а на сам гачок 2-3 апариша. Рибалка дармова, тобто безкоштовна. Ловив на 2-і вудочки. Хто бажає *THUMBS UP**DRINK*приєднуйтесь порибалити!

FENIX
04.05.2010, 21:26
Класні карасі є у Маклашеві!!!там по 800 гр по 1 кг *THUMBS UP*
правда рибалка дорога,но там ше є карпи по 6-15кг

rsumytus
04.05.2010, 22:50
FENIX а як правильно назимається населений пункт або координати як добратися можна

Fadeev
04.05.2010, 23:05
Класні карасі є у Маклашеві!!!там по 800 гр по 1 кг *THUMBS UP*
правда рибалка дорога,но там ше є карпи по 6-15кг

Наскільки я знаю, в Миклашеві практикується суто спортивна рибалка (зловив-випустив), завдяки чому карпи там можна зловити ще більші. Там часто проводяться змагання. Ну а рибалка там дійсно дорога...

FENIX
04.05.2010, 23:18
ну так там треба випускати но скільки задоволення получаєш там від тої рибалки:):D*THUMBS UP*і змагння там теж прікольні!я з татом 2 рази був:cool:

Fadeev
04.05.2010, 23:37
ну так там треба випускати но скільки задоволення получаєш там від тої рибалки:):D*THUMBS UP*і змагння там теж прікольні!я з татом 2 рази був:cool:

Я і не казав що це погано, але якщо повідомляти інформацію про якусь водойму, то, я вважаю, треба її повідомляти повністю. Просто хтось по твоїй пораді може поїхати, зробивши н-ну к-сть кілометрів, з надією привести додому якусь здобич і буде розчарований...

FENIX
04.05.2010, 23:40
FENIX а як правильно назимається населений пункт або координати як добратися можна

подивіться на карті Львівської області село Маклашів*THUMBS UP*

Руслан
05.05.2010, 10:14
подивіться на карті Львівської області село Маклашів

Направильна назва, правильно буде Миклашів, маршрутка відправляється з пл. Митна і їде вверх по Личаківській в сторону Винник.
А взагалі кого цікавить актуальна інфа з цього питання - Вам сюди (http://www.active.lviv.ua/forum-f51.html) і ні луски Вам, ні хвоста :D.

FENIX
06.05.2010, 23:40
А в цьому клубі часто мій тато зависає:):)
там багато інформації всім раджу подивитися

biabuchja
07.05.2010, 09:52
Руслан, Зареєстрований також на цьому сайті. Там є розділ "різне" в якій є обговорення акваріумістики як хобі, залишив ссилку на наш ресурс, видалили - суперечить правилав форуму. (можливо наговорюю, але свого поста не знайшов)
А ЯК СТАВИТЬСЯ НАША АДМІНІСТРАЦІЯ ДО РЕКЛАМИ ІНШИХ САЙТІВ?

Jararaka
07.05.2010, 11:40
Дайте человеку рыбу, и он будет есть весь день.
Научите человека рыбачить, и он целый день будет сидеть в лодке и пить пиво...

Руслан
07.05.2010, 11:47
Руслан, Зареєстрований також на цьому сайті. Там є розділ "різне" в якій є обговорення акваріумістики як хобі, залишив ссилку на наш ресурс, видалили - суперечить правилав форуму. (можливо наговорюю, але свого поста не знайшов)
А ЯК СТАВИТЬСЯ НАША АДМІНІСТРАЦІЯ ДО РЕКЛАМИ ІНШИХ САЙТІВ?

Чесно говорячи нічого не зрозумів з даного допису :confused:.
Я на тому сайті незареєстрований, так випадково натрапив місяць назад, нічого рекламувати не збирався в принципі, а дав посилання на постійну актуальну інфу.

biabuchja
07.05.2010, 15:16
Руслан, Ні я нічого проти Вашого посилання на інший сайт не маю, навпаки, приємно що Ви скоріше за мене порадили рибакам де є більше інформації про наші Західні водойми. Зрештою там такі ж самі люди спілкуються як і ми (люди які люблять природу яка нас оточує). Товариш наприклад активний форумчанин борець проти браконьєрів, має всіх рибінспекторів телефони, при перших проявах порушень дзвонить в інспекцію, не допомагає- звертається в міліцію, причому не боїться попередити про це браконьєрів не залежно чи вони з його села чи сусіднього. А поскільки FENIX, почав розмову про даний сайт, вирішив висловити своє невдоволення, про правила даного форуму*DRINK**DRINK**DRINK*
Свій допис я більше адресовував до адміністрації форуму

FENIX
07.05.2010, 15:31
biabuchja, та ладно вам!Руслан з добрими намірами скинув ту ссилку!!!і нерозумію нівіщо знов починати якусь сварку??

zelenapantera
13.05.2010, 15:17
як і писав раніше, вівдвідав на травневі свята річку Псьол на полтавщині, виставляю декілька фото місцевих краєвидів

FENIX
13.05.2010, 15:20
І що??Щось зловили?????

zelenapantera
13.05.2010, 15:41
купили у місцевих рибалок!!!:D та й де чого іншого у місцевих крамницях для апетиту!!!:D

FENIX
13.05.2010, 15:45
Ніхто останнім часом на сома не їздив????

zelenapantera
13.05.2010, 16:14
Ніхто останнім часом на сома не їздив????

а де взагалі на львівщині сома ловиш?

biabuchja
13.05.2010, 17:18
вівдвідав на травневі свята річку Псьол на полтавщині
Мені аж зуби звело, від білої завесті
zelenapantera, а можете докладніше описати місцевість де Ви рибачили? До болі знайомі місця. В селі Яреськи доїзджаєш до пантоного моста і повертаєш на ліво їхати до ЖД моста який зображений на останьому фото, виправіть якщо помилився

Lolik
13.05.2010, 17:21
а де взагалі на львівщині сома ловиш?

Я так розумію, хіба в акві*DRINK*

FENIX
13.05.2010, 17:29
Та на Дністрі є!!!І ше деякі озера!!!в мого тата рекорд сом на 20 кг!!якщо знайду фото то поставлю в тему!!

Ostap
14.05.2010, 00:23
Люди та чого Ви так тоненько, тай таким ножищем, тай по тому серцю?????

Народ. А давайте зробіть фотки своїх снастей. І ми подивимось на них, тай позаздримо. В кого Шімано, а в кого Дайва. А в кого просто ліщинаю. Проте результат БОМБА.

Особисто я себе відношу до теоретика ніж до практика. Проте стараюся виправитися.

FENIX
14.05.2010, 08:51
Вчора мій тато був в селі Печеніє(здається так називається)
їздив на толстолоба!!!2*ONE* великі покльовки зірвалися а 1 толстолоба тато привіз додому!!!Вага біля 2,5 кг.Ціна рибалки 50 грн за день.

zelenapantera
14.05.2010, 11:18
Мені аж зуби звело, від білої завесті
zelenapantera, а можете докладніше описати місцевість де Ви рибачили? До болі знайомі місця. В селі Яреськи доїзджаєш до пантоного моста і повертаєш на ліво їхати до ЖД моста який зображений на останьому фото, виправіть якщо помилився

*THUMBS UP* так, память в Вас пречудова!*THUMBS UP*далі ми рухались по лівому березі ріки по течії і сягнули рівня села Устинівка, табір розбили на підході до острівця, який сформований в цьому місці на Псьолі. Псьол на цій ділянці не глибокий - на всю ширину русла припадає 2-3 м фарватеру різної глибини, проте ріка дуже швидка!:) Спортивній риболовлі не сприяє вилов риби місцевим населенням "народними і нетрадиційними способами"!:( Ми наловили гарних плотиць, та й все! Сом з головнем, мабуть "ушли на дальний кордон!":D:D:D Сподіваюсь в 3-ох словах відповів на ваше запитання? Якщо цікавлять ще різні деталі - прошу!*DRINK*

Руслан
17.05.2010, 08:24
Вчора мій тато був в селі Печеніє(здається так називається)
Трошки підправлю :), село називається Печенія. Я там як ще був малим на карася їздив, тоді було ще безоплатно, однак велику рибу від 2-ох кг траба було випускати назад бо озеро належало колгоспу.

FENIX
09.06.2010, 12:18
Сом
http://aquaforum.lviv.ua/forum/picture.php?albumid=70&pictureid=759
щука
http://aquaforum.lviv.ua/forum/picture.php?albumid=70&pictureid=758
http://aquaforum.lviv.ua/forum/picture.php?albumid=70&pictureid=757

FENIX
18.06.2010, 10:59
Вчора був на Стрийській річці.Ловив з татом на фідер,зловили 5 невеликих рибців.хто туди буде їхати майте на увазі там дуже багато комарів

Roman71
18.06.2010, 13:17
FENIX, навчись накінець-то писати змістовні дописи (вважай то публічним зауваженням) :mad:

4.2.1. Використання ненормативної лексики навіть у формі ***#$@%@%$^&; навмисне спотворення загальноприйнятої термінології і норм правопису; написання безглуздих, надкоротких дописів

річка називається Стрий, а от де саме на ній багато комарів і в якому місці ти рибалив?!?

хто туди буде їхати

ТУДИ то КУДА?!?

Димитрий Литвинов
26.09.2010, 13:16
У Нас в Никополе, - каховское водохранилище, я там под мостом рыбачу, или в заливе где стоячая вода, с 4 утра до 7 можно киллограм 8 словить карасей и белинькой :)

zelenapantera
12.01.2011, 22:53
треба тему дещо освіжити і декілька свіжих кадрів з риболовлі на оз. Пулемецьке (Шацькі озера):

Roman71
12.01.2011, 22:58
zelenapantera, яка там товщина льоду? не страшно, коли під тобою стільки води?

zelenapantera
12.01.2011, 23:08
лід доволі міцний, не менше 20 см! а щодо "страшно" - то мабуть навпаки якась ейфорія!:cool:

zelenapantera
22.05.2011, 00:05
традиційно на травневі вихідні зустрілись на риболовлі з друзями, правда цього року не вдалось вибратись на "далекі ріки", а місцем відпочинку обрали ріку Західний Буг на кордоні Волинської, Львівської областей та сусідньої Польщі. ось невеличкий фоторепортаж наших з братом трофеїв, а також краєвидів цієї дуже цікавої ріки:

APload
22.05.2011, 00:09
Сергію чесно кажучи подивився фотки і заздрість цапнула :)
я останній раз був може 1,5 роки тому на риболовлі :(
іто чогось трофейного не вдавалось впіймати

zelenapantera
22.05.2011, 00:15
я останній раз був може 1,5 роки тому на риболовлі
іто чогось трофейного не вдавалось впіймати
тоді, друже, раджу їхати, в мене подібний "простій" в часі був і виловив на "білу заздрість" всій нашій компанії!:D:D:D

Терлецький Дмитро
22.05.2011, 00:48
Відео, як треба чистити рибу:
http://www.youtube.com/watch?v=w56yEbRbWTU
http://www.youtube.com/watch?v=EbSF6HmHnMA

кум
22.05.2011, 09:35
[QUOTE=zelenapantera;76433]а на що ловили??

zelenapantera
22.05.2011, 14:45
кум, сома ловили на садового хробака

StarSamurai
23.05.2011, 09:44
Щось ніколи, чомусь не замічав цю тему. Оскільки сам дуже заядлий рибак можу всім бажаючим підказати що де як і на що. Ось кілька порад на початок оскільки не читав всю тему, тому можу повторитись.
1. Бачив питання: Де і що краще купити. яким методом ловити і тд.... ось відповідь http://www.active.lviv.ua тут не лише рибалка а і все про активний спосіб життя.
2. Де купити? Фірмові магазини, або на краківському, але фірмові хоча б китайські речі. повірте мені різнця в гачку за 30 коп. і за 5 грн. Є і дуже велика хоча на вигляд майже однакові. По цьому питанню можу відповідати на більш конкретні питання, в цій темі.
3. Де можна поїхати половити рибу і де що зераз клює. це також ви знайдете на форумі там є опис всіх озер західного регіону, з звітами з останніх рибалок.
4 Пам'ятайте про нерест до 10 червня діє заборонка, і якщо бачите сітку сміло її ріжте і бийте в морду браконьєра. а якщо бачите його з електро вудкою то здавайте його в ГЕСТАПО. а там йому мохнаті шарики по обрізають.
А також пам'ятайте про міру беріть стільки риби скільки можете зїсти а решту назад в воду нехай росте.
В цю неділю був на грушові ловив з дамби результат 4 кг плотви буде таранка.
Питайте на все відповім.

кум
23.05.2011, 14:27
zelenapantera,а куди краще їхати на зах буг, тобто в яке місце.

zelenapantera
23.05.2011, 14:49
кум, в прикордонну смугу, якщо маєте з ким домовитись!*THUMBS UP*:cool:

кум
23.05.2011, 16:00
що не має то немає, треба шукати якийсь канал.))

StarSamurai
24.05.2011, 09:20
Якщо немає каналів, то можна їхати в інші місця або на інші річки, я наприклад чудово ловлю ляща судака щуку жереха морену ну і сома на Дністрі в районі впадання в нього стрия. Та і крім того є купа цікавих місць де можна половити, для цього достатньо знати трошки повадки риб (для цього в нас є акваріуми) і не боятись експериментувати. ну і досвід досвід і ще раз досвід, і саме важливе правильно підібрана снасть від неї все залежить. Простий приклад ловив в неділю плотву результат 4 кг за кілька годин поруч ловив мужик на дубові снасті піймав 5 плотвичок плюнув сказав не бере і поїхав до дому а все просто мав снасть якою можна б було ловити акулу десь в тихому океані.:D

кум
24.05.2011, 09:53
[QUOTE=StarSamurai;76524]Якщо немає каналів, то можна їхати в інші місця або на інші річки, я наприклад чудово ловлю ляща судака щуку

то може візьмети мене на рибалку на Дністер, щоб побачити як професіонали ловлять..

StarSamurai
24.05.2011, 10:01
професіонали ловлять
Ну я зовсім не профісіонал, але взяти можна, рибалка там почнеться десь липень серпень і до заморозків там і звяжимся а взагалі я збираюсь на грушів з 20 червня десь на тиждень ато і на два постояти табором, якщо цікаво милості прошу риба плотва 100 гр. і більше підлящик 50 - 500 грам. лящ від кілограма, карась 300-500 грм. це гарантована рибалка. можна кого цікавить хижак. Місця покажу, методи ловлі поплавок фідер, як зберега так і з лодки, чудова природа (сосновий ліс), чиста вода. Тільки б була погода

Roman71
24.05.2011, 15:14
кум,
StarSamurai, обом публічне зауваження, давно вже пора переходити в "приват" *NONO*

4.2.6. Особисте листування учасників обговорення у темі.

Gonduras
07.10.2011, 12:56
Всіх небайдуших прошу підтримати цю петицію.
Скажи НЕТ промысловому рыболовству на внутренних водоемах Украины! (http://www.rybalka.com/petition/#!/petition/4/3/)

На Львівщині промисловий вилов проводиться в Добротворі. Фактично він є офіційним прикриттям варварського браконьєрства.

Дамо шанс для виживання нашим місцевим рибам!

StarSamurai
10.10.2011, 15:41
Ще б добавили туди, заборону на продаж сіток на ринках, і було б просто супер. а так свій голос віддав.

Vasia1985
05.01.2012, 18:31
Вчора вирiшив пiти на рибалку-на окунця.Оснаста -"чортик".Незважаючи на сильний вiтер все таки вдалося виловити декiлька окунцiв.Брав неактивно,точнiше лiниво.Посидiвши годинку,змерзнувши добре в руки,пiшов до дому.
Результат:15шт за годинку(мало,но i то як то кажеться добре).

Elira
05.01.2012, 18:41
я також би пішла рибачити ...:( говорили форумчани,що підуть і щось ніхто і нікуди ...та й погода така,хоч на щуку ідти ...тепленько ...по осінньому *JOKINGLY*...зголосіться після свят *DRINK*
Роман,навіть на Амазонку збирався *JOKINGLY*

Vasia1985
05.01.2012, 18:49
Elira,незасмучуйтесь.Рiк лише почався,ще все впередi.От потеплiе,рибка стане активнiшою,бажаючих порибалити я думаю знайдеться вдосталь.

Elira
05.01.2012, 18:55
Vasia1985, то такий рік розпочався,що хто його знає,що завтра чекає ...
а наш народ такий,що або пряником або палкою ...надіюсь так і буде *DRINK*

zelenapantera
09.01.2012, 13:08
Vasia1985, а де ловили?:)

Vasia1985
09.01.2012, 14:23
zelenapantera,рибалив там де зараз живу(смт.Дубляни Самбірський р-н).Тече невеличкий потічок,окунець є.

Elira
09.01.2012, 15:20
Vasia1985, я знаю біля вас тече річка Тисмениця їздили туди,а *Воєнка* біля лікарні,ще є ???...там ми колись гірчаків,щуку і окуня ловили :)

StarSamurai
09.01.2012, 15:24
Я завжди з собою запрошую тільки чомусь ніхто не їде. от був цього літа з наметом 10 днів на Грушові запрошував усіх бажаючих на юшку і на таранку так ніхто і не приїхав. а тепер ось сижду мучаюсь льоду нема а якщо є то дуже тонкий, але я не варят на нього лізти

Elira
09.01.2012, 15:26
StarSamurai, я тоді,ще на форумі не була(це аправданіє:D) я би залюбки поїхала,десь і в мене була палатка ...проте 10 днів,то вже за дуже :'(

Vasia1985
09.01.2012, 15:47
Elira,"Военка",що бiля лiкарнi,якщо я правильно зрозумiв-озеро на горi,з дитинства ми його називали "Карери".Щуче озеро,усю рибу переiла,поодинокий лин попадаеться.(зi слiв,сам нiколи неловив).А от гiрчака i зараз можна "пауком" на живця наловити.
На Тисменицю нiколи не ходив,iнша сторона мiста+мiськi вiдходи туда стiкать.
От Бистриця-то своя рiчка,порибалити i повiддихати можна.Привик з дитинста до неi.

StarSamurai
09.01.2012, 15:55
StarSamurai, я тоді,ще на форумі не була(це аправданіє:D) я би залюбки поїхала,десь і в мене була палатка ...проте 10 днів,то вже за дуже :'(

Ну нічого оправдовування принято. цього літа планую знов таку довгу вилазку, а ак літом кожні вихідні я на рибалці, так що милосі просим

Elira
09.01.2012, 21:22
Vasia1985,половина звала Военка половина Карери,но факт того,що недалеко від цвинтаря було,то ніч там не сиділи *JOKINGLY* колись було озерце не погане,а зараз кажуть,що вже як болото ...:(
але в пам'яті залишився образ стайки мальків і пуголовків чи ікри,ото була радість,хто ж знав,що і в університеті я буду пуголовків ловити *JOKINGLY*

цього літа планую знов таку довгу вилазку
це ви з родиною так вибираєтесь чи від неї?:D якщо будете организовувати,то я не проти такого классного відпочинку але точно не на 10 днів,від сили тиждень і то активного відпочинку *DRINK*

StarSamurai
10.01.2012, 07:19
це я з дружиною їду як правило, вона в мене теж заядлий рибак ну і звісно всіх бажаючих запрошую.

Elira
10.01.2012, 11:28
це я з дружиною їду як правило, вона в мене теж заядлий рибак ну і звісно всіх бажаючих запрошую.

а куди їдите,як то кажуть де клює ліпше,бо я тут практично нічого такого не знаю ...будете гідами *JOKINGLY*
Можемо скомпануватися і родинами поїдемо *DRINK*

StarSamurai
10.01.2012, 14:58
а куди їдите,як то кажуть де клює ліпше,бо я тут практично нічого такого не знаю ...будете гідами *JOKINGLY*
Можемо скомпануватися і родинами поїдемо *DRINK*

Гаразд домовились як сезон почнеться свисну. а поїхати є багато куди. Грушів, Оселя, шкло, дністер, стрий, верещиця................

Elira
10.01.2012, 20:37
свисну
ліпше напишіть,а то не почую та збрешу :D
в Грушів,там де матір Божа явилась на склі ?!:) я і не знала,що там річка є *THUMBS UP*

StarSamurai
11.01.2012, 07:13
В Грушові знаходиться Завадівське водосховище. Та і все інше можите знайти тут http://www.active.lviv.ua/topic-t15.html

Vasia1985
02.06.2012, 21:08
Усім любителям рибалки мої вітання.
Цьогорічний мій перший трофей білий амур - 1кг800гр,спійманий у себе в ставку.

http://aquaforum.lviv.ua/forum/attachment.php?attachmentid=20010&stc=1&d=1338660223

Ось ще декілька фотографій цьогорічного улову

http://aquaforum.lviv.ua/forum/attachment.php?attachmentid=20007&stc=1&d=1338660223

http://aquaforum.lviv.ua/forum/attachment.php?attachmentid=20008&stc=1&d=1338660223

http://aquaforum.lviv.ua/forum/attachment.php?attachmentid=20009&stc=1&d=1338660223

Кійко Микола
02.06.2012, 22:24
Можливо є якісь секрети як легше зчистити луску у щупака, бо їсти люблю ,а чистити не дуже:D

Vasia1985
02.06.2012, 22:28
як легше зчистити луску у щупака
А в чому проблема????Луска в щуки чиститься легко.Ножик в руки і вперед:D

Кійко Микола
02.06.2012, 22:30
Ну не дуже то і легко:D
Деколи остаєтся смужка луски і її зчистити дуже важко.

Dimonhig
02.06.2012, 23:14
Ну не дуже то і легко:D
Деколи остаєтся смужка луски і її зчистити дуже важко.

Якщо луска залишається на животі і спині то вихід дуже простий.Запрошуємо друзів у гості,беремо 3 краще 5 пляшечок пива,відкриваєм,і випиваємо!Після чого збирємо кришечки,і прибиваємо їх до дощинки(розмір дощинки комфортний для Вашої долоні)!*DRINK*ROFL**Прибиваєте у формі трикутника,на відстані 3-4мм між кришечками.Щука,судак і навіть окунь бояться цього винаходу!Перевірено мною і друзями.*JOKINGLY*

Руслан
02.06.2012, 23:20
збирємо кришечки,і прибиваємо їх до дощинки
Мабуть мається на увазі таке саморобне пристосування:
http://www.fishingsekret.ru/wp-content/uploads/2011/12/ribohistka1.jpg

або в крайньому випадку таке
http://isovetchik.narod.ru/sovet_images/2-9.gif

Dimonhig
02.06.2012, 23:37
Шановний Руслан,а Вам звідки відомо про це секретне пристосування?!:DДякую за фото!

miuller75
03.06.2012, 11:17
Минулого і цього року рибалив у Ходорові. Трохи далеко їхати, але варто. Озеро велике, вода чиста, риба є різна, карась, короп, лящ, щука, окунь, верховодка, плотва, білий амур. Рибалка коштує 30 грн, можна взяти човник. На фото дзеркальний 4.2 кг

FISHERMEN555
18.07.2012, 23:31
Тоже хотел бы поддержать данную тему. Очень люблю рыбалку.
Любимая снасть спиннинг. Рыбачу как на местной реке Стырь, так и выезжаю с друзьями на реки и озера Украины.
Начался долгожденнай отпуск, через два дня я буду мчатся р. Днепр в г. Нова-Каховка и там вместе с отцом мы зададим жару рыбке:D.
p.s. Все фото мои или с моего фотоаппарата.

zelenapantera
16.08.2012, 00:01
Додам кілька своїх фото з цього рибальського року. Улюблена пора для риболовлі - зима, була на жаль невдалою в плані улову, проте подарувала кілька гарних кадрів з озера Світязь. Так само чомусь не радували крупні соми на Західному Бузі, проте впіймав першого в своєму житті головня, а брату вдалось "взяти" непоганого окунця на п'явку:

FISHERMEN555
17.08.2012, 10:55
Еще немного моей "истории болезни" под названием рыбалка.:D

FISHERMEN555
18.08.2012, 11:12
И голов крупной щуки пойманой мной пробую делать чучела.
Готовлюсь потихоньку к оформлению интеръера в зимнем саду в котором будет стоять голландский аквариум:D

FISHERMEN555
19.08.2012, 22:07
Вчера со второй половины дня организовали с друзьями, семейный тур выходного дня, - небольшой сплав по р. Случь. Прекрасная погода, живописная природа и....рыбалка :).

Вечером на фидерную снасть клев был совсем слабый, местные сказали что вода после дождей сильно поднялась, была поймана лишь парочка мелких марен и все:'( Так как марена занесена в Красную книгу Украины, то рыбасы были благополучно отпущены на волю, повезло что крючки не причинили им серьезных травм.
А вот мой любимый спиннинг в который раз выручает, - килограмовые жерешки радовали мощными поклевками и отчаянным сопротивлением.*THUMBS UP*
Жерех очень осторожная и сильная рыба, но мы хитрее:D

FISHERMEN555
26.08.2012, 16:52
Вот и заканчивается последний день отпуска.... Завтра нужно в 7-45 явится "на ковер" получить ц/у *BACH* и снова в смену !*VICKING*
Чтобы както облегчить свои страдания выходные провел на 25 километровом сплаве по р. Стырь в компании с любимой женой и друзьями. Сегодня в обед сплав завершился.
Смею сказать что весьма удачно. Спиннинг как всегда - ТНЕ ВEST *THUMBS UP* было поймано несколько зачетных щук.
Ко всему, рыбалку совместили с тихой охотой, так что сегодня вечером соберемся с друзьями у меня дома, присядем за рюмочкой-другой холодной и крастально чистой на против акваса и выпьем за скоропостижно скончавшийся отпуск, закусывая фаршированой щукой которую я как собаку выгуливал на кукане до самого дома:D и грибами.
А готовить моя супруга умеет весьма и весьма замечательно*THUMBS UP*
p.s. Фотоотчет прилагаю с вашего позволения.

Makropod2012
19.01.2013, 20:47
Всім привіт , ось був тиждень тому на рибалці ,озеро здається називається Майдан, 30 км від Львова . Кльов риби був середній )

Ось фото того, що наловили

http://i.piccy.info/i7/a854cbb721d9fdc83cbd1e25ac279b72/4-55-887/31618117/S8303043_800.jpg (http://piccy.info/view3/4004354/b5ce92da0beddbdb32774d375c2cecd7/1200/)http://i.piccy.info/a3/2013-01-19-18-42/i7-4004354/755x566-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-01-19-18-42/i7-4004354/755x566-r)

Ось така плотва ловилась

http://i.piccy.info/i7/17c1083322983c48dd1eb012fb424da8/4-55-887/41930915/S8303042_800.jpg (http://piccy.info/view3/4004371/c93e80b952bc8d5c99519617a0962890/1200/)http://i.piccy.info/a3/2013-01-19-18-47/i7-4004371/755x566-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-01-19-18-47/i7-4004371/755x566-r)

Zack
19.01.2013, 21:01
В мене нескладаєтсья з риболовлею. У всіх клює, приїду я і всьо, ні в кого неклює)))

Руслан
13.02.2013, 12:48
Кльов риби був середній
Ось фото того, що наловили
Нічого собі середній, для мене то би був супер *THUMBS UP*.http://aquaforum.lviv.ua/forum/attachment.php?attachmentid=25413&stc=1&d=1360752206

У всіх клює, приїду я і всьо, ні в кого неклює
Типу так :D
http://aquaforum.lviv.ua/forum/attachment.php?attachmentid=25414&stc=1&d=1360755399

Kadtaras
13.05.2013, 22:30
Хто їздить на рибалку в Гамаліївку? Це біля Львова, як там рибалка?

Тарас55
13.05.2013, 23:13
Ви кажете - Не клюет! Ось :D
http://s11.postimg.org/e7qnqzvv7/P1030646.jpg (http://postimage.org/)
picture share (http://postimage.org/)

Gonduras
13.05.2013, 23:20
Хто їздить на рибалку в Гамаліївку? Це біля Львова, як там рибалка?

Буваю там інколи на хижака. Окунь, рідше щука. Ловлю там на силікон - чим менший тим краще (3/4, максимум 1 дюйм на джиг головці 1, максимум 2 грами). З човна колись було просто супер, на-жаль зараз дозволено тільки з берега :(.
А тут все в деталях:)
http://www.active.lviv.ua/topic-t620.html

Kadtaras
17.05.2013, 21:08
Чув, що на озері в Гамаліївці охоронці рибу струмом глушать, а з простих рибаків за кожну вудочку по 20 грн беруть. :mad:

miuller75
17.05.2013, 23:06
Два рази цього місяця був у Зашкові. Рибалка гарна. Великий карась (0.4-0.6 кг), короп 1.5-2 кг. Правда у будній день , чомусь брало краще:D, ніж на вихідних. Ціна 50 грн. за день. А вчора був у Завидовичах, гарне озеро, чиста вода, хороший проїзд майже по всьому периметру озера. Є короп, карась, плотва. Мабуть є і хижак. 50 грн. за добу.

Makropod2012
17.05.2013, 23:22
був на риболовлі у селі Завидовичі , трошки налапав риби *DRINK*

плотва гарно брала

http://i.piccy.info/i7/1b89a84e6971b01aa65a6457ddb4fd6c/4-59-43/709161/IMG_0357_500.jpg (http://piccy.info/view3/4586944/82157351d3923ddf5d03ea2ba551bcb6/)http://i.piccy.info/a3/2013-05-17-20-18/i7-4586944/472x354-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-05-17-20-18/i7-4586944/472x354-r)

це вже почищена риба:)

http://i.piccy.info/i7/4ca3ba03000721148714213001fc8952/4-59-43/5654328/IMG_0358_500.jpg (http://piccy.info/view3/4586953/a2db6ee8144ba4b0c0d844edd78dcad6/)http://i.piccy.info/a3/2013-05-17-20-19/i7-4586953/472x354-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-05-17-20-19/i7-4586953/472x354-r)

клював ще карась , але того разу не дуже великий

http://i.piccy.info/i7/f37cb8c027e23b657be0bfbe6b718bc6/4-59-43/26461426/IMG_0466_500.jpg (http://piccy.info/view3/4586992/c5f47466501836faf486ad29617be1bc/)http://i.piccy.info/a3/2013-05-17-20-21/i7-4586992/472x354-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-05-17-20-21/i7-4586992/472x354-r)

http://i.piccy.info/i7/ebb872a95364ead0878968254b3591bc/4-59-43/28865293/IMG_0469_500.jpg (http://piccy.info/view3/4586997/3e42735d7a4adbb129cfb61588e152e8/)http://i.piccy.info/a3/2013-05-17-20-21/i7-4586997/472x354-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-05-17-20-21/i7-4586997/472x354-r)

Вибачте за якість фото , зроблене на телефон *DRINK*

Kadtaras
18.05.2013, 19:45
Сьогодні був на Гамаліївці. Ловили на все, що тільки могли (джиг, живець, кормушки, бльосни, хробак, макуха...) навіть покльовки не було. Таке враження, що риби там немає. Озеро заросло спінінгувати майже не можливо.
При вїзді один рибак сказав, що краще зїздити на приватне, яке знаходиться неподалік.
Більше в Гамаліївку не поїду, хоч провів минуле літо майже тільки там, а результат: два окунці - дома кіт сміявся :)

Сомбра
18.05.2013, 21:10
Makropod2012, Там штук 50?? повна півлітрова баночка.))*ROFL*

Makropod2012
18.05.2013, 22:58
Makropod2012, Там штук 50?? повна півлітрова баночка.))*ROFL*

я нарахував 120 штук плотви , но фото менше половини було почищено *DRINK*

taras_kr
18.05.2013, 23:58
Два рази цього місяця був у Зашкові. Рибалка гарна. Великий карась (0.4-0.6 кг), короп 1.5-2 кг. Правда у будній день , чомусь брало краще:D, ніж на вихідних. Ціна 50 грн. за день. А вчора був у Завидовичах, гарне озеро, чиста вода, хороший проїзд майже по всьому периметру озера. Є короп, карась, плотва. Мабуть є і хижак. 50 грн. за добу.

А то що до 10 червня рибу заборонено ловити Законодавством, бо нерест, то нічого?....оголошення про заборону вилову зустрічав навіть на платних озерах....

Roman71
19.05.2013, 00:08
ловити Законодавством

а хто в нас його дотримується? :(:confused:

taras_kr
19.05.2013, 00:19
А жаль, що ніхто! Може варто почати з себе хоча б в такій дрібниці. (С) Я НЕХОЧУ БУТИ ГЕРОЄМ УКРАЇНИ - ТАРТАК

Сомбра
19.05.2013, 01:09

Я наприклад..

В Тернопільському ставі є строго виділені місця для ловлі в цей час, однією поплавковою вудкою з одним гачком. Але клює от така кілька як на фото...тоді зміст ловити??? Котові ?

miuller75
19.05.2013, 10:02
Ви створюєте непотрібний конфлікт. Якщо я рибалю на платній водоймі (заплатив і маю чек) з вудочкою і спінінгом , то я браконьєр? Вибачте, я приїхав і спитав у власників чи діє у них заборона, мене запевнили , маєте квитанцію, ловіть, все законно.

trapper
19.05.2013, 10:20
Погоджуюсь з останнім дописом, платні водойми, як правило зариблюються мальком з розвідень, тому зацікавлення в нересті особливого не мають, тому чому б і не надавати цю послугу людям.

астрик
19.05.2013, 14:46
"Про встановлення
весняно-літньої заборони
на лов риби…"
Наказ… 20 березня 2013 року м. Львів № 27
………
3. Як виняток, дозволити любительське рибальство:
3.1. р. Дністер – на лівому березі в межах міста Самбір;
– між селами Дем’янка-Надністрянська Жидачівського району та Підгірці Миколаївського району по обидві сторони;
– від автомобільного моста с. Заліски вверх по течії на відстань до 500 м по лівому березі (Жидачівський район).
3.2. р. Стрий – на лівому березі в межах м. Стрий;
– м. Жидачів – від автомобільного моста вверх по течії по обидві сторони до межі м. Жидачів.
3.3. р. Західний Буг – з обох берегів від межі с. Стриганка до межі с. Городище, від межі м. Червонограда до межі с. Конотопи, від с. Ульвівок до межі с. Пісочне (Сокальський район).
3.4. Водосховище «Завадівське» - вздовж бетонної дамби (Яворівський район).
3.5 Водосховище «Прилбичі» - з бетонної дамби, а також на відстані 500м по правому березі і на відстані 1500м по лівому березі від бетонної дамби.
3.6 Водосховище «Терновиця» - по правому березі на відстань до 700м та по лівому на відстань до 500м від водозливної споруди.
3.7. Водосховище «Добротвір» - на лівому березі за течією р. Західний Буг від 500 метрової зони садкового господарства («ЦМК рибдільниця Добротвір») до 500 метрової зони греблі Добротвірської ТЕС.
3.8. Водосховище «Віжомля» - вздовж берегової зони від с. Віжомля (Яворівський район).
3.9. Водосховище «Гамаліївка» - по береговій лінії від с. Гамаліївка в межах від гідротехнічних споруд ТЕЦ-2 до закінчення бетонного покриття.

*DRINK*

Kadtaras
23.05.2013, 18:19
В Гамаліївці є приватне озеро біля водосховища для ТЕЦ. Воно платне, а чи потрібно ще платити за виловлену рибу? І з якої сторони краще на нього заїхати машиною? Може є в когось контакти власника?

Makropod2012
23.05.2013, 22:34
ось це ми минулого літа були на Західному Бузі , біля Червонограду , рибалка там супер і відпочинок також *DRINK*
Зловили 4 ляща , і купа верхоплавки

Ось 2 лящі , на фото мій вуйко *DRINK*

http://i.piccy.info/i7/f42196937b0a3ef5781b553c1994439e/4-59-293/37264494/IMG_20120812_083400_800.jpg (http://piccy.info/view3/4614962/86601f135267ead209773c1ae38bc801/1200/)http://i.piccy.info/a3/2013-05-23-19-30/i7-4614962/566x755-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-05-23-19-30/i7-4614962/566x755-r)

Taras_nano
24.05.2013, 13:00
В Гамаліївці є приватне озеро біля водосховища для ТЕЦ. Воно платне, а чи потрібно ще платити за виловлену рибу? І з якої сторони краще на нього заїхати машиною? Може є в когось контакти власника?

через велике озеро заїзд був. тепер, кажуть можна і напряму прямо за селом є дорога наліво. тел. нажаль не маю. постараюся дістати. звати Михайло.

РомаУж
24.05.2013, 16:38
Зловили 4 ляща , і купа верхоплавки
Ліпше би навпаки,4 верхоплавки і купу подлещів*THUMBS UP*

Makropod2012
01.06.2013, 15:03
Всім привіт) був на рибалці на місцевому озері , йшов за окунем а влапав ось такого монстра наших водойм :D:D:D:D

http://i.piccy.info/i7/f61a94b3c2c1de50cec3cec55a31721e/4-60-245/569205/S8303145_800.jpg (http://piccy.info/view3/4654285/f7fecf15d13e54f99d7fc62d66719446/1200/)http://i.piccy.info/a3/2013-06-01-12-00/i7-4654285/755x566-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-06-01-12-00/i7-4654285/755x566-r)

http://i.piccy.info/i7/1e0df3c56d1aaf3f7a20a6da0cad1f01/4-60-245/4604559/S8303144_800.jpg (http://piccy.info/view3/4654290/12c1e64d91653d74b170381e2284359c/1200/)http://i.piccy.info/a3/2013-06-01-12-02/i7-4654290/755x566-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-06-01-12-02/i7-4654290/755x566-r)

РомаУж
01.06.2013, 18:44
Perccottus glenii:)

Кійко Микола
05.08.2013, 19:17
деколи як той Монстр ковкне гачка треба ше хвилини з 4 бавитися з витягуванням з нього (вибачте за тавтологію) того таки гачка :-!

dido-pido
05.08.2013, 21:07
РомаУж, В народі Ротан

APload
05.08.2013, 21:27
От такого ратана потрібно ловити :)

Makropod2012
06.08.2013, 23:40
Сьогодні вирішив з раненька перейтися на наше місцеве озеро, половити окуня на блісну , ось попався непоганий окунець *DRINK*

http://i.piccy.info/i7/ba27cf0aab912e9967303bce2a0f66d0/4-68-40/37691958/S8303183_800.jpg (http://piccy.info/view3/4954567/ad6be8a06bf3e304c4720363df790ebe/1200/)http://i.piccy.info/a3/2013-08-06-20-40/i7-4954567/755x566-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-08-06-20-40/i7-4954567/755x566-r)

РомаУж
06.08.2013, 23:44
APload, MONSTER!!!!Це Ваш улов?

Makropod2012, на блешню може?))))))))

Makropod2012
07.08.2013, 00:02
так на блешню, просто у нас переважно говорять на " блісну"

РомаУж
07.08.2013, 00:26
у нас колись казали "на блінкер")))Но та тоді шо то за шваблики такі коло тої риби?*DRINK*

APload
07.08.2013, 07:58
РомаУж, ні не мій, фото з нету.
На рибалці не був вже років 5 :(
Коли був малим то ловив таких монстрів на Стрийській біля перехрестя.
Там же і зловив свого рекордного окуня на 700 грам. ловлячи при цьому ротанів біля берега :)

5_grn
07.08.2013, 08:16
http://s017.radikal.ru/i418/1308/14/70f7c5d70704.jpghttp://s020.radikal.ru/i714/1308/c8/45c219529954.jpg Річкова рибалка , ну і після рибалки :)

кум
07.08.2013, 09:36
Ото серйозна рибалка. форелі стільки наловити

Gonduras
07.08.2013, 11:26
Річкова рибалка , ну і після рибалки :)

Йой люди! Чи ви з глузду з'їхали? І ті що такі фотографії викладають і ті що таке неподобство плюсують....

5_grn, Ви вкурсі що судячи з фото (4 харіуси) і рахуючи по чинних тарифах ви набракрньєрили мінімум на 56 тисячгривень і потенційну кримінальну справу? :mad:

http://briz.if.ua/11752.htm

http://www.youtube.com/watch?v=6GODUjkkl-8

5_grn
07.08.2013, 13:06
Біда 4 харіуси... Ви б звернули увагу краще на те як наш рибнадзор убиває і стерилізує всю живність в річці електровудочками *NONO*

Gonduras
07.08.2013, 15:03
Біда 4 харіуси... Ви б звернули увагу краще на те як наш рибнадзор убиває і стерилізує всю живність в річці електровудочками *NONO*
Це дитячий аргумент.

Я з вас чисто в глибокому шоці...... А давайте підемо когось поб'ємо запросто так - я чув що міліція таке робить.
От шановне товариство і відповідь чому ми живемо не так як в цивілізованій Європі. :(
p.s. Маємо те що маємо.

APload
07.08.2013, 16:10
Gonduras, підтримую, починати потрібно з себе самого !

петя77
07.08.2013, 16:54
Gonduras, підтримую, починати потрібно з себе самого !

Варіант правильний, але мало діевий.....:(
Ту рибу яку ТИ збережеш,риб надзор виловить і продасть в наглу не ховаючись на базарі!!!
p.s.В даний момент в нашій краіні цей варіант почати покращувати щось з себе мало діевий,тому що як тільки ти піднімеш голову з нашого болота тебе назад в то болото запхають підошвою модного і дуже дорогого взуття..... і помахають пальчиком НО НО.....
Революція з кровю,так з кровю,інакше народ не зрозуміе.....80% чиновників розтріляти решта 20% почнуть працювати згідно з законодавством Украіни,ну а усі ми "прості" :) коли відчуемо що в краіні порядок перестаним ловити харіусів,кидати бички мимо урни,справляти природні потреби за кутом дитячого садку,і може навіть навчимось говорити замість ШО будем казати ЩО ВИ ХОТІЛИ ПРОШУ ПАНА....і т.д.
(Прошу зрозуміти правильно,я нікого ні до чого не закликаю) а тоді коли вже народ буде розуміти що за проступок буде СПРАВЕДЛИВЕ покарання,тоді буде порядок.
Починати з себе в краіні де все куплено,проплачено,і давно все продано.....:D смішно.

Gonduras
07.08.2013, 17:18
петя77, Все що ви перерахували поганого в нашій країні має місце - сумнівів нема. Але я хочу з вами не погодитись щодо того що не потрібно старатися бути кращим. Є такаТеория разбитых окон (http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F_%D1%80%D0%B0% D0%B7%D0%B1%D0%B8%D1%82%D1%8B%D1%85_%D0%BE%D0%BA%D 0%BE%D0%BD) згідно якої викинутий вами бичок на тротуар може стати причиною того що завтра зранку ви побачите що там поряд вже хтось навалив купку.
p.s. 5_grn, Вибачте за мій попередній агресивний тон дописів. Я люблю рибалити і мені болить коли люди свідомо, чи через банальне незнання, порушують правила рибальства.

петя77
07.08.2013, 17:28
Але я хочу з вами не погодитись щодо того що не потрібно старатися бути кращим.

Звичайно і однозначно потрібно старатись ставати кращим у всьому! До Держави до Родини до Дітей до Природи і до Один Одного!
Я у своему попередньому дописі ні слова не написав про те що потрібно ставати гіршим ні,звичайно що ні.
Просто життя наше таке що деколи приходиться порушувати закон,не для того щоб ЖИТИ а для того щоб ВИЖИТИ.

Gonduras
07.08.2013, 18:26
Просто життя наше таке що деколи приходиться порушувати закон,не для того щоб ЖИТИ а для того щоб ВИЖИТИ.
Якщо ті 4 харіуси спасли від голодної смерті автора того посту - тоді я прошу модератора видалити всі мої повідомлення як неетичні.

5_grn
07.08.2013, 18:28
:D ужас, які всі правильні , просто нема ради, якби міг -видалив би допис шоб Вас серце не боліло. *DRINK*

п.с. Доречі гарний у Вас нік

Gonduras
07.08.2013, 18:30
п.с. Доречі гарний у Вас нік

Яка країна, такий і нік :D

Bobus
07.08.2013, 18:48
Яка країна, такий і нік
країна ще має маленький-маленький шанс стати Країною.
Ну зовсім мікроскопічний. І щезне той шанс остаточно дуже скоро, бо всі ми дуже любимо знаходити виправдовування тій лажі, котру творимо, замість того, щоб перестати її робити. Ну не любимо ми визнавати свої помилки. А виправити їх - то взагалі з області фантастики. От і "гадимо".
Просто в одних є можливість то робити "по крупному", в інших - у дрібницях.

петя77
07.08.2013, 19:44
:D ужас, які всі правильні , просто нема ради, якби міг -видалив би допис шоб Вас серце не боліло. *DRINK*

Рибалив недавно на Дністрі зі знайомим,так як пізніше виявилось ми також зловили дві червонокнижні риби :D (зараз вже не згадаю як іх звали) і що ВИ думаете ми іх таки зіли.....:) Звичайно я незнав що така риба рідкість на Дністрі,але іі ловили не тільки ми а і наші сусіди по рибалці,значить не така вже рідкість...:D
До чого веду:
Якщо Я чи ВИ чи ще хтось третій зловить на риболовлі якусь супер пупер рідку червонокнижну рибу (в кількості 1-3) і іі зість то не повинно буди наглою проблемою,нехай мене більшість не зрозуміе, але виним в зникнені цього виду риби з річок я себе рахувати не буду.
Бо до такого чо ці риби зникають з річок і озер причетні лише так звані "рибозаготівельники" (ті хто рибалить на річці чи озері з 20 спінігами,і на готові тримае електровудку коли 20 спінінгів не спрацювали) тобто браконьери,плюс також рибінспекція багато е про тих захисників природи історій.

miuller75
07.08.2013, 20:01
Повністю підтримую петя77. Також був минулого тижня на Дністрі, слів бракує, там де колись ловив на "пустий гачок", за цілий день жодної покльовки, жодного удару на хижака. Місцеві кажуть, електроудочками рибу товчуть, ось і не бере. Браконьєри , ось найбільша проблема, а чи я маю 1 чи 20 спінінгів то дрібниця. Шкоди від нормальної рибалки немає.

Bobus
07.08.2013, 21:04
а чи я маю 1 чи 20 спінінгів то дрібниця
Все відносно. А дивлячись на цей ролик, дрібниця - це "рибалка" з електровудочкою ....

http://www.youtube.com/watch?v=Sv_2AJhq_fE

miuller75
07.08.2013, 21:13
Bobus погодьтесь, що ми говоримо про різні речі. Я мав на увазі рибалку для задоволення, а не для заготівлі риби.

Gonduras
07.08.2013, 21:52
Якщо Я чи ВИ чи ще хтось третій зловить на риболовлі якусь супер пупер рідку червонокнижну рибу (в кількості 1-3) і іі зість то не повинно буди наглою проблемою,нехай мене більшість не зрозуміе, але виним в зникнені цього виду риби з річок я себе рахувати не буду.
Бо до такого чо ці риби зникають з річок і озер причетні лише так звані "рибозаготівельники" (ті хто рибалить на річці чи озері з 20 спінігами,і на готові тримае електровудку коли 20 спінінгів не спрацювали) тобто браконьери,плюс також рибінспекція багато е про тих захисників природи історій.
Це поганий підхід. Через нього наприклад в нас на дорогах бардак - я туво пішоходів на переході не пропускаю і винним себе рахувати не буду. Бо вон гляньте як їздять ті на крутих джипах і мєнти! То вони людей давлять! А я боюся так серйозно нагліти, то хоча б припаркуюсь на тротуарі щоб ніхто не зміг пройти - відімщу їм за їх хамство!

країна ще має маленький-маленький шанс стати Країною.
Ну зовсім мікроскопічний. І щезне той шанс остаточно дуже скоро
Як не прикро так вважати, але думаю що шанс вже зник.

p.s.Бачу пора завершувати цю розмові бо толку ніякого. Хто як собі хоче так і буде робити. Я як мінімум попередив що можна попасти на підганяння рибінспекцією статистики і дуже серйозно влетіти. Висновки робіть самі.

Bobus
07.08.2013, 21:58
Я мав на увазі рибалку для задоволення
двома руками за !
Впіймав щось цінне - відпусти !
З голоду ж не пухнемо .

miuller75
07.08.2013, 22:15
двома руками за !
З голоду ж не пухнемо .

А як визначити цінне? Я не іхтіолог. Та тепер і прісноводний бичок цінний.:)

Володимир Романович
07.08.2013, 22:16
Дай Бог, щоби пошкодженою виявилась тільки губа..., а якщо заковтне? Читаю, читаю, ледве стримуюсь... Як, ЯК акваріуміст може бути рибалкою?! :(

miuller75
07.08.2013, 22:20
Дай Бог, щоби пошкодженою виявилась тільки губа..., а якщо заковтне? Читаю, читаю, ледве стримуюсь... Як, ЯК акваріуміст може бути рибалкою?! :(

А як фермер може бути мисливцем? Що поганого в рибалці? У кожного своє хоббі.

Gonduras
07.08.2013, 22:23
А як визначити цінне? Я не іхтіолог. Та тепер і прісноводний бичок цінний.:)

Точно так само як сідаючи за кермо водій відрізняє червоне світло від зеленого, знак усутпи дорогу від знаку головна дорога. Просто потрібно знати правила дорожнього руху, а у випадку рибальства - Правила любительського і спортивного рибальства (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0269-99).

miuller75
07.08.2013, 22:24
Точно так само як сідаючи за кермо водій відрізняє червоне світло від зеленого, знак усутпи дорогу від знаку головна дорога. Просто потрібно знати правила дорожнього руху, а у випадку рибальства - Правила любительського і спортивного рибальства (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0269-99).

І ви їх досконало знаєте ? Вітаю.

Gonduras
07.08.2013, 22:30
І ви їх досконало знаєте ? Вітаю.

Досконало не потрібно. Але знати строки і дозволені для ловлі місця потрібно обов'язково. Збираючись на риболовлю в конкретне місце я знаю яка червонокнижна риба потенційно може попасти там на гачок а також мінімальні розміри риб видів які дозволено вилучати з природи. Про кількість, види дозволених рибальських знарядь і норми вилову взагалі мова не йде - це повинен знати кожен хто бере в руки вудку!

петя77
07.08.2013, 22:46
А як визначити цінне?
І ви їх досконало знаєте ?
Що поганого в рибалці?
На цю тему можна розмовляти безкінечно,тому пропоную припинити дебати,і добросовісно послати усі наші дописи НА.... :D смітник (а ВИ куди подумали?:D)
Все правильно,природу треба охороняти,браконьерів треба каструвати щоб решті неповадно було,а звичайним рибалкам які осознано чи не припустились помилки я думаю можна пробачити.Я також як писав вище зів на ("нормальній,цивілізованій") риболовлі червонокнижну рибу.Признаюсь Незнав!:( Ще в свого колеги по рибалці питався: Ми не втруемось:D. Тому важаю що ми наглоі непоправноі шкоди природі,а саме популяціі ціеі риби не принесли,так само як і "винуватець" ціеі "злощасноі" фотографіі яка підняла такі жваві дебати.
p.s. Народ форум ожив!!!:D Якщо сваримось значить усе добре!*DRINK*
Досконало не потрібно.

ROMANO
07.08.2013, 22:54
''Ржу немагу'':D
Грін піс активізувались...

Привіт*DRINK*

Шановні злазьте з автомобілів збережіть природу!

Чи то слоган партії зелених?Вбий бобра збережи дерево!?

Країну цими дописами не спасеш!Людей не зміниш!Ми ідемо на дно,з голови ми гниємо...

Доречі не в Україні одній таке ла.но!

Лишіться того ровера!Займайтесь власним вдосконаленням...

Історія,яка по справжньому заставила мене задуматись!

Якось їхав я на вокзал кохану зустрічати.
Виходячи на зупинці ж/д вокзал допоміг старій бабці зняти сумки...Так як час був,запропонував донести ті сумки до перону...Після того як проніс сумку декілька метрів я відчув що то не сумки,а сумеги набиті ''свинцем'',а сама бабця ледве йде!Я її питаю,чому так багато набираєте?воно ж важке!
Її відповідь була прогнозована!Сину,мені пенсії на ліки і їжу не вистарчає,а на шуварі люди дадуть того троха,іншо і так набираю...
Живе вона в Золочеві біля псарні внутрішніх військ(служив-знаю)Так ось з відти йти молодому пацану без сумок,пів години,старій бабці з тими сумками думаю години зо три...
Доніс до електрички,поставив в тамбор,бабця дякувала,плакала,дякувала батькам що виховали саме так.До ідеалу мені як до неба!
Але дорожчого ніж її щирі слова подяки нема!Чи допоможу ще раз?Звісно що так!

А чого настрашився?Старості!Безнадійності!Незмоги держави забезпечити повноціного життя...

до чого тут бабця?) До того що змінити себе можемо тільки ми самі,а не мудрі дописи як потрібно жити на форумі.

Вдосконалюйтесь!Не вдосконалюйте когось!

Bobus
08.08.2013, 07:56
ми дуже любимо знаходити виправдовування тій лажі, котру творимо
на жаль майже всі дописи власне про це.
Є правила і норми - виконуй. Це стосується не лише рибалки.
Вдосконалюйтесь!Не вдосконалюйте когось!
Угу ! Всі в монахи і "най ся діє воля божа" :(

Gonduras
08.08.2013, 12:15
Вдосконалюйтесь!
Про це й писав.
Не вдосконалюйте когось!
Що поганого сказати людині що вона вчинила неправильно, ще й наразилася тим отримати серйозні проблеми? Вихована людина, яка вчинила то через банальне незнання - вибачиться, подякує і пообіцяє більше такого не робити. Решта - знайде 100500 виправдань.

p.s. Дійсно потрібно в смітник все це викинути. Уявіть собі реакцію європейця, навіть того самого найближчого до нас поляка, на нашу дискусію..... Соромно панове, соромно.

miuller75
08.08.2013, 19:53
Коли є за що, то можна і вибачитись, а так ...

Bobus
08.08.2013, 20:17
Прохання до модератора викинути всі дописи починаючи з 134.
Горбатого могила виправить.
P.S. Якщо остання фраза є образою для декого з форумчан, то згоден бути забаненим.

5_grn
08.08.2013, 20:18
:D В кого вибачитись?
в риби?

miuller75
08.08.2013, 20:45
Прохання до модератора викинути всі дописи починаючи з 134.
Горбатого могила виправить.
P.S. Якщо остання фраза є образою для декого з форумчан, то згоден бути забаненим.

Без образ! :)

miuller75
08.08.2013, 20:58
Для тих хто любить рибалити. Сьогодні був у Гамаліївці, гарно брав окунь. Приїхав в 15.00 поїхав в 18.00. Результат більше 2 кг окунців від 100 до 150 гр. Брав як біля берега, так і на глибині. Працював силікон салатового кольору.:)

5_grn
09.08.2013, 08:58
ех хочу навчитись озерної рибалки:), річкова ніби непогано виходить :cool:. Можливо хтось підкаже якийсь ресурс для початківців , щоб підібрати інвертар , почитати корисної інформації *DRINK*

agua
09.08.2013, 09:26
5_grn, львівський ресурс: http://www.active.lviv.ua/forum-f119.html

РомаУж
09.08.2013, 10:12
5_grn, http://feeder.webtalk.ru/

miuller75
09.08.2013, 11:01
5_grn для початку вистачить два спінінга і вудочку. В грашох це приблизно 1000 грн. Можна купляти і щось дорожче ( якщо є можливість :) ), але думаю не варто. А далі побачите, що потрібно. Я скаповуюсь на Краківському і у "Флагмані" .

zelenapantera
10.08.2013, 22:30
Отаких "краваток" насмикав на Західному Бузі під польським кордоном:D Хтось може порадить гарну (не обовязково) місцину на Дністрі, бо взагалі не знаю цієї ріки, де би можна було б пополювати за "вусанем" так і іншими цікавими хижаками?:)

РомаУж
11.08.2013, 02:25
К О Ш М А Р!!!*DASH**DASH**DASH*Я думав тут люди в темі:confused:а тут 3 крапки....:f

miuller75
11.08.2013, 11:57
zelenapantera біля Жидачіва є затока, я там на твістер окунців ловив, а місцеві говорили, що і соми є.

Makropod2012
11.08.2013, 12:04
Був два дні на р. Дністер , кльову майже взагалі не було , попались кілька карасиків на лодонь і більш менш гарний окунь *DRINK*

Ось фото цього місця

http://i.piccy.info/i7/30943d9a3a279afa1998c54583e57488/4-75-53/47059397/S8303186_800.jpg (http://piccy.info/view3/4971781/0fd50c5ea132e766e65310f00b7a2fa1/1200/)http://i.piccy.info/a3/2013-08-11-08-45/i7-4971781/755x566-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-08-11-08-45/i7-4971781/755x566-r)

http://i.piccy.info/i7/534ed2dee3c6edb5a414c208fe21e172/4-75-53/51105244/S8303187_800.jpg (http://piccy.info/view3/4971787/86152e05189542626763e13e4d1061a0/1200/)http://i.piccy.info/a3/2013-08-11-08-46/i7-4971787/755x566-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-08-11-08-46/i7-4971787/755x566-r)

http://i.piccy.info/i7/ece85c956aa1a8cb1dc70aec06094fc9/4-75-54/9625656/S8303188_800.jpg (http://piccy.info/view3/4971821/4677588f885f469f93c44dc435a35fbb/1200/)http://i.piccy.info/a3/2013-08-11-08-55/i7-4971821/755x566-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-08-11-08-55/i7-4971821/755x566-r)

http://i.piccy.info/i7/97f0b3d0ee10b5ce96259b72aaf50acf/4-75-54/18979739/S8303189_800.jpg (http://piccy.info/view3/4971832/405f39da81b7b193aef1f4262eb7ce7b/1200/)http://i.piccy.info/a3/2013-08-11-09-01/i7-4971832/755x566-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-08-11-09-01/i7-4971832/755x566-r)

ось окунь *DRINK*

http://i.piccy.info/i7/fa42eb733b8e35ff9b0bb89ed82fa94e/4-75-54/27280107/S8303190_800.jpg (http://piccy.info/view3/4971842/af913ffe455aeec5effeb28ed22af5f2/1200/)[URL=http://i.piccy.info/a3c/2013-08-11-09-03/i7-4971842/755x566-r]http://i.piccy.info/a3/2013-08-11-09-03/i7-4971842/755x566-r/i.gif[/URL

РомаУж
11.08.2013, 12:27
Гарне місце,але народууууууу*DASH*Хлопці на лодці))) чим займаються?:)

Makropod2012
11.08.2013, 12:28
zelenapantera, я був у селі Долобів , глибина у цій затоці 4-5 метрів , є ями , місцеві також казали що там є соми , одні рибаки ловили там сома на "квок"*DRINK*

Makropod2012
11.08.2013, 12:29
Гарне місце,але народууууууу*DASH*Хлопці на лодці))) чим займаються?:)
вони там карася ловили на перловку *DRINK*

РомаУж
11.08.2013, 12:33
СЛИМАКИ...То аш з лодки треба було*ROFL**DRINK*Файне місто на сома,якщо глибина 5м і якщо електриків не було*DRINK*
П.С.Дивлюсь на фото і плачу...Я хочу туди!!!

Makropod2012
11.08.2013, 12:36
СЛИМАКИ...То аш з лодки треба було*ROFL**DRINK*Файне місто на сома,якщо глибина 5м і якщо електриків не було*DRINK*

у нас взагалі нічого не брало , а в них карась раз за разом , в тому місці є яма , вони лапали на мормишку з перловкою , за 4 години налапали близько 50 штук *DRINK*

РомаУж
11.08.2013, 12:41
Тоді зрозуміло чому з лодки:cool:Мормишка то сила!Якщо риба є...Нажаль у нас катастрофічна ситуація на річках.

Makropod2012
12.08.2013, 11:37
сьогодні був на озері місцевому , ловив на живця і клюнула мені червоновуха черепаха , майже дотягнув її до берегу і зірвалася , чи можна її якось виловити з озера і чи може вона зиму пережити?

@@вова@@
12.08.2013, 14:44
З озера її не виловиш.. :f

а вот чи зиму переживе... Переживе!!))) вони впадають в сплячку за температури нижчої 7градусів

mani29
12.08.2013, 23:18
Хтось може порадить гарну (не обовязково) місцину на Дністрі, бо взагалі не знаю цієї ріки, де би можна було б пополювати за "вусанем" так і іншими цікавими хижаками?
Якщо під "вусанем" маєте на увазі сома, то він клює по всьому Дністру де більш-менш глубоко і несильна течія. Вечерком на виповзка або будь-якого черв"яка обов"язково клюне. З інших хижаків окунь, головень і рідше щука. Судака і жереха ще цього року не бачив. З приманок ходові вертушки і силікон (воблери не рекомендую бо вийде задорога рибалка:D)

Makropod2012
13.08.2013, 12:25
підкажіть , що за риба , виловив на озері, раніше ніколи такої не бачив

http://i.piccy.info/i7/669e0d8f1a39280cc3fbed76c6fee03f/4-75-135/5769054/S8303192_800.jpg (http://piccy.info/view3/4981029/8632cc08df68321ebb52919581d5ad3f/1200/)http://i.piccy.info/a3/2013-08-13-09-24/i7-4981029/755x566-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-08-13-09-24/i7-4981029/755x566-r)

РомаУж
13.08.2013, 13:53
Pseudorasbora parva-Амурський чебачок,в народі синька

miuller75
16.08.2013, 20:11
Гарна тема, з огляду на інтереси наших форумчан у вільний час!*THUMBS UP* Також полюбляю порибалити і власне друзі запросили на травневі свята на полтавщину, на ріку Псьол*DANCE* Планую трохи вдосконалити свої спінігові навики і хотів запитати поради у форумчан: де у Львові оптимальний вибір спінінгових наживок (можливо називаю це неправильно) але маю на увазі воблери, твістерки і решту всячину)? Дякую!

Пасаж на Шпитальній, там є на першому поверсі рибальський магазин, власника звати Фелікс, молодий, толковий хлопчина. Дає хороші поради, вибір наживок великий, є хороший силікон на окуня ( нано міно) сам перевірив *THUMBS UP*.

zelenapantera
17.08.2013, 10:04
хто підкаже де у Львові можна купити садового хробака (виповзка)?:)

Андрій Мудрак
17.08.2013, 11:18
Бачив на привокзальному в магазинчику , а ще краще самому наловити

РомаУж
17.08.2013, 11:38
zelenapantera, Інструкція:):
1.Беремо лопату.
2.Шукаємо вологе місце(на березі річки,в кропиві,під кущем і т.д.)
3.Встромляємо лопату!(у землю):)
4.Хитаємо туди-сюди хвилин двітри.І,о Чудо,наше Щастя саме лізе із землі*DRINK*Якщо Щастя не лізе див. пункт 2.:D

zelenapantera
17.08.2013, 12:02
хлопаки, вельми-вельми вдячний за поради, з такими методами знайомий;), але нажаль навіть електрострум не діє цих істот ні ввечері ні вранці:( не вилазять і все:( а якраз треба....

Roman71
17.08.2013, 12:05
2.Шукаємо вологе місце(на березі річки,в кропиві,під кущем і т.д.)

угу... пам'ятаю колись порпались як кури на смітниках різних... *JOKINGLY*
улюблені місця - напівзгнилі дошки, листи фанери, шмати різні, навіть поліетилен

РомаУж
17.08.2013, 12:14
*DASH*Теж треба...Але поки не буде порядного дощу...Я вже пробував поливати дома двір...Посуха...

zelenapantera
17.08.2013, 12:29
зіткнувся з таким пріколом, шо на Краківському, виповзків можна дістати тільки під замовлення:D

miuller75
17.08.2013, 14:39
Вчора рибалив в Надичах. Ставок маленький, рибалка 10 грн. З 8.00 до 16.00 2 карпика по 600-700 гр. , 16 карасів по 200-300 гр. , 5 плотвичок. Брало на опариш. Задоволння отримав море!*THUMBS UP*

Neon4ik
17.08.2013, 14:52
хто підкаже де у Львові можна купити садового хробака (виповзка)?
Сєрий, ти хочеш іхати знов на сома? Бери з собою)(а я покажу як виповзка лапати:D)

Makropod2012
17.08.2013, 15:16
ось, що я злапав сьогодні на живця , справжнього 'монстра" , а мені говорили , що другий раз вона не клюне :D

http://i.piccy.info/i7/daf33700ea66e57018eecdb459e85e9d/4-75-296/16330615/S8303198_800.jpg (http://piccy.info/view3/4999533/93606a45ab57886617a9839f8c1f7e1f/1200/)http://i.piccy.info/a3/2013-08-17-12-12/i7-4999533/755x566-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-08-17-12-12/i7-4999533/755x566-r)

http://i.piccy.info/i7/fe45d816c86545f8ae4a2e0c872d2c6c/4-75-296/20041074/S8303199_800.jpg (http://piccy.info/view3/4999540/752f68f0c7a3687a04afe42d8f0fa782/1200/)http://i.piccy.info/a3/2013-08-17-12-14/i7-4999540/755x566-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-08-17-12-14/i7-4999540/755x566-r)

РомаУж
17.08.2013, 21:40
Пощастило тварючці,так би замерзла зимою.GREEN PEACE FOREVER!!!!

Makropod2012
17.08.2013, 22:16
так мені її не випускати?

РомаУж
17.08.2013, 22:20
Замерзне зимою бідолашна:'(

miuller75
20.08.2013, 11:56
Озеро в Перемишлянах. Спрацювала зранку близько 10.00 силіконова "щущка". :)

miuller75
22.08.2013, 21:40
Ось такий улов на Гамаліївці ! *THUMBS UP*

Gonduras
28.08.2013, 16:41
Ось такий улов на Гамаліївці ! *THUMBS UP*

Брав участь в цих відкритих змаганнях (навіть призи отримали в одній з номінацій :o)
http://www.active.lviv.ua/2010-t3737.html

Оце фото загального улову всіх команд за один день (50 з лишнім кг окунців) :D
http://www.active.lviv.ua/download/file.php?id=19325&mode=view

zelenapantera
28.08.2013, 22:00
Ось такий улов на Гамаліївці !
а скільки коштує рибалка зараз в Гамаліївці?

miuller75
28.08.2013, 22:24
На Гамаліївці з одним спінінгом я даю 10 грн.

FISHERMEN555
28.08.2013, 22:27
Выходной день с семьей провел на реке и посвятил своему любимому способу рыбалки, - спиннингу.
Сына тоже к рыбалке приобщаю, это куда полезнее и интереснее чем в монитор компа или экран телевизора пялиться.
Правду говорят: кто рано встает тому бог подает !:)
Результат, - много-много щуки поймано с 7.00 до 12.00 и что очень приятно, - так это то, что это не платный водоем, а малая украинская река Стырь на Полесье.*THUMBS UP*

Андрій Мудрак
14.09.2013, 23:42
Сьогодні був на Дністрі , зловив невідому рибину , за розміром бура 20 см . Питав місцевих рибаків казали , що не знають , але завдяки інтернету тепер знаю , що це Zingel zingel .Я ,привіз його з Миколаїва і запустив в акваріум на 100 літрів .
Ось на сусідньомі форумі ловили такого монстра
http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=93611
В мене точно такий в акваріумі .
Тепер розумію , що його потрібно було відпустити.

Gonduras
15.09.2013, 00:03
Андрій Мудрак, Чоп в Стрию і Дністрі попадається регулярно. Нажаль часто дуже глибоко заковтує гачок з відповідними невтішними наслідками :(. Також був свідком того що місцевий рибалка який все життя регулярно ловить рибу в Стрию не знав що то чудо.

Андрій Мудрак
15.09.2013, 00:08
Gonduras, В мого ледве гачок за губу зачіпився .
То ,його можні в акваріумі тримати , це не ексклюзив я так розумію.

mani29
15.09.2013, 00:23
це не ексклюзив я так розумію.
те що цей вид занесений в червону книгу вже про щось говорить. Тому треба відпускати. Тепер пробуйте в холодній воді з доброю аерацією і фільтрацією тримати.

Андрій Мудрак
15.09.2013, 10:31
mani29, Зараз в акваріумі 20 градусів , думаю йому нормально . А , якщо його поступово переводити до 26 градусів , то є надія , що він приживеться в акваріумі ?

петя77
15.09.2013, 10:48
Навряд...
Така сама ситуація з осетровими,при звичайній (24-26) температурі для акваріума вони живуть але на жаль не довго.(особисто перевірив не один раз)
Думай навпаки як понизити температуру в акві. (якщо звісно надумав його утримувати)

mani29
15.09.2013, 10:49
Я чопа в акваріумі не тримав тому не підкажу. Ви взяли на себе місію експериментатора тож продовжуйте і нам розкажете. Як на мене цей "судачок в камуфляжі" має дивитися дуже ефектно в акваріумі. Питання чи виживе він в ньому

Андрій Мудрак
15.09.2013, 10:55
Добре буду розказувати .Думаю ,за цей тижнень поступово буду піднімати температуру до 26 c . Потім пересаджу в загальний акваріум , але думаю його буде мало . Постараюсь скинути фотки сюди .
Ще , з ним приїхав - окунь 10 см. , бабка 10 см.
петя77, Хочу в загальному акваріумі тримати , тож понизити не зможу але попробую до 24

Bobus
15.09.2013, 13:41
Андрій Мудрак, ну дали ж поради :
Тепер пробуйте в холодній воді з доброю аерацією і фільтрацією тримати.
Думай навпаки як понизити температуру в акві.
але все одно вперто :mad:
поступово буду піднімати температуру до 26 c
Не мучте рибу. Крім того ще потрібно робити сезонні коливання температури для нормального утримання - а то взагалі складно.
В річці їй буде добре.
p.s.Тема відійшла від рибалки...

Сергій Калабуха
16.09.2013, 06:56
Ні в якому разі не піднімайте температуру!!! Загине!!! В річці на дні Т-16-18 градусів, а зимою ... Їй в холодній воді комфортніше, а в теплому акваріумі вона не виживе.

Андрій Мудрак
16.09.2013, 17:14
Bobus, Я ,небачу сенсу на неї виділяти окремий акваріум , тому в загальному акваріумі мучити її не буду. Тому завезу її назад і випущу. До речі окунь і бабка вже почали їсти .

Тарас55
01.10.2013, 18:43
:D:cool:
http://www.youtube.com/watch?v=KUXIgiayENU#t=30

Тарас55
01.10.2013, 20:54
Капець:mad:
http://zn.ua/UKRAINE/ucheniya-na-lvovschine-s-uchastiem-yanukovicha-priveli-k-gibeli-ryby-v-ozere-130183_.html

miuller75
01.10.2013, 22:02
Ну що скажеш ?! Браконьєр с..а! :mad:

scream
01.10.2013, 23:01
Капець:mad:
http://zn.ua/UKRAINE/ucheniya-na-lvovschine-s-uchastiem-yanukovicha-priveli-k-gibeli-ryby-v-ozere-130183_.html

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?raketa_yaku_zapustiv_yanukovich_ pomilkovo_potsilila_v_ozero&objectId=372430

Roman71
01.10.2013, 23:13
для розрядки, анекдот по темі (не рахуючи останніх декількох повідомлень)

Идет браконьер по берегу озера, а на плечах две огромные щуки тащит.
Тут его рыбнадзор останавливает, мол, попал ты дядя, а браконьер и говорит:
- Мужики, не поверите, я этих щук с детства знаю!
-???
- Ну открываю я как-то банку с икрой, а там два малька, ну я их в этой баночке кормил-кормил, потом они расти начали, места, естественно, мало стало, пересадил я их в трехлитровый баллон, там кормил, и там места стала мало для них, пересадил их в ванну, и там кормил... и вот наконец и ванна для них мала стала, я пришел на берег озера и отпустил их... Теперь прихожу, свистну, они приплывают, я их покормлю и они уплывают. . Не верите? Хотите покажу?
Ну рыбнадзор в недоумении:
- Ну покажи!
Ну мужик подходит к озеру, выпускает щук и стоит курит...
- Ну свисти!
- Зачем?
- Ну, щук кормить!
- Каких щук?

miuller75
02.10.2013, 00:19
І Кузьмук не міністр, а ракети все одно літають як хочуть.*JOKINGLY* Добре що не в Польщу полетіли.:)

РомаУж
13.07.2014, 19:12
*DRINK*З Днем рибалки,панове!!!

gera
07.08.2014, 01:51
Був недавно на Волині . Надзвичайно красиві місця . Природа зачаровує . Отримав масу задоволення . Рибалка навіть не знаю як сказати , супер не скажу бо нічого не зловив , а адреналіну було забагато . Сім сходів , жилку 0,26 рве як папір . В кінці взагалі удилище поламав . Вот такий там білий амур . На фото трофей не мій , сусіда .

zelenapantera
07.08.2014, 09:43
gera, підкажіть, яке це озеро?:)

gera
08.08.2014, 02:43
Озеро знаходиться в глухому не то селі , не то хуторі . Назви не знаю , але сісти на найближчу маршрутку можна пройшовши 5 км. пішки . Добирався авто . Глуш , але дуже гарні місця . Озеро по коло обросло камишом на метрів 30-40 . Навколо озера приватні будинки і кожен має свій пірс . Місцеві зариблюють озеро коропом і білим амуром за власний кошт і чужих не пускають . Та й і не полізеш через чуже подвіря на чужий пірс . Вільного доступу до води немає . Мені дозволили порибалити у знайомих моїх друзів . На фото №2 озеро в селі Сомин . Там рибалка без проблем , тільки треба човен . Озеро похоже на Світязь , тільке мале . Лящ , лин , щука , окунь , плотва , червонопірка , густера , сом .

zelenapantera
14.08.2014, 11:39
gera, спочатку подумав, що це десь на Шацьких озерах:) цього року вперше відкрив для себе в плані риболовлі озеро Пісочне:) крім цікавої рибалки, яка подібна до комп'ютерної гри:), озеро подарувало космічні світанки*THUMBS UP* також відвідали озеро в селі Кошари, що на західному кордоні України, Білорусі та Польщі, озеро вразило водою червонуватого кольору:)

gera
22.08.2014, 02:13
zelenapantera від цих місць до Шацька кілометрів 25 . Взагалі дивлячись на Ваші фото , я ще більше переконуюсь що Волинь це чарівний край . Між іншим на рахунок води цікаво , вона в різних селах різна на смак . В районі Сомина вона якась солодка , а через 20 км. така приблизно як в Карпатах . Друзі дзвонили що зараз дуже багато маслят .

Андрій Мудрак
07.09.2014, 22:03
Всім привіт !!
Був в селі , наловив трохи карася руками .
Історія така , пробував на р. Дністер ловити хижака на живця , зловив одного окуня за 3 години . З тим розчаруванням пішов додому , по дорозі згадав , шо річка розливалася і на полях в ямах лишалася риба , пішов на одну відому мені яму , розміром десь 5 на 5 м. (взагалі вона набагато більша , але за літо всохлася ) .Заліз в ту калюжу , по кісточки в мул , тай почав лапати .За пів години 23 карася , і 15 ротанчиків .І літрове ведерко , від морозива наловив коропців 5 - ти сантиметрових і випустив на місцеве озеро. Прийшов додому бабуся і кіт в шоці
Фотки

Андрій Мудрак
07.09.2014, 22:52
Всім привіт !!
Був в селі , наловив трохи карася руками .
Історія така , пробував на р. Дністер ловити хижака на живця , зловив одного окуня за 3 години . З тим розчаруванням пішов додому , по дорозі згадав , шо річка розливалася і на полях в ямах лишалася риба , пішов на одну відому мені яму , розміром десь 5 на 5 м. (взагалі вона набагато більша , але за літо всохлася ) .Заліз в ту калюжу , по кісточки в мул , тай почав лапати .За пів години 23 карася , і 15 ротанчиків .І літрове ведерко , від морозива наловив коропців 5 - ти сантиметрових і випустив на місцеве озеро. Прийшов додому бабуся і кіт в шоці
Фотки
Забув доповнити , що бабуся в шоці не від пійманої риби , а від того , шо прийшов весь в болоті

Андрій Мудрак
08.09.2014, 19:40
Ще , хочу показати рибу , яку зловив в с. Розвадів , на тій калюжі де і карася . Вже , запущена в акваріум , сьогодні їла коретру . Думаю , що буде жити .
p.s. Може хтось знає , де на Львівщині водяться в'юни і на що їх ловити ?

РомаУж
22.01.2015, 19:27
Щось тут дуже тихо*NONO*Я ходив на лід 2а рази,поки була погода.Лід був "неприємний",6-7см,все тріщало,хотілося окуня та щуки)Випробовував гендмейд блешні.Результат:'(Складна водойма:(Ніяк не підберу ключ.

Makropod2012
09.01.2016, 02:29
Доброї ночі, вчора був на озері в селі Годвишня . Ловив на жерлиці, приїхав о 4.30 і вже був один рибак , який розтавив жерлиці, щоб нормально поставити жерлиці потрібно виїжджати приблизно о 3.30 , після 5.30 вже не було місця на озері , все озеро було в жерлицях.
Щука почала брати з 8.00 і до 12.00 , в обід не було жодного вистрілу жерлиць , знову почала брати з 15 і до 17.00 .
Зловив кілька " щурят " і окуня:):)
Озеро дуже заросле , дуже багато коряг , багато зацепів було )
http://i.piccy.info/i9/b9780436577d5cb1ba0bd45269608b9c/1452298813/76825/990321/2_800.jpg (http://piccy.info/view3/9248775/86907e1e416c773fcb05ca9a6b8a058f/1200/)http://i.piccy.info/a3/2016-01-09-00-20/i9-9248775/800x450-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2016-01-09-00-20/i9-9248775/800x450-r)

Ось фото озера:
http://i.piccy.info/i9/d1d5f39c1b3c97f67155925f4345f959/1452299204/56841/990321/3_800.jpg (http://piccy.info/view3/9248784/5f7349f6e34c79f54d81019700e5c25e/1200/)http://i.piccy.info/a3/2016-01-09-00-26/i9-9248784/800x450-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2016-01-09-00-26/i9-9248784/800x450-r)

http://i.piccy.info/i9/10f2b86c00169e142711a65f3a934370/1452299275/40319/990321/4_800.jpg (http://piccy.info/view3/9248786/64a0e6570e53b28a09e40c3f83cc521b/1200/)http://i.piccy.info/a3/2016-01-09-00-27/i9-9248786/800x450-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2016-01-09-00-27/i9-9248786/800x450-r)

http://i.piccy.info/i9/e8197f0d97ffd9b53793646218a4020f/1452299318/20459/990321/5.jpg (http://piccy.info/view3/9248787/01642c37a6a4c074c950d173201f9711/)http://i.piccy.info/a3/2016-01-09-00-28/i9-9248787/604x340-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2016-01-09-00-28/i9-9248787/604x340-r)

http://i.piccy.info/i9/8264eb130344b312b5f08c86e798bbef/1452299342/41873/990321/6_800.jpg (http://piccy.info/view3/9248788/02358a49712470bfb6ca082d61e55aae/1200/)http://i.piccy.info/a3/2016-01-09-00-29/i9-9248788/800x450-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2016-01-09-00-29/i9-9248788/800x450-r)

Вечірнє фото )
http://i.piccy.info/i9/62ec1556c7e680e4d07b02c55f302a8b/1452299374/37221/990321/1_800.jpg (http://piccy.info/view3/9248789/8fa8c66101f481cba9c5cfcc2c83681b/1200/)http://i.piccy.info/a3/2016-01-09-00-29/i9-9248789/800x450-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2016-01-09-00-29/i9-9248789/800x450-r)

РомаУж
09.01.2016, 08:58
Заздрю трохи*JOKINGLY*А я вчора поперся на озеро:бур,стілець,термос,чудоий настрій був...Я був впевненй що на нашому кар'єрі лід,як мінімум,15см.Прихожу,а там моржі з лебедями плавають*ROFL*Тільки половина води замерзла.
https://www.youtube.com/watch?v=Wu1kOVzbkXw

левандівський
09.01.2016, 09:40
https://www.facebook.com/davnyza/ :)*ONE*

Нічна Лють
18.07.2016, 22:56
У мене риболовлі бувають різні. Деколи хочеться поїхати самому на "дике" озеро, виключити мобільний і пів-дня вдивлятися у поплавок. Інколи хочеться навпаки з гучною КУМпанією. Рибалки бувають Брутально-чоловічі, а бувають дитячо-сімейні: з купанями, вересками, та заплутуванням татових снастей:D Головне щоб вони БУЛИ:)
Днями вибрався з сімейством саме на таку дитячо-сімейну рибалку на оз. Віжомля біля одноіменного славного села на Яворівщині.
В перший день зловив 3 лина, на другий клювала виключно дрібна краснопірка яка на радість дітям відпускалася ними в "море":D
Погода видалась неймовірна:горзові хмари, яскраве сонце, веселка, і хмарки які подбні на "північне сяйво". На озері бачили пару Лебедів в яких
7 молодих лебедят! Напевно умови для красенів хороші.
На іншому озері погодували іншу сімю лебедів, вони майже ручні.

Хелена
02.08.2016, 12:42
Теж побували у Віжомлі. Цього разу чоловік взяв трофейчик на 3,1 кг*ONE*. До того їздили - всяке поменше (останне фото).
Правда це підводне полювання, але ось, що там водиться:

http://i.piccy.info/i9/80caa444d7d9108bf60ece1150934183/1470130511/32604/1056992/fYMfraNo7wEO_500.jpg (http://piccy.info/view3/10117783/92ce4024f068d0e178ef8cd5639d22b7/)http://i.piccy.info/a3/2016-08-02-09-35/i9-10117783/472x354-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2016-08-02-09-35/i9-10117783/472x354-r)

mehanikfz
02.08.2016, 13:15
Цього разу чоловік взяв трофейчик
Ви казали що ваш чоловік хоче щущку в акваріум але боюсь, що на розворотах вона буде застрягати
:D

iyrec05
02.08.2016, 16:55
кiлька днiв провiв в Карпатах...були i гарнi днi без дощу i з чистою водою. кiлька штук таки впiймав(вiдпустив)

Gonduras
02.08.2016, 18:29
Раз пішла така п'янка - ось фото з нашої риболовлі, яка відбулася цими вихідними. Сом 10 кг.

iyrec05
02.08.2016, 19:09
клас! Де такий взяв?

Gonduras
02.08.2016, 23:16
клас! Де такий взяв?

Дністер в межах нашої області ;)

петя77
02.08.2016, 23:47
Покажу Вам деякі своі трофеі 2016 року.....
А головне трофей моеі доні,( на фото знайдете) особисто нею поборений,я був на підсаку. Доні 9 років і карп 9 (трохи з копійками) кг.

кум
01.10.2018, 11:33
доброго дня , підкажіть куди на щуку поїхати в межах Львівської обл.

Нічна Лють
02.10.2018, 14:18
Я б теж хотів почути де полюють на зубасту. Але ніхто не хоче відкривати "рибні місця":D Ну що ж: не скажу що це супер-пупер місця, але я колись ловив щук на 1 Віжомлі (навіть з берега). 2 На Верхній Білці (на безкоштовному озері за селом), минулого року його думали спускати-чистити, не знаю як там зараз, але там була серія з трьох озер напевно щось є. 3. Будете сміятись але я зловив щуку в озері санаторію Шкло, там просто мона зайти і покидати блесну, тіко тре робити вигляд що ти місцевий
Ну типу:"шєфа, шєпка, трийці штири")))

Zack
02.10.2018, 15:37
Ясниський карєр безкоштовно
долиняни платно
підсадки база "Любава" платно ~50 грн
сірчаний карєр в шклі безкоштовно