КПК

Показати повну версію : Заморожені корми!

MI$H@
21.09.2008, 16:21
привіт усім!
1.мене цікавить чи хтось користується мороженими кормами ПП "Фірма Скалярія" м. Рівне, Україна. і яка у Вас думка щодо якості цих кормів?
2. Який із заморожених кормів має найвищу біогогічну цінність, тобто в якому зберігаються найбільше поживних речовим після заморозки?
3.артемія після розморозки біла-це нормально?
І взагалі якої фірми мороженими кормами Ви задоволені (тобто Ваші риби :))
4.Який корм із заморожених не варто купувати на вашу думку?

Охват Марьян
21.09.2008, 16:29
ПП "Фірма Скалярія"
Ніколи нечув про такі корми, ссилочку на їх сайт можна ?

MI$H@
21.09.2008, 16:55
сайт не вказаний на упаковці, там пише:

Корм для акваріумних риб
АРТЕМІЯ морожена 100 гр.
ТУ У 15.7-21090777-001:2005
ПП"Фірма Скалярія" Україна,
м.Рівне, тел. 8 0362 22 59 27

Охват Марьян
21.09.2008, 17:35
сайт не вказаний на упаковці, там пише:

Корм для акваріумних риб
АРТЕМІЯ морожена 100 гр.
ТУ У 15.7-21090777-001:2005
ПП"Фірма Скалярія" Україна,
м.Рівне, тел. 8 0362 22 59 27
Яка ціна товару?
В нас є Учасник під таким ніком на форумі, але його активності поки невидно :)

MI$H@
21.09.2008, 17:47
4 гривні за упаковучку (100 гр)

Скалярія
17.10.2008, 17:18
Дивіться продукцію пп фірми "Скалярія" на сайті www.skaliaria.rv.ua
Якщо артемія після розморозкі має білий колір це означає хорошу якість

Охват Марьян
17.10.2008, 17:33
Яка мінімальна партія товару і способи доставки у м.Львів ?

Скалярія
17.10.2008, 18:05
мінімальна сума замовлення на 500грн
відправка через "Український експрес" або рейсовим автобусом

Охват Марьян
17.10.2008, 20:38
мінімальна сума замовлення на 500грн
відправка через "Український експрес" або рейсовим автобусомЧи бере у Вас морожені корми котрийсь з Львівських зоомагазинів, добре було б попробувати , перед тим як закупати на таку сумму.

Скалярія
18.10.2008, 18:45
Корма пп фірми "Скалярія" бере магазин "Природа"пл.Ринок м.Львів

ENERGY
03.11.2008, 14:54
ну то який морожений корм є найлібший для(малавійців)??? і де його можна купити???

sss
05.11.2008, 00:12
Живые корма конечно лучше (дафния, трубочник, коретра), если конечно у Вас есть возможность самим ловить. Но и от мороженного корма не сдохнут (конечно если производитель гарантирует качество своей продукции). Желательно чередовать корма, В смысле одним и тем же все время кормить хуже, чем менять рацион питания.

Tarik_Nikita
05.11.2008, 17:41
ну то який морожений корм є найлібший для(малавійців)??? і де його можна купити???

Є ще спеціальний морожений корм фірми "акварія" називається "малавідієт", періодично замовляєм під керівництвом RVV.

Tarik_Nikita
05.11.2008, 18:08
і до речі, вартість одної плитки 100 г. ,останній раз, вийшло 2,65 грн.

ENERGY
05.11.2008, 23:41
коли будете замовляти не забудьте про мене!!!

Tarik_Nikita
06.11.2008, 10:31
коли будете замовляти не забудьте про мене!!!

http://www.aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=237
слідкуй за цією темою*RTFM*

ENERGY
23.11.2008, 15:01
Народ порадьте який заморожений корм замовляти для малавійських цихлід?????? В кого вони є і що саме лібше вони їдять?????? Буду вдячний за поради!!!

avgust
04.12.2008, 16:44
Минулого разу коли брав , то весь корм -морожений переморожений . Води багато, а корму не дуже . По якості не задовільний .

Повідомлення стосується корму від акварії, переміщено з теми Закупка замороженого корму від Акварії.

Viktor
08.02.2009, 15:32
Я користуюся мороженими кормами AQUARIA
www.aquaria.com.ua
На сайті є інформація про продукцію і її споживачів (що для якої рибки краще підходить)!

Олександр Я.
20.02.2009, 20:13
Доброго вечора!
Хто може поділитись враженнями від використання "дискус-дієт" від Акварії?
Справа в тому, що своїх риб я годував замороженим циклопом від цієї фірми.
Дуже задоволений! Але зараз він тимчасово відсутній.
Людина, в якої я беру заморозку, заропонував мені "дискус-дієт". Каже, що він краще циклопа.

Олександр Я.
21.02.2009, 10:58
Невже ніхто ніколи не годував своїх риб "дискус дієт"? :confused:
Чи це така велика таємниця, що про неї краще стороннім не знати?!:(

Viktor
22.02.2009, 23:29
Я теж годував своїх циклопом проте вирішив урізноманітнити їх раціон і придбав артемію, дискус дієт - їдять із задоволенням, щоправда він трішки крупноватого помолу, з вигляду там асорті є усе по трошки! ))

Олександр Я.
23.02.2009, 10:20
Більш детальну інформацію про дані корма можна найти на їхньому сайті там є табличка і відповідно написано які корма кому краще давати!!!

Ви тільки не ображайтесь, але знаєте, як в тому анекдоті :" на сараї що написано..."

Мене не цікавить інформація на сайті виробника ( я її читав неодноразово).

Мене цікавлять вдігуки людей, які використовували цей корм.

Tarik_Nikita
23.02.2009, 14:34
Невже ніхто ніколи не годував своїх риб "дискус дієт"? :confused:
Чи це така велика таємниця, що про неї краще стороннім не знати?!:(

я вже своїх годую більше як півроку "дискус дієт", що сказати, корм якісний. Є там серце, спіруліна, кусочки зелені тощо. Дискусів до того треба привчати...,а може це тільки мої такі примхливі. Зараз це основний корм в моїх улюбленців.
Взагалі ,на даний момент,жодних нарікань і претензій до якості*THUMBS UP*

Олександр Я.
23.02.2009, 15:13
я вже своїх годую більше як півроку "дискус дієт", що сказати, корм якісний. Є там серце, спіруліна, кусочки зелені тощо. Дискусів до того треба привчати...,а може це тільки мої такі примхливі. Зараз це основний корм в моїх улюбленців.
Взагалі ,на даний момент,жодних нарікань і претензій до якості*THUMBS UP*

Дякую за змістовну відповідь!*DRINK*

Romek
14.03.2009, 22:57
Недавно взяв мотиля мороженого з акваріїб кормом задоволений льоду мало більше мотиля,супер корм а особливо довольні скалярії чистять листок буде на завтра ікра.

SUMNIX
01.08.2009, 01:41
Порадьте будь ласка якого виробника заморожений мотиль вважається найкращим?.. І де у Львові такий можна придбати?
Я чув що краще якщо в упаковці один великий кусок замість великої кількості маленьких "таблеток" (начебто можна бачити чи корм поки потрапив до вас від виробника не розморожувався).

Tarik_Nikita
04.08.2009, 14:56
Читайте уважно попередені дописи ;), там все написано*RTFM*

Olga_t_s
24.11.2009, 17:49
якщо купила трохи (строк придатності до вересня) прострочену(побачила вже вдома) морожену вольфію, то чи можна годувати нею рибу?

Tarik_Nikita
25.11.2009, 10:28
Olga_t_s,
а чи можна їсти прострочені продукти? - Звичайно, але на власний страх і ризик отравлення ними.

Краще верніть цей корм недобросовісному продавцю, якщо, звичайно, маєте бажання.

Olga_t_s
25.11.2009, 18:08
Вольфію вже поміняла в магазині, правда не на щось рослинне а на тропікал дієт (виявилось, що в магазині вся вольфія прострочена)

kelast
25.11.2009, 19:38
Ну розкажіть нам що це за магазин

lar
26.11.2009, 01:11
"Скалярія" відома фірма і на Краківському торгують заморозкою багато магазинів.

Taras S
27.11.2009, 10:52
не знаю як там фірмові заморожені корми - а я просто купую серце волове, ріжу його на шматки і в морозилку.
потім витягнув з морозилки - на терку і в горня
і по чуть-чуть витягую і висипаю в акваріум
жеруть як має бути... і нічого не дохне

Roman71
27.11.2009, 11:18
Taras S,
а які у вас риби? (по профілю нічого не зрозуміло, бо не заповнено):confused:

GRM
27.11.2009, 11:33
Чи можна конкретніше: промиваєте чи ні, відварюєте чи ні, і скільки часу так годуєте?

Taras S
27.11.2009, 13:25
Taras S,
а які у вас риби? (по профілю нічого не зрозуміло, бо не заповнено):confused:

зараз заповню, але там треба по мудрому писати а тоді тут напишу так як я їх називаю бо часу трохи обмаль :) отже:
2 сомика-челеджери (такі сині на акули подібні - грубі стали такі вже типу вагітні ;)
боції-клоуни 2 штуки - брав щоб слимаків позбутись - вони то їх всіх вижерли тепер на цьому мясі сидять
пару сомиків звичайних (такі плямисті не знаю як називаються)
декілька лабео (здається) довга червона сіра рибка з червоними плавниками
пару неонів - залишки розформованого акваріуму з роботи
ще такі як їз називають "в юпочці"
2 герінохелуса, 1 птереопліх
о! 2 скалярії
тобто риби не хижаки

а за профіль ви праві - треба оформити правильніше

Taras S
27.11.2009, 13:30
Чи можна конкретніше: промиваєте чи ні, відварюєте чи ні, і скільки часу так годуєте?

купую (базар в основному бо раз взяв в Арсені було під плівкою то воно пахло не конче)
ріжу пластинками по всій довжині - виходить щось таке типу паралелепіпеда 2*2см ну і решта довжина того серця
мию просто під краном
не відварюю абсолютно
пакую в маленькі мішечки - стараюсь розділити так щоб потім було зручно по куску вибирати і терти бо раз воно зєдналось у велику гулю і було незручно
Годую таким чином вже напевно 2 роки - колись купив дискусів а товариш порадив таке робити, дискуси повиздихували бо були занадто чутливі до "движняку" тих сомів-челенджерів (чи що) а звичка так годувати риб залищилась - а риби бачу не проти ;)

Cavin
02.12.2009, 20:59
Я сам з Рівного. Купляю постійно мотиль від "Скалярії". Ніяких нарікань на їхню продукцію не маю. годую вже декілька років. Льоду в плитках майже немає, один мотиль.

Руслан
07.12.2009, 19:55
2 сомика-челеджери (такі сині на акули подібні - грубі стали такі вже типу вагітні ;)
боції-клоуни 2 штуки - брав щоб слимаків позбутись - вони то їх всіх вижерли тепер на цьому мясі сидять
пару сомиків звичайних (такі плямисті не знаю як називаються)
декілька лабео (здається) довга червона сіра рибка з червоними плавниками
пару неонів - залишки розформованого акваріуму з роботи
ще такі як їз називають "в юпочці"
2 герінохелуса, 1 птереопліх
о! 2 скалярії

То все живе в 160 л :eek: ????!!!!

Taras S
08.12.2009, 10:30
ага! живе і нічо так
навантажувати я його не хотів але так ся стало що на роботі розформував акваріум свій який там був, то ту всяку "мелочь" забрав додому, і думав що її поїдають - але нічо, практично всі живучі

Taras S
08.12.2009, 10:34

ага і то досить мирно

я не хотів робити там такий "гуртожиток" але на роботі розформував акваріум то прийшлось забрати його жителів додому - той всілякий дряб'язок.

і нічого - всі вживаються

А ЯК ВИДАЛИТИ ЗАДУБЛЬОВАНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ??

MakarV
02.04.2010, 11:42
Вчора купив в зоомагазині "Фауна" морожений корм від фірми "Неон" поки доїхав додому в деяких ячейках корм трохи розмерзся. Підкажіть чи можна годувати цим кормом!

ЕММА
02.04.2010, 11:49
можна

Roman71
02.04.2010, 12:13
MakarV, в таких випадках (ну за винятком зими звичайно) бажано з собою мати термобокс яийсь, ну або хоча б дві баклажки з льодом...

plastilin
02.04.2010, 12:40
Купив мотиль від фірми Скалярія. дуже задоволений їх якістю. води майже немає.

Leo N
10.04.2010, 03:11
привіт усім!
1.мене цікавить чи хтось користується мороженими кормами ПП "Фірма Скалярія" м. Рівне, Україна. і яка у Вас думка щодо якості цих кормів?
2. Який із заморожених кормів має найвищу біогогічну цінність, тобто в якому зберігаються найбільше поживних речовим після заморозки?
3.артемія після розморозки біла-це нормально?
І взагалі якої фірми мороженими кормами Ви задоволені (тобто Ваші риби :))
4.Який корм із заморожених не варто купувати на вашу думку?

1. Використовував морожений циклоп і вольфію від фірми "Скалярія". Якість не дуже (багато рачків просто розчавлених), упаковка напівкустарна, плитку можна розділити лише за допомогою ножа.
2. На мій погляд це циклоп, артемія і мотиль. Трубочник висококалорійний, але у ньому вся таблиця Мендєлєєва і забагато жирів, годиться лише для короткочасного годування. Дафнія - це всього лиш хітиновий панцир напханий "зіллям", придатний хіба для підгодовування живородок час від часу. Ще непогані поживні властивості має подрібнена креветка, але її можна купити в будь-якому супермаркеті і подрібнити самому. При цьому Ви будете впевнені чим саме кормите своїх риб.
3. Артемія після розморозки повинна мати ледь-ледь помітний рожевий відтінок. Чисто біла значить що її вже хтось їв (жартую, просто можливо що її вже, як мінімум, один раз розморожували).
Найкращий, на мій погляд (чи точніше сказати на погляд моїх риб, зовсім недавно взяв циклоп, мотиль, планктон і артемію), фірма "Неон" http://www.neonfishfood.com/index.php?hl=ru&idd=about_product, майже такий же по якості "Green river" http://greenriver.com.ua/index.php i трішки гірший "Akvaria" http://www.aquaria.com.ua/about.html (останній раз закуплена партія корму від "Акварія" мене дуже сильно розчарувала, у мотилі море піску, планктон виявився звичайним циклопом, ще й доволі крупним). Два останніх корми це фактично один і той же виробник, тільки фасований на на різному обладнанні.
4. Розморожений і заморожений повторно, на рахунок деяких виробників у мене є така підозра, але це окрема тема.

ВодолаЗ
10.04.2010, 11:52
Взяв артемію від фірми скалярія. По даті продукт свіженький. Але сама артемія біла а коли розмерзається в воді то вспливає на поверхню і плаває як сухий корм. 2 год спостерігав це явище :), артемія так і не втонула. Риба спробувала трошки і нестала її їсти. Після двох годинного дрейфування корм був виловлений сачком і унітазований.

Мотиль досить непоганий. Хоча в розрізі, на плитці з низу 3-4мм льоду.

VORONFM
19.12.2010, 00:02
Корм хороший, у нас в Червонограде его продают по цене 6 грн.В общем многии местные любители аквариумисты довольны.*THUMBS UP*

vi_ki
19.12.2010, 00:38
Минулого тижня закінчився морожений циклоп від Акварії, купила для проби одну плитку циклопу "Скалярія", по зонішньому вигляду, виглядав ніби краща(набагато червонішого кольору. Пробувала кормити рибу, дуже дрібний і багато муті - половина корму залишилась плавати по поверхні води, риба не їсть(навіть мальки), в кожному кубику трьохміліметрова прослойка льоду,мені не сподобався...і моїм рибам теж...:)

Leo N
21.12.2010, 15:18
Минулого тижня закінчився морожений циклоп від Акварії, купила для проби одну плитку циклопу "Скалярія", по зонішньому вигляду, виглядав ніби краща(набагато червонішого кольору. Пробувала кормити рибу, дуже дрібний і багато муті - половина корму залишилась плавати по поверхні води, риба не їсть(навіть мальки), в кожному кубику трьохміліметрова прослойка льоду,мені не сподобався...і моїм рибам теж...

Про якість корму "Скалярія" я вже писав вище у дописі №47. Ясно що це корм не першої (а швидше навіть і не другої) заморозки, тому, що весь морожений корм, що продукується в Україні, походить з каскаду Дніпровських водосховищ і напівпрісноводних лиманів. Чого у Рівному (звідки походить корм "Скалярія") точно немає :)

DolceVita
03.01.2011, 22:40
У меня тоже на прошлой неделе закончилась артемия от "Акварии", пришлось бежать в магазин за кормом от "Неон", корм от "Акварии" у нас почему-то в зоомагазинах не продают. Несмотря на высокую цену "Неона" (почти в 2 раза дороже "Акварии"), артемия этого производителя не понравилась - много воды и мути, и артемии мало:(
Вообщем, лучше "Акварии" ничего нету:). Хотя, моина и циклоп от "Неона" были ничего так:)

Leo N
05.01.2011, 22:19
У меня тоже на прошлой неделе закончилась артемия от "Акварии", пришлось бежать в магазин за кормом от "Неон", корм от "Акварии" у нас почему-то в зоомагазинах не продают. Несмотря на высокую цену "Неона" (почти в 2 раза дороже "Акварии"), артемия этого производителя не понравилась - много воды и мути, и артемии мало
Вообщем, лучше "Акварии" ничего нету. Хотя, моина и циклоп от "Неона" были ничего так

Не помічав такого, хоч брав Артемію від "Неон" і в 100 грамових блістерах і у 1000 грамових упаковках. Що до ціни, то це просто ду-у-у-уже велика роздрібна націнка в вашому магазині. В опті 100 грамовий блістер від "Неон" коштує 4 гривні, аналогічна плитка від "Акварія" - 3,50, так що при нормальній націнці різниця між ними повинна бути не більше 50 - 70 копійок.

YOLO
11.01.2011, 01:07
обычно умножают на 2- разница на рознице уже 1 грн.

V@NJA
11.01.2011, 10:04
Моя думка що до якості кормів Скалярія така: вони кращі за Кардинал але гірші за Акваріа (води і мусору в них багато)

Руслан
08.05.2011, 13:21
я, моина и циклоп от "Неона" были ничего так

Що до ціни, то це просто ду-у-у-уже велика роздрібна націнка в вашому магазині. В опті 100 грамовий блістер від "Неон" коштує 4 гривні, аналогічна плитка від "Акварія" - 3,50, так що при нормальній націнці різниця між ними повинна бути не більше 50 - 70 копійок.

Також для поповнення кормової бази трофів :) купив циклоп від фірми "Неон" на Краківському (в братів) і хочу зауважити , що якістю задоволений - циклопчик вгодований *THUMBS UP* і відбірний, води в міру. Звичайно тільки ціна 7 грн за блістер трохи кусається.

p.s. Може хто підскаже де є дешевше?

Roman71
08.05.2011, 13:32
Може хто підскаже де є дешевше?

В "Бульці"... Брав вроді по 4 грн. (але треба сказати, що ти з форуму)

Leo N
09.05.2011, 00:20
Брав вроді по 4 грн

Навіть не віриться, бо оптова ціна напряму від Ігоря ("Неон") по 4 гривні за блістерну упаковку. Восени брав два ящики і з доставкою вийшло по 4 гривні 30 копійок. Важкий той лід :)

Roman71
09.05.2011, 00:36
Навіть не віриться, бо оптова ціна напряму від Ігоря ("Неон")

упс... маленька поправочка - заморозка від ТМ "Акварія"
щодо ціни - то точно не більше 5 гривень

Rybkaigor
09.05.2011, 16:13
Перепробував всі морожені корма, але більше сподобалися морожені корма Катрінекс блістера.( пробував артемію, мотиль, дафнію)*ONE*:D Дуже задоволений.

KRustik
09.05.2011, 16:19
У нас "Неон", мотиль, блістер 100 мл. - ціна 8 грн.

Leo N
10.05.2011, 02:03
більше сподобалися морожені корма Катрінекс блістера.( пробував артемію, мотиль, дафнію) Дуже задоволений.

А ціна? У Варшаві морожений мотиль KATRINEX коштує 4 - 5 злотих (12 - 15 гривень), морський планктон 5 - 6 злотих. Приблизно у таку ж ціну бачив корми від "Неон" і "Green river" (експортна блістерна упаковка від ТМ "Акварія").

У нас "Неон", мотиль, блістер 100 мл. - ціна 8 грн.

Що ж тут поробиш, ваші продавці зоотоварів банально множать на два всі закупівельні ціни. Але... якщо врахувати транспортування, оренду торгових місць, вартість електроенергії (а вона для підприємців значно вища, ніж для населення, а для зберігання заморозки треба мати постійно працюючу морозильну камеру) і податки, які стрімко зросли за нинішньої влади, то можливо, що це й нормально :(

PREDATOR
10.05.2011, 10:48
час від часу беру "скалярію"(якщо нічого іншого нема),здивувало те,що наклейка з малюнком приліплена на сам корм...а віддерти її не завжди просто
ще можу порадити вашій увазі корм "zeta".корм наш,але робиться на експорт в Росію.хоча брав тільки циклоп цієї фірми,але це найкращий циклоп що я купляв в наших краях

KRustik
10.05.2011, 14:35
Що ж тут поробиш, ваші продавці зоотоварів банально множать на два всі закупівельні ціни. Але... якщо врахувати транспортування, оренду торгових місць, вартість електроенергії (а вона для підприємців значно вища, ніж для населення, а для зберігання заморозки треба мати постійно працюючу морозильну камеру) і податки, які стрімко зросли за нинішньої влади, то можливо, що це й нормально
У нас все множиться так. А що саме печальне, то вибора ныякого, все що пропонують годиться лише для смітника.

YOLO
11.05.2011, 00:26
А ціна? У Варшаві морожений мотиль KATRINEX коштує 4 - 5 злотих (12 - 15 гривень), морський планктон 5 - 6 злотих. Приблизно у таку ж ціну бачив корми від "Неон" і "Green river" (експортна блістерна упаковка від ТМ "Акварія").

Що ж тут поробиш, ваші продавці зоотоварів банально множать на два всі закупівельні ціни. Але... якщо врахувати транспортування, оренду торгових місць, вартість електроенергії (а вона для підприємців значно вища, ніж для населення, а для зберігання заморозки треба мати постійно працюючу морозильну камеру) і податки, які стрімко зросли за нинішньої влади, то можливо, що це й нормально :(
если надо-
KATRINEX отправлю в блистерах по3.5 и в шоколадках по 2.7грн. а также, от того же производителя в блоках по 20грн.за кг.- опт.
http://vodyanoy.at.ua/aqua-korma/artemia.jpg
http://vodyanoy.at.ua/aqua-korma/dafnia.jpg
http://vodyanoy.at.ua/aqua-korma/wolfia.jpg

Терлецький Дмитро
02.07.2011, 20:10
Купував, нещодавно на пробу, морожені корма Gren River, (планктон і дафнію) Можу сказати що планктон - корм вищого гатунку підійде в якості корму, як і для мальків так і для харацинок та іншої дрібної риби. Рекомендую *THUMBS UP*
А ось дафнія від Gren River попалась не найкрашої якості, від Katrinex вона набагато краща.

Roma65
02.07.2011, 20:35
Можу сказати що планктон
підкажіть де і скильки коштує?

Burij
07.07.2011, 15:27
Вітаю. Підкажіть де взяти кілька кілограмів мороженого корму( мотиль, трубочник)? Можна з кимось до спілки. Або підкажіть ссилку на форрумі, бо в цьому розділі не знайшов. Дякую.

Staff
07.07.2011, 15:39
теж приєднуюсь! теж купив би !

Igorchyk
07.07.2011, 16:01
я б мороженого трубочника взяв трохи, морожений мотиль продається пластинками на краківському, а вот трубочника мороженого ще не бачив

Gemeni
07.07.2011, 17:32
В "Бульці" питались?
Вверху сторінки реклама магазину.

Snoop
07.07.2011, 18:01
Трубочник морожений в нас буває від фірми "nеоn"!

Roman71
07.07.2011, 18:05
трубочника мороженого

а навіщо вам трубочник морожений, коли є свіжий? чи ви думаєте, що морожений трубак буде промитий?

Можна з кимось до спілки

колективні замовлення бувають, але через марудність таких операцій про них знають ті форумчани, які неформально спілкуються в вже закритиму "Барокко"

Igorchyk
07.07.2011, 18:27
трубочник морожений для мене ідеальний варіант бо свіжий в мене засмердівся і засмердів всю хату бо я не поміняв воду 1 день... не хочу витрачати час на промивку - взяв з холодильника, відрізав потрібну порцію і все... ось в чому перевага мороженого корму. Тільки не кажіть що морожений корм для дітей... немає в мене часу займатись всякими різними процедурами - тим більше щоденно. А гупакам і меченосцям думаю від такого корму погано не стане... :-! *DRINK*

Охват Марьян
07.07.2011, 18:32
Burij, Аквацентр "Булька" (санта-барбара)
Магазин "Акваріум"(верхній шувар-навпроти)
Інтернет-магазин "Жаба"(наукова)

Це найближчі до вас магазини.

Roman71
07.07.2011, 18:34
А гупакам і меченосцям думаю від такого корму погано не стане...

ггг... я їх і не балую трубочником... хіба мальків, щоб росли швидше...
купуй морожену артемію чи мотиль, дафнію - і не парся... бо я щось не впевнений, що морожений трубочник промивають хоч пару раз перед заморозкою...

Burij
07.07.2011, 19:59
Мова йде про купівлю дрібнооптову, щоб дешевше було. Бо 9 - 9.50 грн за 100 гр мотиля трохи закруто, особливо якщо досить велика кількість риб.

Охват Марьян
07.07.2011, 20:14
Burij, Я вам про це й написав, йдіть та домовляйтесь, для наших форумчан у "Бульці" і "Жабі" є також додаткові знижки, якщо будете брати велику партію 5-10кг то вам дадуть ще більшу знижку.

василько
07.07.2011, 21:23
немає в мене часу займатись всякими різними процедурами - тим більше щоденно. А гупакам і меченосцям думаю від такого корму погано не стане..
А сухий корм для чого?Живородки хапають його будь здоров, окрім того покращує колір яскравих риб і має вітаміни *THUMBS UP*, а в мороженому трубаку окрім білка і відходів каналізації більше ніц не ма:-!Величезний вибір різноманітних виробників на будь який гаманець
кілограмів мороженого корму
І не треба вислуховувати що займаєш місце в морозилці.
Корма багаті білками(живі та морожені) використовують здебільше для швидкого вигодовувуання молоді.

_baranyak_
07.07.2011, 21:46
І не треба вислуховувати що займаєш місце в морозилці.
Корма багаті білками(живі та морожені) використовують здебільше для швидкого вигодовувуання молоді.
На рахунок того, що морожений корм займає багато місця - незгідний, тому як необов'язково заповнювати морозилку повністю. А от що живий корм і морожений використовують тільки для вигодовування мальків, це зовсім неправильно, бо дорослим рибам теж потрібен живий корм, так як він поживніший за сухий , а тим більше тепер.
p.s.(Як що не прав в в чомусь поправте!)

Burij
07.07.2011, 22:02
Зрозумів, дякую.

Leo N
08.07.2011, 02:23
Не зовсім розумію сенсу кормління живородок мороженим чи живим кормом у будь якому віці :confused:

Є море чудових комбікормів (гранульованих, чіпсів і т.п.), які живородки поїдають з задоволенням, чудово від них ростуть, набирають колір і розмножуються. Вони досить дорогі, але якщо перевести їх калорійність у суміш заморожених організмів і води, яку ми купуємо як "майже живий корм", то виходять абсолютно співвідносні величини. Практично для всіх живородок підходить корм TetraPro і TetraPro Vegetable, а також абсолютно універсальний TetraDiskus. Так, він досить дорогий, якщо купувати у баночках по 100 мл, але якщо брати відром, ємністю десять літрів, то получається у п’ять - шість разів дешевше. Вже кілька років беремо на кількох чоловік по одному відру різного корму один - два рази на рік, чесно розважуємо і не маємо клопоту.

Інша справа з хижими рибами. Їм час від часу необхідно давати "свіжачок" і тут дійсно потрібна заморозка чи живий корм.

Сергій М
12.03.2015, 23:38
Оживлю тему таким питанням - чи можна занести в акву ИХТИОФТИРИОЗ ( манка ) кормлячи риб замороженим кормом, мотилем ?

Володимир Романович
09.05.2015, 15:00
Хтось стикався з явищем масної плівки яскравого червоного кольору після розморозки циклопа?! Наскільки я пригадую з молодих років, ми мили циклоп на відстійниках і він був сіро-зеленого кольору, чи виробник туди додає барвника? чи я марно б"ю на сполох?

Хатостомус
09.05.2015, 15:19
Оживлю тему таким питанням - чи можна занести в акву ИХТИОФТИРИОЗ ( манка ) кормлячи риб замороженим кормом, мотилем ?

Більше року кормлю мороженим мотилем, жодної манки не було. Але тут свої нюанси є, як правильно кормити заморозкою будь-якою. 1)ти промиваєш заморозку? 2)кількість підміни води? 3)чи є кусочок чистого дна або пластикова кришка(камінь) куда кидається заморозка? На рахунок ИХТИОФТИРИОЗА він завжди є в акваріумі в малих чи великих кількостях, але вилазить на рибах з слабим імунітетом або старих.
На рахунок циклопа він в мене розвівся сам в акваріумі під кришкою, так що гуппі завжди ловлять . циклоп має відсоток жиру тому може бути масляною плавкою на мій погляд

Володимир Романович
09.05.2015, 23:57
Хатостомус, такий відсоток жиру може бути в циклопі ??!

http://aquaforum.lviv.ua/forum/photoplog/images/3144/large/4_3.jpg

http://aquaforum.lviv.ua/forum/photoplog/images/3144/large/7_2.jpg

Хатостомус
10.05.2015, 01:22
Ну я так висунув, як оптимістичний варіант, що це жирні плями. Я незнаю, яку там міг влити рідину(барвник,олію,жир рибячий..._, в процесі заморозки розвідник циклопа. Ніхто знає якими ємностями-бочками-відрами та з під чого вони були, як стали знаряддям для зберігання-переміщення корму.

Diogen
14.11.2015, 11:54
Хочу поділитися досвідом використання корму від Акварія, можливо комусь стане в пригоді.
Замовив: циклоп, вольфію, і малаві дієт.
Відразу уточню: абсолютно весь корм використовується у цихліднику з наступними видами риб: melanochromis maingano, labidochromis caeruleus yellow, aulonocara fire fish.
1. Циклоп. Непоганий. Невелика кількість води у заморозці, швидко і охоче поїдається рибками без залишку.
2. Вольфія. Вольфію відмовилися їсти на відріз. Кілька разів пробував давати і кожного разу одне і теж: спершу великий інтерес до корму, а коли розпробують, що це вольфія, відразу відмовляються їсти. Води трохи більше, ніж у циклопі і лишається на поверхні велика кількість невідомо чого, ззовні схожого на дрібні сухі частинки, типу як дерть, але не вона. Ці частинки довгий час плавають на поверхні, доки не розмокнуть. До них також ніякого інтересу зі сторони риб не було.
3. Малаві дієт. Має добре виражений запах моря=)) Здивувала присутність в "Малаві дієт" мотиля. Годувати часто мотилем Мбуну не ризикую, так як зустрічав багато негативних відгуків про нього на просторах інтернету. Тому даю "Малаві дієт" тільки один раз на тиждень, так й то дуже в обмеженій кількості. Що там ще входить в склад не знаю, може якби не мотиль, давав би частіше.
Як підсумок: якби робилося ще одне замовлення, точно відмився б від вольфії і точно взяв би ще циклопа, а "малаві дієт" - ситуативно.
Сподіваюся, комусь буде корисною ця інформація.
Якщо у Вас є власний досвід використання замороженого корму від "Акварія", прошу поділитися. Гадаю, багатьом буде цікаво.