КПК

Показати повну версію : вода помутніла. Фото додається. допоможіть...

shkodna
10.02.2011, 21:24
Запуску акваріума 1,5 міс. догляд - 1 раз на тижденть: підміна воли 20%, сифоним грунт, миєм фільтр (в акваріумній воді), кілька разів на тиждень миєм скло губкою, 1 раз на день годуєм рибок (сухий корм-кольорові пластівці з Краківського базару - фасовані). Світловий день 6 год. що робили від помутніння:
1. Припинили підміну води, не годували 4 дні рибу. затемняли покривалом акваріум на 2 дні, і майже тиждень не світили світло - результат вода посвітліла на 10 %.:'(
2. купили хімію Крістал Вотер (вилили меншу половину банки) - підміну води не робили - РЕЗУЛЬТАТ 0 (нуль)::-!
3. купили капсулу Бактеріум (тому що вода - не то зелена. нето біла). РЕЗУЛЬТАТ на фото. стало ще гірше.
Рибка почувається добре. Годуєм по трошки 1 раз на день. Світим зараз до 4-х годин. Рослини самі прості. одні виглядають як трава. а другі як кріп
Питання? Чи можна ще щось зробити? це триває вже 2 тижні? Ще чекати?:eek:
Чи перезапуск акваріума?

ЕММА
10.02.2011, 22:08
це вспишка інфузорій,не годуйте рибу декілька днів,та не міняйте воду в цей час,має пройти

shkodna
11.02.2011, 08:35
дякую ЕММА :). Цікаво, що спровокувало спалах інфузорій? Перегудування? Минулого тижня ми рибу не годували 4-ри дні і знов не годувати? не подохнуть? Світло світити в в звичайному режимі? Чи обмеженому?

Roma65
11.02.2011, 09:37
Скажіть будь ласка яка температуру в акві і чи часто ви шось робите в акві ну типу руками шось поправляєте і так .далі?Обовязково шоб була посиленна аєрація води шоб недай Бог зранку всі не повспливали одного ранку і не поплили до Полтви...а хімії меньше давайте це не допоможе....

Руслан
11.02.2011, 09:58
Цікавить місце розташування акви, бо якщо вона біля вікна то цілком можливе такого роду "помутніння". Як і наскільки часто промиваєте фільтр (і надіюсь миється без мила, бо зустрічав і таких унікумів :D).

Терлецький Дмитро
11.02.2011, 11:22
Думаю у вас недостатня фільтрація і мало рослин, фільтр Aquael FAN 2 Plus(з профілю) має тільки крупнозернисту губку грубої очистки, якщо поставити хороший фільтр, то вода має очиститись до кристальної за декілька годин, або днів.
Риб годуйте 2 рази на день просто меньшими порціями, хімії не лийте взагалі.

Bobus
11.02.2011, 11:51
Я би чекав далі. Звикло таке відбувається через кілька днів після запуску акваріуму і то є нормальний процес - розмножуються масово бактерії, котрі через кілька днів самі й гинуть від нестачі поживи. Чому таке сталося через місяць ? Можливо все таки не весь корм зїдається і рештки падають на дно. Tetra Crystal Water не усуває бактерій, а лише забруднення від найдрібніших механічних частинок (наприклад помутніння від найдрібніших частинок грунту, котрі не осідають на дно), тому й не допоміг. Коли почалось помутніння? Після чергової підміни води, чи було завжди ? І який у вас грунт ?
Було би добре взяти кілька літрів води з стабільного аквріуму і влити у свій, то би прискорило встановлення біологічного балансу. Не можете описати, як ви його запускали ? Можливо була якась помилка.
Я не знаю, що то є капсула Бактеріум :(

shkodna
11.02.2011, 15:06
відповідь для ROMA 65^Температура в акваріумі 26 градусів. Руками лазили часто. Миєм скло, ловим фіз:D. Аєрація вдень постійно, на ніч виключаємо, бо жужить

shkodna
11.02.2011, 15:12
Для Руслана - Акваріум стоїть в такій кімнаті, де сонце влітку тільки біля 7-ї ранку. Сонця нема, стоїть в кутку, є штори, балкон засклений. В мене навіть квіти не хочуть в цій кімнаті рости, бо світла мало. Перед цим помутнінням з фільтром, ми троха експерементували :'( В субому після підміни, помили його в акваріумній воді і поставили дрібнішу губку (для експеременту), а в неділю витягнули, знов помили і поставили назад рідну грубозернисту губку. Можливо через це помутніла А як врітувати?

shkodna
11.02.2011, 15:34
для BoNUS,..Запускали акваріум по всіх правилах. Повільний запуск.Відстоювали воду, заливали в акваріум, тиждень з включиним фільтром працював, потім купили рослинки - посадили, через 4-ри дні ампулярію запуслили, через 3 дні 3 данюшки, через кілька днів, ще кілька рибок прикупили...1 раз на тиждень робили підміну 20 відсотків води, мили фільтр.. годуєм 1 раз на день, подають на дно пластівці, можливо між камінчики залітають і рибки не виїдали, але зверху корм не валяється.. але в нас є 3 соміки, вон и ж риють. А ще ми кидали спеціальний корм для соміків, такі кругляшки, можливо вони позакисали...Не знаю...
Вода після запуску була більш - менш числа. Не кришталева, але не така мутна...

Leo N
11.02.2011, 15:46
Через це:

на ніч виключаємо

А ще більше через це:

ми троха експерементували В субому після підміни, помили його в акваріумній воді і поставили дрібнішу губку (для експеременту), а в неділю витягнули, знов помили і поставили назад рідну грубозернисту губку

Ви зробили цілих дві помилки, двічі помінявши губку. По - перше, Ви витягнули "стару" губку, яка на той час вже була елементом біологічної фільтрації. По - друге, Ви поставили нову губку, і не давши поселитися на ній навіть мінімальній кількості фільтруючих бактерій, знову її вийняли і поставили першу (на якій бактерій вже теж немає). Взагалі губки, як біологічні фільтри, треба промивати дуже акуратно і тільки у акваріумній воді (звісно що не в самому акваріумі, а, наприклад, у злитій у відро під час підміни), щоб вони чим швидше відновили свої властивості і добре фільтрували воду. Губка, промита під краном, відновлює свої властивості через сім - десять а то і більше днів.

P.S. shkodna, коли Вам хтось надає консультації і Ви вважаєте, що вони Вам допомогли, варто за це подякувати, натиснувши відповідну кнопочку під кожним дописом, адресованим Вам.

Wehrwolf
11.02.2011, 15:48
губку поставте дрібнопористу...8339 таку наприклад.
промивайте не частіше ніж раз на тиждень...руки потрібно мити перед втручання до акви...непідміняйте воду до 2 тижнів і риб посадіть на дієту

Bobus
11.02.2011, 17:24
shkodna, як і радить Leo N залиште стару акваелівську губку і не мийте її пару тижнів. До речі, чому чистите скло губкою, а не скребком ?

shkodna
11.02.2011, 20:24
всім дякую за допомогу...*DRINK*. ми вже 2 тижні не міняєм воду. не міняти далі? Перестати годувати риб взагалі? Вони ж у нас вже майже 2-й тиждень на дієті. мінімум їди..Як світити? Це має значення?(прияме сонячне проміння не попадає..)

в нас до фільтра грубозерниста гукбка, замінити на дрібно? Алеж зараз лізти до фільру не можна*DASH*. а на рахунок скребка, то хіба має велике значення?

губку поставте дрібнопористу...8339 таку наприклад.
промивайте не частіше ніж раз на тиждень...руки потрібно мити перед втручання до акви...непідміняйте воду до 2 тижнів і риб посадіть на дієту

Хіба до нашого фільтру є дрібнозернисті губки? А чи можна зробити самому з паралону?:(

Wehrwolf
12.02.2011, 14:16
Хіба до нашого фільтру є дрібнозернисті губки? А чи можна зробити самому з паралону?:(
у мене стоїть на Фан-2 циліндрична губка куплена в зоомагазині...звісно ковпак пішов відпочивати на шафу...можна спробувати Dajana Biofiltr мала схожу проблему з одною аквою...допомогло а губка однозначно дрібнопориста, але власноруч ви таку не зробите звичайний паралон чи то губка для ванни швидко забиваються і розвалюються від тривалого перебуваання у воді.

shkodna
12.02.2011, 16:33
короче. нам треба почекати доки більш - менш нормалізується вода.. А потім замінити губку? Правильно? зараз заміну робити не можна?

Leo N
16.02.2011, 23:36
Не розумію навіщо Вам міняти губку? Змінивши її Ви знову знищите всю "біологію" фільтра (хоча, при такому об’ємі фільтруючого матеріалу, навіть смішно згадувати про біологію). Я б на Вашому місці поміняв фільтр, бо цього явно замало на 140 літрів. У крайньому разі спробуйте зробити як радить Wehrwolf. Для цього з Вашого фільтра треба зняти ковпак (він більше не пригодиться), у якому стоїть штатна губка, придбати велику губку і зробити щось подібне на це: http://aquaforum.lviv.ua/forum/showpost.php?p=41745&postcount=21 Вигляд втрачає, проте ефективність росте у рази.

Roma65
17.02.2011, 10:43
Опустіть температуру але не різко до 22-24 градуси, постарайтеся меньше лізти туди бо можливо Ви шось занесли туди і звичайно робіть часто підміну води але не більше 30%,тоді все має внормалізуватися! Удачі!)

shkodna
18.02.2011, 20:56
три дні назад, з"їздили до наших знайомих і "стрільнули" 23 літри з "благополучного" 250 л. акваріуму. годування риб обмежили (зрештою вони вже 3-тю неділю на дієті), світим 4-ри години на день. підміни свіжої води не робили (3-й тиждень). РЕЗУЛЬТАТ: посвітліла на 50 % відразу на 2-й день, але задню стінку акваріуму ще не видно...Чекати далі?

shkodna
18.02.2011, 20:58
[quote=Leo N;67026]ля цього з Вашого фільтра треба зняти ковпак (він більше не пригодиться), у якому стоїть штатна губка, придбати велику губку і зробити щось подібне на це: http://aquaforum.lviv.ua/forum/showp...5&postcount=21 Вигляд втрачає, проте ефективність росте у рази...
ну так і приблизно зробили.. Зняли ковпак і замінили губку на дрібнозернисту велику (вимочивши перед тим 3- дні в акваріумі, щою вона набралась бацил)

shkodna
18.02.2011, 20:59
які наші дії зараз? ЧЕКАТИ ДАЛІ?

Burij
24.02.2011, 11:32
Що з водою? Підміна допомогла?

smiti
24.02.2011, 16:24
Привіт. Скажу що в помутніні води дуже часто допомагає стерилізатор.
Коли я запустив свою 450 то небув задоволений повністю прозорістю води. Після поради lar поставити стерилізатор проблем з кришталевочистою водою немаю.
Нескажу що правильно роблю але миття фільтра з 450 в мене відбувається під проточною водою, але помутніння немає!
Це просто інформація, можливо комусь поможе!

StarSamurai
24.02.2011, 17:55
Може і я вам чимсь допоможу.
Для початку як казав Шерлок Холмс виключимо всі можливі причини виникнення такого результату - все це зробили наші дорогі форумчани вище. А тепер я спробую додати свої роздуми керуючись фотографіями в першому пості а краще було б свіжі фото аквасу.
перша думка оскільки ви писали що вода має білий відтінок і поглянувши на ваш ґрунт можна зробити висновок що в ньому містяться фракції білого кольору можливо він виділяє щось у воду. по друге на задньому фоні видно якийсь керамічний виріб, маю точно такий же був інцидент він був не зовсім вдало зроблений а саме містив тріщину де не зовсім добре була пропечена глина яка почала виділяти муть в воду. потрете чи не кидали в акваріум так звані шарики з глини для підживи рослин при великому вмісті глини можлива така муть оскільки працює фільтр доречі глина могла бути і в грунті.
А тепер що робити. Найпростіше це перезапустити акваріум, але яким чином. насамперед якщо ви не хочете втрачати своїх мешканців то подаруйте їх комусь або при наявності запасного акваріума який краще всього собі придбати ну літрів на 25-30 відсадити їх туди, як підготувати собі такий карантиник. візьміть в когось води з нормального акваріума якомога більше хоть всі 30 літрів. і пересадіть туди своїх улюбленців не пхайте в цей акваріум нічого ані ґрунту ані фільтру лише нагрівач який помийте перед тим добре в проточній воді якщо виходити з опису ваших рибок з профілю то цього об'єму їм буде достатньо це ж лікарня для них. Воду в цьому акваріумі підмінюйте щодня по 10-15% але дивіться за станом його мешканців. аерацію на весь час але невелику.
Тепер щодо головного акваріума. Щоб виключити повтор вловивши і перелічивши всіх риб з нього щоб когось не забути виливаємо в воду 1-2 пляшки білизни все начиння акваріума також має бути в воді і так потримати 1-2 дні потім відповідно все виливаємо тарабанимо акваріум в вану і все гарно промиваємо кілька разів. після чого ставимо щоб все просохло і вивітрилась білизна можна це все на мороз тільки негарячий щоб був, щоб не тріснув. Тепер ми точно впевнені що все що було зайве в акваріумі подохнуло.
Ґрунт я все-таки поміняв би а ще можна в когось попросити трішки ґрунту щоб швидше запустилась система, жодної кераміки на початках, максимум рослин. але далі все залежить який ви дизайн плануєте.
Тепер вернемося трішки назад, якщо ви вирішите скористатись моєю порадою (це вам вирішувати це не інструкція а пропозиція) в момент коли відсадите рибок а це перший день операції "Муть в воді" раджу вам вже паралельно створювати нову еко систему тобто новий грунт (промити кілька разів а краще проварити), рослини і трішки води з стабільного акваріума можна закинути в якусь ємкість щоб там це все "бродило" поки ваш основний аквас кисне з білизною. ще одна порада якщо позволять фінанси придбайте собі фільтр з касетами під вугілля кераміку і зовнішню гупку ну скажемо такий http://aquatek.com.ua/index.php?productID=169 може бути інших фірм головне вміст
а далі все як книжка пише тиждень щоб акваріум постояв а далі веселе повернення його мешканців з лікарні.

Це все моя і лише моя думка я її нікому не навязую що робити з своїм акваріумом і його мешканцями адже ви для них Бог і Сатана. Якщо є запитання то можете писати в скайп або на телефон

shkodna
24.02.2011, 22:31
Привіт всім. дякую за допомогу, щоб ми без Вас робили...:'( доки чоловік фоткає наш акваріум знов. описую ситуацію...
Ми 3 тижні воду не міняли...Результат майже нульвий - вода не посвітліла. перед перезапуском (до якого вже морально підготовуємся) вирішили піти з протилежного і робити часту підміну води...
воду ми кипятили перед влиттям(щоб вона стала мертвою) і не давала живлення для наших бацил. злили пів акваріума води і долили тільки 20 л. через 4-ри дні долили знов 30 л..
при цьому температуру знизили до 23 градусів, рибаси знов на дієті (харчуємся тільки по принципу, щоб не здохли) ..
затемнили на 4-ри дні. закинули 2 гілочки пророщої верби...
Мочалку від рідного Аква Фан 2 поміняли на дрібнозернисту і велику...

результат можете переглянути..

Вода за 4 дні посвітлішала десь на 50%

Охват Марьян
02.03.2011, 23:47
shkodna, Це лише моя думка, але вважаю, що просто мучите рибу , акваріум у вас з таким успіхом викличе лише відразу. Пропоную підкрутити нагрівач до 26 градусів по Цельсію, злити 80% води і доливати свіжу в акваріум (не відстояну, але теплу 26-30С) поступово напротязі 2-3 годин до повного акваріума, додати одразу після підміни до акваріума 5 таблеток ТетраАльгізіт + 4 таблетки ТетраАльгеттен. Акваріуму стане краще за 2-3 дні. Напишіть в приват мені свої контакти, як буду десь поблизу, то зможу заїхати та глянути.

Leo N
03.03.2011, 00:20
Це лише моя думка, але вважаю, що просто мучите рибу , акваріум у вас з таким успіхом викличе лише відразу.

Не лише Ваша, Мар’яне, я вважаю, що забагато лишніх дій і втручань у життя акваріума :( Тому й нескінченні проблеми, так що консультація "вживу" була б більш ніж доречною.
Заодно варто поцікавитись скільки людей годують рибу. Не так давно мав подібний випадок: "Все робимо правильно..." Насправді виявилося, що корм сипали всі кому не лінь, від дочки - першокласниці, до 80 - літньої бабусі (бабуся годувала крихтами білого хліба!!!).

KRustik
03.03.2011, 00:39
бабуся годувала крихтами білого хліба!!!
І таке буває...
Згадується був я ще в дитсадку. У нас у групі був акваріум (які рибки не знаю, але пам*ятаю що червоні - отже мабуть мечоносці). Так їх годувала наша повар хлібом! Не просто хлібом, а, якщо хтось звертав увагу на деяких хлібинах є чорні перегорівші частини (я думаю, що то тісто, яке залишилося в формочці від попереднього хліба, і як результат перегоріло і стало чорним.)
Це все пам*ятаю, а от щоб вода була мутною ні... Значить все було в нормі...

shkodna
03.03.2011, 22:33
(не відстояну, але теплу 26-30С)
не відстояну? ви не обмовились?

Напишіть в приват мені свої контакти, як буду десь поблизу, то зможу заїхати та глянути.
Чи отримали наші реквізити в приват? Чекаєм Вас на допомогу:)

Заодно варто поцікавитись скільки людей годують рибу. Не так давно мав подібний випадок: "Все робимо правильно..." Насправді виявилося, що корм сипали всі кому не лінь, від дочки - першокласниці, до 80 - літньої бабусі (бабуся годувала крихтами білого хліба!!!).
дорочі,. хлібом риб не годуєм...:mad: живем вдвох бабці і першокласниці нема...Годуєм потрошки 1 раз на день...

Leo N
04.03.2011, 01:17
хлібом риб не годуєм

Та не сприймайте так буквально до себе ці слова, ситуація надана лише як можливий варіант виникнення проблем.
До речі, білим хлібом (крихтами) досить корисно, час від часу, підкормлювати живородок, неонів і золотих рибок.

shkodna
04.03.2011, 17:37
Терпіння кічилось,
пройшов тиждень вода несвітлішала і вчора знов помутнішала , вирішили робити перезапуск.Коли дістав грунт впала підозра на нього , вичитав про експеремет оцту і грунту, провів - відбулась реакція . значить грунт підвищує жосткість води.
Це може від того вода мутніла ?
І що міняти грунт ? чи як боротися з цим ?

KRustik
04.03.2011, 17:51
експеремет оцту і грунту, провів - відбулась реакція .
Я не спец, але не думаю що із-за цього помутніла.

Охват Марьян
04.03.2011, 17:57
KRustik, Ні, не за цього помутніла. Це мраморна крошка, від неї тільки незначно підвищується жосткість.

Ruslaxa
04.03.2011, 23:15
В мене тиждень. була мутна вода, що раптом помутніла. Мої дії були такі.
Зменшення кормівлі рибок до одного разу на день -зранку, зменшення тривалості світлового дня до 7-8 годин з прикриванням акви ковдрою, щоб уникнути попадання зайвого світла з кімнати при вимкненні світла і запуску фільтра з активованим вугіллям. Так два дні і один день світло не вмикав зовсім, ситуація значно покращилась і аква майже повернулась до свого звичайного стану. Можливро і один з цих засобів дав би хороший результат, але мені вже дуже набридло спостерігати за туманом.

shkodna
05.03.2011, 13:20
В мене тиждень. була мутна вода, що раптом помутніла. Мої дії були такі.
Зменшення кормівлі рибок до одного разу на день -зранку, зменшення тривалості світлового дня до 7-8 годин з прикриванням акви ковдрою, щоб уникнути попадання зайвого світла з кімнати при вимкненні світла і запуску фільтра з активованим вугіллям. Так два дні і один день світло не вмикав зовсім, ситуація значно покращилась і аква майже повернулась до свого звичайного стану. Можливро і один з цих засобів дав би хороший результат, але мені вже дуже набридло спостерігати за туманом.
як я тебе розумію, ми місяць вже наблюдаєм за "туманом". перепробували вже різні методи... і нічого...посвітлішає і знов мутніє....фільру вугільного нема. ми тільки зняли ковпак пласмасовий і дрібнозернисту губку наділи...ВСЕ ТЕРПІННЯ ЗАКІНЧИЛОСЬЬ,,, ПЕРЕЗАПУСКАЄМ.....

Roman71
05.03.2011, 16:22
ВСЕ ТЕРПІННЯ ЗАКІНЧИЛОСЬЬ,,, ПЕРЕЗАПУСКАЄМ.....

наша "пєсня хороша - начинай сначала" ...

KRustik
05.03.2011, 16:44
І я б радив спочатку дізнатися причину, а потім, якщо вже необхідно, то перезапускати.

shkodna
05.03.2011, 20:39
Причин могло бути декілька...
1. каряга, які готували самі.. Можливо замало від солі вимочували... чи виварювали мало
2. занадто доглядали за акваріумом. чистили грунт вже після 3 тижнів запуску...і воду підмінювали...
3. і сама важлива, причина..Робили експеримент з губкою з фільтру. два дні підряд витягували і промивали..
4. можливо перегудовували...в той тиждень коли помутніла купили таблетки для соміків і на 3-х сипали 10 таблеток + корм (сухий) мраморна крошка не дрібненька і може ці таблетки "забродили"
5. глиняний декор, що продається в аквамагазині...може він давав нескінченну муть...(хоча я не впевнина. він ж спеціальний для акваріумів)
ну ці 5-ри причини постараємся виключити цього разу...

KRustik, тапер читаєм про твій запуск 180л. :) йдем по твоїх кроках...Нам сьгодні навішували дуже в магазині рідину АКВАСЕЙФ, казали що наша вода з крану практично не може без нього очиститись від нітратів. хлору і важких металів...це правда? чи знов комерційний крок... Ми категорично проти хімії...все що ми не пробували від помутніння з хімії( рідини, таблетки) нічого не допомогло..*NONO*.

Терлецький Дмитро
05.03.2011, 20:49
shkodna, колись давно купував тетра аквасейв , додав його до води в акваріум, який був поклеєний прозорим силіконом, то шви стали синіми)))

KRustik
05.03.2011, 21:03
З хімії я нічого не використовую. Взагалі нічого.
У мене вода не з під крану, а з домашнього колодязя - заливав невідстоювану.
наша вода з крану практично не може без нього очиститись від нітратів. хлору і важких металів
Читав десь на форумі, що за ніч весь хлоп вивітриться. Якщо б у вас вода була настільки погана - ви б давно вже вмерли (щиро бажаю вам многії і благії літа).
каряга, які готували самі.. Можливо замало від солі вимочували... чи виварювали мало
Що ви робили з корягою. У моїй темі я описав все, що робив зі своєю. на даний час уже дві доби як в акваріумі і все гаразд. Десь з*явився білий наліт, але то не страшне, по крайній мірі мене так запевнили.
занадто доглядали за акваріумом. чистили грунт вже після 3 тижнів запуску...і воду підмінювали...
Я ще нічого такого не робив. Якщо ви робили, то скоріше всього із-за цього.
можливо перегудовували...в той тиждень коли помутніла купили таблетки для соміків і на 3-х сипали 10 таблеток + корм (сухий) мраморна крошка не дрібненька і може ці таблетки "забродили"
Я в той день коли купив рибу - не годував. Годував на слідуючий день чуть-чуть. Вчора їли мало - сьогодні їжі практично не дістали. (Боюся бак. спалаху). У мене 4 соми (2 анцитруси і 2 крапчаті - всі маленькі) - на них дав 4 маленькі гранули. Якщо перегодували то також самий підходячий варіант.
глиняний декор, що продається в аквамагазині...може він давав нескінченну муть...(хоча я не впевнина. він ж спеціальний для акваріумів)
Планую на днях помістити в акваріум глиняну меліоративну трубку для сомів і розбитий глиняний горщик для квітів. Також не думаю, що щось від них може бути - їх же палять в печі. Але планую прокип*тити.
і сама важлива, причина..Робили експеримент з губкою з фільтру. два дні підряд витягували і промивали. Я свою також промивав 2 рази, але не міняв нічого. Промивав в акваріумній воді.
Пункти 2,3,4 вважаю найбільш вирогідними причинами ваших проблем.
У мене самого вода ну не ідеально прозороа. Якщо дивитися фронтально, спереду - то все гаразд. А якщо подивитися збоку, зліва (а там товща води 1м.), то задній план, а в мене там фільтр - буде в маленькому тумані. Але, я гадаю, то не страшно - від запуску пройшло лише 11 діб.

shkodna
05.03.2011, 21:04
Як наші східні суіди кажуть "наша песня хороша начинай сначало "
1день

KRustik
05.03.2011, 21:16
Запустіть хоча б якихось рослинок.
Я зразу закинув роголисника та через день ричію.
Ну щоб хоть щось живе було в акваріумі.
Бажаю успіху!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

shkodna
05.03.2011, 21:48
Запустіть хоча б якихось рослинок.
Я зразу закинув роголисника та через день ричію.
Ну щоб хоть щось живе було в акваріумі.
Бажаю успіху!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сьогодні ходили в "Бульку" купувати.. Нам не дали..:(:eek: Сказали, що тиждень тре чекати...бо там нічого живого нема і вони рости не будуть...:D

питання...Чи можна рослинки з попереднього запуску, вимочити в слабкому розчині марганцовки кілька хвилин (щоб не занести заразу з попереднього запуску) і висаждувати в перезапущений акваріум...:-!(тільки голосно не своріться...):-!

Leo N
05.03.2011, 23:05
Чи можна рослинки з попереднього запуску, вимочити в слабкому розчині марганцовки кілька хвилин (щоб не занести заразу з попереднього запуску) і висаждувати в перезапущений акваріум...

Не треба нічого вимочувати в жодних дезинфікуючих засобах! У Вас, що був спалах інфекційної хвороби??? Промийте рослинки у воді кімнатної температури (якщо на листочках є наліт - промийте ретельніше, зчищаючи його). Старі і пошкоджені листочки видаліть, у швидкоростучих - вкоротіть стебла. Не залишайте рослинки зовсім без освітлення, бо загинуть!
Не знаю як інші, а я висаджую найпростіші рослини на другий - третій день після запуску нового акваріума. Правда, я завжди заповнюю його "старою" водою, не менше, ніж на половину об’єму.

Ще однією причиною Ваших проблем може бути досить крупна фракція грунту. У такий грунт досить легко провалюються залишки їжі і екскременти риб, закисаючи там. Початківцям, яких консультую. завжди рекомендую грунт не крупніший 2 міліметрів. Найкраще базальтовий відсів або кварцевий пісок.

Мармурова крихта і акваріум з рослинами - несумісні. На мій погляд :)

konon
05.03.2011, 23:12
на 3-х сипали 10 таблеток
Думаю, це першочергова причина. І на ваші дописи, що ми хлібом не годуєм, можу відповісти, що пару крихт хліба, зашкодили б менше, ніж така кількість спеціалізованого корму. Все таки, перегодовування, і як наслідок, помутніння.
За марганцовку не скажу, ніколи не використовував, но майже впевнений, що вам нема від чого стерилізувати.
Рослинки садіть, бажано довгостебельні (то й же роголисник), які харчуються із води. Кущовим, як сказали в магазині, то на разі їсти нема що, но (якщо забажаєте) я це діло поправляв кульками глини.
До місяця часу (а якщо риб мало, то і до двох), воду не міняйте, тільки (якщо випарувалася) доливайте. Не перегодовуйте, одну-дві таблетки для сомів і трошки корму для риб в товщі води.Якщо шось попаде на дно, то соми підберуть. А з 10 таблетками, їм для чого шось шукати? Освітлення з 6-7 год., потім час збільшите, а якщо рослин мало, то, можливо, і не потрібно буде. То вже по-ходу. Аерація обов'язково ( з фільтра), на почин ( і взагалі, просто потім трохи рослини будуть додавати кисню) для бактерій потрібні комфортні умови, а це кисень. Основне зараз не форсуйте події, типу: шось риби голодні (погодую ще), шось вже нагадили багато (поміняю воду), о, вже, вроді, нормально все ( хай ще світло посвітить, полюбуюся своїми улюбленцями)... І буде все добре*DRINK*

shkodna
09.03.2011, 21:28
засадили рослинки...дякую, ще раз aіro за красиві здорові рослинки до 8-го березня... Чи цього достатьньо? чи досаджувати ще?
Акваріум перезапущений 6 днів назад...Добавляли 20 л. води з брагополучного акваріуму..Вода кристально чиста..Чи обов"язково повинне бути на початках помутніння? і чи можна тиждень після запуску випускати рибку яка в тазіку плаває...:)

airo
09.03.2011, 23:18
Чи обов"язково повинне бути на початках помутніння?
Якщо добавляли воду зі старого акваса то помутніння не буде.
Це самий привильній варіант.
Тепер точно риб можна зпускати, ніж вони будуть мучатись у відрі. Просто тепер слідкувати за акваріумом. Багато залежить від світла.

airo
09.03.2011, 23:20
Сьогодні ходили в "Бульку" купувати.. Нам не дали.. Сказали, що тиждень тре чекати...бо там нічого живого нема і вони рости не будуть...

цікаво..... що малось на увазі? :)
У водопровідній воді є все необхіжне для росту рослин.
на цьому принципі побудована протока.

Петрович
10.03.2011, 11:27
Я б витягнув роголисник з грунту. Пустіть його плавати, він краще буде рости. Рибку можна випускати.

KRustik
10.03.2011, 15:02
Чи обов"язково повинне бути на початках помутніння
У мене, слава Богу, помутніння не було і не викорситовува воду з уже запущеного акваріума.
чи можна тиждень після запуску випускати рибку
Я також запустив через 8 днів після старту.

pim
11.03.2011, 11:36
shkodna, я би на Вашому місці поміняв фон, якось воно виглядає, як у колодязі - нема перспективи. На темнішому фоні буде все виглядати краще - і рослини, і рибки. Це моя особиста думка.
А що то у Вас там синьо-голубе стирчить з грунту ? Зворотній клапан ?

shkodna
12.03.2011, 21:04
shkodna, я би на Вашому місці поміняв фон, якось воно виглядає, як у колодязі - нема перспективи. На темнішому фоні буде все виглядати краще - і рослини, і рибки. Це моя особиста думка.

Вже перезапустили аквас.. як будем фон міняти? нам такий подабається..я кольоровий не люблю...А тирчить тимчасово зворотній клапан. Вже його замінили на камінчик аеєрації..

shkodna
12.03.2011, 21:12
Сьогодні запустили риб...Тепер виглядає так.
в нас 3 соміка ,2 присоски, 2 малінезії,2 даніїї,4-ри гурамі...з 4-х неонів залишилось два....чи нам докупляти ще неонів 7...чи взагалі неони і гурамі не сумісні?

shkodna
12.03.2011, 21:18

фон якщо надоїсть помміняєм коли будем мити аквас, зараз поміняти неможливо , а взагалі він нас влаштовує
синьо-голубе стирчить з грунту це Зворотній клапан тимчасово поставили щоб кінець шлангу незагубити зараз посавили "камінчик"

romanesp89
12.03.2011, 21:36
фон якщо надоїсть помміняєм коли будем мити аквас, зараз поміняти неможливо , а взагалі він нас влаштовує
синьо-голубе стирчить з грунту це Зворотній клапан тимчасово поставили щоб кінець шлангу незагубити зараз посавили "камінчик"

як на мене я б докупив неонок а гурамі відав,або залишити гурамі але тоді неонки мабуть не приживуться,вибір за Вами.

Gonduras
12.03.2011, 21:40
чи взагалі неони і гурамі не сумісні?

В мене червоні неони живуть з мармуровим гурамі. Ніяких проблем не спостерігав. Взагалі гурамі постійно сидить в заростях, а неончики більше плавають по відкритій воді. Пересікаються хіба при годуванні і без агресії.

pim
12.03.2011, 22:05
щоб кінець шлангу незагубити зараз посавили "камінчик"
Камінчик мабуть не дуже вдалий, бо на фотці бульки надто великі, чим дрібніші - тим краще, краще розчиняється кисень у воді, що і є основним завданням камінчика. А неонки і гурамі мали би вжитися (по ідеї) :)

shkodna
01.04.2011, 23:55
хочу поділитись своєю радістю... *ONE*місяць назад перезапустили акваріум...Вода чистюща, як сльоза.. Навіть звичного помутнінняв в перші тижні так і не дочекалисьь (і слава Богу)...дякую, airo, за пораду і за рослинки...відразу засадили багато, ні бороди, ні нальоту...нема...Все супер...Пройшов перший місяць, перший раз сьогодні підміняли воду...Вже вирощуємо молодняк молінезій :)...Правда є і сумне..Чомусь пішов в інший світ анцитрус....Не заню чому..

KRustik
02.04.2011, 00:00
Чекаємо на фото...

_baranyak_
22.10.2011, 11:50
Люди в середу поміняв воду, посифонив грунт, а в четвер вечором замітив, що вода помутніла. В чому може бути причина і що робити? Чи все так лишити ще нехай постоїть і профільтрується?:(

Петрович
22.10.2011, 13:07
_baranyak_, так і має бути, а раніше хіба не так було при підмінах?

Roma65
22.10.2011, 15:48
Через заміну води ви зрушили біобаланс мікроорганізмів. Зарас вони швидко розмножуються тому помутніння. Коли надлишок їх, з води вони кисень забирають відповідно якшо дуже сильне помутніння потрібно хорошу аєрацію якшо звичайно запустили рибу. Помутніння пройде через тиждень може і довше. Якшо хочете швидше, можна придбати в зоомагазинах препарат спеціальний від помутніння води.

Bobus
22.10.2011, 16:29
_baranyak_, не робив би нічого - пройде. Тільки помутніння бути не повинно, якщо є нормальна біофільтрація в акваріумі.
Догляд за акваріумом
Два рази в тиждень, підмінюю 20 л води, сифоню грунт, очищаю фільтер
навіщо ви чистите двічі на тиждень фільтр ? Підозріваю причина в цьому.

Помутніння пройде через тиждень може і довше. навіть при запуску нового акваріума з нуля "може і довше" не повинно бути. Має проходити максимум за два-три дні.

препарат спеціальний від помутніння води цього точно робити не варто.

Roma65
22.10.2011, 17:57
Як малий то так швидко проходить, в мене 200л. "мутнів" десь близько тижня. А до того як перезапускався на 70літрів то купувалась рідина на "Краківському" для покращення води і допомагає від помутніння.
Бобус може то і правильно шо кажете але я описав лише ще один варіант:)

leonokia
22.10.2011, 19:22
лишити як є, має пройти, в мене також деколи таке буває:)

Ярик
22.10.2011, 22:37
нічого не робити, повинно пройти.
Фільтр не потрібно чистити так часто.
Рідини не потрібно 100%

тернеция
30.10.2011, 13:01
_baranyak_, Если подмена 1/3 объема, то обычно мути взяться просто неоткуда.
Бывает, что муть появляется после гибели рыбки, улитки. Осмотрите все углы и укромные места. Если погиб кто-то мелкий, то муть сама пройдет после того, как его съедят или закончится гниение.

_baranyak_
30.10.2011, 15:12
Бывает, что муть появляется после гибели рыбки, улитки. Осмотрите все углы и укромные места. Если погиб кто-то мелкий, то муть сама пройдет после того, как его съедят или закончится гниение.
Так потім зауважив, що загинула гуппія, після того як її забрав і перестав годувати живим мотильом, через 3 дні вода очистилася.*DRINK*

тернеция
30.10.2011, 15:53
_baranyak_, Живым мотылем не кормите - можно притащить кучу болячек, гидру, пиявок и прочую гадость.

Покупаете мотыля, хорошо промываете, бросая понемногу в посуду с водой и размешав его там. Метртвый мотыль и мусор сливается. Заливать воду надо несколько раз - пока мотыль будет чистым. Складываете тряпку раз в 8 и выкладываете на нее мотыля - пусть вода обтечет. Затем или раскладываете мотыля в п/эт. пакет тонким слоем - в 1 см, или в какие-то пластиковые одноразовые коробушечки от печенья, других продуктов - они всегда есть на кухне. Удобны ячейки от конфет (конфеты съесть!). В ячейках получаются разовые порции. Подписываете тару - дата заморозки-и - всю эту красоту - в морозилку на 2 недели минимум. После этого кормите рыбку на здоровье! :)