КПК

Показати повну версію : Агресія Апістограми Рамірезі

Iriwa
09.03.2012, 14:41
Нещодавно запускала акву. Як першу рибку обрала Рамірезок Електрик блу. Обирали в магазині, ну ніби придивлялися щоб були різної статі. Принесла додому, випустила, виявилося що це 2 самці. На наступний день побачила що вони почали скубатися. Аква 57 літрів. Є 2 черепки і зарослі. Думала що вони ділять територію. Ще через день заглядаю, але картина та ж сама. Вирішила купити самицю. Принесла, випустила. Потім почало попадати і самочці. Зараз ніби самку не особливо скубають, але поміж собою постійно воюють. Хай но один попаде в поле зору іншого. Докупила Рамірезкам "сусідів". Їх ніби не рухать, але поміж собою війна. Порадьте щось поки ті риби одна другу не загризла. Може ще одну дівчинку підсадити? Чи ситуація не зміниться? Читала що Апістограмки ніби то мирні риби, а тут отаке. Не думаю що вони вирішили нереститися чи воювати за самицю бо ще молоденькі, недавно з"явилися статеві ознаки... І продавати особливо не хочу, і незнаю що робити.
Хтось з таким стикався? Питала у гугла, але він на цю тему щось нічого конкретного не може сказати.

navy
09.03.2012, 16:24
Iriwa, Пані з свого досвіду можу порадити вам таке: Т.я. це всетаки цихліди то з"ясовування відносин за терени,особливо при нерестовому періоді будуть завжди.В данній ситуації розвиток подій може бути(на мою думку) тільки такий.А саме ви уважно спостерігаєте за рибами ,визначаєте хто з них пара й залишаєте її в акві.Решту тре забрати із акваріума.Бо бійки будуть постійно. І ще треба ,щось запустити ще в акву таке що вам подобається ,це теж відволікаючий фактор для них й зменьшує агресію до своїх.Успіху.:)

Iriwa
09.03.2012, 16:43
В акві вже живуть сусіди: 2 перлові гурамі, 2 молінезії, і 2 анциструси :D

navy
09.03.2012, 16:46
Iriwa, От й добре.:) Просто на ваш об"єм буде нормально жити тільки пара рамірезок.:)

Iriwa
09.03.2012, 16:52
Так то брала пару, а вийшло вже як вийшло.