КПК

Показати повну версію : КитайФони або китайські підробки брендових телефонів

StarSamurai
19.03.2012, 07:42
Доброго дня усій спільноті. Цікавить така річ чи є хтось хто користується цими чудо девайсами у нас у Львові, ато хотілось би поспілкуватись з людиною в живу хто має такий апарат. Цікавить конкретна модель Hero H7300 або його аналоги. Писати пости типу навіщо тобі це фуфло візьми краще оригінал не потрібно. Цікаво було б послухати користувачів саме китайфонів. І цікавить ще таке чи є в нас у Львові магазин з цими апаратами, де можна було б їх помацати, ато інтернет магазинів валом, а живих магазинів не знаю.

sonjax
19.03.2012, 08:14
в мене в співробітниці є так званий китайфон... відгук простий - повне Г ... він не прослужив довше чим півроку як полетіло зарядне а робити його ніхто не хоче брати ... час від часу звук пропадає і появляється, батарея то окрема розмова на 1 день і навіть не на сутку а просто на день
сам я його не мав передаю просто те що чув від неї

Rain
19.03.2012, 08:24
Ну, раз мова не тільки про Неrо пішла: юзав я Е71 на 2 сімки. Нормальний апарат, особливо зважаючи на ціну. Батарея 2-3 дні тримала.
Думаю, цікаві відгуки будуть саме про конкретну модель. На лице китайці однакові, всередині досить різні.

До речі, Ґуґл має про нього інформацію, в т.ч. на спеціалізованих форумах ;)

romul2007
19.03.2012, 08:34
Купив місяць тому Chang Jiang HD7 (те саме шо Hero Н7300 + тв) Ось тема про Chang Jiang HD7 і Hero H7300 http://www.forum.china-iphone.ru/viewforum.php?f=43&sid=bda577cf7a495fb0976a4201653996ad . Брав тут: http://chinamart.com.ua/ З мінусів наразі батарея слаба , а так за ці гроші*THUMBS UP*, час покаже:)

SLIRA
19.03.2012, 08:35
було і у мене таке чудо-був ним задоволений,прослужив довго. Батарея тримала як мінімум три дні без зарядки (3800 mAh:)) це було роки два тому-я навіть його продав. А ось моя дівчина має аналог С7 і плюється,недоліків більше ніж плюсів:( Висновки робітт самі...
Про конкретно вказану модель нічого не чув

Висновок я зробив один-вони якісими не були,а тепер ще гірші

StarSamurai
19.03.2012, 08:37
Вношу деякі поправки до запитання зважаючи на цей пост
На лице китайці однакові, всередині досить різні.
Мова піде про хороші китайці а на китайфони в ціні до 700 грн. хотілось би почути про апарати від 200$, а от про форуми знаю але в більшості вони Російські або Київськи, а хотілось би почути від Львівян, а і можливо зустрітись з власником Hero H7300 або HD7, щоб помацати такий апарат вживу.

sonjax
19.03.2012, 08:50
а як варіант просто піти в магазин де їх продають сісти і там його пощупати поюзати ? в нас таке дозволяють ...
це як варіант поки не знайдеться якийсь власник такого телефону ? а як ні то треба в студентів шукати ... імено вони рушійна сила на ринку телефонів :)

drap4uk
19.03.2012, 08:57
Я користувався Китом к630i з 2008р по 2010р і може б ше працював якби я його незагубив(. Як і всі китайці: погана якісь камери і забраження , сенсорний, досить голосний звук динаміків. дві сімкартки, батарея 2-3 дні. На ті роки телефон хорощий! Глюків в нього небуло, Прошивка китайська з кривим переводом ніодна джава нестане(. Та в цілому був ним задоволений. Зараз ще валяється нокла tv 200+ Правда вже неробоча, але півтори роки своє відробила)

klifort
19.03.2012, 09:36
Я в сфері мобільного звязку вже років 4 працюю, а особливо сервісом телефонів, і за весь період роботи чітко собі затвердив - не по розмові а на особистому досвіді - дані телефони (Йдеться мова про копії знаменитих брендів і марок), як вже зазначалось повне Г.. і з великої літери. Є декілька факторів що формують таку думку
- Якість самої зборки (матеріал з якого робиться сам апарат)
- Якість звуку і зображення на телефоні
- Якість передача сигналу.
- користування телефоном - багато непотрібних запитань щоб зробити ту чи іншу дію, навіть найпростішу, розмір шрифта.
- І найважливіший (для мене аргумент) - ремонт - для кожної моделі є до 50 різновидів однієї деталі. Наприклад для китайськиї Айфонів на даний час є 46 видів сенсорних екранів і 32 вида дисплея. Хоча вони і дешеві але деякі дістати практично не реальні, навіть на вигляд можуть бути подібні але різні по розпіновці.

Як варіант можу вам запропонувати замовити такий телефон на ебею, вийде дешевше.

Makropod2012
19.03.2012, 09:39
був у мене також китайський nokia x 6, дуже поганий сенсор, динамік голосно грає це плюс , батарея тримає 2-3 дні , він у мене уже майже не робе просто вибиває при включенні , такшо не беріть китайського телефона

StarSamurai
19.03.2012, 10:21
Всім дуже дякую хто відгукнувся.

а як варіант просто піти в магазин де їх продають сісти і там його пощупати поюзати власне не знаю таких магазинів і неде за них не чув.
на рахунок дешевих підробок ще раз зазначу не цікавить смішно просто говорити про копію айфона за 500 грн. Наразі ми говоримо про флагмана китайпрому ХД7 а про нього на спец форумах відгуки дуже чудові. ще раз всім дякую що відгукнулись наперед дякую Romul2007 який дозволить пощупати свій телефон, ось тоді і складем свою думку. На рахунок поломок і ремонту телефону то слід також наводити статистику поломок нокія самсунг і так далі....

klifort
19.03.2012, 10:24
На рахунок поломок і ремонту телефону то слід також наводити статистику поломок нокія самсунг і так далі....
Можу навести якщо потрібно, але ремонт тут триває швидко так як практично зараз немає проблем із запчастинами. в мене наприклад ремонт може затягнутися тільки якщо телефон поїхав до Києва в Авторизований СЦ Вищого рівня.

StarSamurai
20.03.2012, 14:56
Ну що ж, вдалось мені в живу сьогодні пощупати такий апарат, перші враження цілком непогані, пластик якісний екран дійсно скло або дуже міцний ластик, новий процесор МТ6573 зробив цей телефон дійсно шустрою машинкою відклик сенсору радує мультитач на 5 точок веде себе плавно немає дьорганини, а те що память обрізана до 512 так а нащо телефону 1 гіг. взагалом враження кращі ніж від брендового айфону 3 (хоча може я просто не долюблюю айфони)
Ще раз дякую за тестдрайв Romul2007

Makropod2012
20.03.2012, 20:56
А ви тримали в руках iphone 3?

romul2007
20.03.2012, 21:08
А ви тримали в руках iphone 3?

в мого колеги є, хороший апарат, но я б таких грошей не дав, як він в свій час*DASH*

vlysov
20.03.2012, 22:23
враження кращі ніж від брендового айфону 3
цікаво було б почитати про більш конкретні переваги, які на вашу думку, має КитайФон перед брендовим айфоном :)
p.s. ціну не берем до уваги, бо як відомо, дійсно якісні речі дешевими не бувають

Makropod2012
20.03.2012, 22:36
romul2007, тоді ціна велик була на нього а тепер 1800 грн , коштує iphone 3g :)

vlysov
20.03.2012, 22:41
Makropod2012, підкажіть де ви таку халяву бачили? не вводіть людей в оману :D
тут орієнтовні ціни айфонів http://stylus.com.ua/ru/products/apple_iphones/sor/p1788r3508/dic/1/index.html

klifort
20.03.2012, 22:52
http://www.vashmagazin.ua/ i http://aukro.com.ua/ можете глянути є багато цікавого.

vlysov
20.03.2012, 23:13
http://www.vashmagazin.ua/ i http://aukro.com.ua/ можете глянути є багато цікавого.
по б/у не подумав... але можна "купити кота в мішку" :)

StarSamurai
21.03.2012, 07:41
порівнюю з 3 айфоном тому що певний час ним користувався, ємкісний екран менший за розміром, відгукується трішки повільніше ніж Н7300 ну і ціна не мало важливий фактор, а простий глузд каже нащо платити більше за те саме (але не забуваєм що фанатів айфона не переспориш) спробуйте сказати щось погане про такий китайський телефон http://dx.com/pre-order-meizu-mx-wcdma-android-4-0-smartphone-w-4-0-lcd-dual-core-1-4ghz-8-0-mp-16gb-111035 і це ще стара модель цього літа виходить на чотирьох ядрах.
Та і в загалі користуюсь багато чим виробленим в китаї АЛЕ на експорт і скажу так якість не чим не гірша а ніж в брендових речей, а от ціна........:D:D:D та і рано чи пізно китайські речі стануть брендовими, ось тоді айфони, самсунги, і решта виробників почнуть плакати, масово звільняти топ менеджерів з міліонними зарплатами, щоб зменшити ціну виробів та потягатись з китайпромом.
Та думаю що і ви всі маєте теж китайські речі типу атман.......*DASH**DASH**DASH*

p.s. ціну не берем до уваги, бо як відомо, дійсно якісні речі дешевими не бувають а ось це не факт прикладів маса в залежності що порівнювати. Наприклад автомобіль ваз 1118 "калина" і Geely МК New ціна однакова + - 4 тис. чи наша Славута в порівнянні до джильки, та це сміх курям хоча наш автопром існує півстоліття і вважається вершиною якості для наших виробників, а китайский 10 років дати їм ще 5-10 і ми всі будемо їздити на їх машинках, так неспорю якщо поруч поставити БМВ чи МЕРС то це не порівняння, але давайте будемо субєктивними і будемо порівнювати речі які можна порівняти тобто однакова більш менш ціна, адже ми починаєм вибирати річ виходячи з її ціни (не стосується людей які не рахують гроші і шопоголиків та брендоманьяків) тобто за 200 доларів я можу придбати це або це но брендове, але по характеристикам слабше, тоді однозначно я надам перевагу менш брендовій речі але більш кращій по характеристикам.

Ну і фіналі: Я дуже радий і вдячний всім не байдужим хто не пройшов мимо цієї теми, а висловив свою думку і свої переконання.
P.S Ось цим НЕ ХОЧУ нікого образити, але наведу приклад мого друга на якого я особисто не можу дивитись без усмішки (доброї) хлопець 22 роки живе з батьками в 2 кімнатній квартирі, фінанси співають романси в родині, три роки він збирав гроші Але тепер він ГОРДИЙ власник Айфону 3 за який, ще буде 2 роки платити кредит і таких підлітків в нас безліч. Вибачте якщо хтось впізнав себе, я не хотів ані вас, ані вашу родину образити.

SLIRA
21.03.2012, 08:37
таких люде,як ваш друг є багато.Є і в мене такий знайомий,заробляв гроші,накопичував їх,понакупляв всякого, як на мене, непотребу,ну а тепер,як кажуть в народі,глодже ктліна з квасним молоком :)
Висновок один-НАРОД!,з розумом витрачайте ГРОШІ.

П.С. Усе має своє призначення-телефон для спілкування,МРЗ-чи інші плеєри для перегляду відео та прослуховування музики, ну і т.п. ІМХО

Bobus
21.03.2012, 12:27
StarSamurai, в мене трошки інша точка зору на китайські товари. Маю на увазі суто китайські, а не бренди виготовлені в Китаї.

айфони, самсунги, і решта виробників почнуть плакати
не виключено, що так, бо бренди тратять шалені гроші на розробку новинок. А здерти чиюсь розробку якось простіше і дешевше. Чи знаєте китайські товари, котрі підробляють? Ну хіба що підробляють самі ж китайці :D
дійсно якісні речі дешевими не бувають
тут ключове слово "дійсно", тому погоджуюсь абсолютно. Через те не приваблюють мене речі з дешевою смердючою пластмасою, з низькоякісного металу і т.д. Але кожен вибирає те, що йому підходить по якості чи по гаманцю, чи ще з якихось критеріїв.

КАрлсон
21.03.2012, 13:29
Приведу приклад щодо якісних китайських товарів.
Будучи у м.Баден купив "чумайдан" на колесиках - виробник Китай, якість виготовлення вразила. Дивувався, чому ж в майстерні "Айболить" багато людей ремонтують ці чемодани, а от один єдиний нюанс...
Якість виготовлення:колеса - поліуритан, амортизація, металева пластина на якій кріпиться рухома частина і не 2-а як у нас продають, а 3-и коліщата, щоб витримував динамічний удар. Тепер видам цікаву річ... Вартість по відношенню до ринку Південний мене просто вбила на повал... Вартість у м.Баден 15 Ойро... Південний 350 грн = Різниця 185 грн. Я зрозумів Україна - країна багатіїв і всілякого непотрібу((((
Тому не потрібно дивитись на низьку чи високу ціну - А якість виготовлення....
І тіж самі телефони , виробництва Китай є досить таки хорошими, тільки от для якого споживача вони є....

StarSamurai
21.03.2012, 15:27
Через те не приваблюють мене речі з дешевою смердючою пластмасою, з низькоякісного металу і т.д.
Власне в перших постах я писав, що мова піде не про дешеві і неякісні підробки, а про досить якісні речі, наведемо приклад з даного телефону що я шукав, процесор в ньому той самий що встановлюється в брендових моделях, сенсорний екран явно класу люкс, пластик нічим не смардить і досить приємно лежить в руці (порівнював з самсунг гелаксі 2). Такщо в даному випадку такі висловлювання не коректні. Так даний виріб має свої мінуси, але вони цілком перекриваються плюсами, і це стосується багатьох виробів. На фірмі по опаленню де я працюю велика частка товарів виготовлена в Китаї, як підробки так і брендові речі, цих товарів я продаю не на одну сотню тисяч, нарікань майже немає, причому речі які виготовлені в китаї під китайськими марками, при поломці сервісуються набагато краще, або просто міняються, а от брендові торгові марки зроблять все, щоб не робити поломку, або зробити винним клієнта.
На і по цій темі насправді можна сперичатись довго, це добре що люди мають свою власну думку, а не слухають вказівок інших.

Bobus
21.03.2012, 16:16
StarSamurai, я лише висловив свою точку зору. Це не означає, що вона є істиною. Iphone є моделлю іміджевою, про нього не чув хіба лінивий. Про їхнього конкурента НТС , знають менше, той телефон, про який йшла мова на початку, якщо не помиляюсь, є власне копією однієї з моделей НТС. Якісною, чи ні - не знаю. НТС мав в руках - з точки зору юзера сподобався більше ніж інші бренди. Все міняється з часом. Всі мої телефони були Nokia, а от наступним буде щось інше, бо нинішні їхні моделі, на мою думку :(

аква
22.03.2012, 18:56
Так народ на цьому сайті можна знайти дуже багато чого в тому числі і айфони і айподи і всякої всячини. також є невеликий вибір акваріумів і т. п... aukro.ua

Rain
22.03.2012, 20:15
Так народ на цьому сайті можна знайти дуже багато
як на мене, тут маємо більший шанс купити підробку. Китайці, продаючи свій товар, завжди (чи майже завжди) роблять це чесно. А у нас.... Не так давно придбав нокію 8850, в китайця, який чесно описав стан телефону. На аукро вони всі йдуть як нові. І майже в 2 рази дорожчі.

аква
22.03.2012, 21:11
там є характеристики. якщо в характеристиках пише 2 сім карти то китаєць , а якщо 1 сім карта то оригінал
ну принаймі на айфонах, а ще в китайському айфоні є теле приймальна антена

Ось наприклад як варіант
http://aukro.ua/iphone-3g-16gb-neverlock-novyj-i2215531470.html

Не так давно придбав нокію 8850, в китайця, який чесно описав стан телефону. На аукро вони всі йдуть як нові. І майже в 2 рази дорожчі.
А може таке бути, шо на аукро стоять оригінали?

Ось для айфоністів новий оригінал
http://aukro.ua/apple-iphone-3g-8gb-100-original-garantiya-i2213901005.html:)

тут можна переглянути багато варіантів в тому числі і китайці
http://aukro.ua/listing.php/showcat?id=107160&price_from=&price_to=1900&postcode_enabled=0&state=0&city=&listing_sel=2&listing_interval=7&a_enum%5B695%5D=1&change_view=%D0%9D%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B8%C2%A0%3 E
як на мене, тут маємо більший шанс купити підробку. Китайці, продаючи свій товар, завжди (чи майже завжди) роблять це чесно. А у нас.... Не так давно придбав нокію 8850, в китайця, який чесно описав стан телефону. На аукро вони всі йдуть як нові. І майже в 2 рази дорожчі.
Ось вам як приклад китайський айфон
http://aukro.ua/apple-iphone-4g-f8-tv-kitaj-i2225853810.html (http://aukro.ua/apple-iphone-4g-f8-tv-kitaj-i2225853810.html)

Пользуйтесь кнопкой "Редактирование", чтобы добавить текст в предыдущий пост.

Rain
22.03.2012, 21:18
а одним повідомленням слабо було написати? :)

А може таке бути, шо на аукро стоять оригінали?
може. Але вони навіть фото китайських продавців залишили, полінились своє зробити :)

і чи це вже не 4.2.8. Пропаганда сторонніх сайтів і будь-яких форумів...

Bobus
22.03.2012, 21:24
Не всі надкушені яблучка від Apple :D
Схоже тему слід почистити від зайвого.

ЕММА
22.03.2012, 21:27
аква
По-моєму не варто писати так багато своїх дописів один за одним(це вважається порушенням)..є кнопочка "редагування"і ви просто можете додати в раніше написаний пост нову інформацію...

аква
22.03.2012, 21:28
Ну про те щоб написати все в 1 повідомленні спочатку не подумав :D

ЕММА
22.03.2012, 21:29
Ну про те щоб написати все в 1 повідомленні спочатку не подумав :D

А варто подумати))Це може розцінюватися як порушення*RTFM*

аква
22.03.2012, 21:31
Ну шо вже написав то написав:o

Makropod2012
22.03.2012, 21:36
аква, на iphone потрібно зразу дивитися на екран і на slide to unlock кори розблуковуєш його має бути щолк

SLIRA
23.03.2012, 00:13
аква, на iphone потрібно зразу дивитися на екран і на slide to unlock кори розблуковуєш його має бути щолк
Це ж примітивно:D
Цей так званий щолк,всього лише звук. Можна поставити навіть мелодію запуску Windows наприклад

Makropod2012
23.03.2012, 00:41
Ні не примітивно, в китайському айфоні ніколи не буде того щолку , а якби був apple судилася з ними , в мене ipad 2 і на китайських продуктах цього немає

SLIRA
23.03.2012, 00:55
скажу так, китайці що могли те вже зкопіювали, а то шо буде ше зкопіюють і ніхто не буде ні з ким судитись (це все між собою давно узгоджено,подобається нам то чи ні). Якшо б хотіли то судились би і за надкушене яблучко і за решту брендових значків. А навіть якшо і були прецеденти, то це все піар-РЕКЛАМА (при чому взаємовигідна)

Ярик
23.03.2012, 00:58
в мене ipad 2
і як зручно з нього телефонувати ? :)

StarSamurai
23.03.2012, 07:33
Мда тема пішла трішки не вто русло, але приємно що багато хто не проходить повз неї. На рахунок тих яблочок про які давали посилання то це повний бред, телефон за 300 грн. :-!:-!:-!
На рахунок того телефон що я шукав зазначу таке:
Є речі які кітайці підробляють і видають за оригінал ну скажемо тойжеж айфон з попередніх постів. А є речі дизайн яких вони здерли з інших моделей і випускають його під своїм брендом це дана модель про яку я писав Hero H7300. В перших моделя Н4000 і Н7000 на ньому писало НТС тепер він іде як Неro і пише на ньому андроїдофон, тобто я вважаю це намагання китайців створити свій бренд, а яким вони чином до нього йдуть, це вже спорне питання (я так думаю що винайти колесо іншого виду досить важко тому всі телефони теж подібні один на одного). Та і як показує історія плагіат був, є і буде і не лише в китайців. Наприклад Старші люди знають, а молодьож нехай поцікавиться звідки взявся дизайн наших автомобілів ВАЗ, Таврія, в свій жиж час НАШІ конструкторські бюро були одними з най кращих, то чогож вони здерли чужий дизайн.......................

пух
17.06.2012, 22:48
Шановні Львівяни і гості , які просто завітали на форум випадково !!! Я не палкий захисник китафонів але хочу мовити кілька слів на захист цього чуда техніки . Маю телефон STAR A 2000 десь біля року , купляв через нет ...Тупить брат китайчик в тому плані , що залізо слабе МТК6516, а так для мене працює безвідмовно . Його заслуги за які я його взяв;2активні одночасно сімки екран4.3 дюйма норм вигляд і ціна . Його недоліки ;батарея 2-3 сутки в стані спокою , нет іри фільми мпг-4 " 2год .музон в навушниках 8 год .камера 2 пікселя тупість по швидкості реагування за стилусом. Хочу курити в майбутньому i9220 Haipai MTK6575 2sim*WiFi*GPS Android 4 MTK6575.Вибачте за каліграфію ... Любомир.*RTFM*

StarSamurai
18.06.2012, 07:16
Ну якщо моя тема ожила то і я напишу. нарешті місяць назад я став власником китайського телефону, а саме ZOPO ZP 200 ну що можу сказати: самий сучасний процесор МТК 6575, повноцінне відтворення 3D контенту без окуляр, працює шустро, GPS навігація виручала вже нераз. А тепер для тих хто буде критикувати начинка: MTK6575 (cortex A9 ARM 1Ghz. з прискорювачем) - це самий сучасний процесор, екран 4,3` від фірми шарп скляний QHD 540*215;960 пікселів, камера повноціних 8 Мріх від соні, зборка просто вражає жодних поскрипувань пластику, який сам по собі дуже якісний. Доречі вчора в мене в гостях були два скептика, які купують лише брендові речі, так от було порівняно ай-фон 3, самсунг гелаксі 2, ну і мій. І нарешті скептики визнали, що даний девайс заслуговує на увагу і вирішили, що треба вже поміняти 3 айфон правда ще не знають на що.
Нагадаю що мова йде не про китайські підробки відомих брендів, а власне про китайський бренд.

Bobus
18.06.2012, 08:44
QHD 540*215;960 пікселів
напевно описка ? Стандарт qHD це 960х540, себто 1\4 HD.

StarSamurai
18.06.2012, 17:47
Ой так помилився вибачаюсь дякую що поправили

пух
18.06.2012, 20:02
Хотілося би потриматиZOPO ZP 200 в руках і порівняти можливості проти STAR A 2000!!!Всеж таки в мене залізо слабе МТК6516 а тут MTK6575 (cortex A9 ARM 1Ghz. з прискорювачем)!!!!!!!!!!!! :confused:*DASH*

StarSamurai
19.06.2012, 07:23
Хотілося би потриматиZOPO ZP 200 в руках і порівняти можливості проти STAR A 2000!!!Всеж таки в мене залізо слабе МТК6516 а тут MTK6575 (cortex A9 ARM 1Ghz. з прискорювачем)!!!!!!!!!!!! :confused:*DASH*

та без питань в любий момент можем зустрітись, я навіть час від часу буваю в городку по роботі може навіть в четверг чи пятницю буду

AquaWest
19.06.2012, 09:34
Китайці теж роблять якісні реці. Вся різниця в тому що наші "бариги" купляють там саме дешеве а тут продають як оригінал. Але це вже на їх совісті. В китаї можна замовити і якісні не дешеві, але однозначно дешевші речі, але тоді дельта стає менша і нашим баригам вже це стає просто не цікаво.

Найбільший недолік це те що для китайфонів нема поняття стандартизації і в разі поломки відремонтувати складно. Особисто бачив 10 одинакових телефонів з різними назвами і навпаки 10 різних телефонів з однаковою назвою.

пух
27.06.2012, 12:48
Мабуть тема вичерпала свої активи... А на рахунок зустрічі в Городку з StarSamurai залюбки , головне щоб час і місце було встановлено для нас з користю . А щоб нормально домовитись перейди на [п.4.3.3]*DRINK**DRINK**DRINK*

пух, для вирішення особистих питань користуйтесь "Приватними повідомленнями" (ПП)*RTFM*

ВасилийМетролог
19.10.2012, 20:47
Добрий вечір, акваріумісти! Придивився собі придбати НTC ONE X MTK 6577 (китаєц). Можливо хтось такий апарат має і напише про його добрі чи погані відгуки! буду вдячний!

дякую!!!

StarSamurai
19.10.2012, 20:56
Ну поскільки я створив цю тему то відповім користуюсь китайфоном і все паше гуд нарахунок підробок незнаю а от китайські бренди себе зарекламували непогано. ось посилання на непоганий форум там найдеш всі відповіді http://forum.china-iphone.ru. я ось зераз задумався щоб продати свій і купити собі zopo zp 900 зверни увагу на цю модель

@@вова@@
19.10.2012, 20:56
Маю і користуюсь китайським айфон 4..=))
батарея в режимі очікування 6 днів так 2 3 ))
одночасна підтримка 2 сім екран нармальний в порівняні з сенсорними сансунг такий самий!)
в загальному задоволений дав за нього 400грН!))

ВасилийМетролог
19.10.2012, 21:01
zopo zp 900 зверни увагу на цю модель

так він нічим не відрізняється від тієї моделі яку я писав, крім аккумулятора і оперативкі з внутрішньою пам'ятю.

StarSamurai
21.10.2012, 18:03
відрізняється тим що зопо це бренд а твій варіант НTC ONE X MTK 6577 (китаєц). безбрендова підробка. фіг знати де вироблена один може бути нормальний інший ні, хоча і бренди Китайскі ну не на зовсім кращі. Але вибір за тобою. в мене доречі накрився ЮСБ вихід уду висилати на ремонт.

пух
23.10.2012, 22:28
Добрий вечір, акваріумісти! Придивився собі придбати НTC ONE X MTK 6577 (китаєц). Можливо хтось такий апарат має і напише про його добрі чи погані відгуки! буду вдячний!

дякую!!!
Хочу поділитися досвідом користування китафоном НТС star A2000. Користуюся пітора року без гарантійних ремонтів. Були проблеми з тачскрином - винен сам , роздавив !!! Треба бути обережним зважати на те, що в тісному одязі і в задній кишені таким телефонам не місце !!! Але дякуючи нету купив і сам замінив тач .Також в мене склалася думка що краще купувати китайський бренд ніж підробки на НТС САМСУНГ НОКІЯ ітд.*NONO* і
при купівлі таких телефонів потрібно розуміти мету з якою буде придбана ця річ , адже за такі гроші можна купити й оригінал правда не з тими *RTFM*тех.хар.параметрами...Я свій обрав за;4,3 екран , дві активні картки , Андроїд і телевізор ! На сьогодняшній день залізо МТК 6513 яке є на А2000 застаріле , є бажання купити щось типу Dapeng i9977 або Haipai i9277. Маю сайт через який брав свій , брав друзям і буду брати собі ще. Також там є мої відгуки і ще багатьох людей.p.s.Вибачте ,але це не рекламма а правда якою я її побачив . http://bestphone.at.ua/shop ...Любомир...*YAHOO*:p*THUMBS UP*

пух
03.11.2012, 21:01
Сьогодні знайшов ще один сайт та не знаю про лояльність продавців !!! Але перший досвід з http://bestphone.at.ua/ був позитивним , то ж маю надію що і там працюють чесні люди . Ціни там нижчі , кого цікавить прошу поглянути ;http://www.thingsshop.com/p.s. Я тут не купував і не даю порад ! Якщо хтось щось купить , киньте пару слів на форум ...:):):)

drap4uk
03.11.2012, 21:10
Я б не ризикував брати в російському магазині, наших не хватає?

пух
03.11.2012, 21:19
Я б не ризикував брати в російському магазині, наших не хватає?

http://bestphone.at.ua/ теж російський просто ua добавили знаю брав , не жалію !!!

drap4uk
03.11.2012, 21:21
А з доставкою як? і за чий рахунок?

пух
03.11.2012, 21:31
Зайди на сайт там все написано ... В ціну входить доставка якщо це не термінова посилка ....

StarSamurai
05.11.2012, 15:48
Ох ну і оживилась моя тема я купував ось тут http://bestandroid.com.ua/ працюють швидко отримав свій телефон через 1 день. Інтернет магазинів насправді багато. ось як визначити кращі перший критерій на мою думку це наявність на складі топових моделей це свідчить що магазин працездатний, а от ті магазини які працюють лише по предзаказу я особливо не сильно вірив би. доречі мій телефон вже другий раз поїхав по гарантії, але це не аксіома для китайфонів. просто я натрапив на 1 з 1000 в якому живе брак, за перший ремонт мій магазин мені подарив карточку на 4 гіга зераз якщо не зроблять обіцяли обміняти на новий. статистику 1 із 1000 взяв від мого друга з радіобазару що їх ремонтує але це статистика моделі зопо а не дешевих китайфонів.

Доречі ось порівняйте http://bestandroid.com.ua/products/zopo_zp900_5inch_mtk6577 і http://bestphone.at.ua/shop/323/desc/i9300-5-3-djujma-mtk6577-wifi-gps-android-4-tovar-pod-zakaz в другому варіанті явно щось не то соріш за все підробка яку пхають під брендом зопо або хіро

пух
05.11.2012, 17:29
Тіпа вони шо у Львові розташовані чи з Києва такі швидкі олені ???

Makropod2012
05.11.2012, 18:43
Я купив в Греції телефон vodafone smart 2 , пише що з Китаю , вже робить 6 місяців і тільки пару раз глючив :) Android 2.3.7

Ярослав
05.11.2012, 18:54
Доречі ось порівняйте http://bestandroid.com.ua/products/zopo_zp900_5inch_mtk6577 і http://bestphone.at.ua/shop/323/desc/i9300-5-3-djujma-mtk6577-wifi-gps-android-4-tovar-pod-zakaz в другому варіанті явно щось не то соріш за все підробка яку пхають під брендом зопо або хіро

Зопо = Хіро.
Зопо - китайський ринок, хіро - європейський, не всі хочуть до вуха приставляти Зопу.

StarSamurai
06.11.2012, 09:34
Тіпа вони шо у Львові розташовані чи з Києва такі швидкі олені ???
Вони з Київа, замовив в 16-00 в четверг в пятницю в 13-00 отримав товар.

Зопо = Хіро.
Зопо - китайський ринок, хіро - європейський, не всі хочуть до вуха приставляти Зопу.

Це зрозуміло і хіро не європейський а на акспорт вони і в америку їдуть. я мав просто на увазі що в другому магазині власне і не зопо і не хіро, а І9300+ тобто просто підробка під 3 гелаксі невідомо якого заводу, тому і така різниця в ціні на апарат

drap4uk
06.11.2012, 15:56
А нестрашно за смарт маловідомої фірми платити 2899.00 грн. :cool:

StarSamurai
06.11.2012, 16:11
чому мало відомої фірми власне бренд зопо в китаї добре відомий, та і якщо полазити по спец форумах та почитати то вже не мало людей користується цією фірмою, просто в нас не має ще магазинів, які б продавали такі апарати в живу, якщоб в кожному магазині поряд з самсунгом столяло зопо, то власників зопо побільшало б.....

Та і якщо поглянути на внутрощі апарата, то не зовсім мало відомий...
Тач скрін шарп, радіомодулі, моторола, камера соні, процесор МТК.........

@@вова@@
06.11.2012, 16:26
чому мало відомої фірми власне бренд зопо в китаї добре відомий, та і якщо полазити по спец форумах та почитати то вже не мало людей користується цією фірмою, просто в нас не має ще магазинів, які б продавали такі апарати в живу, якщоб в кожному магазині поряд з самсунгом столяло зопо, то власників зопо побільшало б.....

Та і якщо поглянути на внутрощі апарата, то не зовсім мало відомий...
Тач скрін шарп, радіомодулі, моторола, камера соні, процесор МТК.........

Короче Зборна СССР:)
ЯКшо це така відома фірма в Китаї, то для чого красти в відомих виробників запчастини?))))

colinmcrae
06.11.2012, 16:31
ЯКшо це така відома фірма в Китаї, то для чого красти в відомих виробників запчастини?))))Я не думаю що вони крадуть запчастини у відомих виробників. Більшість телефонів відомих фірм складаються із запчастин різних виробників.

StarSamurai
06.11.2012, 17:02
Просто відомі фірми продають не лише готові вироби вони також торгують і запчастинами. Інше вже питання чи Китайці їх купують на чорному ринку, чи купують їх з ліцензійної угоди з тимиж брендовими виробниками. та і взагалі ще кілька років і Китай вставить всіх брендових виробників........

Bobus
06.11.2012, 18:08
ще кілька років і Китай вставить всіх брендових виробників
Так говорять на протязі останніх десяти років :), - побачимо.
Але дуже сумніваюсь. Щоб конкурувати, треба вкладати купу грошей в розробки, чого вони на разі не роблять. Хоча б мінімальної патентної чистоти чи сертифікації немає, тому будуть лише на сірому напівлегальному ринку.
Коли почнуть копіювати китайське :D - тоді повірю.

пух
12.11.2012, 00:33
Зопо = Хіро.

Моя думка така ! Є люди які купують дорогезні помпезні тели тіпа самвсунга галаксі найновішої моделі і носяться з ним як з куском золота на шиї показуючи всім який він крутий ...є люди які купують китафони за інші якості ніж оригінали і їм все одно чи приставляти Зопу або Х...ра до вуха !!!

Noe
12.11.2012, 10:14
Є люди які купують дорогезні помпезні тели тіпа самвсунга галаксі найновішої моделі і носяться з ним як з куском золота на шиї показуючи всім який він крутий ...є люди які купують китафони за інші якості ніж оригінали і їм все одно чи приставляти Зопу або Х...ра до вуха !!!
Ну є і ще один момент - статус.
Якщо Ви йдете на ділові переговори і тут раптом, під час зустрічі, витягуєте китайську підробку телефона, будьте певні, що мати з Вами справу серйозним людям не захочеться.
Або якщо Ви йдете на співбесіду, претендуєте на керівну посаду і вже ніби все ОК аж раптом, на очі попадає підробка телефона - Ваші шанси одержати цю вакансію різко зменшуються.
Ну але якщо Ви студент, то тут все ОК. Правда, якщо студент не престижного ВУЗу:)
Речі також вміють розповісти про свого господаря:)

StarSamurai
12.11.2012, 11:26
Ось тут не зовсім згоден. Ось ці ПОНТИ поки ще мають місце в нашій країні. Я наприклад підбираю собі людей за їхнім вміння і знаннями а не як за їхніми статусними речами. І доречі бував на багатьох переговорах високого рівня в компанії Немирів і сам проводив переговори з закордонними власниками наших нічних клубів. Так ось ті ПОНТИ притаманні лише восновному не впевненим в собі людях які компенсуть своді недоліки "тракторним ланцюгом" на шиї ну іншими девайсами. Шкода також людей які видають підробку за оригінал. Я наприклад не приховую те що користуюсь китайфоном, а навожу ті чи інші переваги із за яких я придбав цей телефон, а не придбав брендовий, хоча і можу позволити собі бренд, але не бачу в цьому функціональної потреби, хібащо заради ПОНТІВ ...

colinmcrae
12.11.2012, 11:41
Ось ці ПОНТИ поки ще мають місце в нашій країні.]Я наприклад підбираю собі людей за їхнім вміння і знаннями а не як за їхніми статусними речами.
тут я цілком і повністю згідний. Вважаю якщо людину при прийомі на роботу чи при діловій співбесіді "забраковують" через те що вона користується якоюсь там підробкою якоїсь техніки і т.д. то це безглуздо і якось по дурному. Як можна допустимо при прийомі на роботу оцінювати людину по тому якою технікою вона користуються, які прикраси носить і т.д. Перш за все оцінються здібності і вміння а не
ті ПОНТИ притаманні лише восновному не впевненим в собі людях які компенсуть своді недоліки "тракторним ланцюгом" на шиї ну іншими девайсами.
В нашій Україні така ситуація дуже поширена( з тими понтами). Але нормальні усвідомлені молоді люди навпаки дуже скептично ставляться до таких понтів. Я знаю багатьох людей які сміються із тих в кого є айфони і інші продукти від "Яблука". Вони їх називають "жертвами системи".
p.s. сорі за такий офтоп. Без образ

StarSamurai
12.11.2012, 12:12
Доречі про переговори і співбесіди. В бізнес світі діють певні правила для зовнішнього вигляду і поведінки при ведені переговорів. Ну наприклад - жодних видимих прикрас, які наголошуватимуть на ваш статус окрім обручки ну і так далі, кому цікаво погугліть є ціла наука...

пух
12.11.2012, 15:03
Ось тут не зовсім згоден. Ось ці ПОНТИ поки ще мають місце в нашій країні. Я наприклад підбираю собі людей за їхнім вміння і знаннями а не як за їхніми статусними речами. І доречі бував на багатьох переговорах високого рівня в компанії Немирів і сам проводив переговори з закордонними власниками наших нічних клубів. Так ось ті ПОНТИ притаманні лише восновному не впевненим в собі людях які компенсуть своді недоліки "тракторним ланцюгом" на шиї ну іншими девайсами. Шкода також людей які видають підробку за оригінал. Я наприклад не приховую те що користуюсь китайфоном, а навожу ті чи інші переваги із за яких я придбав цей телефон, а не придбав брендовий, хоча і можу позволити собі бренд, але не бачу в цьому функціональної потреби, хібащо заради ПОНТІВ ...

ПОВНІСТЮ підтримую твою позицію і теж не приховвую , що користуюся китафоном незалежно від ситуації чи місця !*DRINK**DRINK**DRINK*

Bobus
12.11.2012, 15:21
ще один момент - статус
так мова ж була про статус, тобто якщо у вас високі доходи то ви й користуєтеся відповідно якісними речами.
Ну а коли фінансують вас батьки чи заробляєте мало, вдома ходите в спортивних штанах з випханими колінами, але купуєте, як приклад, дорогий смартфон і той смартфон є найдорожче з того, чим ви володієте, - то це власне і є понти :)

StarSamurai
12.11.2012, 15:41
Я особисто знаю кількох людей з високими доходами, які майже не користуються іміджевими речами. З дописом bobus повністю згодний, але внесу одне уточнення
відповідно якісними речами.
якісні речі не обовязково брендові і навпаки. Благо в наш час китайскі товари не поголовне ге:-!:-!. Ось вам ще один китайский бренд "Lenovo" Так чому деяким китайфонам не стати флагманами і брендами

Bobus
12.11.2012, 16:09
китайский бренд "Lenovo"
не зовсім добрий приклад, бо допоки вони не купили підрозділ IBM з виробництва комп'ютерів з усіма їхніми ліцензіями і патентами, то мало хто про них чув. З таким же успіхом "Челсі" можна вважати російською командою. Хоча, при теперішній глобалізації то все відносно, тут ви праві.

StarSamurai
12.11.2012, 16:35
Хоча нічого то не виправило. скільки я систем поставив на ці леново для друзів і всерівно як бачу леново мене кидає вдрож, але їх настільки масово просувають, що діватись нікуди від них......

Noe
12.11.2012, 19:02
Ось тут не зовсім згоден. Ось ці ПОНТИ поки ще мають місце в нашій країні. Я наприклад підбираю собі людей за їхнім вміння і знаннями а не як за їхніми статусними речами. І доречі бував на багатьох переговорах високого рівня в компанії Немирів і сам проводив переговори з закордонними власниками наших нічних клубів. Так ось ті ПОНТИ притаманні лише восновному не впевненим в собі людях які компенсуть своді недоліки "тракторним ланцюгом" на шиї ну іншими девайсами.
Cлово "Понти" теж має право на існування.
Я ж казав про "Статус". Це різні зовсім речі. Людина, яка хоче досягти чогось, не буде ні "пантуватися" ні купувати "підробки" чи то телефона, чи то ще чогось. Підробка є підробка і вона шкодить статусу.

Noe
12.11.2012, 19:08
тут я цілком і повністю згідний. Вважаю якщо людину при прийомі на роботу чи при діловій співбесіді "забраковують" через те що вона користується якоюсь там підробкою якоїсь техніки і т.д. то це безглуздо і якось по дурному. Як можна допустимо при прийомі на роботу оцінювати людину по тому якою технікою вона користуються, які прикраси носить і т.д. Перш за все оцінються здібності і вміння
Оцінюється все! Як кажуть росіяни, "встречают по адежке". І якщо ви прийдете на співбесіду в помятих джинсах, неголений і заодно з китайською підробкою то тут не допоможе навіть червоний диплом. Бо гарантую, що знайдеться ще один претендент з червоним дипломом, але в костюмі, чисто виголений і i-phone в кишені:D

Noe
12.11.2012, 19:10
Я бачу, люди не розрізнять поняття "Понти" і "Статусу":)

colinmcrae
12.11.2012, 19:47
Я не мав на увазі - якщо хтось прийде не бритий, в зім'ятому вбранні, не зачесаний, але з червоним дипломом і розумом то треба звертати увагу тільки на його розум і здібності. Людина повинна сама "заробити" свій статус за допомогою праці і т.д. і тоді якщо тебе дійсно поважають то їм побарабану який в тебе телефон.

Ну хіба ти (без переходу на особистості) президент, чи там якийсь міністр ну тоді із "Chinese Shit" тобі ходити просто заборонено*NONO* бо ти мусиш підтримувати свій статус.
Більшість наших людей хочуть створити собі статус купуючи брендові речі, думаючи " Ну от я купив собі класну брендову річ і я тепер солідний" - і в даному випадку статус стає звичайним понтом.

Бо гарантую, що знайдеться ще один претендент з червоним дипломом, але в костюмі, чисто виголений і i-phone в кишені
Може прийти і без i-phone в кишені, в. Зараз i-phone - це не показник високого статусу і т.д. Його має майже третина молодих людей і то за для отримання того уявного статусу. Я один раз бачив такого трошка не охайного чувака, але в нього був i-phone.
ІМХО

Noe
12.11.2012, 20:11
Є простий тест, для тих, хто ратує за китайфони: якщо б китайфон коштував так само як іхні європейскі, американські чи корейські визнані бренди, який би Ви купили телефон?
Я б купив i-phone:cool:

colinmcrae
12.11.2012, 20:27
Ви напевно мене не неправильно зрозуміли дядку Романе:) Я не агітую за китайфони, сам користувався довший час телефонами від Соні Еріксон(тепер вже такої марки немає), зараз перейшов на Нокію по причині відсутності в компанії Соні телефону який би підходив мені по кишені, і купувати китайців ні разу не виникало бажання.

якщо б китайфон коштував так само як іхні європейскі, американські чи корейські визнані бренди, який би Ви купили телефон?

Якщо б дійсно таке було, то я б купив "Яблико" лишень тому що він мені подобається по дизайну, функціональності, супер хорошому дисплеї, тачскріні і т.д. але ніяк не через те щоб показати який я крутий.
p.s. я обирав собі мр3 програвач недавно, якби iPod Touch 4 Gen 16 GB коштував хоча б 1800 грн. то я б не пожалів би ще 500 грн. щоб його купити. Але купив Соні за 1400 на 8 Гб і нічого не втратив, а може і виграв(звучання+тривалість роботи), бо купувати за 3000 грн. iPod немає сенсу( хіба що за додаткових 8 ГБ і великий дисплей+ купа примочок, які в мр3 не потрібні). ІМХО

Makropod2012
12.11.2012, 20:39
Але можна було купити за 1800 грн , б/у, iPod touch 4 16g

colinmcrae
12.11.2012, 20:50
Але можна було купити за 1800 грн , б/у, iPod touch 4 16g
а для чого мені купувати б\у річ. якщо я куплю нову за 1400 із гарантією і кращими характеристиками, хіба що менше пам'яті.

Не думаю , що соні має кращі характеристики ніж iPod
Я думаю що кращі . Час відтворення музики в соні - до 50 год( це реально). час відтворення музики на айподі до 30 год(чув від користувачів)
Якість звуку на соні навіть дещо краща ніж на айподі при однакових піснях і навушниках. ІМХО

Makropod2012
12.11.2012, 20:54
Не думаю , що соні має кращі характеристики ніж iPod, тому я б вибрав б/у iPod. Та й не ломається він, у мене працює уже 1,5 роки*DRINK*

ROMANO
12.11.2012, 21:06
Вчора попав на таки типу планшет
Планшетный ПК PRESTIGIO PMP3170BRU (http://www.foxtrot.com.ua/ru/shop/planshety_prestigio_pmp3170bru.html)
Поюзав на місці то з дорощих аналогів принципі різниці як такої невідчув,та і параметри теж не дуже різняться...Дорожчих маю на увазі 800-1500грн
Хтось таким Китайцем користувався???

Rain
12.11.2012, 21:15
я кілька місяців бавлюся приблизно таким (http://chinaprices.ru/blog/12547/obzor-plansheta-allwinner-a13-1-0ghz-512mb-4gb-android-4-0-7-inch/). Мені подобається. Єдине - батарея могла б довше тримати.

colinmcrae
12.11.2012, 21:16
Та й не ломається він, у мене працює уже 1,5 роки
В мене соні працює вже рік і супер. А в айфонів і айподів тач дуже ніжний екран(скло). Поставив в кишеню і невдало притиснули тебе в маршрутці - тріснуло скло( таке було в знайомого із айфоном) Айпод тач це вже не мр3 плеєр а такий собі айфон лиш неможна зателефонувати. МР3 програвач має бути компактним, якісно відтворювати музику і довго тримати заряд батареї + мати гороші наушники і комплекті. Все це для мене головне в МР3 програвачі

Ярослав
12.11.2012, 21:23
Хоча нічого то не виправило. скільки я систем поставив на ці леново для друзів і всерівно як бачу леново мене кидає вдрож, але їх настільки масово просувають, що діватись нікуди від них......

поки є дві лінійки представлених у нас: idea та think.
idea - глянець, think - корпоративний сегмент, де залишились традиції IBM, говорю як власник thinkpad r40e.

Що сто стосується дітища Джобса, то тут двояке відчуття.
Мав МВР G4 2003, так тільки минулого року мені перестали приходити оновлення. З портативного дружина має iPod t4, а я iPod classic 5.5., чекаю на замовлений iPad mini. Також користувався MacMini і все було повний ок.
Чомусь в нас не звикли купувати софт, а купивши, PC за 600$ ставлять ламану вінду. у Apple є встановлена сучасна ОС + базовий софт який буде відмінно працювати, не забуваємо, що компанія позиціонує себе в першу чергу як софтверна, а потім як та, що виготовляє пристрої для того софта. Не буду згадувати про відмінну оптимізацію софта під залізо.

Також не забуваємо, що у Європі та США пристрій купується з контрактним номером та послугами провайдера. Купивши, в Німеччині XperiaS за 200 євро з контрактом (передплачені послуги на 6 місяців) ви забов'язуєтесь користуватись контрактом впродовж вище вказаного терміну, а також можна замінити термінал один раз по гарантії на новий, старий залишається в тебе на руках. Не будемо згадувати контрактний iPhone 4 який дають безкоштовно та інші "прелєсті".

Країни третього світу - світові виробники не розглядають як плацдарм для бізнесу.

colinmcrae
12.11.2012, 22:04
Чомусь в нас не звикли купувати софт, а купивши, PC за 600$ ставлять ламану вінду.
В нас взагалі не звикли купувати будь - який софт, фільми, музику, і т.д. Чому? а тому що нас навчили і ми привикли до халяви. "Нашо купувати якусь там прогу(музику, фільм), я ліпше скачаю на халяву і буду радий" Неважливо що ця програма працює некоректно(криво), музика і фільм в :-!якості - зато на халяву.
Ми самі винні в тому. Чомусь за кордоном люди поважають один одного, працю кожного, а в нас лиш би на...(надурити) один одного і отримати від того ще й моральне задоволення. Нас так навчили і ми з тим живемо.
Я допустим не проти мати деякі гаджети від Епл, в тому числі MacBook i IMac (переваги - якість, дизайн, функціональність, надійність, підтримка користувачів іт.д.) якщо б мав достойну роботу і зарплату, не проти купувати( не в підворотні а в спец. магазинах) всякий софт, фільми і музику, знаючи, що коли куплю то отримаю хорошу якість товару, але дивлячись як ми живемо то приходиться качати на халяву все що можна, бо гаманець не дозволяє купити наприклад диск із улюбленою музикою за 20$. або фільм за 30 $. ІМХО.

StarSamurai
13.11.2012, 11:11
Трішки моя тема пішла не вто русло, ми почали більше сперичатись, а ніж допогати один одному порадами, хоча це також добре в суперечках народжується істина.....

рогі
16.12.2012, 16:11
Дуже багато такої техніки продають на різних сайтах України. Я б хотів запитати якщо придбати такий китайський телефон за 200-300 грн. то потім як його підключити до бази даних України ІМЕЙ коду, чи не віключать його з мережі. Може в же хтось стикався з таким.

Ярик
16.12.2012, 16:18
чи не віключать його з мережі.
а що вже когось відключали ?

рогі
16.12.2012, 16:22
Незнаю чи відключали, але вже давно діє закон
http://www.ucrf.gov.ua/uk/imei_base/

Тому й питаю хто користується такими телефонами.

miuller75
16.12.2012, 17:07
Купив дружині китайфон клон соніеріксон. Вже 3 роки користується і дуже задоволена. Мініс - слабенька камера. А на рахунок закону, я думаю змінити емейкод не проблема :).

StarSamurai
18.12.2012, 12:14
Ну по перше купувати китай фон за 200-300 грн. це повний бред*DASH* оскільки це повне ге краще вже дешеву нокію, хібащо ви мали на увазі потримані телефони іто більш менш щось нормальне куштуватиме від 1000 грн за потриманий телефон. а на рахунок імею все дуже просто купується б/у телефон з укр імеєм і міняється в китайфоні, але один нюанс китайфони як правило на 2 картки тому треба буде два б/у телефона.

Ruslaxa
18.12.2012, 18:18
Хтось таким Китайцем користувався???
Я користуюся китайським планшетом Zenitink C91 10''. На початок осені коштував 1500 грн. Нарікань сильних нема.
Є звичайно якісь недоліки, але і зараз я б купив цей самий планшет. Так, звичайно, можливо в них малий ресурс роботи і скоро поламається, бо користуюсь ним лише 3 місяці, але я вирішив спрробувати.

Ярик
18.12.2012, 18:30
а на рахунок імею все дуже просто купується б/у телефон з укр імеєм і міняється в китайфоні, але один нюанс китайфони як правило на 2 картки тому треба буде два б/у телефона.
мда *DASH*, це ви довго думали щоб таке написати ?

Bobus
18.12.2012, 18:44
Ярик, двокартковий телефон справді має два IMEI

Ярик
18.12.2012, 18:47
справді має два IMEI
та це не значить, що потрібно купувати б/у телефони

Rain
18.12.2012, 18:49
купувати китай фон за 200-300 грн. це повний бред оскільки це повне ге
дозвольте не погодитися. в мене більше року Е71 і жодних проблем. а от тач за ті гроші я б не став брати.

Bobus
18.12.2012, 18:55
Якщо все таки колись блокуватимуть ліві телефони, то прийдеться, бо наявність однакових телефонів відслідковується дуже легко.

Ярик
18.12.2012, 19:24
то прийдеться
не обовязково, ось http://technochina.com.ua/articles/kak-zaregistrirovat-telefon-vnesti-imei-v-belyi-spisok
кому цікаво можете перевірити свій телефон http://213.156.91.27/index.aspx

@@вова@@
18.12.2012, 19:57
Ну по перше купувати китай фон за 200-300 грн. це повний бред*DASH* оскільки це повне ге краще вже дешеву нокію, хібащо ви мали на увазі потримані телефони іто більш менш щось нормальне куштуватиме від 1000 грн за потриманий телефон. а на рахунок імею все дуже просто купується б/у телефон з укр імеєм і міняється в китайфоні, але один нюанс китайфони як правило на 2 картки тому треба буде два б/у телефона.

Непогоджуюся з вами.
напряму з китаю гарна підробка коштує 160грн яблуко 4те:)
наші ж продавці хто як хто 300грн за нього візьме і скорше продасть а хто і по 1000грн продає тому таким різким в тому питанні неварто бути..

сам користуюся підробкою айфон 4 вже рік сенсор не жаліюся такий самий як в сансунгів тільки вони на відміну від мого не діють на стилуси

Bobus
18.12.2012, 20:01
можна, якщо модель дозволена для експлуатації в Україні.

StarSamurai
19.12.2012, 10:29
Непогоджуюся з вами.
напряму з китаю гарна підробка коштує 160грн яблуко 4те:)
наші ж продавці хто як хто 300грн за нього візьме і скорше продасть а хто і по 1000грн продає тому таким різким в тому питанні неварто бути..

сам користуюся підробкою айфон 4 вже рік сенсор не жаліюся такий самий як в сансунгів тільки вони на відміну від мого не діють на стилуси

підробка за 160 грн. за 4 яблоко ну не смішіть, я передивився на даний момент багато китайфонів (не ведем мову про телефони без тачскріну). Так от навіть за 1000 грн телефони з китаю не можуть похвастатись нормальною швидкою роботою.(мова йде про апарати з екраном не менше 3.5 дюйма. тобто аналоги айфонів, самсунг гелаксі ну і так далі....на базі андроіда) Хотів би я подивитись на такий апарат, який в ньому процесор, які його тести в Анту.

сенсор не жаліюся такий самий як в сансунгів тільки вони на відміну від мого не діють на стилуси

Якщо я вірно зрозумів у вас телефон з Резистивним сенсорним екраном - оскільки він реагує на стилус а не на дотик. Тоді як можна його порівнювати з телефонами з ємкісними екранами, це те саме що порівнювати машину і літак і те і те засіб пересування, але коштують по різному

та це не значить, що потрібно купувати б/у телефони
Доведеться, якщо ви не обілили свої ІМЕІ при покупці, або не маєте змоги дістати іншими методами білі імеї, телефони не обовязково купувати справні головне отримати їх ІМЕІ, іто якщо закон нарешті набуде чинності. Але і тут яка проблема, ну заблокували ваш телефон, якщо це апарат за 300 грн. то викинулу і купили собі білий, а якщо це апарат за 3000 грн. то мені його перепрошити 10 секунд справи тимпаче дома валяється кілька старих телефонів з білими ІМЕІ

Якщо когось образив різкістю своїх висловів, ВИБАЧАЙТЕ нічого такого не мав на увазі до когось особисто, я лише виголосив свою думку.

@@вова@@
06.02.2013, 17:36
StarSamurai, Сенсорним айфоном покористувався рік ! і відав мамі на користування батарея 4 5 днів)) резистивний екран як ви зазначили реагує і на дотик і на стилус:) . Ємкістний екран ))( знаю і бачив особисто як в Galaxy s3 оригінал при нажиманні холодними пальцями не реагував екран коли я в телефоні за 300грн спокійно листав меню))) такшо нетреба ганьбити друзів китайців))

зауважу про Imei так погоджуюсь з вами шо прошиєте ви його за 10 секунд)) але після цього телефон відмовиться дзвонити!)) (перевірено на власному досвіді ).

Olga_Mish
07.02.2013, 09:45
взяла собі китайський також, але начебто непоганий. Головне для мене було, що функціональний і не дуже дорогий. Я задоволена ) :p

StarSamurai
07.02.2013, 11:32
StarSamurai, Сенсорним айфоном покористувався рік ! і відав мамі на користування батарея 4 5 днів)) резистивний екран як ви зазначили реагує і на дотик і на стилус:) . Ємкістний екран ))( знаю і бачив особисто як в Galaxy s3 оригінал при нажиманні холодними пальцями не реагував екран коли я в телефоні за 300грн спокійно листав меню))) такшо нетреба ганьбити друзів китайців))

зауважу про Imei так погоджуюсь з вами шо прошиєте ви його за 10 секунд)) але після цього телефон відмовиться дзвонити!)) (перевірено на власному досвіді ).

Ну сенсор не йде в порівнянні з ємкісним зовсім не той час відгуку та і сенсор швидше загибається хоча і ємкісний також має недоліки.

А от на рахунок імей тут ви неправі все працює перевірено. можливо щось у вас пішло не так..... хоча чим чорт не жартує...

пух
16.02.2013, 20:11
Шо можете сказати на рахунок JIAYU G4 Advanced і UMI X2 ???

Чи насправді вони такі супер , чи то якась наступна китайська хитрість . Може хто вже пробував цей екзотичний фрукт на зуб ???

StarSamurai
17.02.2013, 10:30
В першому батарея краща в другому екран більший а так середина однакова

Olga_Mish
18.02.2013, 17:11
був у мене також китайський nokia x 6, дуже поганий сенсор, динамік голосно грає це плюс , батарея тримає 2-3 дні , він у мене уже майже не робе просто вибиває при включенні , такшо не беріть китайського телефона

Смотря где брать просто, китайфон - китайфону рознь. Но шанс напороться всегда есть конечно=)))

пух
11.04.2013, 14:45
Що скажете на рахунок смартфоннів FLY & PRESTIGIO ціною від 1000-2880 грн ??? Адже по суті це теж китайчик , тільки розфуфирений бренд . Хочу почути думку власників або освідомлених людей . Десь там чув або ж хтось казав - не цікаво !:confused:

colinmcrae
11.04.2013, 15:25
Я тримав в руках телефон Prestigio на дві картки. Мені дуже сподобався усім: дизайн, корпус не скрипить і не має люфтів, не "кривий" андроїд ICS, сенсор має чудовий відгук.

5_grn
11.04.2013, 18:44
Маю Prestigio 3500 duo. За 700 гривень : 2 сімки, ві-фі, андроїд, хороший корпус.*THUMBS UP*

avk71
11.04.2013, 19:11
Внесу свою лепту в диспут :)
В наличии телефоны (смартфроны) jiaju g3 и jiaju g2. У обоих на борту по 1G RAM и 4G flash. Из начинки есть все. Работают как часы. Доволен. Свежий HTC One X - жирный и классный... аппарат супер - после 2-х месяцев здох WiFi и появились глюки. Сейчас валяется без дела - сервис ничего не может сделать. Так что всякое бывает и у всех... Китай работает а бренд здох :(
Есть доска Ainol Novo Aurora II. Качество отличное, полный фарш. В минусах слабый аккумулятор, гуано камера и отсутствие GPS. Правда это все мне не надо. Доволен 100% поменяю на тоже только поновей.
Итого: как по мне китай сегодня предлагает отличный товар весьма достойного качества и сбалансированной цены и если думать и не покупать изначально г... неизвестного даже там производителя, то вещи вполе и вполне достойные и конкурентные за адекватную цену(как для меня).

пух
28.04.2013, 19:01
Ну нарешті і я зробив свій вибір !!! За такі гроші можна було купити самсунга дуоса або НТС SV дуоса але я замовив через алло Fly IQ451 Vista Black Карта памяти на 8 ГБ в подарок! Маю надію що я зробив вдалу покупку*DASH* !!! Докладніше напишу 29-30 квітня , зразу як отримаю на пошті ...:D

colinmcrae
28.04.2013, 19:07
Я також довго думав, читав і вирішив придбати Prestigio PAP 4040Duo. Продав свою нокію 5800 і HTC t8282 якраз вложився в ціну нового смартфона. Мене повністю задовільнив своїми параметрами, а за ціну взагалі мовчу. Дисплей гарний, сенсор працює відмінно.

Ярик
28.04.2013, 19:22
Народ невже ви дійсно використовуєте всі можливості смартфонів? Для чого гнатись за чимось. чого не використовуєш, або взагалі не маєш поняття. що воно таке?

пух
06.05.2013, 21:11
Збулася мрія ідіота .....!!! Нарешті прибуло довгоочікуване чудо майже досконалого (це суто моя позиція ) телефонобудування !!! Вважаю що телефон з параметрами більшими і сильнішими ніж Fly IQ451 Vista просто будуть непотрібні беручи до уваги слова пана Ярика (Народ невже ви дійсно використовуєте всі можливості смартфонів? )...Але кожен має право на свою точку зору і буде дуже прикро якщо засуджувати людей за те , що вони інакшої думки про це все ......... Смачної всім пасхи . Христос воскрес . Зі святом вас ...