КПК

Показати повну версію : Літні посиденьки

Elira
08.06.2012, 21:20
Пропоную зібратися десь в кінці липня - погуляти,поспілкуватися,намнути шашлика,пива,чи може порибачити ...
Ще треба відсвяткувати весілля Руслика (colinmcrae) із Натусиком( не пам'ятаю так чи її звуть,пам'ять добра тільки на чоловічі ймення:D)
p.s.з них горілочка *DRINK*:D
Кажуть,вже з липня буде дуже жарко!*THUMBS UP*

colinmcrae
08.06.2012, 21:21
Дату здибанки вже визначено - це 29 липня 2012 року. А рибалка це непогана ідея.

colinmcrae
02.07.2012, 00:15
Я бачу що ніхто не хоче пляцочків і горілочки.

ВасилийМетролог
02.07.2012, 00:35
це 29 липня 2012 року

Ех, жаль що не на серпень!:( Так Си сам приїхав! Все одно відпустка! Там і горілочка не страшна)))):D

colinmcrae
24.07.2012, 14:33
Як жаль що ніхто не захотів попробувати весільних пляцочків,горілочки,мясного і тортика.

Elira
24.07.2012, 14:45
colinmcrae, еуу а що вже все ...уже німа :(:D
ну тоді,як то кажуть гірко *JOKINGLY**DRINK*

colinmcrae
24.07.2012, 16:07
та ще є багато чого,але ніхто як бачу не хоче

Elira
24.07.2012, 16:18
Народ хоче конкретики - коли,як і чи далеко :D тай напевно віддихають у Пальмірі *JOKINGLY*
Думаю треба узгодити всі нюанси і назначити дату(думаю 29-го або 28-го буде ніштячок) і згуртувати,як ні то самі гулянину зробимо,що Львів довго не забуде,як у фільмі *Проект Х * :D

кум
24.07.2012, 17:13
так Гуляночка це добре )))))
навіть дуже добре, а хто запрошені )який дрес код)))

Elira
24.07.2012, 22:35
а хто запрошені )який дрес код)))
запрошені всі кому не лінкі у вихідні на природу вибратись - погасати мальовничими галявинами,посмакувати не кошерної їжі,поскакати гопака,відкрити нові аеродинамічні і вестибулярні можливості,та й просто цікаво поспілкуватися і пізнати щось новеньке :)
p.s. дресс код - довге плаття з глибоким вирізом,шпилька від 19 см і діамантова тіара 150 кар. :D тобто звичайний одяг туриста *DRINK*
шуткі шутками але варто зголошуватись,а то час піджимає - осінь скоро *JOKINGLY*

Elira
25.07.2012, 12:19
Робимо так,як на День аквариста-акваріуміста *JOKINGLY* чи як Королевська,за списком...
Отже,хто йде :
1) Женіх - Руслик,
2) Жона - Наталочка,
3) Дружка - Еленка:D
4) Кум - він же Кум *JOKINGLY*
5) ...
людоньки потрібен дружкО для дружки,тому давайте не соромтеся:D

Roman71
25.07.2012, 12:25
) Женіх - Руслик, 2) Жона - Наталочка,

якщо він женіх, то вона - наречена
або
якщо вона вже жона, то він - благовірний чоловік *JOKINGLY*

кум
25.07.2012, 15:18
))))от .. на маєш...а музик то забули)))))

Elira
25.07.2012, 23:13
наречена
тю,я думала наречена,то та яка збирається заміж *JOKINGLY*

благовірний чоловік
всі ви жонатики страстотерпці:D Ділити все пополам,терпіти одне лице із дня у день і т.д .... бррр це ж яким треба бути мазохістом :D
музик то забули
не забули ...будуть - цвіркуни,а нє то самі запойом *ONE**DRINK*

кум
26.07.2012, 00:13
о ні я співати не буду, а то коли я останній раз співав, то пішов до дому з розбитим носом))))такий добрий спів був)))

Roman71
26.07.2012, 00:30
всі ви жонатики страстотерпці Ділити все пополам,терпіти одне лице із дня у день і т.д .... бррр це ж яким треба бути мазохістом

так нічого і не зрозумів, що автор вище написаного хотіла сказати... набір слів... прямо Delirium tremens якась :eek:

кум
26.07.2012, 00:33
та що тут не поонятного дівчина погуляти хоче , а тут майже всі одружені))

Elira
26.07.2012, 00:51
що автор вище написаного хотіла сказати
египетская сила :D
ну що тут не зрозумілого - всі сім'ї святі,якщо одружуються і живуть разом.Пам'ятники треба ставити при житті :D

та що тут не поонятного дівчина погуляти хоче , а тут майже всі одружені
ееее ...я також майже наречена,тому до ваших одружень мені по фенікам.І не потрібно домислювати свого :p хто хоче той приходить,а ні то не насилуємо.Мені особисто приємно було справляти день аквариста в дружній компанії + пізнавати інших людей.А ця здибанка ще з травня місяця намічалась,та яке з грудня навіть...,тим більше,що є важлива подія:)
p.s. не видумайте,в мене є з ким гуляти і акваристи(одружені чи ні) мене в цьому плані не цікавлять ...так що не бійтеся - не вкушу :D*DRINK*

colinmcrae
26.07.2012, 00:52
я думаю що з тої здибанки ніц невийде.

кум
26.07.2012, 00:54
все ясно все понятно , пива попили поговорили і по домах спати))))

Elira
26.07.2012, 00:58
я думаю що з тої здибанки ніц невийде
чо так думаєш?:(
пива попили поговорили і по домах спати
ну кому що,а ми плануєм - попити,поїсти,............ проснутися десь на Барбадосі чи екваторі *ROFL*

Roman71
26.07.2012, 01:00
думаю що з тої здибанки ніц невийде

то може тоді темку закрити?
бо відчуваю, що "Остапа понєсло" (с)

colinmcrae
26.07.2012, 01:01
чо так думаєш?
думаю так, то му що за два місяці ніхто не підписався крім мене і тебе. А за два дні точно нікого не буде. Хіба троє підемо, але то троха буде "подозрітельно" та й жінка буде не довольна)))

то може тоді темку закрити?
думаю що закрию 27 числа, авось набіжить купа народу попробувати вже тільки горілочки, бо остальне вже все зхрумали і випили( я навіть встиг попробувати Hennessy 18 річний:p)

прошу користуватись функцією редагування допису, а не створювати 2-3 своїх дописів підряд
Вибач я просто забув що є така можливість

Elira
26.07.2012, 01:11
думаю так, то му що за два місяці ніхто не підписався крім мене і тебе.
рано ще ...народ любить все до останнього дня відложити ...подивимся ;)

Хіба троє підемо, але то троха буде "подозрітельно" та й жінка буде не довольна)
Так давайте розбиратися,як то Наталі не піде ...нєєє - або с жінкой або і сам не приходь :D що це буде за девішнік без нареченої...ну і ви там десь збоку*JOKINGLY* ....Наталька не хоче йти?:(
Ну ні то ні ...як си хочете,моє діло було підтримати твою ідею,ну і ідею інших,які божилися,що треба йти і гуляти,рибачити і баскетболити ...напевно знову - хтось когость ....на*зрозумів :)

colinmcrae
26.07.2012, 01:16
Наталька не хоче йти?
та де там. Вона не проти, але шо ми в 4х(КУМа забув) будемо празнувати??? Та й напевно 28 не вийде бо буду телевізор з магазину забирати і потім на ньому в неті, дома лазити і настроювати:D

Elira
26.07.2012, 01:22
не будем бігти на перед,в субботу все взнаєм ...
ми зробили потуги в тому напрямку,як ні- нічого,буде ще час,не журись *DRINK*

colinmcrae
28.07.2012, 20:11
нажаль тему прийдеться закрити

Elira
28.07.2012, 21:11
цього року не вийшло :)
закриваю тему до наступного літа *DRINK*

colinmcrae, Русланчика і Наталочку ще раз з весіллям-щасливих,довгих літ вашій молодій сім'ї!*DRINK*