КПК

Показати повну версію : Навісний фільтр: питання по експлуатації.

Руслан
02.07.2012, 15:21
Маю ось такий фільтр - Фильтр навесной, SunSun HBL-501 II (http://www.arowana-im.com.ua/product_info.php?cPath=26_30&products_id=725).
Опис роботи і переваги - типу ідеальна фільтрація, то все добре, але зіштовхнувся з таким питанням. Оскільки вода після очистки стікає в акву з ефектом постійно діючого "міні водоспаду" то відповідно фільтр я вимикаю на ніч (інакше приходиться всю ніч бігати в туалет, а хочеться спати :D). Так от "запуститись" він сам після цього не може при любому рівні води в акві (ясно, що воду рівно із краями стінок акви не набирав:), а 2-3см нижче). Приходиться кожен раз знімати кришку, заливати у відсік з моторчиком воду і лише тоді "його величність" запускаються.
Поскільки такими фільтрами ніколи не користувався, то і цікавить питання: всі власники навісних фільтрів так махаються чи то я щось недопрацьовую ?

AzemA
02.07.2012, 16:23
Користуюсь Акваель міні плюс,думаю зробити заміну на СанСан 701,також дуже цікавить ця тема,як він в експлуатації і чи дуже шумить?

aton_ra
03.07.2012, 10:27
У мене в морі стоїть СанСан 701, фільтр не без недоліків (вода часто переливається поверх фільтруючих елементів, трохи шумить спочатку поки не припрацюється) але свою ціну відпрацьовує на 120% і має плюси - великий відсік з можливістю встановлення багатьох різних наповнювачів, коли припрацюється то є досить тихим і саме головне - ціна!

ROMANO
20.11.2012, 20:06
вода часто переливається поверх фільтруючих елементів,
А в мене майже завжди переливається :mad:

Можливо якось усунув даний недолік?!

Якщо подати на повну потужність то переливається,а от збавити все норм(це не варіант)

Петрович
21.11.2012, 12:48
А в мене майже завжди переливається
Можливо якось усунув даний недолік?!
Допоможе тільки зміна наповнювачів. Дуже тормозить катрідж з вугіллям, заберіть спершу його. Перелив через губку сигналізує про необхідніть промивки :)

TAPAKAH
21.11.2012, 13:28
у меня jebo 501 воды в аквариуме как раз по желобок и водопад просто превращается в легкий перекат бесшумный и тихий :)

Rain
21.11.2012, 14:23
Так от "запуститись" він сам після цього не може
є 301-ий, стартує сам 9 разів з 10. 501-ий стартує сам 1 раз з 10.
І питаннячко: від чого ці фільтри можуть "булькати"? Коли спокійно, а коли вся банка в бульбашках.

ROMANO
22.03.2013, 14:18
Коли спокійно, а коли вся банка в бульбашках.
Виявив дану фішку:D
Якщо зняти забірну трубку(яка збирає плівку з поверхні води)Тоді бульок не буде!

А бульки фільтр пускає від зміни рівня води в банці-100%

Якось так*DRINK*