Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Балачки (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=78)
-   -   Наші орхідеї (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=7676)

тернеция 26.11.2011 19:12

Наші орхідеї

У темі 2 долучень
Дамы и господа!
У кого есть орхидеи, давайте покажем эту красоту! :)

Вот мой Фаленопсис. Дочка подарила на ДР, цветет до сих пор и не собирается заканчивать цветение.
Самую первую орхидею - белую, тоже дочкин подарок- я угробила сама :(... начитавшись в инете правил полива, что надо опускать горшок целиком в воду и потом вытаскивать. Она просто сгнила от такого "заботливого" ухода...
Следующую (на фото) по совету подруги, которая в орхидеях большой спец, поливаю как кактус - редко и понемножку. Она радует меня роскошными цветами четвертый месяц :)
Присланные ей 2 молодые орхидеи выпустили по цветочной стрелке, жду когда они распустятся.

Ruslaxa 26.11.2011 20:17

Відповідь: Наши орхидеи.

[quote=тернеция;89952]начитавшись в инете правил полива, что надо опускать горшок целиком в воду и потом вытаскивать. Она просто сгнила от такого "заботливого" ухода[/quote]

Я теж на початку поливав таким чином, але без катастроф. Можливо тому, що дно горшка було як друшляк і грунт в основоному кора. Але потім мені набридло і я перейщов на звичайне поливання, на що рослини ніяк не відреагували. Дуже прагну отримати дєтку на цветоносі, але поки безрезультатно. Мені було б цікаво дізнатись, чи комусь це вдавалось.

тернеция 26.11.2011 20:52

Re: Наши орхидеи.

[B]Ruslaxa[/B], Были отверстия. Наверное, я долго держала в воде.
Фото Ваших орхидей, плиз! :)

irenx 26.11.2011 21:08

У темі 6 долучень
Привіт!

Орхідеї одні з моїх улюблених квітів. Підливаю приблизно раз на тиждень (дивлюся на скільки сухий грунт) перевареною водою, даю щоб постояло деякий час у воді (20 хв. приблизно) потім зливаю воду. Один раз на місяць даю підживку. Ось деякі фото моїх красунь. Діток отримала того року, правда не на квітконіжці, а прямо біля материнськогої рослини, виросли малята, коли дістали по 5 листків я їх пересадила, тепер вже самі цвітуть.

тернеция 26.11.2011 21:13

[B]irenx[/B], Боже мой, какая красота!*THUMBS UP*
У меня еще ни одна не давала детки. Ваши "нерестились" в перерыве между цветениями или во время цветения? Какого были возраста, хотя бы примерно?

romanesp89 26.11.2011 22:26

У темі 6 долучень
щейно зробив фото своїх 3 орхідей:)

irenx 26.11.2011 22:32

Дякую! Ваша теж дуже гарна!!!
Це далеко не всі які в мене є. Наступні будуть цвісти то ще виставлю фото. Зараз в них так званий період спокою. А в загальному вони цвітуть майже цілий рік (хоча це залежить від сорту). Діток дала та, що 4-та на фото їй десь вже роки 5 приблизно, думаю одна з причин розмноження це, що я її пересадила в великий горщик і в неї було достатньо простору для росту (хоча вони нелюблять забагато простору недолік такого це великі розміри рослини, листя по 50 см. :) Ще інший варіант розмноження, одна в мене впала і розламалась, верхню частину листки з корінцями я посадила (вона досить успішно відростила собі цілий горщик корінців, але ще не цвіла) і решта, що залишилась від початковою рослини випустила двох діток, правда поки що без корінців чекаю, що з того вийде.:)
Десь читала, що можна отримати діток якщо влаштувати рослині весною помітний перепад температури, вночі щоб холодно, а дньом тепло детально бачила опис на якомусь сайті, але ще непробувала такий спосіб :)
А ви виставляйте побільше фото, дуже цікаво побачити, які ще окраси бувають!

тернеция 26.11.2011 23:02

[B]romanesp89[/B], У Вас они все цветут, или есть еще - в периоде покоя?
[quote=irenx;89992]А ви виставляйте побільше фото, дуже цікаво побачити, які ще окраси бувають![/quote]

А вот разведем и начнем меняться! :)

irenx 26.11.2011 23:31

Відповідь: Re: Наши орхидеи.

[QUOTE=тернеция;90001]

А вот разведем и начнем меняться! :)[/QUOTE]

Хороша ідея *THUMBS UP*

romanesp89 26.11.2011 23:58

Наразі цвітуть всі,одна вже скидає квіти,але паралельно впустила декілька нових відгалужень,які скоро зацвітуть,а взагалі чекаю коли відцвітуть щоб пересадити.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:30.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved