Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Освітлення (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Моя кришка з ПВХ (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=9607)

colinmcrae 26.05.2012 00:38

Моя кришка з ПВХ

У темі 10 долучень
Вирішив показати зроблену своїми руками другу кришку(у своєму житті) на акваріум(перша робилася дуже давно десь в 2005р з оргскла і як завжди стається - була так собі.) Тепер вирішив зробити все гуд( і таки зробив, завдяки різним форумам, в тому числі Львівському). ПВХ 5 мм вспінений і клей купував в Аверсі літом(серпень місяць напевно) 2011р. Вийшло десь до 1м2+клей в районі 260 грн.(точно вже непам'ятаю). Почав робити ту кришку ночами(загорівся страшно і неміг відірватися від роботи), тільки тоді був вільний час. Кришку зробив, а також зробив блок з вимикачіві кришку на нього(фото 4) і швидкий роз'єм для з'єднання-роз'єднання проводів (фото 5), щоб можна було знімати кришку не тягнучи всі дроти за собою.Купив плівку самоклейку(30 грн. напевно + обрамлення золотаве десь 10 грн. за 3 м), обклеїв ту кришку і по бокам, щоб приховати шви - наклеїв золотаве обрамлення. Про світло: баласти купував у Світлофорі(під Магнусом) ось такі [url]http://aquasvet.com.ua/ballasty/elt/epra-elt-be-236-2.html[/url]. Знаю що не фонтан, але на той час не було інших, та й ці працюють справно(тфу тфу тфу). Лампи: BioLux 30W 2хOsram 840 30W. Патрони були раніше, але потім переробив на простішу контрукцію( на фото видно все). Також вставив вентилятор для обдуву кришки цілодобово(робив екперимент - на ніч виключив його і зранку вся кришка з середини і лампи мокрющі від конденсату) Сьогодні проапгрейдив кришку, вклеївши спеціальний "екран" для батарей автономного опалення(залишився після ремонту в хаті), щоб троха відбивало світло. Знаю що саме найкраще спеціальні відбивачі, але краще щось ніж взагалі нічого. І насам кінець примайстрував ручку для відкриття кришки. Вибачайте за фото, але то та сама історія...:D Чекаю на Вашу сувору критику, поради і зауваження. Дякую!

colinmcrae 26.05.2012 00:39

Відповідь: Моя кришка з ПВХ

У темі 1 долучень
І ще одне фото, яке не влізло

6pa6yc 26.05.2012 09:22

Баласти краще виности так як у вас поза кришку, чи все таки в кришці? Бо тоже зараз роблю сам кришку незнаю як зробити краще. І по дротах хіба не краще було зробити з середини ще 1 дно що б заховати дроти під нього?

colinmcrae 26.05.2012 09:38

[quote=6pa6yc;113494]Баласти краще виности[/quote]
1. займає менше місця в кришці
2. неможливе попадання вологи з акви - як наслідок вони сухесенькі

[quote=6pa6yc;113494]краще було зробити з середини ще 1 дно[/quote], я чесно кажучи знав шо тре робити, бо так передбачала конструкція кришки, але я чомусь того не зробив при тому що ПВХ залишилось багато і клею десь 60% залишилось. Потім про то пошкодував(виникли проблеми з прогинанням кришки), і прийшлось давати ребра жорсткості із алюмінієвого швелера для окантоваки меблів. Може колись перероблю з двойним шаром.

6pa6yc 26.05.2012 09:41

Я прислухаюсь до вашої поради на рахунок баластів, а вот кришку буду робити по технології соти (як у вулику). Які стоять петлі на кришці? Рояльні?

colinmcrae 26.05.2012 09:47

[quote=6pa6yc;113499]буду робити по технології соти (як у вулику)[/quote]
де таку технологію підгледіли(бажано показати в фото або т.п.), а то я неможу представиити як то зробити(тому і неміг зробити "друге дно"*DASH*)

[quote=6pa6yc;113499]петлі на кришці[/quote]
рояльні, але перед встановлення пофарбуйте фарбою з балончика або пульверизатора( тільки не емалями бо вони зклеють завісу), бо я купив ту завісу за 7 грн., а на балончик 30 грн. зажав. Тепер вона в поржавіла трішки, але то не біда, наступного разу куплю нову і помалюю балончиком.

6pa6yc 26.05.2012 09:52

Щось такого плану [url]http://www.aquafanat.com.ua/forum/index.php?showtopic=32574[/url] але я з кількох статей по кришках вибрав собі найкраще і буду робити вибірково :) оскільки в кожних є свої плюси і мінуси

6pa6yc 26.05.2012 12:32

А яка робилась висота кришки, що навіть влізли кулери?

Rom 26.05.2012 12:35

На мою думку розміщення епра залежить більше від того як буде розміщена аква і де. Бо наприклад у мене вона іде впритул до стіни і виніс епра за межі кришки був не можливий. ну і гарніше виглядає кришка, яка іде по контуру акви а не випирає ззаді на 5-10см. ІМХО. А на рахунок вологи то тут немає ніяких проблем. Я робив так, з середини акви там де вся волога єпра повнісю захищенні стінками з ПВх які обклеєні оракалом. А з ззовні на задній стінці кришки є люк для доступу до епра і вмикачів, ну і насвердлено дирок для вентиляції. При такій конструкції проблем з вологою також 0. Правда втрачається місце під кришкою. В мене вийшло що втратилось місце якраз в розмір заднього ребра акви.

colinmcrae 26.05.2012 12:35

висота кришки 9 см, кулер 40х40 мм

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 04:45.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved