Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Інше устаткування (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Опитування по СО2 (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=11508)

colinmcrae 26.02.2013 01:27

Опитування по СО2

Я хочу придбати СО2 установку на основі балона. Багато читав про ті балонні установки, багато роздумував, але все таки чогось троха страшно ставити балон в спальній. Скажіть ті хто користується балонними системами чи вартує ставити балон на 40 л акву???
Чи не страшно жити із балоном в хаті?

drap4uk 26.02.2013 08:10

Відповідь: Опитування по СО2

Коли хотів ставити балон в спальні теж багато страшилок перечитав, але поставив і забув що він в мене є. Елементарна техніка безпеки , ну і звичайно зважування балону при заправці до і після як Закон!

zazzz 26.02.2013 09:30

Re: Опитування по СО2

[QUOTE=colinmcrae;135078]
Чи не страшно жити із балоном в хаті?[/QUOTE]
Я захоплююсь пневматичною зброєю. Наші рушниці заправляються тиском 200-250 атм, користуємся роками.
В хаті 7л і 2л. балони.

Наскільки памятаю СО2 дає не більше 60 атм. :)

Мені Ваші страхи зрозумілі, але тоді можна боятись, що газ рване, стеля обвалиться і дійти в тому страху до параної.

Купляйте сертифіковане обладнання, а якщо робите саморобку, то треба ДУЖЕ ДОБРЕ розуміти і усвідомлюйти, що саме робите.
Дотримання техніки безпеки- це основа для роботи з любим обладнанням. Не легковажте ТБ і все буде гаразд. Тим паче Ви до того балона будете підходити раз в пів-року.

madzik 26.02.2013 10:10

[b]colinmcrae[/b], головне його не перезаряжати. Це основне правило. Купіть на станції вогнегасник на 2-3 л і
забудете про нього надовго. Ну і вуглекислота це не газ і не кисень.

avk71 26.02.2013 16:35

Я заряжаю баллон у пожарников, там же при желании можно сделать поверку баллона. Если делать "прямыми" руками и думать головой :D ничего страшно не случится, ну а если совсем перестраховываться, то и баллон можно вынести куда-нибудь подальше.

vlysov 26.02.2013 19:43

а можна розмістити балон за межами спальні, у мене, наприклад, балон, знаходиться на балконі (закритому)

Ветеран 1 26.02.2013 20:02

Друзі ще залежить як заправити балон.Його можна закачати газом а можна і рідиною . якщо заправити рідкою вуглекислотою наприклад 40 ат. то коли балон попаде у тепле приміщення тотиск може вирости до 60 ат. Умого колеги виріс до 100 ат. прийшлось стравлювати .Я згідний з попередніми дописувачами балон можна тримати і на балконі іу другому місці.

Bobus 26.02.2013 20:49

[quote=Ветеран 1;135132]якщо заправити рідкою вуглекислотою наприклад 40 ат.[/quote]
можна заправити при температурі 15-20 град лише до значення біля 65-70атм. Навіть при наявності 200 грам зрідженої вуглекислоти тиск буде таким же. Коли значення 40 атм, то там вже майже нема газу в зрідженому стані. Практично робиться заливка зрідженого газу в балон до 60-80 % його об'єму. Контролюється вага газу.
І якщо в заправників руки ростуть з потрібного місця і вони не залили газу "під зав'язку" то 100 атм при 30 градусах то є нормально (звідти макс тиск для вуглекислотного балона 150 атм). Здається балони з вуглекислотою мають зберігатися при температурі не вище 30 град, Хтось може то підтвердити або спростувати ?

george795 26.02.2013 22:33

[QUOTE=colinmcrae;135078]Я хочу придбати СО2 установку на основі балона. Багато читав про ті балонні установки, багато роздумував, але все таки чогось троха страшно ставити балон в спальній.

Користуюсь балоном (5лт перероблений з вогнегасника) вже давно,аква стоіть в спальні, а балон на відстані 50см від ліжка.Контролювати треба кімнатну температуру,особливо літом. З ростом температури в кімнаті росте тиск в балоні. Гранична межа 30град. Тому тепер виніс балон в кладову неподалік спальні, там умови стабільніші і температура приміщення складає 21град стабільно,зимою і літом.

Ветеран 1 27.02.2013 10:50

Допис від Ветеран 1
Я досить часто користуюсь балонами зСО2 поскільки торгую пивом.так от навіть при температурі 30 гр. тиск у стандартних балонах не перевищуе 70 ат.На мою думку все залежить ві д кількості рідкого газу.

.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:32.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved