Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Інше устаткування (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Оксидатор (Oxydator) (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=17090)

MotaMota 05.01.2016 15:41

Оксидатор (Oxydator)

На форумі не знайшов майже нічого про Оксидатори. Хто юзав? Які враження? Де можна придбати в Україні окрім Кривого Рогу?

ressi 05.01.2016 16:25

Відповідь: Оксидатор (Oxydator)

В мене працює в нанчику 30л. Використовую для креветочників дуже задоволений. Є порівняння де його не має. В комплекті використовую один оксидатор (невеличкий камінчик) другий на запас. Якщо порівняти різниця в рождаємності кристалів. Вода в усіх нанчиках одинакова,але тільки в одному стоїть. Можливо вода збагачується певними речовинами які впливають на почуття жильців.

ressi 05.01.2016 16:29

На сайті Shirakura пишуть таке:
Нейтрализация вредных веществ и сдерживание роста водорослей
Удаляет аммиак, нитриты, сероводород, гнилостные и затхлые запахи;
Эффективен против водорослей.
Предотвращает процессы гниения, мутность воды и т.д.

Быстрое и полное распространение кислорода
Благодаря маленькому размеру, пузырек кислорода из ОКСИДАТОРа легко распространяется по всему аквариуму, а так же легко проникает в грунт, дополнительно снабжая бактерии кислородом.

Продолжительность работы
При температуре воды 25C:
Около 4 недель с 1 катализатором
Около 2 недель с 2 катализаторами (при этом отдается двойная доза кислорода).
Одной бутылочки 75ml хватает на три заправки ОКСИДАТОРа.
Особенность: Чем выше температура воды, тем большее количество кислорода дает Oxydator и наоборот. Так достигается оптимальное обогащение воды кислородом.
Специальная керамика ОКСИДАТОРа формирует очень мелкие пузырьки кислорода. Можно увидеть только небольшую часть пузырьков, хотя ОКСИДАТОР активно работает.
Использование ОКСИДАТОРа позволяет иметь более плотную заселенность аквариума и значительно уменьшает необходимость обновления воды.

Ярик 05.01.2016 16:43

думаю користі з нього - 0
Нова фішка для вибивання, заробляння грошей.

MotaMota 05.01.2016 16:58

[QUOTE=Ярик;188907]думаю користі з нього - 0
Нова фішка для вибивання, заробляння грошей.[/QUOTE]

Не сперечаюся, чисто для себе. Хімія процесу показує як на мене розчин кисню у воді. Мене особисто сильно тішить саме це, бо монотонний гул компресора Атман лише заради креветочника почав сильно напрягати. Чи я помиляюсь? І ще хотілося би взнати в хіміків чи можна його заправляти розчиненою до необхідного проценту перекисю з Аптеки? (вона стабілізована чи ні)
P.S. Купувати Shego, ставити на паралон, поміщати компресор в коробочки з войлоком, синтепоном ітп, підвішувати на резинку від трусів :) ітд. не пропонувати :)

ressi 05.01.2016 17:07

[QUOTE=Ярик;188907]думаю користі з нього - 0
Нова фішка для вибивання, заробляння грошей.[/QUOTE]
А ви спробуйте отримувати кристали без гулу компресора і в спальні де хочеться тишини. Саме це і допомагає, я використовую вже більше року і задоволений.

MotaMota 05.01.2016 17:13

[QUOTE=ressi;188909]А ви спробуйте отримувати кристали без гулу компресора і в спальні де хочеться тишини. Саме це і допомагає, я використовую вже більше року і задоволений.[/QUOTE]

А перекись яку заливаєте? і на скільки вистачає однієї заправки з одним каталізатором? Розумію що від температури залежить, тому яка вона у Вас в банці?

Ветеран 1 05.01.2016 17:21

На мою думку ,простіше зробити озонатор.

ressi 05.01.2016 17:25

[QUOTE=MotaMota;188910]А перекись яку заливаєте? і на скільки вистачає однієї заправки з одним каталізатором? Розумію що від температури залежить, тому яка вона у Вас в банці?[/QUOTE]
Температура 24-25. Перекись заливаю тільки від певної фірми. Кажуть можна самому зробити, але треба знати яку концетрацію робити(аптечна не підходить) і можна потім проблеми мати з креветками. Вони дуже чутливі до любих змін, особливо кристали. Купляю 1л.вигідніше. Маленької баночки яка йде в комплекті хватає на дві заправки, а це при такій температурі на три місяці.Якщо літом відповідно вентиляція і температура також підтримується 24-25.Якщо будете використовувати два оксидатори,то речовини буде використовуватись більше, але це коли аква більше 60л.

Ярик 05.01.2016 17:30

[quote=ressi;188909]А ви спробуйте отримувати кристали без гулу компресора і в спальні де хочеться тишини.[/quote]
пробував, без компресора і все добре.
Завжди дотримувався правила, що кількість жителів в акві повинна бути така, щоб кисню вистачало того, що попадає через поверхню води.
А не шпроти в банці.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:10.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved