Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Устаткування для нано-акваріума (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=131)
-   -   Подбор для Нано (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=12289)

Denis 16.06.2013 22:33

Подбор для Нано

Всем привет. Помогите советом для выбора девайсов для кубика в 30 литров.
Первым делом хотелось бы узнать стоит ли брать готовый комплект типа Aquael Shrimp Set или же брать к примеру банку Dennerle и остальное подбирать самому.
Готовый комплект Dennerle не рассматриваю из-за его стоимости, хочется как всегда что-то по-дешевле и по-лучше.
Из живности там будут креветки и стайка каких-то рыбешек. Из растительности, что-то ковровое, аля Хемиантус куба.
И так вопросы:
1. Нормальные ли комплекты Aquael Shrimp Set?
2. Выбор банки, света, фильтра, грунта для моих потребностей. Так же "коврового покрытия" :)

Если не затруднит помогите.
Спасибо.

~Terez@~ 16.06.2013 22:41

Відповідь: Подбор для Нано

Я маю два нано-кубики від Aquael Shrimp Set, правда на 20 л. В принципі, я всім задоволена в комплекті, єдине, що я добавила ще одну лампу, бо світла 11 вт на 20 л було замало.

Denis 16.06.2013 22:48

Re: Відповідь: Подбор для Нано

[QUOTE=~Terez@~;143456]Я маю два нано-кубики від Aquael Shrimp Set, правда на 20 л. В принципі, я всім задоволена в комплекті, єдине, що я добавила ще одну лампу, бо світла 11 вт на 20 л було замало.[/QUOTE]

А я планирую 30 литров...значит точняк будет мало. Склоняюсь к LED, но встанет ли он в тот патрон.

~Terez@~ 16.06.2013 23:01

Відповідь: Re: Відповідь: Подбор для Нано

[QUOTE=Denis;143457]А я планирую 30 литров...значит точняк будет мало. Склоняюсь к LED, но встанет ли он в тот патрон.[/QUOTE]

На 30 л одної лампи точно, що буде мало, у мене в 20 л стоять 2х11вт. А на рахунок світильника, можу сказати, що там не має патрону, лампа вибирається повністю із шнуром, це все одне ціле, а залишається просто каркас з кріпленням.

МиКол@ 16.06.2013 23:13

[b]Denis[/b], готовий комплект Акварель досить хороший , але Куба в ньому рости не буде. Якщо вас влаштовує його зовнішній вигляд беріть акваель , але потрібно доставляти ще один стандартний світильник. Фільтр в ньому внутрішній , це вам може теж не сподобатись.
Я б рекомендував:
-акваріум денерле(виглядає краще , кути з гнутого скла і силікон прозорий).
-фільтр зовнішній Resun mikra.
-світильник , можна аквалайтер взяти або самому щось зробити.
-грунти на ваш вибір...

Denis 16.06.2013 23:20

Re: Відповідь: Подбор для Нано

[QUOTE=МиКол@;143464][b]Denis[/b], готовий комплект Акварель досить хороший , але Куба в ньому рости не буде. Якщо вас влаштовує його зовнішній вигляд беріть акваель , але потрібно доставляти ще один стандартний світильник. Фільтр в ньому внутрішній , це вам може теж не сподобатись.
Я б рекомендував:
-світильник , можна аквалайтер взяти або самому щось зробити.
-грунти на ваш вибір...[/QUOTE]

Куба не будет расти из-за света? Или размеры малы? Я нуб в этом деле :)

ROMANO 16.06.2013 23:24

-самому щось зробити.
-грунти на такий об*єм великий вибір(так як на такий обєм багато непотрібно)

Що до світильника акваель...Досить дорога штука якщо враховувати ціну лампи,а вони можуть за пів року видихнутись на 0...

[quote=Denis;143465]Куба не будет расти из-за света?[/quote]
так

Denis 16.06.2013 23:30

Данке всем. Щас буду собирать конфигурацию :)

Есть ли еще какие-то соображения относительно фильтра? А то у меня тумба 33х39, Resun Micra не влезет.

ROMANO 16.06.2013 23:38

Dennerle Nano Cube бомбезний аквас,але досить дорогий...
Та і зі світлом там аналогічно...

Так що беріть Aquael Shrimp Set 30л але з думкою що ще одного світильника потрібно докупити...:)
ціна питання +150грн

на грунт також можна взяти
Aquael Aqua Grunt 3л

або

JBL Manado

Також можна по народному шляху піти
Базальт+біогумус+торф...

[quote=Denis;143470]соображения относительно фильтра?[/quote]
Так на мою думку рідного фільтра з головою

~Terez@~ 16.06.2013 23:48

Фільтр не поганий, та і якщо фон в акві зробити чорний, то його і не буде помітно. А на рахунок куби, то я заради експерименту посадила в себе в акві. Тепер спостерігаю за нею.:)

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 23:25.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved