Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Змії (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Lampropeltis getula. Поповнення моєї екзотики (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=13162)

Ярош Василь 09.01.2014 00:45

Відповідь: Lampropeltis getula. Поповнення моєї екзотики

А якщо не таємниця скільки вартує таке задоволення?

Vitalik_07 09.01.2014 01:36

[QUOTE=Ярош Василь;154102]А якщо не таємниця скільки вартує таке задоволення?[/QUOTE]

Відповів в ПП

Vitalik_07 10.01.2014 09:58

У темі 4 долучень
Процес роботи терраріума пішов! кришка з кутника з вставками сітки для вінтеляції .Фон буде з пінопласту ,чим краще обробити пінопласт що гарніше виглядав:confused:

Володя К. 10.01.2014 11:11

У темі 1 долучень
Маю 2 фони з пінопласту, оброблений цементом. Колись робив для акваріума, але не використовував.можу спрезентувати. Може пригодиться.
[ATTACH]30751[/ATTACH]
другого фото не маю.
якшо підійде то перезвони, десь пересічемся.

Vitalik_07 10.01.2014 11:42

У темі 4 долучень
[quote=Володя К.;154221]якшо підійде то перезвони, десь пересічемся.[/quote]
Я конешно дякую але в мене терраріум 50х30х30 а фон наскільки я зрозумів більший (шкода різати) тим більше вже почав сам робити поки щось таке виходить:)

MotaMota 10.01.2014 12:00

[quote=Vitalik_07;154218]кришка з кутника з вставками сітки для [B]вінтеляції[/B][/quote]
[quote=Vitalik_07;154218]Я [B]конешно[/B] дякую[/quote]
Шановні! Я звичайно не модератор на форумі, але це вже "дістає".
По перше Ви порушуєте правила форуму (пункт 3.3)
По друге це елементарні правила правопису.
Боже борони, нехочу когось образити, бувають технічні (механічні) помилки при наборі тексту, але це вже "перебор"...

Roman71 10.01.2014 12:17

Модератор не вчитель, щоб за за дорослими дядьками кожен допис перевіряти, але.... В правилах існує "універсальний" пункт 4.2.1
[quote=Охват Марьян;1]4.2. [COLOR=Red]Забороняється[/COLOR]: 4.2.1. Використання ненормативної лексики навіть у формі ***#$@%@%$^&; [COLOR=Red]навмисне спотворення загальноприйнятої термінології і норм правопису[/COLOR]; написання безглуздих, надкоротких дописів ("ну-ну", "клас", "супер", "актуально", "дякую" і т.п.) та дописів, що містять тільки одні усмішки; беззмістовне "піднімання"(апання) активних тем; образливі висловлювання про будь-яких живих істот; - памятайте, що ви спілкуєтесь у пристойному товаристві, серед користувачів є діти, дівчата/жінки тому Ваші дописи повинні бути тактовними.[/quote]
От тільки як доказати, що це [B]навмисно[/B] зроблено? "Презумпція невинуватості" недотримана, як каже хлопець з золотої гори

[COLOR=Red]Тому прохання до автора теми, його читачів і всіх форумчан - користуйтесь функцією редагування дописів, яка доступна протягом 10 хв. після публікації допису. Або передивляйтесь свій допис перед тим як додавати в тему.
[B]Якщо будуть подаватись скарги на такі дописи[/B] - будуть видаватись попередження в ПП або порушення (в разі ігнорування попередження). Якось так...[/COLOR]

Vitalik_07 10.01.2014 13:18

У темі 2 долучень
Получилось десь так ! Зліва буде поїлка з права домік ,а посередині клумба з рослиною (з якою ще неоприділився)
Я так зрозумів що постіших варіантів обробити пінопласт нема ніж клей ПВА і пісок або кокосовий субстрат :confused:Ще якось розмальовують акриловими фарбами ,може хтось знає якими іменно(для автомобілів також є акрилова фарба:))

Охват Марьян 10.01.2014 15:35

[quote=Roman71;154224]От тільки як доказати, що це навмисно зроблено?[/quote]То все вона друкує по клавіатурі... а потім тиц, і з'являється новий допис *ROFL**ROFL**ROFL*

[IMG]http://aquaforum.lviv.ua/forum/attachment.php?attachmentid=30592&d=1388315987[/IMG]

goldberg 10.01.2014 16:56

[QUOTE=Roman71;154224]От тільки як доказати, що це [B]навмисно[/B] зроблено? "Презумпція невинуватості" недотримана, як каже хлопець з золотої гори[/QUOTE]

То вже якась параноя мало не в кожній темі, написав скаргу Мар"яну.

Якщо це підвищить самооцінку то можеш дати чергове попередження і вилучити допис.:D:D:D

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 01:40.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved