Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Балачки (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=78)
-   -   Наша улюблена музика (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=4646)

Lyksor 28.10.2010 20:38

Наша улюблена музика

Розкажіть хто яку музику слухає і любить.
Певного стилю музики я не дотримуюся, слухаю все підряд, крім репу та року. Я ходжу у музичну школу, от уже 8рік, і там мені привили любов до класики. Особливо з наших українських подобається "Мелодія" Скорика. Не можу терпіти російську естраду( вибачайте кого образив)

pain13 28.10.2010 21:56

Відповідь: Наша любима музика

мені теж подобається класика особливо Бетховен ще я граю в ансамблі на гітарі

@@вова@@ 28.10.2010 22:00

я люблю Армійські пісні під гітару =)))

Bobus 28.10.2010 22:48

[quote=Lyksor;50965]хто яку музику слухає і любить[/quote]
для мене це непросте питання. В першу чергу має бути якісний звук. Тому живі концерти - це симфонічний оркестр чи інша неелектронна музика. Все інше вживу слухати не можу, бо пострадянські звукорежисери і звукооператори - це клінічний випадок :)
Тому лишаються диски (mp3 ні в якому разі :mad:). Ось тут душа радіє :
Led Zeppelin, Pink Floyd, Jethro Tull, Genesis, Beatles, перераховувати можна довго. З рідною музикою справа гірша .. Славко Вакарчук ("Вночі" - це чудово),Олег Скрипка (відмінна мелодика), Друга Ріка, Мертвий півень (бо люблю творчість Андруховича - якась вона близька і не комерційна), Квітка Цісик - такої якості запису і виконання української пісні поки що не досяг ніхто (невже для цього треба жити не в Україні :().

5_grn 28.10.2010 23:26

D'N'B*THUMBS UP* Noisia , John B , Panacea та багато інших:)

Ostap 28.10.2010 23:39

Переважно під настрій переварю все:). Але є і критерії щодо якості та виконавця*NONO*. Принципово неслухаю "расейскую папсу" та шансон ("чиста пацанячий" шансон):mad::-!:-!:-!:-!, ну і як тут неоминути наш сучасний шоу бізнес:-!, та "прекрасних" виконавців*DASH* - як лягали так і лягають під (надіюсь що здогадалися під кого:D). Є правда речі і російського виробництва які мені подобаються*THUMBS UP*, але це винятки (текст або музика цікава по змісту).

konon 29.10.2010 00:26

А я люблю слухати шансон. Наш Новий Розділ в прямому і переносному значенні - місто хіміків. В прямому, бо у нас був (зараз вже одні розвалини) сірчаний комбінат, а в переносному- у нас колись було дуже багато зеків, які у нас не будували бєломорканал, а якраз той комбінат. От і одного разу( я був десь в 8 класі) від одного з таких "хіміків", до мене попала касета із Шуфутинським і Новиковим. От тоді я перший раз послухав "Таганку" і т.п., і слухаю по сьогоднішній день. Сподобалось, но не затятий фанат, так щоб більше нічого.
А за живі концерти, як пише [B]Bobus[/B],то звичайно явище не передаваєме. На таких був не часто, але один мені запам'ятався дуже із часів моєї молодості. Це був концерт "Машини часу" у Львові на (наскільки я можу не спутати назву) велотреку, десь рік 88-89. При тому, що концерт затримали, і я (мої друзі всі залишились у Львові, а мені потрібно було в ніч на роботу, профукавши всі автобуси на Розділ, добирався автостопом 11 год. вечора), був на такому піднесені,що цілу ніч своїм колегам по роботі розказував про концерт. І згадую до сьогодні, хоча на дисках "Машину" не слухаю...

Димитрий Литвинов 29.10.2010 02:46

Слушаю все подряд)
Никогда музыку не выключаю, будь то на работе или на тренировке в зале.

Lyksor 29.10.2010 09:12

[quote=Bobus;50985]Квітка Цісик - такої якості запису і виконання української пісні поки що не досяг ніхто[/quote]
Правда, вона тоже мені подобається. Хоч вона і в Амереці жила, але Україну не забула, за це я її поважаю.

Johnny 29.10.2010 14:21

Питаєш яку музику...
Улюбленими стилями музики є Jazz (майже весь), класика(в основному Бах і Штраус), Metal(prog death metal,mathcore).
[quote=Bobus;50985]Квітка Цісик - такої якості запису і виконання української пісні поки що не досяг ніхто (невже для цього треба жити не в Україні ).[/quote]
З вами абсолютно не погоджуюся, в Україні є доволі багато звукозаписуючих студій, які своїм обладнанням можуть забезпечити непоганий звук. Наші студії - це звісно не Roadrunner records, та все ж за кордоном не сильно плюються на якість запису ітд.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 17:44.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved