Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Хвостаті земноводні (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Аксолотль (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=4594)

Охват Марьян 30.01.2008 19:52

Аксолотль.

У темі 2 долучень
В наших зоомагазинах Ви часто можете побачити цікаве створіння. Я хочу згадати про тваринку, чиє ім'я майже кожен знає, не маючи точного уявлення про саму істоту, яка носить це ім'я: аксолотль (Ambystoma (=Siredon) mexicafnum) з сімейства Амбілістоми (Ambystomidae). Цьому вигляду загрожує вимирання він знаходиться під охороною. Для дослідницьких і любительських цілей аксолотлі спеціально вирощуються, так що любителям від них не треба відмовлятися. Але в даному випадку любитель повинен бути, звичайно, абсолютно особливим, оскільки цю тваринку красенем не назвеш: аксолотль має 25-30 см в довжину, його забарвлення від жовто- коричневого кольору до чорнуватого або від білого альбіносного кольору до жовтуватого, у нього достатньо безформне тіло і широка голова. Та зате він володіє дуже цікавим, з погляду біології, особливістю: зберігає на все життя ознаки личинки і розмножується, як зяброві личинки.
Цей дивний і рідкісний феномен має спеціяльну наукову назву "неотенія". Оскільки аксолотль на волі живе постійно у воді, він повинен міститися в справжнісінькому акваріумі, але, зрозуміло, в цьому акваріумі не повинні знаходитися декоративні рибки, яких аксолотль негайно може з'їсти. У просторому акваріумі на дні повинен знаходитися пісок, який можна декорувати каменями і рослинами. Для очищення і циркуляції води потрібно вбудувати в акваріум водяний фільтр. Освітлення і підігрів не потрібне, оскільки аксолотль любить тінь і температуру води 15-20С. Годувати його потрібно дощовими черв'яками, нарізаним смужками нежирним м'ясом, рибою або замороженим або висушеним для сублімації живленням для риб.

Corsar 23.10.2008 18:32

Відповідь: Аксолотль.

А ти можеш подробніше написати про них(Як розмножуються,як мальків піднімати і т.д.) .Срочно треба

AQUAFANAT 25.10.2008 22:47

Ответ: Аксолотль.

Наверно единственный толковый сайт - [url]http://www.axolotls.ru/[/url]

lar 13.09.2009 22:37

Дуже симпатична тваринка. І я таку хочу. Хто має стукайте в приват.

АшДваО 13.09.2009 22:51

На Краківському у братів продавались,правда я вже десь 3 тижні там не був,але,думаю,вони нікуди не поділись.

Roman71 13.09.2009 23:20

Так, я теж в них бачив...
Колись навіть одну купив, але довго вона в мене не прожила :'(
Справа в тому, що риби сприймали її "комірець" за хробачків якихось, тому постійно покусували... Може ще щось їй не підійшло в мене, не знаю...:(
А може і через високу (як для них) температуру в банці - в мене 25-27...

АшДваО 13.09.2009 23:31

Аксолотли хорошо живут в неволе и легко размножаются.По сути дела,все существующие в коллекциях аксолотли являются потомством размноженных в неволе особей.В лабораторных условиях колонии аксолотлей поддерживаются на протяжении десятилетий,при этом отдельные особи могут жить до 15 лет.
Аксолотли устойчивы к низким температурам и плохо переносят перегрев.Оптимальная температура для содержания их в неволе 18-21С.Для содержания одной взрослой особи при хорошей фильтрации воды или постоянной ее подмене достаточно 4-5 л.воды.
Период размножения обычно приходится на зиму.При раздельном содержании уже одно ссаживание партнеров часто служит достаточным стимулом к развитию полового поведения.Так же эффективно временное понижение температуры воды на 5С.Для увеличения шансов на успех обычно ссаживают 1 самца с 2-3 самками или 2 самцов с 4-5 самками.Ссаживание производят вечером,оставляя животных на ночь в покое.Самец откладывает на грунт до 20 сперматофоров,которые самка подбирает клоакой.Обычно через 18-30 часов после этого самка начинает откладывать икру,что длится 1-2 суток.За сутки самка приклеивает к листьям водных растений 300-600 икринок,а за весь период икромета-до 1100.Икромет идет обычно порциями по 5-15 шт.При температуре !8-20С инкубация икры длится около 2 недель.В первые 4-6 суток личинки живут за счет запасов желтка,затем начинают активно питаться.Половозрелость наступает через 10-12 месяцев.Самки способны делать 2-3 кладки в год,но с интервалом между ними не менее 2 месяцев.
Аксолотлей можна перевести во взрослую стадию.Для этого несколько молодых аксолотлей с длиной тела около 5 см переводят в акватеррариум с неразделенным берегом и водоемом и содержат при температуре 18-22С,постепенно понижая уровень воды до 10-15мм.Необходимо обеспечить выходящих на сушу животных укрытиями с высоким уровнем влажности.Необходима и общая высокая влажность воздуха в террариуме.Кормят и личинок,и взрослых тигровых амбистом так же,как и других крупных амфибий,однако их можно успешно выкармливать только мясом,которое дают 2-3 раза в неделю.

lar 16.09.2009 14:50

На Краківському тільки білі. І то по 45 грн. Хочу кольрових. Хто має?

ostin777powers 20.09.2009 21:30

А ДЕ САМЕ НА КРАКІВСЬКОМУ,БО Я НЕ ДУЖЕ ТАМ ОРІНТУЮСЯ???

lar 20.09.2009 22:43

Заходити потрібно з вул.Клепарівської у ворота на яких написано "Наш ринок". Приблизно посередині запитаєте п.Марію, яка торгує жаборибом.

ostin777powers 21.09.2009 10:31

дуже дякую, в суботу піду шукати))))

lar 23.03.2010 11:25

Тепер І я маю аксолотлів. Хто шукає, той знаходить. Таки роздбуда чорненьких. Тепер маю одного рожевого як поросятко і 20 чорненьких. Подивимось, може, дітки будуть полосаті.

lar 24.03.2010 00:08

У темі 1 долучень
Моє поросятко. Чорних не тривожила, бо маленькі і недавно приїхали.

Dano 22.10.2010 23:21

Аксолотль

Аксолотль! Розкажіть про це чудо-юдо, мені сподобалось*THUMBS UP*

lar 22.10.2010 23:55

Відповідь: Аксолотль

Dano, pozhar у відповідному розділі веде тему. Дивіться тему Хвостаті земноводні.

pozhar 23.10.2010 11:48

[quote=Dano;50281]Розкажіть про це чудо-юдо, мені сподобалось[/quote]
Просто казкові створіння *YAHOO*!!! Ось тема ([url]http://www.aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=3334[/url]) де я описую життя свого, може візьмете звідти щось цікаве і корисне

357500 23.12.2010 21:19

Добрий день. Є питання, допоможіть хто може. Мій улюбленець (аксолотль) з'їв равлика (ампулярію), але вона за розміром трохи завелика, і проковтнути він її не може, от і живе вона у нього в роті другий тиждень. Винять як її - не знаю, а тим часом вона йому вже дірку проїла ... Що робити? Виймати її силою, боюся аксолотля покалічити, залишити все на самоплив - совість не дозволяє ...
Заздалегіть дякую за допомогу.

ЕММА 23.12.2010 21:24

Беріть його на руки,пінцет,і сиарайтеся витягнути
[B]а тим часом вона йому вже дірку проїла[/B]
Як це?
Для того щоб вам змогли допомогти, виложіть ФОТО

RAISST 23.12.2010 21:40

[b]ЕММА[/b], на скікі я знаю аксолотлі неможуть довгий час перебувати на суші максимум здаєця 30секунд можливо помиляюсь?*RTFM*

ЕММА 23.12.2010 21:43

А якщо золота рибка подавилася камінцем,ви теж будете дивитися як вона помирає?Їх теж не можна ВЗАГАЛІ на сушу,тим більше на руки.Я особисто думаю що краще нехай у аквасотля будуть опіки,але він буде врятований,чим вмирати перед вашими очами від вдавлення

pozhar 24.12.2010 10:58

[quote=357500;58598]Добрий день. Є питання, допоможіть хто може. Мій улюбленець (аксолотль) з'їв равлика (ампулярію), але вона за розміром трохи завелика, і проковтнути він її не може, от і живе вона у нього в роті другий тиждень. Винять як її - не знаю, а тим часом вона йому вже дірку проїла ... Що робити? Виймати її силою, боюся аксолотля покалічити, залишити все на самоплив - совість не дозволяє ... Заздалегіть дякую за допомогу.[/quote]
[B]Терміново витягуйте равлика!!![/B] *RTFM* гірше аксолотлю вже не буде. Якщо все пройде добре то обійдеться без жертв, якщо якось пораните аксолотля, то одразу знизьте температуру десь до 16 град.С, при такій температурі в них скоріше заживають рани і відбувається регенерація організму. Також додайте метиленовий синій, доки вода не набере синюватого відтінку. Акву з аксолотлем потримайте десь в темноті, світло погано впливає на метиленовий синій.
[B]Не можна тримати з аксолотлем живність[/B]*RTFM*, наслідки ви бачите!!! Він як не з'їсть, так вдуситься

[quote=RAISST;58603]на скікі я знаю аксолотлі неможуть довгий час перебувати на суші максимум здаєця 30секунд можливо помиляюсь?[/quote]
Тут Ви помиляєтеся*NONO*. Аксолотль здатен мігрувати з водойми до водойми. Вже зареєстровані випадки міграції аксолотлів з озера Січомілко до штучного каналу академічної греблі. Ще метаморфоз? Аксолотлі здатні ставати амбістомами в разі пересихання їхньої водойми, правда відсоток малий, десь 10%

357500 24.12.2010 12:30

Дякую за швидку відповыть. Сьогодні ж спробую ще раз витягнути равлика. Просто одного разу вже намагався, але він його не дуже хтів відпускать. І що ще саме цікаве, він себе відчуває нібито не так вже и погано: живо плаває по акваріуму, іноді просто сидить, без усіляких признаків дискомфорту, але ситуація якась нездорова, і равликів від нього сьогодні відсилятиму...
І як назло - як жертву він обрав самого здорового....

pozhar 28.12.2010 13:02

[quote=357500;58697]Сьогодні ж спробую ще раз витягнути равлика.[/quote]
Як справи в аксолотля? якщо можна, виставте фото

Терлецький Дмитро 08.03.2011 16:31

Цікава інфа про розведення аксолотлів:
[URL]http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=ru&sl=en&tl=uk&u=http://www.aquarticles.com/articles/breeding/Boyd_Breeding_Axolotl.html&rurl=translate.google.com.ua&usg=ALkJrhhP69vcSaVdztKiTXHwae26AZxsKA[/URL]
(переклад через гугул транслейт)

pono4ka 19.04.2019 01:18

[QUOTE=lar;33062]Тепер І я маю аксолотлів. Хто шукає, той знаходить. Таки роздбуда чорненьких. Тепер маю одного рожевого як поросятко і 20 чорненьких. Подивимось, може, дітки будуть полосаті.[/QUOTE]
Де роздобули ,допоможіть,будь ласка ?

ІЙВ 19.04.2019 11:48

[QUOTE=pono4ka;206264]Де роздобули ,допоможіть,будь ласка ?[/QUOTE]

Цей допис від - 23.03.2010 року....

Штирлиц Отто фон 19.04.2019 11:59

Поночка, на Краковском видел пару недель назад. Точно не помню в каком именно магазине, но заходил через левую браму и второй поворот налево.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 09:45.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved