Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Путівник форумлянина (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Відгуки і зауваження (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=3)

Ye_Lviv 11.02.2010 16:12

Відповідь: Відгуки і зауваження.

НЕ знаю чи в тему, але маю зауваження до модераторів.
В мене часом не працює кнопка РЕДАГУВАННЯ, тобто її взагалі нема, наприклад є тема які в кого рослини, то не можу добавити нові без тої кнопки, а відкривати новий пост не хочу. Чи можна з тим щось зробити?

Охват Марьян 11.02.2010 17:50

[quote=Ye_Lviv;29820]В мене часом не працює кнопка РЕДАГУВАННЯ, тобто її взагалі нема,[/quote] В тему....
[quote=Охват Марьян;26103]Порадившись було прийнято рішення про обмеження часу редагування свого допису з безтермінового (як було до тепер) до 10хв. після його написання. Багато користувачів зловживали функцією "Редагувати" допис і після відповіді не виправляли, а змінювали зміст (думку). Таким чином подальша розмова втрачала будь-який сенс. Тому 10хв. цілком достатньо для того щоб виправити помилку у дописі (якщо така є). Прошу з розумінням поставитись до нововведення.[/quote]

Doc-tor 13.02.2010 15:07

[B]Охват Марьян[/B], чи не можна добавити до "Керування долученнями" "дозволені типи файлів": ще і *.[B]xls[/B] "

kelast 14.02.2010 15:53

Є така пропозиція . Щоб змогу подавати оголошення типу Куплю, продам, аукціони могли тільки люди які вже певний час знаходяться на форумі, а то дивишся оголошення продам ...... а там людина з двома дописами відповідно складається враження що вона сюди для цього і зайшла, щоб щось продати !

vladzjo1 14.02.2010 19:24

[QUOTE=Охват Марьян;29461]Рейтинг не заганяли в "мінус", а дружно видали попередження всім учасникам суперечки "за порушення громадського спокою". В нас на форумі є чудова кнопка "поскаржитись на допис" (не залежно від того, хто написав цей допис/тему) та тема "Відгуки і зауваження" - де можна обговорити дії модераторів, поскаржитись чи запитати. Замість того всі дружно почали підтримувати суперечку, обливали один одного брудом (50 дописів в одній темі за кілька годин - це рекорд для форуму).

Прошу перечитати свої дописи і повідати нам, що вони не підтримують суперечку :[/QUOTE]

Ну і де тут суперечка з моєї сторони? Бачу роздуми в "слух", як воно виглядало збоку!!!
Напрошується питання: "Де ж були шановні модератори? Що декілька годин не закривали тему, хоча декілька дописів були з проханням закрити, до речі і мої теж" Знову роздум в "слух", все ж таки чекали Напевне рекорду.

Охват Марьян 15.02.2010 13:56

[quote=Doc-tor;30008]чи не можна добавити до "Керування долученнями" "дозволені типи файлів": ще і *.xls "[/quote] *.xls файл запаковуєте у zip-архів і додаєте долучення :)

[quote=kelast;30079]Є така пропозиція . Щоб змогу подавати оголошення типу Куплю, продам, аукціони могли тільки люди які вже певний час знаходяться на форумі[/quote] це буде утиск прав форумчан. Головне, щоб ці оголошення правильно подавали. Якщо заборонити писати у цих розділах, то щойнозареєстровані будуть писати ці оголошення по всіх розділах.

[quote=vladzjo1;30094]Де ж були шановні модератори?[/quote] Вони також своє отримали :)

kelast 16.02.2010 16:32

[quote=Охват Марьян;30151]це буде утиск прав форумчан. Головне, щоб ці оголошення правильно подавали. Якщо заборонити писати у цих розділах, то щойнозареєстровані будуть писати ці оголошення по всіх розділах.[/quote]

Ну службу Модераторів ще ніхто не відміняв !. А реально є люди які реєструються тільки для того щоб кинути оголошення і наш форум має купу мертвих душ!

Охват Марьян 16.02.2010 16:47

[quote=kelast;30325]А реально є люди які реєструються тільки для того щоб кинути оголошення і наш форум має купу мертвих душ![/quote] Знаю навіть таких користувачів, що немають дописів, при тому, що реєструвались до року назад, але часто відвідують форум і приходять на зустрічі.

V.PooH 19.02.2010 14:00

Скарга на дії модератора Doc-tor
Шановний V.PooH.

Вам призначено порушення на Львівський форум акваріумістів.

Причина: Переходи на особистісь / неповага до користувача
-------
3.2.3. прямо чи опосередковано ображати користувачів даного форуму та користувачів інших ресурсів, в т.ч. шляхом посилань на невігластво, брак досвіду і т.д. – пам’ятайте, що кожен має право на власну думку, що може бути відмінна від думок визнаних авторитетів в сфері акваріумістики чи загальновизнаних правил !
-------

За це порушення Вам нараховано 20 балів і, як результат, Ви можете мати обмежений доступ до того, як закінчиться термін дії порушення. Термін дії серйозних порушень ніколи не спливає.

Оригінальний допис:
[url]http://www.aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?p=30695[/url]

Цитата:
Цитата:
Допис від ryuras
V.PooH, Охват Марьян, Скажіть будь-ласка, даний грунт перед засипанням в акву потрібно промивати чи проводити над ним ще якісь маніпуляції типу "танців з бубном"?
Дана фраза з опису цього грунту:
а наличие в составе глинистых сланцев и легких пород способствует росту растений с нежной корневой системой. Речной ил и органические вещества улучшают питательные характеристики и способствует росту растений
наводить на думку, що це річковий грунт із усім, що було на дні річки: глина, пісок, намул,..... Тобто він ніяк не "заряджений", а звідси випливає його дешевизна.

Одна хороша людина колись сказала мені цікаві слова, відповім на Ваше запитання ними - "Не спорь с невежей, иначе он задавит своим знанием"

З повагою,
Львівський форум акваріумістів

Рахую що даний модератор ставиться до моєї персони упередженно, та як його певним чином зачіпають мої дописи, а також моє ставлення до його діяльності на форумі. Офіційної скарги на мій допис від користувача ryuras не було, тому вважаю що модератор зітерпретував мій допис по своєму ї так як було зручно йому. По вищеописаних причинах вважаю дії данного модератора неправочинними та викликаними особистою неприязню, які можуть бути трактованими зловживанням посади модератора. В моєму дописі ні прямо, ні опесердковано не присутня образа до користувача ryuras. І як я доповів у наступному дописі - кожен чує лише те що може зрозуміти - так пан модератор почув для себе те чого не має та використав це для особистої помсти. Прохання адміністрації порталу розглянути дану скаргу та виголосити своє рішення.

Doc-tor 19.02.2010 16:48

Re: Відгуки і зауваження.

Скарги не треба, [B]є порушення правилу № 3.2.3[/B]. Особистості тут ні до чого, тим більше що я Вас не знаю. Всі форумчани для мене однакові, коли йдеться про порушення "правил".

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:32.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved