Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Путівник форумлянина (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Відгуки і зауваження (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=3)

RVV 25.10.2008 18:31

Відповідь: Відгуки і зауваження.

Я не про фото і кількість, а про занадто жорстке модерування.

тернеция 25.10.2008 20:02

Ответ: Відгуки і зауваження.

Вот отсюда - поподробнее, плиз!

Jararaka 25.10.2008 20:06

Да, про "жорстке модерування" мне тоже интересно. Пожалуйста, с примерами и ссылками, если не затруднит...

RVV 25.10.2008 20:46

Відповідь: Ответ: Відгуки і зауваження.

[QUOTE=тернеция;4943]Вот отсюда - поподробнее, плиз![/QUOTE]

по подробнее обясняю: нефик убивать темы

Охват Марьян 25.10.2008 21:23

Якщо глянути на перший пост:
[QUOTE=Охват Марьян;4]Якщо Вас не влаштовує робота форуму чи модератора обговорити можна тут і тільки тут ! ! ![/QUOTE]

то побачимо що тут можна публічно обговорити і оспорити будь-які дії адміністрації форуму, але для того потрібно описати проблему і тоді можна її обговорювати.
За майже рік роботи форуму не було видано жодної [B]КАРТОЧКИ[/B] і жодного [B]БАНУ[/B], то про яке [B]"жорстоке модерування" !!![/B] ми тут говоримо

RVV 26.10.2008 00:10

1) мені в приват приходило повідомлення з вимогою заповнити профіль і ультиматумом що в разі невиконання мене забанять.
2) мою тему просто прибили, хоча мертвою вона не була - я як раз відповів людині і тема стерта.

aides 26.10.2008 07:55

Повністю погоджуюся з RVV.
Дописи переносяться з тему в тему без будь-якого повідомлення автору. Теми прибиваються. І якщо при реєстрації не вказано про обов'язковість заповнення полів профілю. то чому їх потім вимагають?

Noe 26.10.2008 09:01

Богдане, ти як маленька дитина. Форуму від сили рік буде, активно він працює з пів року. То чого тебе дивує, що просять заповнити додатково форму? То ж для нашої зручності. Тай ту форму просили дозаповнити ще аж весною. Хіба тут є професійні модератори, які зуби з"їли на модеруванні? Взяли таких самих людей як ти чи я, які погодилися дивитися тут за порядком і які, думаю, мають право на помилку. Чи може форум вже настільки досконалий, що будь-яка активність модераторів починає дратувати?
Якщо подивишся, третина тем починаються "За здравіє" закінчуються "За упокій". Був би я модератором, я б набагато більше влаштовував би "двіжухи".

Але коли є такі відгуки форумчан, то думаю адміністрації варто задуматися - на пустому місці диму без вогню не буває. Принаймі з допису Богдана можна вже зробити висновки:
- якщо тема переноситься повідомляти автору окремо
- якщо тема видаляється також ще раз авторові потрібно написати про причину. Це дозволить в майбутньому уникати подібних помилок з боку тої людини, яка вже цю помилку зробила;
- заповнення профілю вважаю ділом абсолютно добровільним, то ж вимагати якогось додаткового заповнення полів можливо недоцільно. Краще зробити якесь попередження, типу: "Якщо Ви заповните всі поля, то Вам зможуть надати більш точні поради"

P.S.: До Марьяна: людей, які відкрито висловлюють свої претензії, треба шанувати. Бо принаймі знаєш чого вони хочуть. Гірше ті, які собі мовчать в кулачок - фіг знає що в них на думці.

тернеция 26.10.2008 10:43

Прошу указать [B][U]конкретно - какие ТЕМЫ [/U][/B]были удалены? Давайте же разберемся, в конце концов. В адрес администрации прозвучали обвинения, не подкрепленные доказательствами.
Почему заполнение профиля вызвало такие проблемы? Это в Ваших же интересах, господа и дамы! Спрашивая совета с пустым профилем - неразумно надеяться на обоснованный ответ. Тому, кто хочет помочь, приходится переспрашивать - именно то, что просто должно быть в профиле. О чем вообще речь?
На дороге в аварию первым попадает тот, кто не выполняет ПДД, здесь - аналогично. ГАИшников обвинили. Подтвердите их ошибку конкретным примером. Иначе обвинение голословно.

aides 26.10.2008 14:41

Ніколи я голословно не звинувачую і виправловуватися не збираюся.
Свої претензії і побажання Маряну висловлював особисто.
На рахунок профілів: ще раз повторюю, якщо при реєстрації є поля з необовязковим заповненям, то вимагати нема чого. Або міняйте реєстраційну форму, або зніміть перевірку про їх заповнення.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:52.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved