Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Путівник форумлянина (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Відгуки і зауваження (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=3)

Еріка 26.10.2008 15:37

Відповідь: Відгуки і зауваження.

Цитую - **Заполните профиль в соответствии с наличием рыб, растений, периодичностью и видами обслуживания.
В случае неисполнения Вы будете забанены до исправления профиля.**І після цього ви ще говорите про *наші інтереси*?Цілком погоджуюся з Богданом і RVV!

тернеция 26.10.2008 15:39

Ответ: Відповідь: Відгуки і зауваження.

[QUOTE=RVV;4951]1) мені в приват приходило повідомлення з вимогою заповнити профіль і ультиматумом що в разі невиконання мене забанять.
2) мою тему просто прибили, хоча мертвою вона не була - я як раз відповів людині і тема стерта.[/QUOTE]

Ну никак не могу добиться ответа - какая же тема была убита?

[B]Ерiка [/B]- так Вы забанены или нет?

Cудя по тому, что мадмуазель Ерика как пользовалась форумом, так и пользуется - ее никто не банил. Прошу ее [B]разьяснить лично мне[/B] - в чем ее права ущемлены?

navy 26.10.2008 16:26

:)ШАНОВНІ !Як на мій погляд то В нас на форумі .всі досить лагідно вирішують всі питання:).Тому вважаю т.я.переважно ми знайомі одне з одним легше всі питання вирішити за гадьбою пива ніж сваритись на форумі*NONO*Самі знаєте скільки люду стільки відгуків,а до особистих розборок не варто опускатись*DRINK*.Будьте толерантними і все буде файно.*THUMBS UP*

тернеция 26.10.2008 16:57

Ответ: Відгуки і зауваження.

[B]navy[/B], я не опускаюсь до разборок - в данном случае администрацию обвинили, но - ничего не доказали на фактах. Я хочу разобраться до конца и поставить в этом вопросе точку - большую и жирную. Чтобы все знали - обоснованны претензии к администрации или это пустой треп. Поэтому жду ответов от Ерики и RVV на заданные вопросы. Я от ответов не уходила - я не получила ответы на свои вопросы.

Охват Марьян 26.10.2008 17:30

За невиконання правил на форумах Акваскейпінг і Тома Бара видають заборону користування ресурсом 30 діб.

Щодо параметрів реєстраціїї :

[QUOTE][COLOR="Red"]Необхідна додаткова інформація (профіль)[/COLOR]

Місце проживання
Місто або область і район

Акваріумний стаж.
Виберіть свій стаж в акваріумістиці.

Об'єм акваріума та дата встановлення
Вкажіть обєм акваріума **л. та дату його встановлення (міс.,рік)

Акваріумне устаткування
Вкажіть Ваше устаткування: лампи, фільтр, нагрівач, компресор і т.п.

Тривалість освітлення
На скільки годин Ви вмикаєте освітлення, **год.

Температура в акваріумі.
Вкажіть середню температуру у Вашому акваріумі

Рослини.
Назва(бажано латинська), розмір, кількість. Мохи. Водорослі.

Риби та безхребетні.
Назва (бажано латинська), кількість і розмір.

Догляд за акваріумом
Частота обслуговування акваріума, сифонка грунту (періодичність), підміна води (періодичність і % співвідношення)

Інші акваріуми
Вкажіть інші Ваші акваріуми

Стать.
Вкажіть свою стать.[/QUOTE]

[QUOTE][COLOR="Red"]Додаткова інформація[/COLOR]

Часовий пояс
Час на форумі можна виставити відповідно до часу часового поясу, у якому Ви знаходитесь. Оберіть свій часовий пояс з нижченаведеного списку.
Часовий пояс:
Додатково можна враховувати перехід на літній і зимовий час (DST).
Параметри DST:
Отримання е-пошти
Час від часу адміністратори можуть надсилати Вам повідомлення на е-пошту.

Якщо Ви не бажаєте отримувати ці повідомлення, то вимкнуть цю можливість.
Отримувати е-листи від адміністраторів
Ви можете дозволити іншим користувачам форуму надсилати Вам листи на е-пошту.
Отримувати е-листи від інших форумчан

Телефон.
[/QUOTE]
Більше до цього питання незбираюсь повертатись, все обговорено в попередніх дописах.

Jararaka 26.10.2008 17:40

Короче - о чём бы не говорить, лишь бы языки почесать.
Пока что весомых аргументов со стороны "жертв репрессий" и "модераторского произвола" не вижу.

Охват Марьян 26.10.2008 17:46

Щодо видалення теми RVV, модератором Тернеція:

Існує така [URL="http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=215"]"важлива"[/URL] тема у кожному з розділів барахолки:

[QUOTE=тернеция;1564]Пользователям раздела "Продам" предлагается оформлять объявление в таком порядке:

......................................................

[B][U]При продаже растений:[/U][/B]

В названии темы указываются:
-Город, Продам (название растения)

- Название (латынь, русское/украинское)
- Количество
- Размер
- Цена
- Возможность отправки в другой город (ж/д, автобус, самовывоз)
- Удобные для хозяина дни отправки (в другие города)
- Вид расчета ( наличные, телефонная карточка, банковская карточка, электронный перевод)
- Телефон
[B]- Фото - желательно в интересах продавца.[/B]

Объявления, поданные не по форме, будут удаляться немедленно.[/QUOTE]

RVV створив тему: [URL="http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=495"]Продам криптокорину ретроспіраліс [/URL] (відновлення для належного оформлення).

Перший допис :

[QUOTE=RVV;4602]Cryptocoryne retrospiralis

є кілька зайвих кущів - 10 грн кущ.[/QUOTE]
Якщо б цей допис був створений по зразку відповідної форми то невиникало б такий дописів, як

[QUOTE=ronja;4743]Доброго дня. Де вас можна знайти і купити пару кущиків?[/QUOTE]

Робіть висновки самі *DRINK*

Охват Марьян 26.10.2008 17:53

Щодо Еріка :

[QUOTE=Еріка;3698]Вам напевне не потрібно розвивати форум!
Як це так що не можу другий місяць користуватися форумом........................[/QUOTE]

Ви так і не відповіли на питання в дописі №41 :
-- Як Ви могли знову авторизуватись на форумі при тому, що параметри перегляду форуму не змінювались ?

Jararaka 26.10.2008 18:08

По поводу "недоступности" администрации форума могу сказать следующее.

У меня не так возникли проблемы со входом на форум с помощью Mozilla FireFox 3-й версии - просто не мог авторизоваться. Сообщил администратору, обнаружили причину, я откатился до Огнелиса 2-й версии.
Но !
Марьян проапдейтил форум, затем самостоятельно проверил кучу браузеров на предмет совместимости с существующим форумом, о чём и отписался в соответствующей теме.

Так что, мальчики и девочки, читайте "Правила форума" и выполняйте их, тогда у вас проблем не будет и вы не будете удивляться удалению темы, не соответствующей "Правилам" - и помните, администрация всегда готова пойти вам навстречу, просто оставайтесь адекватными людьми.

тернеция 26.10.2008 20:44

RVV дважды грубо нарушил Правила форума - первый раз, опубликовав объявление не по принятой форме и второй раз - нарушив пункт
1.3. Модератор може втрутитися в будь-яке обговорення теми і, у разі порушення правил користувачом, винести одному або декільком учасникам попередження з вказівкою конкретного порушення, аж до закриття даної поточної теми. [B]Дії Модератора в конкретних умовах не обговорюються і повинні бути прийняті до негайного виконання.[/B] У приватному порядку (але не в рамках тематики форуму) у Адміністратора можна попросити роз'яснення на дії Модератора. Рішення Адміністратора ОСТАТОЧНЕ як для учасників, так і для Модераторов.

Уважаемый RVV нарушает все, что можно, Правил в глаза не видел и удивляется реакции Администрации?
Прочитайте Правила, обнаружите много интересного.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:21.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved