Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Путівник форумлянина (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Відгуки і зауваження (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=3)

Охват Марьян 11.11.2007 20:11

Відгуки і зауваження

Якщо Вас не влаштовує робота форуму або модератора і у вас є відгуки чи зауваження то у Адміністратора можна попросити роз'яснення у даній темі. Рішення Адміністратора ОСТАТОЧНЕ як для учасників, так і для Модераторів. Рішення адміністратора по питаннях правового ведення форуму, тематичної спрямованості, дизайну, форм надання інформації, програмного забезпечення ОСТАТОЧНІ, і після ухвалення ОБГОВОРЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ.

Читаєм також:

[B][URL="http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=1"]Правила форуму [/URL][/B]
[B][URL="http://www.aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=5767"]Відгуки і зауваження (архів дописів)[/URL][/B]

Охват Марьян 11.11.2007 20:11

Відгуки і зауваження (архів дописів)

Якщо Вас не влаштовує робота форуму або модератора і у вас є відгуки чи зауваження то у Адміністратора можна попросити роз'яснення у даній темі. Рішення Адміністратора ОСТАТОЧНЕ як для учасників, так і для Модераторів. Рішення адміністратора по питаннях правового ведення форуму, тематичної спрямованості, дизайну, форм надання інформації, програмного забезпечення ОСТАТОЧНІ, і після ухвалення ОБГОВОРЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ.

Читаєм [B][URL="http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=1"]правила форуму ![/URL][/B]

aides 19.03.2008 20:22

Відповідь: Відгуки і зауваження.

Яка нехороша людина встановила 3 хвилинну затримку між дописами. Це ж незручно.

Nemo 19.03.2008 22:00

[QUOTE=aides;1068]Яка нехороша людина встановила 3 хвилинну затримку між дописами. Це ж незручно.[/QUOTE]
Jelsoft Enterprises Ltd. :)
Для запобіганню флуду встановлено по замовчуванню, зменшую до 60с.

aides 19.03.2008 22:17

дякую. мені, як флудеру, тепер буде легше.

тернеция 09.04.2008 22:43

Ответ: Статистика роботи.

Марьян, нельзя ли подобную инфу публиковать ежемесячно? Очень интересно и полезно.

Охват Марьян 10.04.2008 19:11

Відповідь: Ответ: Статистика роботи.

[QUOTE=тернеция;1522]Марьян, нельзя ли подобную инфу публиковать ежемесячно? Очень интересно и полезно.[/QUOTE]
Таку статистику не зберігаю. Наступну опублікую 12.05.08р. на 6 міс. роботи ресурсу.

Anybias 12.04.2008 23:20

Відповідь: Пропозиції

А де можна побачити хто в даний момент є на форумі?

Охват Марьян 12.04.2008 23:40

Вікно внизу сторінки форуму ---"Додатково "----"Активні відвідувачі"
Або у [url]http://www.aquaforum.lviv.ua/forum/online.php[/url]

Anybias 12.04.2008 23:51

тобто активні в даний момент :)

Охват Марьян 13.04.2008 00:01

Так показується активність і місцезнаходження.

Фотогалерея до 10.05.08р. буде працювати в режимі перегляду, додавати фото можна буде після 10.05.08р.

Anybias 23.05.2008 15:41

Marian!
Schos meni fotki ne dae vustavliatu,pushe min rozmir 1 KB?
POGLIAN TAM .

Nemo 24.05.2008 15:44

[QUOTE=Anybias;2379]Marian!
Schos meni fotki ne dae vustavliatu,pushe min rozmir 1 KB?
POGLIAN TAM .[/QUOTE]
Все працює нормально.

Anybias 24.05.2008 17:01

Diakyu scho pominialu- (Максимальный размер : 109,4 КБ)
Ale vse odno ne funtsuklue. :)

Nemo 24.05.2008 17:05

Нормально ставиться .
[URL]http://www.aquaforum.lviv.ua/forum/photoplog/index.php?n=165[/URL]

Яку помилку у Вас видає ?

Охват Марьян 24.05.2008 22:08

Для тих хто хоче при отриманні приватного повідомлення отримувати сповіщення на форумі:
у панелі керування -- параметри--Дозволити сповіщення про нові ПП через зринаюче вікно (поставте галочку)--зберегти параметри.

Охват Марьян 18.06.2008 08:10

Ану кажіть у кого погано форум завантажується !!!

Tarik_Nikita 18.06.2008 08:59

видно шо начальник руку приклав ;) - сьогодні польот нормальний:)

aides 19.06.2008 06:52

стало легше, требаб було тобі ще тиждень тому сказати, але у асьці тебе не бачив.

Руслан 05.07.2008 23:36

------------------------- Мар'ян, щось після мого прохання поковирятись в настройках в мене пішов глюк за глюком :( :
1-на наступний день непустило на форум, бо незаповнені обов'язкові поля, я в профіль, а там дійсно пропали мої дані.
2 тепер в любий мій допис включає ось такий текст-------------------- --оригінал на початку--
Глянь будь-ласка де там треба пошаманити !

тернеция 06.07.2008 00:14

Ответ: Відгуки і зауваження.

Заполните свой профиль, плиз! )

Охват Марьян 06.07.2008 09:40

1.На форум впустило, але попросило заповнити додаткове поле у профілі, тому як було прийнято рішення розділити рослини і риби різними пунктами :)
2.В настройках ніхто не ковирявся (часу небуло), гляну.

Anybias 09.07.2008 17:06

I sche odne! Mojluvo ia pomuliaus ale zavdanniam administratsii e zaohotutu ludey do forymy I take inshe a ne vidbuvatu v nuh vsiliaky ohoty do spilkyvania .RW zvuchaino hlopets gariachui,ale poproroshy moderiv kosou ne mahatu napravo i nalivo.davaite
zaimatus tum dlia chogo byv stvorenui tsei forum,Maite miry.my pruishlu sudu vidduhatu a ne napriagatu Odun odnogo.

Руслан 25.07.2008 14:28

[QUOTE=Охват Марьян;2393]Для тих хто хоче при отриманні приватного повідомлення отримувати сповіщення на форумі:
у панелі керування -- параметри--Дозволити сповіщення про нові ПП через зринаюче вікно (поставте галочку)--зберегти параметри.[/QUOTE]

В мене і далі не функціонує :'( , щоб не заповнював*DASH*

і ще чомусь при написанні постів година на сайті проставляється -1 від моєї (реальної).

SUPP0RT 31.07.2008 12:57

[QUOTE=RUSLANS;3432]В мене і далі не функціонує :'( , щоб не заповнював*DASH*

і ще чомусь при написанні постів година на сайті проставляється -1 від моєї (реальної).[/QUOTE]
У Вас все прописано на форумі. Виключіть блокувальник вспливних вікон для даного сайту у експлорері або антивірусні програмі. Година в профілі -параметри - вибрати часовий пояс. (поправив Вам)

Noe 09.08.2008 08:31

Гм-м-м-м-м.... Щось в мене жодних проблем не виникало...

SUPP0RT 09.08.2008 11:31

[QUOTE]Як це так що не можу другий місяць користуватися форумом?!
[/QUOTE] Внизу кожної сторінки є [URL="http://aquaforum.lviv.ua/forum/sendmessage.php"]Зворотній зв'язок [/URL] для зв"язку з адміністратором.

Anybias 19.08.2008 20:46

Marian!
Fotky ne dae zagryzutu,kaje mistsia nema!

Охват Марьян 19.08.2008 21:12

[QUOTE=Anybias;3810]Marian!
Fotky ne dae zagryzutu,kaje mistsia nema![/QUOTE]Ви перевищили ліміт у 100 фото. Відключив обмеження на фото :)

Noe 25.10.2008 12:26

До RVV: а чого ти розійшовся? Може тут ресурс не безмежний, тому і виставили обмеження. Коли мені не дало вставити фотку, то я знищив кілька фоток що тут розміщував і які стали не актуальні і фсьо стало чотко. Марьян абсолютно ввічливо пояснив і до того ж вирішив проблему!
А нафіга ще й тут погрожувати? Пиши шо хочеш, але не забувай що люди про тебе теж свою думку вже склали.

RVV 25.10.2008 18:31

Я не про фото і кількість, а про занадто жорстке модерування.

тернеция 25.10.2008 20:02

Вот отсюда - поподробнее, плиз!

Jararaka 25.10.2008 20:06

Да, про "жорстке модерування" мне тоже интересно. Пожалуйста, с примерами и ссылками, если не затруднит...

RVV 25.10.2008 20:46

Відповідь: Ответ: Відгуки і зауваження.

[QUOTE=тернеция;4943]Вот отсюда - поподробнее, плиз![/QUOTE]

по подробнее обясняю: нефик убивать темы

Охват Марьян 25.10.2008 21:23

Якщо глянути на перший пост:
[QUOTE=Охват Марьян;4]Якщо Вас не влаштовує робота форуму чи модератора обговорити можна тут і тільки тут ! ! ![/QUOTE]

то побачимо що тут можна публічно обговорити і оспорити будь-які дії адміністрації форуму, але для того потрібно описати проблему і тоді можна її обговорювати.
За майже рік роботи форуму не було видано жодної [B]КАРТОЧКИ[/B] і жодного [B]БАНУ[/B], то про яке [B]"жорстоке модерування" !!![/B] ми тут говоримо

RVV 26.10.2008 00:10

1) мені в приват приходило повідомлення з вимогою заповнити профіль і ультиматумом що в разі невиконання мене забанять.
2) мою тему просто прибили, хоча мертвою вона не була - я як раз відповів людині і тема стерта.

aides 26.10.2008 07:55

Повністю погоджуюся з RVV.
Дописи переносяться з тему в тему без будь-якого повідомлення автору. Теми прибиваються. І якщо при реєстрації не вказано про обов'язковість заповнення полів профілю. то чому їх потім вимагають?

Noe 26.10.2008 09:01

Богдане, ти як маленька дитина. Форуму від сили рік буде, активно він працює з пів року. То чого тебе дивує, що просять заповнити додатково форму? То ж для нашої зручності. Тай ту форму просили дозаповнити ще аж весною. Хіба тут є професійні модератори, які зуби з"їли на модеруванні? Взяли таких самих людей як ти чи я, які погодилися дивитися тут за порядком і які, думаю, мають право на помилку. Чи може форум вже настільки досконалий, що будь-яка активність модераторів починає дратувати?
Якщо подивишся, третина тем починаються "За здравіє" закінчуються "За упокій". Був би я модератором, я б набагато більше влаштовував би "двіжухи".

Але коли є такі відгуки форумчан, то думаю адміністрації варто задуматися - на пустому місці диму без вогню не буває. Принаймі з допису Богдана можна вже зробити висновки:
- якщо тема переноситься повідомляти автору окремо
- якщо тема видаляється також ще раз авторові потрібно написати про причину. Це дозволить в майбутньому уникати подібних помилок з боку тої людини, яка вже цю помилку зробила;
- заповнення профілю вважаю ділом абсолютно добровільним, то ж вимагати якогось додаткового заповнення полів можливо недоцільно. Краще зробити якесь попередження, типу: "Якщо Ви заповните всі поля, то Вам зможуть надати більш точні поради"

P.S.: До Марьяна: людей, які відкрито висловлюють свої претензії, треба шанувати. Бо принаймі знаєш чого вони хочуть. Гірше ті, які собі мовчать в кулачок - фіг знає що в них на думці.

тернеция 26.10.2008 10:43

Прошу указать [B][U]конкретно - какие ТЕМЫ [/U][/B]были удалены? Давайте же разберемся, в конце концов. В адрес администрации прозвучали обвинения, не подкрепленные доказательствами.
Почему заполнение профиля вызвало такие проблемы? Это в Ваших же интересах, господа и дамы! Спрашивая совета с пустым профилем - неразумно надеяться на обоснованный ответ. Тому, кто хочет помочь, приходится переспрашивать - именно то, что просто должно быть в профиле. О чем вообще речь?
На дороге в аварию первым попадает тот, кто не выполняет ПДД, здесь - аналогично. ГАИшников обвинили. Подтвердите их ошибку конкретным примером. Иначе обвинение голословно.

aides 26.10.2008 14:41

Ніколи я голословно не звинувачую і виправловуватися не збираюся.
Свої претензії і побажання Маряну висловлював особисто.
На рахунок профілів: ще раз повторюю, якщо при реєстрації є поля з необовязковим заповненям, то вимагати нема чого. Або міняйте реєстраційну форму, або зніміть перевірку про їх заповнення.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:32.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved