Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Інше устаткування (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Дифузор СО2 (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=14633)

Ірця 01.10.2014 00:00

Дифузор СО2

У темі 1 долучень
Хлопчики, маю таке запитання. Замість керамічного дифузора поставила для проби абрикосову паличку (для манікюру, нічим не оброблена). Розпилює газ мільйонами малесенькими бульбашками, як на фото. Встановила іі під виходом води з помпи- так вони більше розносяться по всій баньці. Питання (може й дивне): вони рибкам не зашкодять? (Дропчекер зелений). І взагалі, як воно вам?

Romar 01.10.2014 03:50

Відповідь: Дифузор СО2

[quote=Ірця;167796]абрикосову паличку (для манікюру, нічим не оброблена)[/quote]
Цікавий варіант, треба попробувати... :)

[quote=Ірця;167796]вони рибкам не зашкодять?[/quote]
Самі бульбашки - ні, а от коли розчиненої вуглекислоти стане забагато - може зашкодити... Тоді дропчекер стане жовтим (коли надлишок), якщо він правильно встановлений...

Ірця 01.10.2014 10:33

ЗА дпропчекером слідкую уважно, звуважила, що він став більш салатовим. Але крім того я ще регулюю подачу газу бігунком від крапельниці і якраз паличка є досить чутливою- відразу реагує. (в мене бражка). Але мушу й спостерігати за баклашкою, бо коли вона дуже тверда, то лишній газ випувкаю, щоб не рванула мені в хаті.

KRustik 01.10.2014 12:38

Re: Дифузор СО2

[b]Ірця[/b], на фото Ваш акваріум?
Праджу розмістити дифузор якомога нижче.

ІЙВ 01.10.2014 13:28

А де продаються такі палички? Якої вони товщини? Бо в мене також стоїть кераміка. Спочатку розпиляв нормально, а тепер все грубші бульбашки!

Romar 01.10.2014 14:02

[quote=ІЙВ;167820]Спочатку розпиляв нормально, а тепер все грубші бульбашки![/quote]
Кажуть кераміка з часом забивається, і ті хто користувались - радять замочити в хлорці і почистити.

Ірця 01.10.2014 20:20

Факт, керамічний спочатку гарно розпилював, а потім газ знайшов собі якийсь каналик і бульки почали шурвати рядочком. Я потім його пошурувала жорсткою щіткою і вроду наладилося. А палички я колись собі купила для манікюру. Думаю, в Космо чи подібних вони є, або в дівчат спитайте:cool: А хлорка який ефект дає?

Ірця 01.10.2014 20:29

KRustik, акваріум мій, а диффузор керамічний тримаю нижче, а паличку даю вище, щоб СО2 не був занадто високий ( він таким чином скорше біжить нагору і менше по акві, бо з палички більше розсіюється і дропчекер із зеленого з кераміки став салатовим)

Romar 02.10.2014 00:04

[quote=Ірця;167838]хлорка який ефект дає?[/quote]
Розїдає бруд, водорості, які поселились на кераміці і забили канали... Якщо успішно виходить почистити без хлорки - то ясне діло що тоді не треба в хлорку. :)

А ви самі попробували таку паличку чи вичитали десь? Бо принцип її дії просто вражає (по фото) - бульбашки виходять не з кінця а по всій поверхні, що є добре. :)
Я в дружини сьогодні конфіскував одну, завтра буду пробувати в себе... :)

Romar 02.10.2014 15:54

[quote=Romar;167864]завтра буду пробувати в себе.[/quote]
Не сподобалось, бульки виходять з усіх усюд і всі великі... Може у вас з іншої деревини...

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 08:06.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved