Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Фільтри, компресори, нагрівачі (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Чим можна замінити фірмові наповнювачі для фільтра (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=15747)

Azazello 07.03.2015 00:22

Чим можна замінити фірмові наповнювачі для фільтра

Всім добрий день. Відразу попрошу не ображатись тих кому ця тема здається безглуздою.
В зв'язку з складною економічною ситуацією в країні та бажанням провести перезапуск свого акваріуму ( попередній запуск пройшов невдачно) виникла думка а чи не можна чимось замінити фірмові наповнювачі в зовнішній фільтр.
Десь читав на форумах що люди замість кілець використовують порізану трубку невеликого діаметру. Це для розбивання потоку. Також в мене з фільтром йшов цеоліт дрібний, а чи не можна його замінити на той що використовують для очищення звичайної водопровідної води. В нас у місті я бачив його по 43грн.
Також цікавить чи можна замінити чимось губки та синтипон для тонкої очистки. А можливо ще знає що можна і чим замінити.
ВСІМ ЗАЗДАЛЕГІДЬ ДЯКУЮ

Володя К. 07.03.2015 01:07

Відповідь: Чим можна замінити фірмові наповнювачі для фільтра

[b]Azazello[/b], замість дорогих наповнювачів використовую керамзит(крупний і колотий), кільця заміняю гофрою для електричних проводів, порізану на кавалки по 2см

Azazello 07.03.2015 01:25

я теж думав керамзит використати. А в якому випадку використовуєте колотий а коли цілий?

Romar 07.03.2015 01:55

[b]Azazello[/b], цілий застосовувати нема змісту, тільки колотий.
Напишіть скільки у вас відсіків, що зараз там закладено і в якій послідовності. Чому не влаштовує так як було?

Azazello 07.03.2015 02:10

Там чотири відсіки. Якщо рахувати від входу до виходу то в такій послідовності: кільця, цеолітова крихта, потім щось схоже а якусь вату, і остання це губка. Це так йшло з самим фільтром. Чому хочу змінити я й сам не розумію. По-перше мені здається що там мало цих наповнювачів. По друге хочу знайти варіанти чогось дешевшого. От відчуваю що є щось з такими самими властивостями але значно дешевше. Можливо я звісно помиляюсь.

Охват Марьян 07.03.2015 09:36

Не розумію, чому всі радять чи використовують непотрібні для фільтра наповнювачі? Чому просто не залишити першими кільця, а решту фільтра не напхати синтепоном - наповнювачем, який має дуже велику корисну площу для бактерій і дуже добре очищує від забруднення акваріум. Дешевий синтепон можна купити у будь-якому магазині для виготовлення/ремонту мяких меблів.

Сергій М 07.03.2015 10:22

[quote=Охват Марьян;177982]...а решту фільтра напхати синтепоном...[/quote]
100%
практично на всіх форумах використовують синтепон для зовн. фільтрів як замінник - дешевше не придумаеш ! є і такі хто використовує синтепон в внутр. фільтрах - і кажуть що фільтрація [U]супер[/U].
Якщо порівняти стандартні наповнювачі у магазині - то синтепон буде здаватись Вам взагалі безкоштовним :D

Azazello 07.03.2015 11:11

на рахунок синтепону я згідний. Я не кажу що необхідно якісь незвичні варіанти замін видумувати. Хочеться просто дізнатись чим ще можна замінити фірмові. До речі на рахунок синтепону, як він веде себе під час довгого перебування у воді (ну чи не псується)?

Володя К. 07.03.2015 11:26

Синтепоном не користувався, але маю таку думку, що він скоро забється,можливо помиляюсь. Керамзитом користуюсь, результатом задоволений. Чому він не потрібний для вільтрації? то запитання до Маряна.

Azazello 07.03.2015 11:39

Панове я звісно не є профі в акваріумістиці, но як я розумію для того щоб нормально очищати воду необхідно виконувати дві речі: механічну очитку та хімічну. Для хімічної потрібні бактерії (ну за винятком очистки від спеціальних хімічних домішок). Для цього виду фільтрації необхідно мабуть щось пористе. Наскільки я знаю керамзит ніби пористий ( ну якщо він розбитий). Була думка використати пемзу подрібнену. Але може це хибна думка.Можливо можна ще щось використати. А синтипон мабудь можна використати. Тільки мабуть він є різної щільності. Тому можна зробити свого роду як набір з синтипону (для різної ступені фільтрації). Мене лише хвилює те щоб він не почав гнити чи розвалюватись під час довгого перебування у воді

До речі може можна синтипон замінити мочалками для душу. Вони ж є як у вигляді сітки так і досить щільні

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 19:35.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved