Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Путівник форумлянина (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Відгуки і зауваження (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=3)

okonor155 04.12.2009 22:07

Відповідь: Відгуки і зауваження.

Дякую за хороший форум, є звичайно декілька мінусів, та не без цього. Але ці мінуса я називати не буду тому що вони дуже маленькі:)А взагальному форум просто класний, хороші люди, багато цікавих статей, швидка допомога та багато чого іншого...Одним словом респект вам*ONE**ONE**ONE**ONE**ONE**ONE**THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP*

Охват Марьян 16.12.2009 18:44

Шановні користувачі !

На даний момент на форумі ведуться технічні роботи, доки це буде тривати і коли закінчиться поки невідомо, але маємо надію, що скоро . Якщо Ви незнайшли знайомих функцій чи вони не працюють, або букви стали англійськими непереживайте - це все питання часу і ми повернемо вам знайомі й такі потрібні функції спілкування. Тому прошу не писати, що в мене щось не працює !

*DRINK*

Охват Марьян 21.12.2009 18:48

Ось і закінчились всі технічні роботи, що велись на форумі з 16.12.2009р. За цей час був повністю обновлений форум та виправлені всі можливі помилки.
Якщо в когось щось не працює, то про це пишем у темі [B][URL="http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=2251"]Новий стиль "Aqua" та обновлення форуму.[/URL][/B]

okonor155 23.12.2009 21:09

Форум дуже хороший, багато хороших людей, дуже багато потрібної та корисної інформації...Супер.

Ostap 25.12.2009 00:23

1. Незнаю але чомусь неможу створити нові теми в в розділі Приватні оголошення, а саме в: Обміняю, віддам в хороші руки та Аукціон. Таракатумів вставив, а хромісів ну ніяк не можу сплавити.
2. Не всі фотки відкриваються, як на київському форумі.

RVV 25.12.2009 08:00

[b]Ostap[/b], читай правила, розділ продам є предмодерованим.

Охват Марьян 25.12.2009 09:19

[quote=Ostap;25370]1. Незнаю але чомусь неможу створити нові теми в в розділі Приватні оголошення, а саме в: Обміняю, віддам в хороші руки та Аукціон. Таракатумів вставив, а хромісів ну ніяк не можу сплавити.[/quote]
Тема ваша знаходиться у розділі Обміняю, віддам в хороші руки з 21.12.2009, [B]09:24[/B], подякували за допис [B]alleks (22.12.2009)[/B]. Після створення однієї теми ви створили дубль через 6хв. , його було видалено у смітник.

У правилах написано, що розділ "Куток споживача":
[quote=Охват Марьян;1]5.1.4 Даний розділ є премодерованим (тема буде опублікована після перевірки модератором) !!![/quote]

Ostap 25.12.2009 09:29

Я звичайно дуже перепрошую якщо тут вже купу народу зранку знервував. Розділами Обміня, продам та аукціон користуюся перший раз. І незнаю всіх нюансів. Але після того як заповнив всі поля і натиснув щоб створити дану тему то своєї теми непобачив, продублював вискочило повідомлення про дубль. І закинув ту справу. Сьогодні аналогічно тільки бонус отримав 10 балів і завдав менінгіту людям.

тернеция 27.12.2009 21:38

[b]Ostap[/b], Все просто. Открываете раздел "Продам". Самая верхняя тема - важная - содержит Правила размещения объявлений в разделе. Копируете, открываете новую тему, вставляете скопированное и заполняете. Все. Также и в остальных разделах - Куплю, Обменяю, Аукционы.

Вся информация - здесь, надо только внимательно читать.

pyellow 30.12.2009 17:43

На счет разделов [B]Куплю, продам [/B]- можно ли отработаные темы убирать со временем,а то попался на обьявлении о продаже(кроме меня еще двое :D) оно не действительно еще с апреля месяца*RTFM*,а кто то реанимировал сейчас ,ответил ну и мы втроем тоже отписали.
И себе и продовцу головная боль:mad:

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 08:57.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved