Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Путівник форумлянина (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Відгуки і зауваження (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=3)

Охват Марьян 30.12.2009 18:12

Відповідь: Відгуки і зауваження.

[quote=pyellow;25903]И себе и продовцу головная боль[/quote]
Нехай би продавець закривав тему після продажі/купівлі :mad:

pyellow 30.12.2009 19:44

Но в "ПРАВИЛА ЛЬВІВСЬКОГО ПОРТАЛУ АКВАРІУМІСТИКИ" в разделе номер 5 "ПОРЯДОК РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ" отсутствует требования к продавцу об обязательном закритии темы,как это указано ,например,в разделе номер 8 - "Правила до розділу "Аукціони" - пункт "8.12. Після закінчення аукціону тему слід зачинити"
Предлагаю,дабы предупреждать недоразумения ,добавить в разделы 5.1.1, 5.1.2, 5.1.3 требования аналогичные требованию "8.12."
С Уважением PYellow.

Охват Марьян 02.01.2010 18:09

[quote=pyellow;25910] требования к продавцу об обязательном закритии темы[/quote]
А толку..... хіба багато закрили свої теми в аукціонах ? Просто слід бути уважнішим, модератори стараються зачиняти теми, які вже неактуальні.

Охват Марьян 03.01.2010 00:45

*RTFM* [B]Шановні користувачі ![/B] *RTFM*

Порадившись було прийнято рішення про обмеження часу редагування свого допису з безтермінового (як було до тепер) до 10хв. після його написання. Багато користувачів зловживали функцією [B]"Редагувати"[/B] допис і після відповіді не виправляли, а змінювали зміст (думку). Таким чином подальша розмова втрачала будь-який сенс. Тому 10хв. цілком достатньо для того щоб виправити помилку у дописі (якщо така є). Прошу з розумінням поставитись до нововведення.

Roman71 03.01.2010 05:18

[quote=Охват Марьян;26103]ідповіді не виправляли, а змінювали зміст (думку)[/quote]

Ну накінець-то... *YAHOO*Марьян, в принципі я вже давно робив зауваження, що не варто редагувати своє повідомлення після чиєїсь відповіді... Бо тоді губиться загальний смисл...*DRINK*

А чи можна зробити виняток для виправлення ГРАМАТИЧНИХ помилок?

Wolf 31.01.2010 17:17

Відповідь: Кращий модератор 2009 року

[b]Охват Марьян[/b], Пане Марян доброго вечора в мене до Вас два запитання,чому в графі ВАШІ ПРАВА 4-НЕ МОЖЕТЕ і чому RVV дав мені червону картку бо він не дав відповідь на моє запитання можливо я щось не там втулив,але з мого року вже пси поздихали:D а я тільки починаю користуватись компом*DASH*якщо не важко тоді пліз*RTFM* ДЯКУЮ:)

Охват Марьян 31.01.2010 22:13

Відповідь: Кращий модератор 2009 року

[QUOTE=Wolf;28765][b]Охват Марьян[/b], Пане Марян доброго вечора в мене до Вас два запитання,чому в графі ВАШІ ПРАВА 4-НЕ МОЖЕТЕ і чому RVV дав мені червону картку бо він не дав відповідь на моє запитання можливо я щось не там втулив,але з мого року вже пси поздихали:D а я тільки починаю користуватись компом*DASH*якщо не важко тоді пліз*RTFM* ДЯКУЮ:)[/QUOTE]Прошу Вас перечитати правила і тоді задати розгорнуті запитання чи зауваження з оригіналами дописів порушення.

vladzjo1 06.02.2010 09:36

Доброго дня! Обгрунтуйте за які такі заслуги рейтинг загнали в мінус? За суперечки, які такі суперечки? Була тема,- неспорю. Своїми дописами нікого не ображав, а навпаки пробував примирити і навіть закликав закрити теми! А писав все, як воно виглядає з боку!
Бачу справедливість велика СИЛА! Без розбору всім штрафні бали! А варта почитати і розібратись,- ну я б так зробив!
Наперед гречно дякую!

Doc-tor 07.02.2010 10:38

Марьян, прохання "відремонтувати" кнопки в редакторі "Показ Повідомлень Відвідувачів".

Охват Марьян 08.02.2010 13:10

[quote=vladzjo1;29303]Доброго дня! Обгрунтуйте за які такі заслуги рейтинг загнали в мінус? За суперечки, які такі суперечки? Була тема,- неспорю. Своїми дописами нікого не ображав, а навпаки пробував примирити і навіть закликав закрити теми! А писав все, як воно виглядає з боку!
Бачу справедливість велика СИЛА! Без розбору всім штрафні бали! А варта почитати і розібратись,- ну я б так зробив![/quote]
Рейтинг не заганяли в "мінус", а дружно видали попередження всім учасникам суперечки "за порушення громадського спокою". В нас на форумі є чудова кнопка "поскаржитись на допис" (не залежно від того, хто написав цей допис/тему) та тема "Відгуки і зауваження" - де можна обговорити дії модераторів, поскаржитись чи запитати. Замість того всі дружно почали підтримувати суперечку, обливали один одного брудом (50 дописів в одній темі за кілька годин - це рекорд для форуму).

Прошу перечитати свої дописи і повідати нам, що вони не підтримують суперечку :

[quote=vladzjo1;29045]О вже і Вас впутали у це х...во, на відміну від інших метрів - Док-тор, Тернеція, Охват Мар"ян завжди прагнуть допомогти новачкові, а не займатись хто краще вміє висловлювати свої думки! І після того, як він "навчить" новачка отримає німб над головою.
Новачок він і в Африці - новачок! Серед автолюбителів майстру, велика від того гордість і шана (самому за себе, що він зумів показати, технічно довести любе питання до новачка)...., Ну звісно простіше послати його десь на ... мається на увазі Net, або в бібліотеку, мовляв читай. Але так далеко ми не зайдем![/quote]

[quote=vladzjo1;29049]І назвати її - ВІДСУТНІСТЬ АНАЛІТИЧНОГО МИСЛЕННЯ!!!!!!!!![/quote]

[quote=vladzjo1;29074]А почалось з банального - хтось, когось не зрозумів! І той "хтось" сьогодні знову роздув нову тему...Всі підтримуються одної думки, що потрібно допомагати, він має іншу. Ну такий собі Третейський Суддя.
-"Каждый прав по своему, а по моему Нет"
Принцип форуму - демократія без образ! Питай - хтось відповість! Не хочеш - не треба!
-"Якщо Вам нема "що" робити, то не робіть - це ТУТ"[/quote]

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 09:23.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved