Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Путівник форумлянина (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Відгуки і зауваження (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=3)

V.PooH 19.02.2010 19:25

Відповідь: Re: Відгуки і зауваження.

[QUOTE=Doc-tor;30759]Скарги не треба, [B]є порушення правилу № 3.2.3[/B]. Особистості тут ні до чого, тим більше що я Вас не знаю. Всі форумчани для мене однакові, коли йдеться про порушення "правил".[/QUOTE]
Ну в цьому я й не сумнівався. Інтерпретація на свій манер:) Поясніть мені чітко і ясно де йдеться про образу користувача ryuras.

Doc-tor 19.02.2010 19:38

Re: Відгуки і зауваження.

[QUOTE=ryuras;30716][B]V.PooH[/B], я Вам [B]не хамив[/B]. Якщо не хочете то не відповідайте на питання.[/QUOTE]
4.2. Попередження — виноситься у разі серйознішого порушення (з додаванням пункту порушення в даних правилах), незнання і невиконання встановлених правил, за ігнорування зауваження, обговорення дій Модераторів і Адміністратора, за неконструктивну суперечку, [B]образливий характер обміну повідомленнями[/B], нешанобливе відношення до дівчат/жінок, дітей і живих істот.

V.PooH 19.02.2010 22:32

Відповідь: Re: Відгуки і зауваження.

[QUOTE=тернеция;30773][b]V.PooH[/b], [B]ryuras[/B] посчитал оскорбительным для себя Ваше высказывание. В данном случае упоминание этого выражения - "Не спорь с невежей, иначе он задавит своим знанием" -расценено, как указание на него лично. Потому Вы наказаны.
Будьте более аккуратны в применении подобных выражений, чтобы не получалось таких неприятных ситуаций.[/QUOTE]

Де скарга від ryuras? Ми з ним гарно в приваті поспілкувались. Хотілось би побачити скаргу, а не інтерпретації модератора.

Охват Марьян 19.02.2010 23:38

Відповідь: Відгуки і зауваження.

[quote=V.PooH;30745]Рахую що даний модератор ставиться до моєї персони упередженно, та як його певним чином зачіпають мої дописи, а також моє ставлення до його діяльності на форумі. Офіційної скарги на мій допис від користувача ryuras не було, тому вважаю що модератор зітерпретував мій допис по своєму ї так як було зручно йому. По вищеописаних причинах вважаю дії данного модератора неправочинними та викликаними особистою неприязню, які можуть бути трактованими зловживанням посади модератора. В моєму дописі ні прямо, ні опесердковано не присутня образа до користувача ryuras. І як я доповів у наступному дописі - кожен чує лише те що може зрозуміти - так пан модератор почув для себе те чого не має та використав це для особистої помсти. Прохання адміністрації порталу розглянути дану скаргу та виголосити своє рішення.[/quote]
[quote=V.PooH;30814]Де скарга від ryuras? Ми з ним гарно в приваті поспілкувались. Хотілось би побачити скаргу, а не інтерпретації модератора.[/quote] В даній ситуації модератор лише виконував свою роботу. Скарга на допис поступила від користувача [B]kelast[/B], ось оригінал скарги:

[QUOTE]
[URL="http://www.aquaforum.lviv.ua/forum/member.php?u=327"][COLOR=#0000ff][B]kelast[/B][/COLOR][/URL] скаржиться на допис.

Причина: [quote]Рахую це неприкритим хамством !!!!!!![/quote]
Допис: [URL="http://www.aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?p=30695#post30695"][COLOR=#0000ff][B]Грунт з aquabazar.org.ua[/B][/COLOR][/URL]
Розділ: Грунт, декорації
Призначені модератори: н/д

Автор допису: [URL="http://www.aquaforum.lviv.ua/forum/member.php?u=126"][COLOR=#0000ff][B]V.PooH[/B][/COLOR][/URL]
Оригінальний текст: [quote][QUOTE=ryuras;30691][B]V.PooH[/B], [B]Охват Марьян[/B], Скажіть будь-ласка, даний грунт перед засипанням в акву потрібно промивати чи проводити над ним ще якісь маніпуляції типу "танців з бубном"?
Дана фраза з опису цього грунту:
[I][U]а наличие в составе глинистых сланцев и легких пород способствует росту растений с нежной корневой системой. Речной ил и органические вещества улучшают питательные характеристики и способствует росту растений[/U][/I]
наводить на думку, що це річковий грунт із усім, що було на дні річки: глина, пісок, намул,..... Тобто він ніяк не "заряджений", а звідси випливає його дешевизна.[/QUOTE]
Одна хороша людина колись сказала мені цікаві слова, відповім на Ваше запитання ними - "Не спорь с невежей, иначе он задавит своим знанием"[/quote]
[/QUOTE]
Відповідно модератор прийняв рішення видати порушення згідно пункту правил:
[QUOTE]3.2.3. прямо чи опосередковано ображати користувачів даного форуму та користувачів інших ресурсів, [B]в т.ч. шляхом посилань на невігластво, брак досвіду і т.д.[/B] – пам’ятайте, що кожен має право на власну думку, що може бути відмінна від думок визнаних авторитетів в сфері акваріумістики чи загальновизнаних правил !
[/QUOTE]

V.PooH 19.02.2010 23:48

А до чого тут думка користувача kelast? Я з ним спілкувався? Ні.
Де в дописі - V.PooH, я Вам не хамив. Якщо не хочете то не відповідайте на питання. - є слова про образу, можливо варто взнати думку користувача ryuras?

RVV 20.02.2010 08:24

[b]Охват Марьян[/b], можливо це не моя справа - але скарга від [B]kelast[/B] надійшла після того як модератор [b]Doc-tor[/b] виставив порушення. Скарги від користувача ryuras не надходило. Модератор [b]Doc-tor[/b] на власний розсуд виставив порушення.
Тому рекомендую переглянути дії модератора [b]Doc-tor[/b] та зняти порушення з користувача [b]V.PooH[/b].

kelast 20.02.2010 10:34

[quote=V.PooH;30830]А до чого тут думка користувача kelast? Я з ним спілкувався? Ні.[/quote]

Шановний V.PooH,якщо Ви незнали то повідомляю, що форум служить не для спілкування двох людей (3.4.11. особисте листування користувачів у темі;), а нарахунок скарги скажу просто :
- Мене відверто обаразило таке непрекрите хамство.
Дії Дока вважаю виправданими.
А нарахунок чи образився ryuras , спитайте його і на цьому конфлікт буде вичерпано !

Охват Марьян 20.02.2010 22:29

Ось видалений допис користувача [B]ryuras :[/B]

[quote=ryuras;30716]V.PooH, я Вам не хамив. Якщо не хочете то не відповідайте на питання.[/quote]

[quote=ryuras;30737]Я Вас прекрасно зрозумів, не маленький. Шановний V.PooH, Ви могли просто промовчати або відписати більш толерантно, тим більше, що ціна за даний грунт не є "космічною". Написати щось типу: "не хочеш йти на річку за грунтом, то купуй у цьому магазині, там за тебе вже його накопали". Не всі ж такі "круті" акваріумнисти як Ви. Якщо цей грунт є річковим, як вже стало очевидно, а ніякий не "заряджений", щоб зберегти його "заряджені" властивості, відповідно його не потрібно мити і треба зразу засипати в акваріум. Чи я помиляюся? У продавця на сайті про це нічого не написано, про це покупці мають догадуватися самі, що ж з ним робити перед тим як засипати його в акваріум. Але це вже притензії до продавців. Те що, він сприяє доброму росту рослин видно із фотографій, які викладав Охват Марьян та інших дописів на цьому форумі. Ви, на правах реклами, могли трохи детальніше написати про даний грунт, тим більше, що до Вашої думки, багато користувачів даного форуму прислуховуються. Або взагалі промовчати.[/quote]

З даних повідомлень видно, що користувач сприйняв дане повідомлення за образу в свою сторону, а це неприпустимо згідно пункту правил:
[quote=Охват Марьян;1]3.2.4. злісно провокувати на суперечки інших користувачів та сперечатись з порушенням загальноприйнятих норм спілкування, в т.ч. коли „тон” повідомлення дає підстави вважати, що воно спрямоване на образу адресата, якому прямо чи опосередковано адресоване повідомлення.[/quote]

Охват Марьян 21.02.2010 11:34

[quote=V.PooH;30957]З данним порушенням не згідний.[/quote]
Від [B]ryuras [/B]в даній темі нема допису про те, що він [COLOR=red]не образився[/COLOR][COLOR=black] ! [/COLOR]Тому читайте перший допис у цій темі, а він забороняє обговорювати остаточне рішення адміністратора. На цьому питанню ставимо крапку.

[COLOR=black][/COLOR]

aton_ra 21.02.2010 12:01

[QUOTE]Допис від RVV:
Думаю так само. Форум для того щоб приносити користь його користувачам, для спільного обговорення цікавих тем, для власного розвитку. Звичайно я поважаю користувачів форуму. Але є один нюанс якщо користувачі форуму не поважають інших то чому я повинен поважати їх ?
Почалось все з конкурсу фото - користувачі прислали роботи які є дуже неякісними, під неякісними я розумію не технічні сторони, а власне сам зміст цих фото. Особисто мене дуже ображає таке ставлення до мене як до глядача цих фото. Саме головне що я колись створив тему де розказував як правильно зробити фото акваріума при чому інформацію подав так щоб людина яка майже не розуміється на фотографії могла користуючись цими порадами зробити гарне фото, але чомусь користувачі не хочуть цим скористатись.
Що до манери спілкування - може і занадто різка, я не спорю. Але я ніколи не перекручую своїх слів - якщо я щось сказав - то я це сказав.
Кого дуже сильно ображають мої дописи - можуть написати мені в приват, передзвонити по телефону висловити свою думку і почути мою. Так сам існує кнопка поскаржитись на допис хто бажає може нею скористатись.
На цьому тему рахую вичерпаною - мене ображає одне, а когось інше, тому не варто так однобоко говорити що я когось ображаю.[/QUOTE]

Скільки людей - стільки й думок, але нарешті я добився певного рівня у вислювлюванні думок, чому і радий.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 09:59.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved