Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Путівник форумлянина (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Відгуки і зауваження (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=3)

ROMANO 02.06.2013 09:09

Відповідь: Відгуки і зауваження

Принципі!існують теми і поможіть вибрати фотоапарата,ровера,телефона...
Логіка підказує що можна і це продавати?!

Що до орхідей?!
Форум акваріумістів і тераріумістів?!орхідеї то вже щось віддалене!тобто балачки...

ІМХО*DRINK*

Бізнес то дуже добре,але в межах правил...

Bobus 02.06.2013 09:22

Треба просто чітко встановити межу, котру не можна переступати в темах купівлі-продажі і її дотримуватись. Інакше чекайте в майбутньому незадоволених з претензіями: "чому Миколі дозволено а мені ні".

тешнер 02.06.2013 09:50

Шановне товариство!
Тема про орхідеї не є ключовою і вона лише для того, щоб акваріумісти, які одночасно зохоплюються орхідеями, могли мати гарне і доступне добриво. Якщо мені скажуть модератори, що ця тема не пасує до нашого форуму - я її видалю. Дякую шановному Bobus за допомогу в "розкрутці" теми про орхідеї, ато якось її ніхто і не помітив*THUMBS UP*

ROMANO 02.06.2013 10:05

[QUOTE=тешнер;142521]Шановне товариство!
Тема про орхідеї не є ключовою і вона лише для того, щоб акваріумісти, які одночасно зохоплюються орхідеями, могли мати гарне і доступне добриво. [/QUOTE]

Які захоплються песиками,котиками,мишками,білочками та ще скільки всього мають дома наші форумчани?*DASH*

І до всього можна щось продавати!*DASH*

Думаю тут не модерів треба!а рішення адміна...

eko 02.06.2013 13:11

[QUOTE=ROMANO;142516]

Що до орхідей?!
Форум акваріумістів і тераріумістів?!орхідеї то вже щось віддалене!тобто балачки...[/QUOTE]

З даним твердженням непогоджусь, оскільки орхідеї дуже часто використовують при оформленні тераріума, або полідаріума, які в свою чергу мають пряме відношення до тематики форуму.

тешнер 02.06.2013 13:30

Друзі, якщо Ви вважаєте, що тема про добрива для орхідей не потрібна -я її вже виключив, Якщо вважаєте, що потрібна - я її включу.
Пробачте, тему Мар"н вже закрив.

Охват Марьян 02.06.2013 13:33

Орхідеї мають прямий стосунок до терраріумістики, але тема не оплачена, тому видалена. На днях розпишу нові умови розміщення комерційних тем(такі теми будуть позначатись певним значком).

Bobus 02.06.2013 13:46

[quote=eko;142540]орхідеї дуже часто використовують при оформленні тераріума, або полідаріума[/quote]
справді так. І кактуси теж. Добрива для кактусів отже теж можна ?
Чесно кажучи, не розумію, чому здійнявся галас.

Дозволяється - то дозволяється, ні - то ні, адміністрація вирішує дозволяти чи ні у кожному конкретному випадку - будь-який варіант відповіді є нормальним. Просто хотів почути якусь відповідь.

Бо інакше : продаю жолуді ... До акваріумістики теж має відношення :)

Сомбра 02.06.2013 14:21

Якшо існують правила то треба їх дотримуватись.
Можливі теми супутніх товарі як наприклад орхідеї для плюндраріума, які окремо позначені як проплачена реклама на розвиток форуму. ЩО не дозволить створювати теми з продажем фотомотовелоботобричкотракторних виробів. Але думаю ці теми будуть стосуватись окремих фірм чи виробників, а не разових продавців.
Нічого в тому поганого не бачу, виділять окремий розділ тай по всьому. Кожну тему адмін сам буде вікривати і вирішувати потрібна вона форуму чи ні.
Чисто моя думка на ваш розсуд- разовий продавець то одне, проплочена фірмою тема зовсім друге.

Варто такий варіант прописати в правилах

Rain 02.06.2013 15:35

[quote=Сомбра;142544]разовий продавець то одне, проплочена фірмою тема зовсім друге[/quote]
тобто, фірма платить і може продавати і ровери?
не думаю, що така дискримінація доцільна. правила одні для всіх.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:32.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved