Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Путівник форумлянина (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Відгуки і зауваження (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=3)

Rain 01.01.2015 01:00

Відповідь: Відгуки і зауваження

[b]iqor[/b], запросто.

green lion 01.01.2015 14:05

підтримую iqor стосовно забаненого Kolya90,нічого страшного в останніх його дописах за які він відправився в баню немає,звичайне висловлювання своєї думки і ніякого провокування.панове будьте справедливішими *DRINK*

Bobus 01.01.2015 15:00

[quote=green lion;173116]панове будьте справедливішими[/quote]
тобто питання з "новорічної амністії" вже перейшло на "відновлення справедливості" ?
Я зробив дурницю, що залишив ті дописи в смітнику, бо тепер кожен, хто то прочитав, вважає що бан виник лише із-за того. Насправді він настав "автоматично" від накопичення порушень.
А на рахунок того, що порушники [quote=iqor;173096]можливо тоді будуть більш стриманіші[/quote]
то коротка статистика по Kolya90 за півроку:
- біля двох десятків видалених модераторами дописів, котрі були або спамом, або беззмістовними, або спробами починати суперечки;
- зауваження модераторів і публічні, і приватні рахувати не буду, тільки моїх десь п'ять;
- порушення : 15.07 - за спам ; 28.08 і 29.12 - за ігнорування попередніх зауважень.

Якби не було такої "багатої історії" то й бану не було б. А коли б Коля зупинився після публічного зауваження (попередив же, що можливий бан ), то і порушення я б не видав.

Чи думаєте, що модератор на форумі ловить кайф від видачі порушень ?

Охват Марьян 19.02.2015 20:57

Отже, як більшості відомо, я передав керування клубом Андрію([COLOR="Blue"][B]biabuchja[/B][/COLOR]), залишивши за собою право засновника.

У керівництві форуму також відбулись зміни. На форумі тепер буде головним - Богдан ([COLOR="Purple"][B]Bobus[/B][/COLOR]). Тереза ([COLOR="DarkRed"][B]~Terez@~[/B][/COLOR]) від сьогодні у новому статусі - супермодератор, з чим її і вітаю *ROSE*

MotaMota 20.04.2015 17:59

Відповідь: "Чорний список" - учасники, які дискредитували себе на форумі

Можна бути п'ятнадцятим? Купив пива, взяв попкорн...
Шкода... Шкода, що колись суперова ідея з форумом на якому обговорювали акваріуми, ділилися досвідом, вчили та навчалися самі, поступово сповзає в чорну дірку аукціонів, продажів, базарництва та спекуляцій...
P.S. Нікого, ніяким чином не хочу образити. Просто власна думка...

Охват Марьян 20.04.2015 19:10

[quote=MotaMota;180589]Шкода, що колись суперова ідея з форумом на якому обговорювали акваріуми, ділилися досвідом, вчили та навчалися самі, поступово сповзає в чорну дірку аукціонів, продажів, базарництва та спекуляцій...[/quote]
Перемістив Ваш допис сюди. Слухаю вашу пропозицію по покращеню роботи форуму, окрім ставок на те, що буде з недобросовісним користувачем. Кажіть, що зараз не так на форумі, що би вартувало ще покращити чи систематизувати *DRINK*

MotaMota 21.04.2015 10:33

[QUOTE=Охват Марьян;180593]Перемістив Ваш допис сюди. Слухаю вашу пропозицію по покращеню роботи форуму, окрім ставок на те, що буде з недобросовісним користувачем. Кажіть, що зараз не так на форумі, що би вартувало ще покращити чи систематизувати *DRINK*[/QUOTE]
1. Повністю заборонити, або дуже суттєво обмежити, вивести в окрему гілку усі продажі, аукціони, обміни за шоколадки ітд... Подивіться на нові дописи. Продам, куплю, обміняю... Скоро назвемося акваринок якийсь...
Тепер давайте задумаємось яка мета форуму??? Та проста, - популяризувати акваріумістику а не "зрубити бабла". Виставка мікроакваріумів - як на мене супер вдала ідея. Купа дітлахів, бажаючих моментально придбати акваріуми. Давайте рухатися в такому напрямку.
Я розумію, що такі міроприємства складно організувати як в фінансовому, так і часовому вимірі (усі ми працюємо, маємо купу своїх справ..) Тому пропоную:
2. Давайте запустимо якийсь "віртуальний конкурс". Для прикладу, збирається команда "гуру" (хоча б з 5 людей) і бере собі під керівництво також хоча б з 5 "новачків" (такі собі "аватари") з встановленими вже "живими" акваріумами. Кожна команда (гуру з аватаром :)) заводять окремі теми, у яких роблять регулярно фото того,- що "змінили гуру" і добиваються певного результату протягом певного часу. 10-15 хвилин вечером по скайпу можна завжди знайти...
Впевнений, що як з одної, так і з другої сторони знайдуться бажаючі поприймати участь.
Можлива думка не нова, не претендую на автентичність - але як на мене, це якраз рух у правильному напрямку. Адже в багатьох "новачків" опускаються руки після того як "ну не ростуть рослини в мене" або "ну ніяк не можу розвести таку то рибку".
Це так, те що прилізло в голову одразу... Критикуйте...

KRustik 21.04.2015 11:30

Re: Відгуки і зауваження

Що поганого в тому, що я зможу купити, продати, або обміняти те що цікавить мене? Саме це, на мою думку, і є однією з функцій форуму. Звичайно, що це все можна зробити і в магазині, але за значно завищеними цінами. Якби не форум, то я б окрім валіснерії, гуппі та мечоносця нічого в акваріумі не мав.
Якщо особисто Вас дратують оголошення, то поставте собі фільтр і не будете їх бачити взагалі.

А конкурси - це завжди цікаво. Підтримую.

Марта 21.04.2015 11:39

[quote=MotaMota;180641]1. Повністю заборонити, або дуже суттєво обмежити, вивести в окрему гілку усі продажі, аукціони, обміни за шоколадки ітд... Подивіться на нові дописи. Продам, куплю, обміняю... Скоро назвемося акваринок якийсь...[/quote]

Не розумію таких претензій.
Усі оголошення і так винесені в окремий розділ.
Якщо вам вони не подобаються - просто не ходіть туди.

MotaMota 21.04.2015 11:41

Відповідь: Re: Відгуки і зауваження

[QUOTE=KRustik;180644]Що поганого в тому, що я зможу купити, продати, або обміняти те що цікавить мене? Саме це, на мою думку, і є однією з функцій форуму. Звичайно, що це все можна зробити і в магазині, але за значно завищеними цінами. Якби не форум, то я б окрім валіснерії, гуппі та мечоносця нічого в акваріумі не мав.
Якщо особисто Вас дратують оголошення, то поставте собі фільтр і не будете їх бачити взагалі.[/QUOTE]

"А Баба Яга протів..." (це я про себе). Я не кажу що це погано, я кажу що це не функція форуму (знову таки це просто моя думка) Форум має популяризувати та навчати, ділитися досвідом і розвивати загальну тему. Я пропоную вивести з оболонки форуму оці купи-продайко-обміняйки. Ну реально, деколи зайдеш на форум, а там одне аукціон, продам, обмін... Просто виходить що головна функція форуму - це торгівля а побічна - популяризація. Я розумію що обидві функції взаємопов'язані, але ж не настільки...

[B]Марта[/B] не сприймайте це як претензію. Це тільки власна думка.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 09:24.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved