Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Путівник форумлянина (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Відгуки і зауваження (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=3)

Охват Марьян 18.06.2009 08:25

Відповідь: Відгуки і зауваження.

Друзі прошу перед написанням теми в розділі "Барахолка" ознайомитись з правилами форуму і не писати мені в приват "кудаподілась моя тема" чи "у вас форум глючить" !!!

[QUOTE=Охват Марьян;1][B][SIZE="3"]ПРАВИЛА ЛЬВІВСЬКОГО ПОРТАЛУ АКВАРІУМІСТИКИ[/SIZE][/B]

[B]5. ПОРЯДОК РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ:[/B]

5.1 Кожен користувач Львівського порталу акваріумістики може розмістити рекламне оголошення у розділі [B]Куплю, продам, обміняю, віддам в хороші руки[/B], будь-яке рекламне оголошення має обов'язково містити наступні дані:

5.1.1. в розділі продам:
1. справжнє ім"я продавця;
2. місто в якому продається товар;
3. назва товару;
4. кількість і розмір;
5. фото (по можливості в інтересах продавця);
6. можливіть передачі в інше місто (поїзд, маршрутка, самовивіз);
7. вид розрахунку за товар;
8. контактні дані (телефон, ICQ, e-mail, і т. д.)
9. ціна

5.1.2. в розділі куплю:
1. справжнє ім"я покупця;
2. місто проживання;
3. точна назва товару;
4. приблизна кількість бажаючого товару;
5. можливість отримання товару з іншого міста;
6. вид розрахунку за товар;
7. контактні дані (телефон, ICQ, e-mail, і т. д.)
8. ціна

5.1.3. в розділі обміняю, віддам в хороші руки:
1. справжнє ім"я користувача;
2. місто в якому знаходиться товар;
3. назва товару і/або бажана реалізатором пропозиція обміну;
4. кількість і розмір;
5. фото (по можливості в інтересах продавця);
6. можливіть передачі в інше місто (поїзд, маршрутка, самовивіз);
7. контактні дані (телефон, ICQ, e-mail, і т. д.).

[B][COLOR="Red"]5.1.4 Даний розділ є премодерованим (тема буде опублікована після перевірки модератором) !!![/COLOR][/B]

5.2. При розміщенні теми про колективне замовлення товару потрібно надати якомога точну інформацію про товар.
5.3. За якість товару і ціну повну відповідальність несе тільки користувач, який створив допис торгівлі своїм товаром.
5.4. Розміщення реклами юридичними особами можливе лише за узгодження з Адміністрацією.
5.5. По будь-яких питаннях про розміщення реклами в т.ч. і баннерної, поштових розсилок і т.п. звертайтеся по e-mail: [email]aquaforum.lviv@gmail.com[/email] чи за тел. +380972675574.

[/QUOTE]

Це зроблено з метою, щоб учасники навчились подавати правильно всій товар :)

ArturS 15.09.2009 09:52

Доброго дня

пишу в цій темі тому що, думаю прочитають її люди яким вона призначаеться.
Цей форум, а також Український форум акваріумістів, побудовані майже однаково, тільки реестрація на Львівському більш простіша і зрозуміла.
Що є перевагою.
А ось сам форум трохи бідніший,
Що є мінусом.
Український форум акваріумістів, більш насичений, інтенсивний, цікавіший.
Тільки реестрація нагадує анкету виїзду за кордон часів СССР.
простіше потрібно.
Думаю адміністрація зробить відповідні висновки.
хотілось щоб так було.

navy 15.09.2009 10:11

ArturS взагалом анкетні данні потрібні дя того щоб зорієнтуватись кто є хто,я маю на увазі досвід в акваріумістиці.:)Є деяки форуми де немає таких данних так складно визначити рівень колегі,що ускладнює спілкування.:)
А наповнення форуму то справа часу.*DRINK*

ArturS 15.09.2009 10:37

Я не проти анкети,
тільки чомусь тут на форумі реестрація прошла досить легко, а на [url]http://aquaforum.kiev.ua[/url] проблеми:confused::(:(:(

Охват Марьян 15.09.2009 12:51

[QUOTE]тільки чомусь тут на форумі реестрація прошла досить легко, а на [url]http://aquaforum.kiev.ua[/url] проблеми[/QUOTE]Звертайтесь до [url]http://aquaforum.kiev.ua/forum/sendmessage.php[/url]

Щодо нашого наповнення, то нам тільки 2 роки скоро буде і наш розвиток росте, якщо Ви не знайшли відповіді на своє запитання, то задавайте його в новій темі і ми обовязково грунтовно дамо вам відповідь, або направимо у правильному шляху :)

MI$H@ 15.09.2009 13:13

на рахунок тем у розділі "Куплю, продам, обміняю, віддам в хороші руки" дуже довго перевіряються і людина яка хоче щось швидко віддати чи продати неможе, бо тема зявляється аж через сутку або більше після того як була написана, чи неможна зробити цю процедуру якось швидше, або провіряти вже по ходу, а тему нехай зразу буде видно.

Охват Марьян 15.09.2009 18:01

[QUOTE=MI$H@;18025]на рахунок тем у розділі "Куплю, продам, обміняю, віддам в хороші руки" дуже довго перевіряються і людина яка хоче щось швидко віддати чи продати неможе, бо тема зявляється аж через сутку або більше після того як була написана, чи неможна зробити цю процедуру якось швидше, або провіряти вже по ходу, а тему нехай зразу буде видно.[/QUOTE]Зауваження прийняте до уваги.

RVV 15.09.2009 20:47

на рахунок пришвидшення постів в розділах "Куплю, продам, обміняю, віддам в хороші руки" - я регулярно (кілька разів на день) переглядаю форум і затримка буває максимум 3-4 години. Якщо ж повідомлення не з"явилось - це значить що воно неправильно оформлене або оформлене не до кінця.

тернеция 15.09.2009 22:32

Ответ: Відгуки і зауваження.

Минимум 2-3 раза за день захожу на форум и просматриваю объявления. [B]Очень часто[/B] приходится писать в личку - при нарушении Правил публикации. После этого при правильном оформлении постов разрешаю публикацию.

Roman71 18.09.2009 12:42

Не знаю чи то по темі, але останнім часом буває, що зранку важко зайти на форум... і теми довго відкриваються (особливо, коли багато фото в них) :(

Doc-tor 18.09.2009 13:00

Та не тільки "зранку важко зайти на форум... і теми довго відкриваються", а інколи і зовсім завісають сторінки.

Охват Марьян 18.09.2009 16:05

Відповідь: Ответ: Відгуки і зауваження.

[QUOTE=Doc-tor;18325]Та не тільки "зранку важко зайти на форум... і теми довго відкриваються", а інколи і зовсім завісають сторінки.[/QUOTE]відключіть функцію "no cache" в броузері.

тернеция 18.09.2009 17:57

Марьян, пожалуйста, объясните подробнее - как отключить кэш. Я в этом - сундук бамбуковый...:( С самого начала пошагово - как зайти в браузер и т.д.

habib 25.09.2009 21:58

Добрий вечір скажіть буд -ласка де я у вас на форумі можу виложити оголошення з продажом террариумних тварин чи можна? і в якому розділі? і ще коли створюю нову тему мені вибивае таке: Ваш допис надто короткий. У дописі мусить бути не менше 5 символів.??

Охват Марьян 25.09.2009 22:44

[QUOTE=habib;18929]Добрий вечір скажіть буд -ласка де я у вас на форумі можу виложити оголошення з продажом террариумних тварин чи можна? і в якому розділі? і ще коли створюю нову тему мені вибивае таке: Ваш допис надто короткий. У дописі мусить бути не менше 5 символів.??[/QUOTE]Найперше, що Вам слід зробити - це прочитати правила порталу, де все описано щодо публікації оголошень. Якщо проблема з написанням теми читайте розділ [URL="http://aquaforum.lviv.ua/forum/faq.php"]ЧаПи[/URL]

Tarik_Nikita 28.09.2009 09:17

[QUOTE=тернеция;18365]Марьян, пожалуйста, объясните подробнее - как отключить кэш. Я в этом - сундук бамбуковый...:( С самого начала пошагово - как зайти в браузер и т.д.[/QUOTE]

Мар"ян, а коли даш відповідь на запитання пані Олі?

Roman71 28.09.2009 09:31

Дійсно, а коли? То ж напевно багатьом не зрозуміло...:confused:

Охват Марьян 28.09.2009 21:48

[QUOTE=Tarik_Nikita;19002]Мар"ян, а коли даш відповідь на запитання пані Олі?[/QUOTE]Знущаєшся ?

набери в гуглі --- как отключить кеширование ------ і в перших посиланнях є відповіді з картинками, для різних браузерів.

Jararaka 01.10.2009 15:41

1. Почему мои вопросы назвали "флудом" ?
2. Почему вопросы к продавцу удалили из темы ?

Я ответил в личке модератору, и цитирую сюда свой ответ ему :

[quote][B]1.[/B] Мне на<censored>ть, что он (продавец) за человек, хотя уже представление о нём получил.
[B]2.[/B] У меня есть пара фест, самец и самка. От самки хочу избавиться и взять другую, чтобы были неродственные производители, именно поэтому интересует происхождение и качество продаваемой рыбы.
[B]3.[/B] В связи с вышеизложенным смутила явно заниженная цена.
[B]4.[/B] Вместо фест иногда продают весьма похожих на них урофтальмусов - а фотографий рыбы никто не просит и не предлагает :).

Надеюсь, хотя бы [U][B]ЭТИХ[/B][/U] причин достаточно, чтобы понять мои вопросы к продавцу ?
Но уже в любом случае я не буду брать этих рыб и буду отсоветовать делать это другим - так можно гуппи продавать, но не достаточно редкую рыбу.[/quote]

Охват Марьян 06.10.2009 22:20

[QUOTE=Jararaka;19233]1. Почему мои вопросы назвали "флудом" ?
2. Почему вопросы к продавцу удалили из темы ?

Я ответил в личке модератору, и цитирую сюда свой ответ ему :[/QUOTE]Тему вирішено в приваті *DRINK*

okonor155 04.12.2009 22:07

Дякую за хороший форум, є звичайно декілька мінусів, та не без цього. Але ці мінуса я називати не буду тому що вони дуже маленькі:)А взагальному форум просто класний, хороші люди, багато цікавих статей, швидка допомога та багато чого іншого...Одним словом респект вам*ONE**ONE**ONE**ONE**ONE**ONE**THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP*

Охват Марьян 16.12.2009 18:44

Шановні користувачі !

На даний момент на форумі ведуться технічні роботи, доки це буде тривати і коли закінчиться поки невідомо, але маємо надію, що скоро . Якщо Ви незнайшли знайомих функцій чи вони не працюють, або букви стали англійськими непереживайте - це все питання часу і ми повернемо вам знайомі й такі потрібні функції спілкування. Тому прошу не писати, що в мене щось не працює !

*DRINK*

Охват Марьян 21.12.2009 18:48

Ось і закінчились всі технічні роботи, що велись на форумі з 16.12.2009р. За цей час був повністю обновлений форум та виправлені всі можливі помилки.
Якщо в когось щось не працює, то про це пишем у темі [B][URL="http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=2251"]Новий стиль "Aqua" та обновлення форуму.[/URL][/B]

okonor155 23.12.2009 21:09

Форум дуже хороший, багато хороших людей, дуже багато потрібної та корисної інформації...Супер.

Ostap 25.12.2009 00:23

1. Незнаю але чомусь неможу створити нові теми в в розділі Приватні оголошення, а саме в: Обміняю, віддам в хороші руки та Аукціон. Таракатумів вставив, а хромісів ну ніяк не можу сплавити.
2. Не всі фотки відкриваються, як на київському форумі.

RVV 25.12.2009 08:00

[b]Ostap[/b], читай правила, розділ продам є предмодерованим.

Охват Марьян 25.12.2009 09:19

[quote=Ostap;25370]1. Незнаю але чомусь неможу створити нові теми в в розділі Приватні оголошення, а саме в: Обміняю, віддам в хороші руки та Аукціон. Таракатумів вставив, а хромісів ну ніяк не можу сплавити.[/quote]
Тема ваша знаходиться у розділі Обміняю, віддам в хороші руки з 21.12.2009, [B]09:24[/B], подякували за допис [B]alleks (22.12.2009)[/B]. Після створення однієї теми ви створили дубль через 6хв. , його було видалено у смітник.

У правилах написано, що розділ "Куток споживача":
[quote=Охват Марьян;1]5.1.4 Даний розділ є премодерованим (тема буде опублікована після перевірки модератором) !!![/quote]

Ostap 25.12.2009 09:29

Я звичайно дуже перепрошую якщо тут вже купу народу зранку знервував. Розділами Обміня, продам та аукціон користуюся перший раз. І незнаю всіх нюансів. Але після того як заповнив всі поля і натиснув щоб створити дану тему то своєї теми непобачив, продублював вискочило повідомлення про дубль. І закинув ту справу. Сьогодні аналогічно тільки бонус отримав 10 балів і завдав менінгіту людям.

тернеция 27.12.2009 21:38

[b]Ostap[/b], Все просто. Открываете раздел "Продам". Самая верхняя тема - важная - содержит Правила размещения объявлений в разделе. Копируете, открываете новую тему, вставляете скопированное и заполняете. Все. Также и в остальных разделах - Куплю, Обменяю, Аукционы.

Вся информация - здесь, надо только внимательно читать.

pyellow 30.12.2009 17:43

На счет разделов [B]Куплю, продам [/B]- можно ли отработаные темы убирать со временем,а то попался на обьявлении о продаже(кроме меня еще двое :D) оно не действительно еще с апреля месяца*RTFM*,а кто то реанимировал сейчас ,ответил ну и мы втроем тоже отписали.
И себе и продовцу головная боль:mad:

Охват Марьян 30.12.2009 18:12

[quote=pyellow;25903]И себе и продовцу головная боль[/quote]
Нехай би продавець закривав тему після продажі/купівлі :mad:

pyellow 30.12.2009 19:44

Но в "ПРАВИЛА ЛЬВІВСЬКОГО ПОРТАЛУ АКВАРІУМІСТИКИ" в разделе номер 5 "ПОРЯДОК РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ" отсутствует требования к продавцу об обязательном закритии темы,как это указано ,например,в разделе номер 8 - "Правила до розділу "Аукціони" - пункт "8.12. Після закінчення аукціону тему слід зачинити"
Предлагаю,дабы предупреждать недоразумения ,добавить в разделы 5.1.1, 5.1.2, 5.1.3 требования аналогичные требованию "8.12."
С Уважением PYellow.

Охват Марьян 02.01.2010 18:09

[quote=pyellow;25910] требования к продавцу об обязательном закритии темы[/quote]
А толку..... хіба багато закрили свої теми в аукціонах ? Просто слід бути уважнішим, модератори стараються зачиняти теми, які вже неактуальні.

Охват Марьян 03.01.2010 00:45

*RTFM* [B]Шановні користувачі ![/B] *RTFM*

Порадившись було прийнято рішення про обмеження часу редагування свого допису з безтермінового (як було до тепер) до 10хв. після його написання. Багато користувачів зловживали функцією [B]"Редагувати"[/B] допис і після відповіді не виправляли, а змінювали зміст (думку). Таким чином подальша розмова втрачала будь-який сенс. Тому 10хв. цілком достатньо для того щоб виправити помилку у дописі (якщо така є). Прошу з розумінням поставитись до нововведення.

Roman71 03.01.2010 05:18

[quote=Охват Марьян;26103]ідповіді не виправляли, а змінювали зміст (думку)[/quote]

Ну накінець-то... *YAHOO*Марьян, в принципі я вже давно робив зауваження, що не варто редагувати своє повідомлення після чиєїсь відповіді... Бо тоді губиться загальний смисл...*DRINK*

А чи можна зробити виняток для виправлення ГРАМАТИЧНИХ помилок?

Wolf 31.01.2010 17:17

Відповідь: Кращий модератор 2009 року

[b]Охват Марьян[/b], Пане Марян доброго вечора в мене до Вас два запитання,чому в графі ВАШІ ПРАВА 4-НЕ МОЖЕТЕ і чому RVV дав мені червону картку бо він не дав відповідь на моє запитання можливо я щось не там втулив,але з мого року вже пси поздихали:D а я тільки починаю користуватись компом*DASH*якщо не важко тоді пліз*RTFM* ДЯКУЮ:)

Охват Марьян 31.01.2010 22:13

Відповідь: Кращий модератор 2009 року

[QUOTE=Wolf;28765][b]Охват Марьян[/b], Пане Марян доброго вечора в мене до Вас два запитання,чому в графі ВАШІ ПРАВА 4-НЕ МОЖЕТЕ і чому RVV дав мені червону картку бо він не дав відповідь на моє запитання можливо я щось не там втулив,але з мого року вже пси поздихали:D а я тільки починаю користуватись компом*DASH*якщо не важко тоді пліз*RTFM* ДЯКУЮ:)[/QUOTE]Прошу Вас перечитати правила і тоді задати розгорнуті запитання чи зауваження з оригіналами дописів порушення.

vladzjo1 06.02.2010 09:36

Доброго дня! Обгрунтуйте за які такі заслуги рейтинг загнали в мінус? За суперечки, які такі суперечки? Була тема,- неспорю. Своїми дописами нікого не ображав, а навпаки пробував примирити і навіть закликав закрити теми! А писав все, як воно виглядає з боку!
Бачу справедливість велика СИЛА! Без розбору всім штрафні бали! А варта почитати і розібратись,- ну я б так зробив!
Наперед гречно дякую!

Doc-tor 07.02.2010 10:38

Марьян, прохання "відремонтувати" кнопки в редакторі "Показ Повідомлень Відвідувачів".

Охват Марьян 08.02.2010 13:10

[quote=vladzjo1;29303]Доброго дня! Обгрунтуйте за які такі заслуги рейтинг загнали в мінус? За суперечки, які такі суперечки? Була тема,- неспорю. Своїми дописами нікого не ображав, а навпаки пробував примирити і навіть закликав закрити теми! А писав все, як воно виглядає з боку!
Бачу справедливість велика СИЛА! Без розбору всім штрафні бали! А варта почитати і розібратись,- ну я б так зробив![/quote]
Рейтинг не заганяли в "мінус", а дружно видали попередження всім учасникам суперечки "за порушення громадського спокою". В нас на форумі є чудова кнопка "поскаржитись на допис" (не залежно від того, хто написав цей допис/тему) та тема "Відгуки і зауваження" - де можна обговорити дії модераторів, поскаржитись чи запитати. Замість того всі дружно почали підтримувати суперечку, обливали один одного брудом (50 дописів в одній темі за кілька годин - це рекорд для форуму).

Прошу перечитати свої дописи і повідати нам, що вони не підтримують суперечку :

[quote=vladzjo1;29045]О вже і Вас впутали у це х...во, на відміну від інших метрів - Док-тор, Тернеція, Охват Мар"ян завжди прагнуть допомогти новачкові, а не займатись хто краще вміє висловлювати свої думки! І після того, як він "навчить" новачка отримає німб над головою.
Новачок він і в Африці - новачок! Серед автолюбителів майстру, велика від того гордість і шана (самому за себе, що він зумів показати, технічно довести любе питання до новачка)...., Ну звісно простіше послати його десь на ... мається на увазі Net, або в бібліотеку, мовляв читай. Але так далеко ми не зайдем![/quote]

[quote=vladzjo1;29049]І назвати її - ВІДСУТНІСТЬ АНАЛІТИЧНОГО МИСЛЕННЯ!!!!!!!!![/quote]

[quote=vladzjo1;29074]А почалось з банального - хтось, когось не зрозумів! І той "хтось" сьогодні знову роздув нову тему...Всі підтримуються одної думки, що потрібно допомагати, він має іншу. Ну такий собі Третейський Суддя.
-"Каждый прав по своему, а по моему Нет"
Принцип форуму - демократія без образ! Питай - хтось відповість! Не хочеш - не треба!
-"Якщо Вам нема "що" робити, то не робіть - це ТУТ"[/quote]

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:40.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved