Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Для початківців на форумі (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Як правильно запустити свій акваріум. Інструкція запуску крок за кроком. (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=106)

Охват Марьян 04.02.2008 18:53

Як правильно запустити свій акваріум. Інструкція запуску крок за кроком.

Якщо у Вас виникає більше запитань чим відповідей по встановленню та доглядом за акваріумом , то не вагайтесь запитати про це на форумі. Навіть дрібязкове чи беглузде, на Ваш погляд, запитання може виявитися дуже потрібним і від нього може залежати доля Вашого акваріуму. На форумі присутні акваріумісти, тераріумісти та зоологи, які вже багато років мають справу з акваріумами. НЕ лінуйтесь запитувати про свої проблеми, якщо у Вас багато запитань по своєму акваріуму то створіть окрему тему де буде обговорюватись тільки Ваш акваріум.

navy 21.08.2008 14:49

Відповідь: Як правильно запустити свій акваріум. Чи варто запитувати.

:)Панночко !форум Вам завжди допоможе,але з Вашого профілю тяжко зробити висновки-тому всі питання публікуйте Ми будемо ради допомогти.:)

Рибка 27.03.2009 12:51

Доброго дня! У мене справді безглузде запитання, але всеж таки порадьте будь ласка, чи можно так зробити? Запитання 1. Чи треба перед запуском акваріума обробити все Антипаром? Запитання 2. У дитини день народженяя 4 квітня. Я акваріум і все в акваріум вже купила. Хочу зробити дитині сюрприз.Щоб 4 квітня рано він прокинувся і побачив акваріум вкімнаті. Але.. зараз акваріум сховала на балконі. Заполнити його водою і запустити заздалегідь не зможу тому, що потім не зможу занести 60 літрів в кімнату. Чи можно зробити так. Покласти грунт і воду в дитячу ванночку. Хай там створюється потрібна атмосфера, а напередодні дня народження перелити воду і грунт з ванночки в акваріум і запустити рибок???????? Дуже чекаю вашої відповіді та поради!!!!!!!!!

navy 27.03.2009 14:12

Я розумію Ваше бажання зробити дитині подарунок в вигляду сюрприза,але нажаль так як Ви пишете не зробиться.*NONO*Єлиний вихід з положення,це поступовий запаск акваріума протягом тиждня,а от рибонаселення то вже може бути сюрпризом.:D Про антипар Вам вже відповіли.

Рибка 27.03.2009 15:04

А можна використати акватон (для швидкого запуску акваріуму)???

АшДваО 27.03.2009 15:13

А можливо,дитині буде цікавіше самій брати участь у запуску акваріума?Розставляти декорації які Ви купили,вибирати рослинки на базарі,садити їх,потім рибок купувати.А так,коли все зразу,то може і інтерес скоро пропасти.Я звичайно не Макаренко,але мені здається,коли дитина сама приложиться до цього,то буде більш відповідально відноситись до акваріума,не як до іграшки.Це просто моя Вам порада,ну хіба у Вас дитина ще дуже мала.Бажаю успіхів!:)

navy 27.03.2009 15:19

[QUOTE=Рибка;10223]А можна використати акватон (для швидкого запуску акваріуму)???[/QUOTE]

Я не знаю,що це таке,тому порадити не зможу.:eek:Існують рідкі кондіціонери для прискорення запуску акваріума,то факт.:)Я іноді користувався ними,але це були препарати фірм TETRA або SERA.

kelast 27.03.2009 15:29

Особисто я запускав свій аквас в супереч правилим в один день. Розкажу як. Купив аквас і начинку далі, в мне дома є баки в яких вода стоїть без протоку приблизно добу. Залив цю воду в аквас (зранку) посадив рослини запустив аерацію та фільтрацію, залив кондиціонер для води і вже вечером в мене плавала риба доречі на 90 відсотків вона в мене і залишилась. Тому рекомендую якщо є таке сильне бажання запустити за один день зробіть так поставте на пару днів воду в великих баклагах кришки не закривайте і в день запуску залийте воду додайте кондиціонара і запустіть рибу якусь живучу (гуппі, меченосці). Вечером дитина зрадіє і далі включиться в процес. Далі вода на пару днів помутніє і через пару днів буде чистенька (читайте форум про фільтри...) Я думаю що все в вас вийде

Tarik_Nikita 27.03.2009 15:47

[B]Рибка,[/B] ви тут писали, про те як занести 60 літрів в кімнату. Зразу хочу попередити, акваріум треба ставити на рівну повехню, підклавши пінопласт. Після того як встановите і залиєте водою нівякому разі [B]не можна рухати акваріум[/B] (піднімати, посувати і т.д.)

тернеция 27.03.2009 15:55

Ответ: Як правильно запустити свій акваріум. Чи варто запитувати.

[B]Рибка,[/B] А ребенок хочет рыбок?

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 05:23.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved