Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Путівник форумлянина (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Відгуки і зауваження (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=3)

Штирлиц Отто фон 06.11.2018 10:53

Відповідь: Відгуки і зауваження

Что с конкурсом "Аквафото" за октябрь? Когда уже "раздача слонов, а также наказание невиновных и награждение непричастных"?

Rain 08.11.2018 10:01

[b]Штирлиц Отто фон[/b], прямо вже :)

sergiy 13.02.2019 15:47

Шановна адмінінстрація форуму,я виставив лот ще 10 лютого,а теми ще немає в чому полягає проблема ..........
Чекаю Вашої відповіді з пов.

Невже не можна зробити [U]автоматизовані [/U]теми: куплю, продам та аукціони, треба чикати по 2-3 а то і більше днів...........

Rain 13.02.2019 23:17

[quote=sergiy;205907]Невже не можна зробити автоматизовані теми[/quote]
Не можна. Не всі дотримуються правил форуму...

agua 06.06.2019 17:21

[QUOTE=sergiy;205907]Шановна адмінінстрація форуму,я виставив лот ще 10 лютого,а теми ще немає в чому полягає проблема ..........
Чекаю Вашої відповіді з пов.

Невже не можна зробити [U]автоматизовані [/U]теми: куплю, продам та аукціони, треба чикати по 2-3 а то і більше днів...........[/QUOTE]

Підтримую автора допису. В разі порушень правил тему можна видалити.
p.s. Якщо хтось захоче порушити правила ЛФА то він зробить це і в іншому розділі де не має поредньої модерації.

Хелена 07.06.2019 16:48

Підтримую. Останнім часом, поки модератори "одобрять" тему продажу, то вона вже три рази буде не актуальна, або загублена в головному чаті.
Вважаю, що буде ліпше, якщо вони раз в пару днів видалятимуть "злосні" теми, а не одобрюватимуть їх.

p.s. а людей на форумі не так вже і багато, навряд більшість тут порушники))

Звичайно, що час від часу будуть з"являтись усякі "[I]*створив(ла) тему Обмен валют Днепр*[/I]" але все одно ліпше раз в пару днів видаляти ці теми, ніж коли поститься тема термінового аукціону з рослинами, які вже у відрі і сиди гадай, коли ж її нарешті опублікують.

mehanikfz 07.06.2019 21:10

таке враження що тут модераторів взагалі немає або вони мяко кажучи забили на свої обовязки.
тому і недивно що люди не активно тут переписуються.
особисто я теж би забив на той чи інший форум як щоб мене
так ігнорували

Bobus 07.06.2019 22:08

Ну я трохи тут був модератором. та й адміністратором теж. Тому "кухня" роботи модератора мені знайома і вимагати від них щоденного переглядання форуму не варто. Я би подякував їм хоча б за те, що форум не став смітником. Врешті вони то роблять за рахунок свого вільного часу .
[quote=sergiy;205907]Невже не можна зробити[/quote] все можна, Але хто тим займеться ?
Пам'ятаєте допис більш ніж річної давності ?
[quote=Охват Марьян;203423]якщо є бажаючі очолити форум і його розвивати, ласкаво просимо[/quote]
Не думаю, що він перестав бути актуальним.

Скільки у нас бажаючих щось робити безкоштовно на форумі ?
(А в ЛКА ? Промовчу, бо про померлих можна говорити або добре, або нічого).

Хелена 08.06.2019 03:16

[QUOTE=Bobus;206537]Я би подякував їм хоча б за те, що форум не став смітником. Врешті вони то роблять за рахунок свого вільного часу .
[/QUOTE]
Ми їм вдячні за те, що форум чистять. Але мова зараз не про те, що в нас "не добрі" модератори - вони то хороші. Просто пройшли ті часи, коли термінові теми публікували в день допису. Тому і хотілось би просто відключити одобрення тем.
[QUOTE=Bobus;206537]
Скільки у нас бажаючих щось робити безкоштовно на форумі ?
[/QUOTE]
Ще десь рік тому особисто писала Мар'яну, пропонувала свої вільні і безкоштовні руки в поміч форуму. Відповіді не отримала.
*DONT_KNOW*

Bobus 08.06.2019 20:19

[b]Хелена[/b], перші чотири речення мого допису є відповіддю на
[quote=mehanikfz;206536]таке враження що тут модераторів взагалі немає або вони мяко кажучи забили на свої обовязки[/quote]

[quote=Хелена;206538]пройшли ті часи, коли термінові теми публікували в день допису[/quote]
вам видніше - я не заглядаю в той розділ, та й на форум заходжу лише час від часу.

Я не зміг навіть трохи розрухати цей форум свого часу. Отже не вмію. Зате навколо була купа форумчан з порадами, як то правильно я мав би робити :) і повним небажанням щось зробити самим.
Бо кожен автентичний українець точно знає як навести лад в країні і як треба грати у футбол. Але при тому чомусь абсолютно нездатен розгрібти срач у власному помешканні ..

Хелена 09.06.2019 04:31

[b]Bobus[/b], завжди будуть ті, хто "ліпше знає".
Але ця тема є для обговорення роботи форуму і саме це ми і робимо. В нас чудові модератори, яких ми любимо і яким вдячні (свого часу модератор Руслан був для мене промінем прозріння у світ акваристики *DRINK*), але мова зараз не йде про них.
Ці всі пости є зверненням до адміністрації з пропозицією/проханням трохи змінити/переглянути порядок публікації тем популярного розділу форуму. А ось почують нас чи ні, то вже інше питання))

sergiy 09.06.2019 17:17

Хелена модератори ігнорують наши прохання, тобто сайт мій неподобається користуйтесь іншим форумом......
зробити автоматизовані теми або невміють або просто не хочуть і як то кажуть маємо те що маємо.

Bobus 09.06.2019 18:49

[b]sergiy[/b], у лютому модератор відповів на ваш допис.
Де вас ігнорують ?
[quote=sergiy;206544]зробити автоматизовані теми або невміють або просто не хочуть[/quote]
а що вони можуть не мати прав, щоб це зробити ви не подумали ? Основне написати безапеляційну і пафосну нісенітницю.
Вирішить [U]адміністратор[/U] змінити правила форуму - змінить, ні - залишиться так як є.
Хоч правила форуму почитайте для початку .
Пункт 9 правил - якщо вам читати весь текст "влом" ...

sergiy 11.06.2019 00:14

[quote=Bobus;206545]якщо вам читати весь текст "влом" ...[/quote]
*NONO* Не влом прочитав всі правила форуму дякую.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:57.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved