Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Корм і годівля (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=61)
-   -   Де можна спіймати корм для любимих рибок. (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=9394)

mavr 25.04.2012 08:47

Де можна спіймати корм для любимих рибок.

У темі 6 долучень
Мені хотілось поділитися своїм опитом по годівлі риби з наших підножніх ресурсів. Нажаль вони малі, але все ж є и налапати якісний та поживний корм можна буквально за 10-20 хвилин. Уже болем 20 лет я користуюсь сачком з дюралевих труб довжиною 1м, які можна зібрати між собою и отримати 3-4м довжини, які дозволять добратись до чистої води. Сачок у мене можна міняти и пошив з мельнічного Газа різних розмірів по щільності. В водоймі завжди є маленькі мешканці, якім дуже будуть радіти ваші пітомці. В цій темі я поділюся місцями де я щось знайшов. Бажано узнати де ще е корм, які колобані ви знаєте , та перевірили на наявність Живої ПИЛІ, ЦІКЛОПА, ДАФНІІ.
Почнемо з водойм в с. Кокільники. Прямо біля дорогі є 4-5 ставків. В понеділок и п’ятниця буквально за 10 мінут було спіймано достатньо циклопа для моїх рибок и залишок заморожені на майбутнє. Так на четвертому ставку зараз є чудовий циклоп, але швидко він може пропасти. Фото додаються. На ставку я зустрів ще акваріуміста п. Ігоря з яким познайомився.

biabuchja 25.04.2012 20:13

Відповідь: Де можна спіймати корм для любимих рибок.

Їхавши по роботі через с. Сокільники замітив нашого шанованого форумчанина Віталія [b]mavr[/b], ( його важко не помітити:D) який займався вище описаним процесом. Циклопу дійсно багато. А сачок дійсно добротний - на всі випадки життя*DRINK*

Makropod2012 25.04.2012 21:00

Також пару днів тому ловив циклопа, але в калюжах ,у лісі , а де ви купували газову тканину?

mavr 25.04.2012 21:48

[QUOTE=Makropod2012;110878]Також пару днів тому ловив циклопа, але в калюжах ,у лісі , а де ви купували газову тканину?[/QUOTE]

У мене є просьба, як можна точніше вказувати місця розташування калюж, ставків, в яких на день написання поста є корм. Тоді вашим дороговказом можуть скористатись інші форумчанє та побажати вам здоров’я.

Makropod2012 25.04.2012 21:55

Живу у зимній воді у нас і в сусідніх селах є багато озер, якщо б хтось хотів налапати у нас корму перейшлися би по озерах і калюжах:)

ЛиСиЙ 25.04.2012 22:00

Гасову тканину можна придбати на краківському пав263

Тарас55 25.04.2012 22:03

А на скільки безпечно теперішнім циклопом годувати? Я років з 10 тому з тих озер у Сокільниках "манку" заніс.

mavr 25.04.2012 22:13

[QUOTE=Makropod2012;110878]Також пару днів тому ловив циклопа, але в калюжах ,у лісі , а де ви купували газову тканину?[/QUOTE]

Організовивав покупку тканини 40микрон та 80 микрон. Ціна при ширіні 120см- від 110грн. Залежит від щільності та країни виробника.При бажанні можлів новий заказ.На нормальний сачок потрібно 80см довжини.

[QUOTE=Тарас55;110894]А на скільки безпечно теперішнім циклопом годувати? Я років з 10 тому з тих озер у Сокільниках "манку" заніс.[/QUOTE]

Від ціклопа манку занести не можливо, шукайте проблему в своьому акваріумі.

[QUOTE=Makropod2012;110891]Живу у зимній воді у нас і в сусідніх селах є багато озер, якщо б хтось хотів налапати у нас корму перейшлися би по озерах і калюжах:)[/QUOTE]

НЕ конкретно.

Makropod2012 25.04.2012 22:24

Конкретно не можу обяснити

Тарас55 25.04.2012 23:55

[QUOTE=mavr;110900]
Від ціклопа манку занести не можливо, шукайте проблему в своьому акваріумі./QUOTE]

Манка з"явилась саме після годування "пиллю" мальків рамірез з тих калюж, ніяких інших живих кормів не було.
А взагалі то давно було.
Теперішнім літом планую дафнію (або що вийде) на балконі розводити, вже ємність - пластиковий таз 70л для приготування будівельних розчинів підготував, на днях буду воду в аквах міняти - заллю.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 22:39.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved