Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Екзоти (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=93)
-   -   отоцинклюс VS cіамський водоростеїд (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=15378)

ОлегВТ 24.01.2015 01:25

отоцинклюс VS cіамський водоростеїд

на форумах і в неті описані ці два види риб, як самі ефективні при боротьбі з водоростями на рослинах, але так і не можу зрозуміти яких заселити в акву... шановне паньство, особливо в кого є ці риби допоможіть!!!*DASH*

KRustik 24.01.2015 01:45

Re: [B]отоцинклюс VS cіамський водоростеїд[/B]

Селіть обидва. Вони будуть допомагати один одному, бо їдять різні водорості.

Але майте на увазі, що САЕ виростають доволі великими і можуть їсти мохи. І вони завжди на видноті.

Отоцинклюси виростають меншими і ведуть нічний спосіб життя. Щоб шкодили рослинам - не помічав.

ОлегВТ 24.01.2015 02:07

Відповідь: [B]отоцинклюс VS cіамський водоростеїд[/B]

на 150 акву радять 3 шт, я думаю треба одного брати раз такими "кабанами ростуть"...

GarpeL 24.01.2015 11:49

Відповідь: [B]отоцинклюс VS cіамський водоростеїд[/B]

САЕ перших 2 місяці занімаються водоростями, а дальше переходять на корм, провірено... Моя зараза лежить на листку і чикає поки буду кормити мотелєм господарку... Отоцинклюс їсть тільки водорослі. Вже не раз і не два ,коли шукав САЕ собі в акву, мені радили не звязуватись с косарками, а придбати паркананціть отоцинклюсів... Не послухав... тепер годую кормом, но рибка красива і жвава, як для мене, так що можна взяти хочаби для краси 2 штучки=)))

Марта 24.01.2015 12:22

Відповідь: отоцинклюс VS cіамський водоростеїд

Треба влаштувувати розвантажувальні дні без корму, тоді САЕ за цей голодний день вичистять усі водорості в акві)) Принаймні мої чистять, якщо не годувати день хоча б.

Мені вони врятували акву від чорної бороди, а потім до купи зжерли і весь яванський мох :D
Тай інші ніжні рослинки можуть сточити, якщо сподобається смак.
І ростуть велики, це правда. В мене два таких кабанчики, сантиметрів по 15
Но я їх все одно люблю, класні рибки.
Живуть вже понад 5 років, не хворіють, інших риб ніколи не чіпають, жодних проблем з ними.

За отоцинклюсів не знаю, не тримала.
Але читала десь, що вони можуть присмоктуватися до їнших риб і об'їдати з них слиз. Незнаю чи це правда.

GarpeL 24.01.2015 12:53

За пораду дякую :D завтра посажу на дієту свою сільотку *JOKINGLY*

ОлегВТ 24.01.2015 13:11

[QUOTE=Марта;174617]

За отоцинклюсів не знаю, не тримала.
Але читала десь, що вони можуть присмоктуватися до їнших риб і об'їдати з них слиз. Незнаю чи це правда.[/QUOTE]

Я читав що до малорухливих риб тільки присмоктуватись можуть... чи до всіх хто знає, бо написано багато, з власного досвіду?

кум 24.01.2015 13:28

Ніколи такого не помічав за своїми отіками

Цензор 24.01.2015 20:39

[quote=ОлегВТ;174605]я думаю треба одного брати раз такими "кабанами ростуть"...[/quote]
Чи буде комфортно одному? Взагалі то пишуть, що вони зграйні. У мене на 360л 4 шт. Буває, що розпливаються, але в основному тримаються недалеко один від одного. Помітив, що люблять хорошу течію. Довговічні. Моїм близько трьох років, але постійно у русі, щось чистять, хоча обростань немає і практично не було від запуску, відпочивають рідко. Коли доводиться щось робити в акві, одразу пливуть до руки і починають шкрябати, просто запливають у долоню. Можна їх брати голими руками ) Міцна, гарна риба. Ніжну зелень (вибірково) і мохи хряцають за милу душу, обгризають ростучі кінчики молодого листя папороті. Єдиний мох, якого не чіпають взагалі це Камерун, особливо полюбляють різні фізіденси. Можливо такі активні тому, що намагаюся рибу не перегодовувати.

KRustik 24.01.2015 21:26

Re: отоцинклюс VS cіамський водоростеїд

[quote=Цензор;174637]особливо полюбляють різні фізіденси[/quote]
У мене навпаки - лише фіссіденс залишився, іншим мохав не давали розвиватися.

Мені САЕ однозначно не подобаються. А коли пов'язав поганий стан мохів із ними, то взагалі, ця риба стала моїм ворогом №1.

А скільки я намучився, щоб їх потім виловити... Зміг виловити лише вночі з ліхтариком. Вони у мене ночували на німфеї.

Потів віддав в магазин за корм.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 05:27.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved