Львівський форум акваріумістів

Львівський форум акваріумістів (http://aquaforum.lviv.ua/forum/index.php)
-   Змії (http://aquaforum.lviv.ua/forum/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Lampropeltis getula. Поповнення моєї екзотики (http://aquaforum.lviv.ua/forum/showthread.php?t=13162)

Vitalik_07 29.12.2013 14:20

Lampropeltis getula. Поповнення моєї екзотики

У темі 3 долучень
Звів сьогодні нового пітомця :) Що скажите ??? Поради ,пропозиції:confused:

V@NJA 29.12.2013 14:33

Відповідь: Lampropeltis getula. Поповнення моєї екзотики

красавіца!!!!!!!!!!!

таракатум 29.12.2013 18:46

Дуже сампатично.*THUMBS UP*

Vitalik_07 29.12.2013 18:58

[QUOTE=V@NJA;153567]красавіца!!!!!!!!!!![/QUOTE]
[QUOTE]Дуже сампатично.[/QUOTE]
Дякую!!! Давно хотів собі завести якусь зміючку ,хотів спочатку пітона але передумав (пітони великі ростуть і місця ім відповідно треба більше)а ця прікольна і невибаглива до умов утримування!
[B][COLOR="Blue"]Содержание [/COLOR][/B]
Для королевских змей необходим террариум горизонтального типа для животных Палеарктики. Минимальный размер террариума для одной змеи – 50х40х40 см (без учета высоты светильника). Температура в теплом углу днем до 30-32°С, ночью 23-25°С, поддерживается с помощью термошнура или термоковрика. В террариуме необходимо установить кювету с водой, где змея могла бы спокойно плавать и замокать в период линьки. Укрытия – произвольной формы: домики, полочки и т. п. В теплом углу укрытия помещают в кювету со сфагнумом, для поддержания влажности и возможности для змеи зарыться. В холодном углу укрытие должно быть сухим. Грунт в террариуме не обязателен, но можно использовать гравий, крупный песок, кокосовый субстрат, или застилать дно террариума фильтровальной бумагой. Раз в день террариум следует опрыскивать теплой водой, сфагнум постоянно поддерживать влажным.
Содержать змей обязательно поодиночке!

Roman71 29.12.2013 19:00

[quote=Vitalik_07;153566]Поради ,пропозиції[/quote]

Жартуєш? Я думав, що як таке береш - то знаєш, що з нею робити. І поради напевно продавець дав вже.
Чи то так, аби набрати купу беззмістовних (п.4.2.1) дописів типу тих, що написані вище.

Vitalik_07 29.12.2013 19:01

[QUOTE=Roman71;153579]Жартуєш? Я думав, що як таке береш - то знаєш, що з нею робити. І поради напевно продавець дав вже.
Чи то так, аби набрати купу беззмістовних (п.4.2.1) дописів типу тих, що написані вище.[/QUOTE]

Можеш тоді тему перекинути в розділ Балачки*THUMBS UP*

Roman71 29.12.2013 19:14

Та тема розміщена як раз у відповідному розділі, але... Без образ, але зараз вона якась типу "А дивіться, що я маю".

Які коментарі хочеться почути? Типу "Прикольно", "Дуже с[B]а[/B]мпатично" чи "Вау, круто чувак"?
Поради щодо утримання і годування можуть дати одиниці.
А пропозиції?!? Типу як її назвати ласкаво?

[quote=Vitalik_07;153578]Давно хотів собі завести якусь зміючку[/quote]

Добре. Мрія збулась. Що далі?

Vitalik_07 29.12.2013 19:20

[quote=Roman71;153581]Що далі?[/quote]
А далі буде рости ,змастирю якийсь гарний тераріум викладу фотки! Якщо все буде ок то можливо буду шукати самця для спарювання :cool: Час покаже!

Bobus 29.12.2013 19:34

[quote=Vitalik_07;153583]А далі буде рости ,змастирю якийсь гарний тераріум[/quote]
а наразі буде жити в трилітровій банці .... ?
Чого б не почати з тераріуму ?

Vitalik_07 29.12.2013 19:41

[QUOTE=Bobus;153584]а наразі буде жити в трилітровій банці .... ?
Чого б не почати з тераріуму ?[/QUOTE]

Наразі живе в харчовому лотку на 5л , на деякий час цього достатньо для неї (вона ще маленька десь 30см-40см) Якщо б я почав з тераріуму то до того часу як би закінчив тераріум(тим більше св"ята наближаються) вона скоріш за все вже б була в нового господаря і навряд чи на мене дочекалась!нехотів прогавити момент:)

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 01:12.

Copyright © Львівський форум акваріумістів, 2007-2014р.
All rights reserved