Перегляд одного допису
Старий 17.07.2017, 08:09   #12
ressi
Учасник

Львів Медова Печера

Дописи: 145
Подякував(ла): 708
Подякували 239 разів в 97 дописах
Репутація: 251

Акваріуміст року Терафото Терафото 

Типово Відповідь: програма TeamViewer :(

Всім доброго дня. Дякую хто в мене вірив і підтримував. В наш час довіру треба заслужити! Я не можу писати в темі де раніше описував про свій тан (є недовіра) і це можна зрозуміти. Шукав роботу коли мені легше стало, оббивав пороги різних фірм.Трошки попрацював в одному зоомагазині але це просто не як робота,а щоб час якось вбити. Дана людина яка найняла мене бачила,що кошти пішли для того щоб отримувати те що маю дома...Свою мусів закрити по плівці, бо платити певні зноси немаю можливості ( ще кредити не всі закриті),а також для тої роботи яка в мене була треба і виїзд і деякі речі які я тепер не можу виконувати. Слава Богу,що дружина якось в тому житті крутиться і старається допомогти. Квартиру ще не можу продати ( люди грошей не мають) хоть досить дешево продаю. Був нарешті в клініці коли ввели безвізовий режим, але прогнози не дуже приємні. Стараюсь жити,крутитись і не думати про проблеми, добре, що ще цікавить мене така справа як акваріумістика і тераріумістика і все що пов'язане з тваринами.Прошу всіх не реагувати що мені щось потрібно! Я впораюсь сам! скільки мені Бог велів! Просто хотів дати знати за себе,що я з Вами і щераз Велике Дякую! Ще хочу подякувати людям які корм просто мені дають за дякую! А також зробили мені тераріуми про які описували на інших форумах.Я зі своєї сторони роблю також певні послуги на дому. І ще хочу сказати: Я впевнений даний форум буде розцвітати але требе розширити його як не тільки акваріумістика а кіперство тераріумістика і ще купа речей для душі.Надіюсь я ще це застану!
mavr (17.07.2017), Romar (17.07.2017), stalex (17.07.2017), Нічна Лють (17.07.2017)
Реклама