Перегляд одного допису
Старий 25.09.2017, 00:52   #162
Тарас55
Учасник
Львів

Дописи: 223
Подякував(ла): 480
Подякували 1.033 разів в 166 дописах
Репутація: 1043
Dj Re: Тихе полювання.

У суботу була така собі пригода. Поїхали знову, набрали грибів дофіга, не про те мова, в цьому сезоні повним багажником нікого не здивувати.
повертаємося до машини, бачу зліва від себе метрах, так в 50, бабу алко-бомжуватого вигляду з двома дітьми, шось там в кульок пакують. Ніколи таким не страждав, щоб до грибникам в лісі підійти, а тут, як чуйку МАВ, і не дарма. Заглядаю до них в кульок, а там ... Третина - парасольки, третина - лісові печериці, а третина - БЛІН !!!! - класичні бліді поганки !!! Світлозелені , білі пластини, прирощене до ніжки кільце покривала, ну і інші ознаки. Мені аж погано стало. Кажу, викидай нафіг всі гриби, бо навіть уламка досить буде. Каже, що то не я а він (малий років 6-ти) набрав (типу, виправдовується) Краще б набрала маслюків-лопухів, павутинників, тих же парасольок (всього - неміряно)
Виїхали з лісу, думаю, треба в селі кого попередити, щоб перевірили, що та дурепа припре. Зустрів якихсь баб, так вони її відразу за описом впізнали, "Марго" звуть - місцева знаменитість.
Блін, витончений спосіб самогубства. І будуть потім говорити, що траванулись печерицями-мутунтами
Тарас55 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 користувачів подякували Тарас55:
biabuchja (26.09.2017), Охват Марьян (26.09.2017), Сихівчанин (25.09.2017)
Реклама