Перегляд одного допису
Старий 02.06.2016, 17:07   #2
Onix
Початківець

Львів

Дописи: 35
Подякував(ла): 33
Подякували 60 разів в 21 дописах
Репутація: 73
Типово Відповідь: Нітрати і біофільтрація

В мене теж вже роки 3 Juwel Rio180. Зі свого скромного досвіду скажу - внутрішнього фільтру точно не вистачатиме, що б ви в нього не пхали! Моя порада - з наповненням саме у внутрішній фільтр не партесь - нехай там залишаються штатні елементи і все! А от зовнішній фільтр раджу докупити однозначно! При чому в мене стоїть jbl cristalprofi e901 і якби в мене був тепер вибір, то я би з радістю замінив на більший e1501. У вашому випадку дискуси виростуть велетенськими, +потім молодняк можливо...Короче краще на виріст взяти і забути! Дехто вирізає внутрішній фільтр в Juwel, але я вважаю це великою помилкою, бо цей фільтр дуже ефективно справляється з очисткою власне механічною! А біологічна очистка найкраще буде проходити у великих контейнерах зовнішнього. В мене в одному контейнері штатні біокільця, в 2х штатні крупні губки + цеоліт, який коштує копійки у порівнянні з фірмовими наповнювачами Juwel чи JBL і в останньому губки. Якщо не бажаєте купувати зовнішній, то хоча б купіть на вагу цеоліту+мішечки полотняні і закиньте у внутрішній!

Востаннє редагував Onix: 02.06.2016 о 17:14..
Onix зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 користувачів подякували Onix:
rserg (02.06.2016), varijat (02.06.2016), РомаУж (08.06.2016)
Реклама