Перегляд одного допису
Старий 24.06.2011, 01:29   #21
vi_ki
Акваріуміст

Борислав Львівська обл.

Дописи: 532
Подякував(ла): 3.788
Подякували 2.677 разів в 493 дописах
Репутація: 3195

Меценат Форумлянка року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Типово Відповідь: Акваріум від Bobus

Доброго вечора З фільтром - хороша ідея... Маю в планах (колись) на міні - море. А так, як навісні фільтри мені не подобаються, то планувала самп зробити саме з такою перегородкою і не буде він кидатися в очі, яка різниця: просто синій фон в акві чи фільтр за синім фоном Тепер декілька технічних питань:я так розумію, що помпа буде стояти в першому відділенні зліва(на фото) і подавати воду в другий відсік. Чому саме так? По прикладу зовнішніх фільтрів - вода в каністру попадає самотьоком, а на виході стоїть помпа, в цьому є свої переваги, оскільки, в каністрі не росте тиск. У Вашому фільтрі тиску не буде, але ...
Яка потужність помпи? відстань між першим і другим ребром - невелика... Чи буде вода встигати проходити по лабіринту, а не розбиватись об сусіднє ребро і частково витікати через верх?
Вихідні дирки, на мою думку, замалі... Важко буде розрахувати, яка кількість води через них може пройти, а якщо меньше, ніж та, яку буде подавати помпа, або з часом заб'ються, куди піде вода? У Вас немає аварійного переливу... Тому, на мою думку, практичніше було помпу ставити на виході... Висверлити одну велику диру під сопло, пропхати його назовні, таким чином, помпа ще забезпечила б Вам циркуляцію води в акві. Те саме і по вхідних отворах у фільтр. Краще не ризикувати, а прорізати, типу "гребінця", як писав Аплоад... Бо вони в будь - якому випадку будуть забиватися.
Ну і останнє... Думаю. краще було зробити зйомні губки. НЕ знаю, скільки часу вони працюють без промивання, але. все - таки, витягти і промити чи замінии на іншу - легше, ніж сифонити...
Практики застосування таких фільтрів не маю, тому це лише ІМХО
vi_ki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
3 користувачів подякували vi_ki:
Bobus (24.06.2011), pozhar (24.06.2011), Міраж (11.10.2011)
Реклама