Перегляд одного допису
Старий 24.07.2014, 14:28   #94
colinmcrae
Живу на форумі

м. Винники

Дописи: 1.409
Подякував(ла): 1.303
Подякували 1.981 разів в 676 дописах
Репутація: 2030

Акваріуміст року 

Типово

SergZ, я особисто знижую кН щавелевою кислотою - ніяких побічних ефектів я не побачив - на риб, креветок і рослини не впливають.
Воду готую так: набираю з крана воду у чорне відро, додаю кислоту (2г кислоти на 10л води знижує кН майже на 10 градусів) і все це перемішую. Вода стає кольору молока, даю відстоятися хоча б 12 год і тоді акуратно, щоб не підняти осад, зливаю воду шлангом в каністру. Все, вода з кН 2-4 градуси готова ( в крані кН десь біля 14-17 гр). Не рекомендую тримати воду з розмішаною кислотою тому що потім кН знову піднімається.
Кислота доречі знижує і рН але не на набагато - десь на 1 або на 0,5, точну цифру не перевіряв.

Цитата:
Допис від KRustik Переглянути допис
Тому я купив собі редуктор, який по характеристиках і відгуках, не робить цього.
Ну напевно редуктор не пивний, а спеціальний, типу Micromatic або щось типу ЖБЛ ти Денерле спеціально для подачі СО2 в акваріуми? Тому що у пивних редукторах присутній так званий "хлопок" - коли газ в балоні, який находиться в рідкому стані закінчується і переходить в газоподібний(тобто рідини вже немає) тоді і відбувається стрибок тиску.

Востаннє редагував colinmcrae: 24.07.2014 о 14:33.. Причина: дописи одного автора
colinmcrae зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували colinmcrae:
SergZ (24.07.2014), тешнер (24.07.2014)
Реклама