Тема: L-соми в 220
Перегляд одного допису
Старий 29.02.2016, 15:11   #24
Хатостомус
Початківець

Львів, Залізничний район

Дописи: 19
Подякував(ла): 52
Подякували 23 разів в 13 дописах
Репутація: 35
Типово Відповідь: Re: L-соми в 220

Цитата:
Допис від KRustik Переглянути допис
Це констатація факту.
Ви боїтесь дисбалансу в акваріумі і запаху з нього від кабачка. При вимкненні фільтра на довгий час Ви завдаєте потужного удару по акваріуму. Після включення фільтра в акваріум викидається багато шкідливого. А це вже удар по меканцях.
Я жодного слова не писав, що я чогось "боїтесь ". З чого ви це взяли, я не розумію. Кабачок, огірок, гарбуз цими продуктами мені не має сенсу кормити близько 30 риб, оскільки з них тільки їсть ці корма 3 хвоста анциструса L393.
При вимкнені основного фільтра, в мене працює фільтр меншої потужності, який робить менший потік(течію),циркуляцію води в акві. І логічно-реальною є думка, що не сильний потік води з невеликим збагаченим повітрям проходить і через губки основного фільтру.
Для тих хто не розуміє, чому я відключаю фільтр, пояснюю.
SunSun JP-023F має високу потужність в 16Ват, в принципі таку потужність мають вже зовнішні фільтри. Для прикладу, коли я кормлю риб мороженою дафнією і фільтр основний включений. Весь корм літає і просто втягується в потужний фільтр так і не будучи зїдженим. Крім того соми беру з дна чи стінок акваріума, і не мають змоги їсти корм, як для прикладу разбора чи даніо.

Цитата:
Допис від Roman71 Переглянути допис
Ну коли їсти немає що, то і кірзовий чобіт будеш їсти...
У вас склалось хибне(не правильне) враження, пояснюю чому. Коли соми були мальками-підлітками, я кормив їх 3-2 рази в добу норм порціями. Зараз риба фактично доросла і кормити гіпанцитрусів 1 раз вдобу є достатньо. Для прикладу, якщо я на вечір кидаю креветки чи мідії, то на ранок я бачу, що залишаються куски тих самих креветок,мідій і сенсу кидати ясно що не має, а сенс є тільки кормити харацинку. До вечора залишків креветок,мідій не залишається вже.
І на останок хочу навести скільки в мене пішло корму за минулий 1 рік(2015): (це все приблизні дані)
морожений: не повні 2шоколадки(по 0,5кг) артемії, 1 кг дафнії, 1,5 шоколадки(по 0,5кг) циклопу, 3,5 кг мотиля, до 1 кг креветок,мідій.
з сухих: ~400грам пластинчистого та близько 1 кг у вигляді таблеток.
Може недокорм або перекорм думайте як хочете..

Востаннє редагував Хатостомус: 29.02.2016 о 15:13.. Причина: помилки в тексті
Хатостомус зараз поза форумом  
Користувач подякував Хатостомус за цей допис:
Roman71 (01.03.2016)
Реклама