Перегляд одного допису
Старий 01.06.2017, 23:39   #26
Володя К.
Люблю спілкуватись

Винники

Дописи: 865
Подякував(ла): 1.168
Подякували 2.096 разів в 560 дописах
Репутація: 2118

Акваріуміст року 

Типово Відповідь: 450л. Велике переселення!

Отже вода і надалі зелена. Аж гидко дивитись. А саме головне- шкода риб і рослин. Знайшов інформацію, що та зелень забиває зябра рибі. І то скоріше всього правда. Бо анцитруси, яких майже ніколи не бачив, постійно сидять біля поверхні води і час від часу хапають повітря. Рослинам взагалі туго. Світло не доходить до них. Почали інтенсивно скидувати листки. Шкода було вгробити таку кількість рослин. Знайшов
в в просторах інтернету багато інформації як боротись з тою євгленою зеленою. І останньою спробою був УФ стирилізатор. Вагався ставити його, бо говорять, що УФ разом з шкідливими бактеріями вбиває і корисні. Але так як корисних практично не було, то порада п. Богдана(Bobus)була останнім цвяхом. І ще раз йому хочу подякувати за відповіді на мої, можливо безглузді, запитання.
Також дякую форумчанам Bazilio і Ростику, за запропоновані УФ стирилізатори. Але так як з дня на день мені мав дати в користування товариш, тому не хотів обтяжувати їх. І ще раз дякую. Стирилізатор мені накінецьто передали, лампу підключив до виходу фільтра Ехейм.
20170601_214025.jpg
А так виглядає картрідж 1мікрон після кількох днів роботи

20170601_220047.jpg

20170601_214036.jpg
Буду вдячний за поради у користучанні УФ стирилізатора. Ніколи ним не користувався, тому не знаю чи його постійно вімкнутим тримати чи на деякий час.
а причина -неправильний запуск акваріума. Перед тим як запустити акваріум я перемив майже начисто зовнішні фільтри. І ще чистий грунт засипав.

Трохи забагато написано, але хотів виговоритись. Чекаю на конструктивну критику, може знову щось не так зробив.
Нічна Лють (02.06.2017), Хелена (02.06.2017)
Реклама