Перегляд одного допису
Старий 29.10.2010, 01:26   #7
konon
Активний учасник

Новий Розділ

Дописи: 481
Подякував(ла): 2.119
Подякували 1.654 разів в 403 дописах
Репутація: 1764

Аквафото Аквафото Аквафото 

Типово Відповідь: Наша любима музика

А я люблю слухати шансон. Наш Новий Розділ в прямому і переносному значенні - місто хіміків. В прямому, бо у нас був (зараз вже одні розвалини) сірчаний комбінат, а в переносному- у нас колись було дуже багато зеків, які у нас не будували бєломорканал, а якраз той комбінат. От і одного разу( я був десь в 8 класі) від одного з таких "хіміків", до мене попала касета із Шуфутинським і Новиковим. От тоді я перший раз послухав "Таганку" і т.п., і слухаю по сьогоднішній день. Сподобалось, но не затятий фанат, так щоб більше нічого.
А за живі концерти, як пише Bobus,то звичайно явище не передаваєме. На таких був не часто, але один мені запам'ятався дуже із часів моєї молодості. Це був концерт "Машини часу" у Львові на (наскільки я можу не спутати назву) велотреку, десь рік 88-89. При тому, що концерт затримали, і я (мої друзі всі залишились у Львові, а мені потрібно було в ніч на роботу, профукавши всі автобуси на Розділ, добирався автостопом 11 год. вечора), був на такому піднесені,що цілу ніч своїм колегам по роботі розказував про концерт. І згадую до сьогодні, хоча на дисках "Машину" не слухаю...
konon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 користувачів подякували konon:
@@вова@@ (13.03.2011), Bobus (29.10.2010), gamBIT4844 (05.08.2013), АНУБІАС  (15.03.2012), Петрович (30.10.2010)
Реклама