Перегляд одного допису
Старий 07.01.2020, 20:33   #47
Cognitio rerum
Початківець
м. Івано-Франківськ

Дописи: 8
Подякував(ла): 15
Подякували 6 разів в 5 дописах
Репутація: 16
Типово Відповідь: Таньганіка: продам/віддам/обміняю.

Roman71, я, як і ви, зацікавлений в тому щоб популярність хоббі аква утримання цихлід озера Танганьїки збільшувалась, доступність різноманітних видів для їх придбання (і збуту) зростала, кількість поціновувачів цього хоббі зростала і контакти між нами налагоджувались. (і я теж, подібно до вас, мав нещодавно проблеми з придбанням банально самки лампрологуса оцелатуса, бо з власного недогляду втратив єдину що була в мене на той час. Тому я Вас прекрасно розумію). Але чомусь цього не відбувається. Принаймі у нас в Україні. Чому так відбувається? На обговоренні цієї проблеми зламано безліч списів, зокрема і на загальноукраїнському Аквафорумі. (і закінчилось там все тим що активність в тамтешньому клубі Танганьїка України взагалі на цей день зійшла до 0, ніхто там зараз рибу не пропонує і не має бажання її кудись відправляти) Тобто справа не в мені і не в Вас, а в якихось загальних умовах що роблять цю справу не цікавою розвідникам. І взагалі комерційний розвід риби не цікавим..
Багато хто, з ким я спілкувався, вважає що на сьогодні в Україні взагалі майже немає людей які би цікавились саме Тангою. Особисто я так не вважаю. Ентузіасти є, і серйозні знатоки теж залишились, і нові люди починають займатись.. Просто вони втратили бажання/не мають мотивації для спілкування. А рибу закуповують в Польщі наприклад.
Cognitio rerum зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Реклама