Перегляд одного допису
Старий 11.06.2017, 19:16   #64
Bobus
Живу на форумі

Львів

Дописи: 4.817
Подякував(ла): 3.575
Подякували 15.169 разів в 4.009 дописах
Репутація: 15358

Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року Акваріуміст року 

Типово

Щоб відпочинок був успішним і в радість - просто не очікуйте від нього забагато.
Врешті є прості правила:
Хочете тиші і спокою - не поселяйтеся там, де поруч з вами буде проживати купа відпочивальників. Ймовірність нарватись на людей у котрих спосіб відпочивати різко відмінний від вашого буде дуже високий.
Є можливість відпочивати в "не сезон" - краще скористатись. Це завжди комфортніше ніж в розпал сезону. На жаль діти шкільного віку ту можливість виключають, але коли вони виростуть ...
А якщо ви молоді і здорові, то задоволення від відпочинку зовсім не пропорційне потраченим на це грошам.

Загалом мені повезло. Я можу порівнювати відпочинок в умовах совдепії (варіанти було два: (десь дістати путівку або "дикуном") , в Україні зараз, і в краінах до котрих нам ще "як до неба рачки".
І як здорово тепер, коли я можу "покласти" на ті всі турфірми котрі пхаються організувати мені відпочинок, екскурсії і всяку іншу попсу.
Можу замовити білети і номери в готелях заздалегідь. Планувати свій маршрут так, ЯК Я ХОЧУ, а не так як мені пропонують.
А з плином часу забуваються незручності і проблеми під час відпочинку і згадується лише добре.

Останній мій відпочинок в Україні був рівно 10 років тому в Залізному Порту. Тоді він лише починав ставати популярним. Я з дружиною зранку запакувався в автомобіль і десь о п'ятій вечора ми вже були на місці. Попередньо було замовлене проживання у приватному чи то пансіонаті чи то готелі чи то ... Словом, кімнатка біля 10 кв.м з двома ліжками, душем з умивальником та унітазом за перегородкою і з віконним кондиціонером. От таке воно

Тобто совдепівський типовий пансіонат куди вліпили душову з кондиціонером і дозволили поставити автомобіль навпроти. Важливо, що
оселились на першому поверсі: тобі не лазять попід вікна і не так гаряче від нагрітого даху.
Що цікаво, що місцеве населення тоді вперто думало, що раз до моря йти дві хвилини, то відпочивальникам не треба більше ніц для повного щастя.
Навчені совєтською школою виживання ми взяли з собою мелену каву, горнятка і кипятильник. Як виявилось не прогадали. Інакше б зранку пили бурду, котру в меню називали чаєм або кавою за ознаками відомими лише кухарям.
Не думаю, що тепер тут щось змінилося на краще. При відсутності Криму особливо. До речі, фінансові затрати за десятиденний відпочинок виявилися в результаті цілком достатніми для аналогічного відпочинку в Болгарії чи Турції.

І досить багато в Залізному Порту було й такого жаху

Якщо в когось є ностальгія за совдепією – вам сюди. Тут загальний умивальник на вулиці і сортир для екстремалів.

А от море було класним і пляж доволі чистим. І з бичкамі, крєвєткамі і пахлавой мєдовой не дуже надоїдали.

Пиво можна було знайти розливне і пристойне. З їжею – гірше, чомусь всі вважають що я маю кожного дня на пляжі харчуватись шаурмою і пловом

Дитячі атракціони теж ще були не такі нав’язливі, і діти більше бігали по пляжу і плескались у воді ніж на них катались.

Навіть була одна кафешка в українському стилі і з українськими написами. Може тому, що працювали в ній мусульмани а не «мєстниє» ?

Бо «мєстниє» були унікальні .
Обабіч доріжки до пляжу мужик продає домашнє вино. Першого ж дня, повертаючись з пляжу підходжу і питаю з якого винограду вино і скільки коштує скляночка. ( То не реклама алкоголізму, просто під вечір на наших «югах» краще і безпечніше випити сухого винця ніж невідомо чого ).
Прошу налити мені півскляночки для проби, він наливає і питає «пачєму я нє разгавариваю с нім па русскі, а то он плохо панімает». Ну, я й відповідаю щось типу: як мені зручно так і говорю. Поруч нього продає вино його колега і, дуже стараючись, каже українською: «попробуйте мого».
Правду кажучи у другого вино було гірше. Але зовсім трішки, тому щодня ввечері я зупинявся біля нього, сідав на лавочку навпроти і неспішно цмулив свою шкляночку.
Перший зламався вже на третій вечір. Не знаю яких моральних зусиль йому то вартувало але він мене запитав українською «чому я в нього не беру вина ?». Посміялися всі троє, в результаті прийшлось брати по черзі у одного і другого. Зате з немалою скидкою від звичайної ціни.

А якість харчування була … Може хтось там був недавно і розповість про зміни на краще ?

А я поки що волію доїхати найкоротшою дорогою до кордону, перетнути його і шукати для себе нові цікаві місця . Все обмежується лише коштами у власній кишені .

P.S. Останнє долучене фото – склеєна панорама вечірнього побережжя Залізного Порту з боку моря.

P.P.S. Відпочивайте з своїми друзями, коханою чи дружиною так, щоб фраза "Є що згадати - нічого дітям розказати" була не про вас
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1.jpg (143,8 КБ, 200 переглядів)
Тип файлу: jpg 2.jpg (107,8 КБ, 199 переглядів)
Тип файлу: jpg 3.jpg (92,1 КБ, 200 переглядів)
Тип файлу: jpg 4.jpg (100,7 КБ, 202 переглядів)
Тип файлу: jpg 5.jpg (133,5 КБ, 207 переглядів)
Тип файлу: jpg 6.jpg (117,8 КБ, 203 переглядів)
Тип файлу: jpg 7.jpg (147,4 КБ, 201 переглядів)
Тип файлу: jpg 8.jpg (163,3 КБ, 207 переглядів)
Тип файлу: jpg 9.jpg (164,0 КБ, 205 переглядів)
Тип файлу: jpg a.jpg (122,1 КБ, 202 переглядів)
Тип файлу: jpg port.jpg (290,6 КБ, 16 переглядів)
Gemeni (12.06.2017), Lvporsan (10.08.2018), Rain (11.06.2017), Roman71 (12.06.2017), Sasha@ (12.06.2017), sergiy (11.06.2017), vova_ribka (12.06.2017), zelenapantera (15.06.2017), ІЙВ (11.06.2017), кум (12.06.2017), Нічна Лють (11.06.2017), Охват Марьян (11.06.2017), Хелена (12.06.2017)
Реклама