Перегляд одного допису
Старий 29.06.2019, 23:51   #75
Вук
Користувач
Пальміра,Черкаська обл

Дописи: 77
Подякував(ла): 3
Подякували 70 разів в 36 дописах
Репутація: 80
Типово Відповідь: Лазіуси з Чехії

Сім'я і далі зростає,що не може не радувати))
Сьогодняшній підрахунок за допомогою фотки і пейнта,дав кількість 90-100 імаго,точніше визначити не вдалося бо слабенька камера в телефоні.До того ж маємо кагат чи то яєць,чи то вже дрібненьких личинок,які складені під нижньою стіною маточної камери,тож,як все буде добре,кількість мурах має подвоїтись за місяць.
У вхідній камері вони влаштували собі "м'ясний цех",тут розбирають комах які до них потрапляють.Годую і далі знахарями,яких переселив у більшу банку.В четвер на роботі спіймав величезного самця комара.Привіз додому ще живого.Довелося йому обірвати крила і лапки,бо вони були такими довгими,що мурахи могли б зробити з них місток собі за межі арени просто приставивши їх до стінки.Я думав що вони того комара будуть гризти на арені,бо були деякі сумніви,чи пройде він в трубку,та в мурашок подібних питань не виникло і на ранок п'ятниці комарика вже дружно гризли в першій камері.Гризуть вже третій день,черевця у всіх смугасті,тож не даю навіть сиропу,вони однак майже не виходять на арену,не до того їм зараз!
Все більшу кількість личинок переносять в першу камеру.Здається що почали розширювати вільний від сміття простір другої камери,бо потрошку почали тягати сміття на арену.Я його перекладаю в куточок,намагаюся привчити їх до смітника
Вук зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Реклама