Перегляд одного допису
Старий 01.08.2018, 01:14   #1
Костянтин
Початківець
Івано-Франківськ

Дописи: 10
Подякував(ла): 4
Подякували 1 раз в 1 дописі
Репутація: 11
Ak Анциструси гинуть по одному. SOS!

1. Обєм акваріума або загальний розмір
30 літрів (знаю, мало, довга історія, з часом зроблю більший)

2. Види та кількість гідробіонтів
Тільки анциструси і кладофори.
Ще є аулофоруси, бо заніс якось в акваріум, але анциструси не проявляють особливого ентузіазму, тому вони як суслік - не дуже їх видно, але вони там десь тусуються і час від часу на недоїдженому кормі трохи плодяться, поки я під час заміни води їх не приберу з акваріуму. Максимум скільки їх набиралось - клубок 6мм приблизно на дні.

3. Приблизна дата запуску акваріума
2 роки тому, чи щось біля того, хоча запуску як такого я не проводив, бо це була екстренна міра порятунку ікри від поїдання дорослими рибами у знайомої на роботі, де за акваріумом доглядають,а ле на мальків ніхто не зважає і їх завжди всі з'їдали

4. Частота підмін, сифонка грунту і кількість заміненої води
Підміна приблизно 1/5-1/4 об'єму води раз на тиждень.
Сифонити нічого, бо грунту немає.

5. Температура води в акваріумі
Без підігріву взагалі, на даний момент градусник показує 27,5.

6. Останнє доселення риб чи безхребетних
Не було вже давно.

7. Остання підміна води
2 дні тому.

8. Наявність фільтра, компресора, тощо
Є внутрішній фільтр з компресором, обігрівач чисто декоративний, бо потреби немає.

9. Види корму та частота годування
Годую 6 днів на тиждень, 1 раз на день вранці, сухий датський корм для анциструсів в таблетках.
Вони цей корм вже їдять десь 2 роки. На початку після вилуплення з ікри вони практично виросли у мене на тушеному гарбузі.
Була ще коряга (сам знайшов, виварював, корінь верби, в січні 2016). Але вони її вже злизали, малий огризок, який від неї залишився я викинув десь цього року.

10. Наскільки довго корм залишається незїденим(час)
Не засікав, але в основному раніше більшу частину корму з'їдали відразу, тільки мілкі остатки трохи залишались, до наступного годування корму не залишалось.
А зараз десь останні 2 тижні чомусь їдять мало і корм трохи надлизують, решту лишають, до наступного годування може залишитись нез'їджений.

11. Опис поведінки та зовнішніх новоутворень на тілі
Зовні жодних змін немає, ніяких новоутворень.
2 тижні тому стали значно менше їсти і стали трохи менш жваві, час від часу помічав, що за ними тягнуться довгі тоненькі білуваті екскременти, хоча останні 2-3 дні наче не було.
Тиждень тому звечора одна рибка лежала на дні на спині, дихала, але час від часу різко зривалась з місця і хаотично плавала по акваріуму, при чому видно, що вона і під час плавання не тримала положення спину вверх, живіт вниз. Один раз вона ще випустила з рота велику бульбашку, що мені при наявності аерації здалося дивним. На наступний ранок рибка уже здохла.
Зараз їх залишилось 6 і одна з них зараз лежить на спині на дні. Ще дихає, правда дихає частіше за інших анциструсів.
Решта ведуть себе як завжди, повітря не хапають, тільки їдять вкрай мало.

12. Бажане фото риби або ураженого місця.
прикріпив фото хворого...

Я розумію, що їм там тісно, але для початку, будь ласка, напишіть що їм бракує і як їм допомогти. З об'ємом акваріуму я обов'язково розберусь.

Ось що видав сайт fishy.ru, але я "смотрю в книгу, вижу фигу". Для самих тупих, поясніть, будь ласка, що робити.
  1. Гипои Нехватка витаминов
  2. Асфикция Удушье
  3. Е-гипервитаминоз
  4. Отравление тяжелыми металлами
  5. Осмотический стресс и осмотический шок
  6. Brooklynella (Brooklynella hostilis) паразит
  7. Простуда
  8. Температурный шок
  9. Ихтиоспоридоз (Ichthyosporidium hoferi) Ихтиофоноз гриб
  10. Воспаление желудочно-кишечного тракта
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_7387.jpg (252,6 КБ, 31 переглядів)
Костянтин зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Реклама