Перегляд одного допису
Старий 28.07.2016, 11:37   #2
colinmcrae
Живу на форумі

м. Винники

Дописи: 1.412
Подякував(ла): 1.524
Подякували 2.235 разів в 820 дописах
Репутація: 2281

Акваріуміст року 

Типово Відповідь: Моя міні колекція кілліфіш

Мені в ПП надійшло повідомлення з такими питаннями.

1. А де у Львові можна купити цих красенів?
2. Я так розумію що їх можна утримувати з мирною дрібнотою і креветками??
3. Ви тримаєте їх окремо через агресію чи для чистоти виду?

Вирішив відповісти тут, так як інформація може бути корисна усім, хто захоче утримувати цю рибу.

1. Я колись шукав де можна придбати кіллі у Львові. Колись були на Краківському ринку, але то як сніг на голову серед літа - дуже рідко.
Давно давним, як тільки починав знайомитись з кіллі, свою першу сім'ю купував в п. Олега (OlehS) але то чисто так по великому проханню.
Я вирішив не витрачати час на пошуки риби у Львові тим більше таких видів як хотів у Львові немає. Тому замовляв її з Нікополя, Умані, Кривого рогу.

Риба не є з дешевих - пара або "гніздо" (самець і 2-3 самкив середньому від 100 грн. і вище в залежності від виду.
2. На рахунок утримування з дрібнотою і креветками.
Скажу так - все, що менше за розмір рота в кіллі все є для неї кормом

Але якщо риба не великого розміру як допустимо Fundulopanchax scheeli то можливе проживання разом з креветками, але за умови наявності моху або густих насаджень рослин для схованок.
Так само і з дрібними рибками.

Я раніше мав акваріум з креветками черрі в кількості близько 50-70 шт. Запустив той акваріум пару Fundulopanchax gardneri Р82 і десь приблизно за 2-3 тижні креветок не стало. Не одноразово помічав креветок вже в роті і самця і самки.

3. Я тримаю їх окремо вид від виду по декількох причинах:
  • Як мені колись казав п. Олег(OlehS) при утримуванні і розведенні кіллі заборонено схрещувати види. Зрозуміло, що ніхто не прийде перевіряти, як Ви утримуєте кіллі і відповідно штрафувати Вас також ніхто не буде, але чисто по-людськи і з метою збереження виду і свого лиця як добросовістного акваріуміста таке робити не потрібно.

• самки багатьох видів дуже подібні між собою і їх дуже легко спутати якщо будуть жити два різних види в одному акваріумі.

Єдиний можливий варіант утримання це тримати самців у видовому акваріумі, а самок тримати в окремих акваріумах, для кожного виду свій і вже при нересті підсаджувати самців.

вся відсаджена ікра Fundulopanchax gardneri Lafia Gold побіліла, тобто покрилася грибком Вина в тому моя, бо потрібно було у воду додати Метиленого виснього для знезараження води, а під рукою в мене його не було. Але це не страшно, бо кіллі це як кури несучки - здорові і вгодовані самки кидають ікру майже кожен день.
Нова порція ікри вже буде залита метиленовим синім ( вже замовив).

Якщо в когось виникають питання з приводу утримання чи розведення кіллі, пишіть, я постараюся допомогти і розказати все що знаю.

Востаннє редагував colinmcrae: 28.07.2016 о 11:55..
colinmcrae зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
10 користувачів подякували colinmcrae:
lev5501 (29.03.2017), LWOW (28.07.2016), Mlevo (28.07.2016), Sasha@ (28.07.2016), sergiy (28.07.2016), Галіна (16.08.2017), ІЙВ (28.07.2016), Нічна Лють (28.07.2016), тешнер (28.07.2016), Хелена (28.07.2016)
Реклама